Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Koje cigare pusite???  (Read 13181 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

04 Decembar, 2008, 19:56:52
Reply #20
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
ja sam prestao da pusim kad sam poceo da studiram jer sam gledao cimera studenta u srednju kako jede tri pakle. i zajeba da ne bi doso dotle. a studiranje je zajebano za cigare. bolje cu klackam s nogu nego da se trujem.

a dok sam pusio, pusio sam pal mal plavi. a seca li se neko za FAST cigare? eee.. i nji sam pusio.bile su aktuelne kad se pojavi i pivo Zofman u plastiku
ToJ li Danilo? Ja ne pushim, aj kad sam se vec ubaciJo. ToJ ne valja, da vi ja kazem.
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
04 Decembar, 2008, 23:06:47
Reply #21
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
ja sam prestao da pusim kad sam poceo da studiram jer sam gledao cimera studenta u srednju kako jede tri pakle. i zajeba da ne bi doso dotle. a studiranje je zajebano za cigare. bolje cu klackam s nogu nego da se trujem.

a dok sam pusio, pusio sam pal mal plavi. a seca li se neko za FAST cigare? eee.. i nji sam pusio.bile su aktuelne kad se pojavi i pivo Zofman u plastiku
ToJ li Danilo? Ja ne pushim, aj kad sam se vec ubaciJo. ToJ ne valja, da vi ja kazem.

Ne be Danilo, Mare.. moj cimer u Nis, Ninoslav. Secas li ga se? Stomatolog. Pa meni Danilo nikad nije bio cimer. Bar ne zvanicno  wassat
09 Decembar, 2008, 02:09:42
Reply #22
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
10 Decembar, 2008, 00:08:26
Reply #23
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +1/-0
Ja pisim Lucky Strike...i u poslednje vreme prosto jedem cigarete...znam i po dve pakle dnevno da iscurim...
10 Decembar, 2008, 00:15:07
Reply #24
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +12/-4
ma VICEROY crveni je zakon
10 Decembar, 2008, 00:39:03
Reply #25
  • Starac Focho
  • Ocena: +81/-8
Ja dok sam bila pusac,mnogo sam mesala vrste cigareta.Cas sam jedne,cas druge...i tako.. Pocela sam sa vision plavi,presla na viceroy crveni,pa onda plavi i na kraju sivi...Tako ponekad kad pozelim da procistim pluca,ja kupim davidoff,ili marlboro,ili winston.... Na kraju sam presla na best slims ali plavi,onaj sto ima 2-0,2... I na kraju sam prestala...evo jos malo puna dva meseca!!! I nadam se da nikad vise  tu glupost necu da stavim u usta!!!!
"LJUBAV KOJA NE ZNA ZA USLOVE...VERA SKOJOM ZASPIS I BUDIS SE... NADA KOJA POSLEDNJA UMIRE.... STO NE ZELIS SEBI,NE POZELI NIKOME!..."
23 Decembar, 2008, 12:54:02
Reply #26
  • Deda meraklija
  • Ocena: +32/-3
Cvece je ukras baste, leptir je ukras cveta, a deca puna maste - deca su ukras sveta!
25 Decembar, 2008, 02:17:19
Reply #27
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +8/-2
  • Tesko je leteti sa orlovima, ako radis sa guskama
    • Haniliks
ha aj i ja Nekad Winston 100s odkako ga usrase PallMall crveni
a sto se ostavljanja tice to nije tesko pa i Mark Tven je reko:
"cigarete je najlakse ostaviti, ja sam ih ostavljao bar stotinu puta"
 rastaman2 rastaman2 rastaman2 rastaman2 rastaman2
<a href="http://www.erepublik.com/en/referrer/Tompah" target="_blank"> [/url]
03 Januar, 2009, 11:41:07
Reply #28
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Počeo sam sa Drinom bez filtera, pa nastavio sa Drinom Ćilim, pa Klasik Plavi, pa Best i već 6 godina Crveni L&M.
Ali ono što je najvažnije već 72 sata nisam zapalio ni jednu cigaretu, u velikom sam iskušenju, da li ću izdržati videćete za koji dan kad se vidimo u Hanu.
03 Januar, 2009, 13:19:23
Reply #29
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Ali ono što je najvažnije već 72 sata nisam zapalio ni jednu cigaretu, u velikom sam iskušenju, da li ću izdržati videćete za koji dan kad se vidimo u Hanu.
Admine pobedi,da ne bi ona pobedila tebe.
Ovih dana u nekim zemljama EU stupa na snagu zabrana pusenja na javnim mestima,zanimljivo je jako koliko je cigareta stetna za aktivnog  pusaca-a tek za pasivnog pusaca,a sa druge strane kako je sredstvo politike,pa nas komsija Djukanovic je u zapadnom svetu  politicar,,kralj cigareta''.Osim sto nije zdravo,zar bi neko svesno placao toliki porez drzavi,ako drzava ne radi ovisnike o duvanu.
10 Januar, 2009, 12:22:30
Reply #30
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Bata Acko od 1.dec.2008. ne puši !!!!  47b20s0  banana2

Prava pravda je SAVEST!
10 Januar, 2009, 13:10:10
Reply #31
  • [Administrator]
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Bravo Aco i ja izdržavam već 11 dana. Ali to je to , prošla kriza.
10 Januar, 2009, 14:08:26
Reply #32
  • Deda meraklija
Super ekipo.
Ne treba drzavi placati najskuplji porez sa cigaretama i alkoholom,nek se malo pomuce ,radom ko mi  doci do novca.
evo zgodan jedan clanak o pusenju.--------------------------------------------------------------------------------
Mozak pušača je nemoćan

Jedna od karakteristika ovisnosti o cigaretama je da okorjeli pušači nastavljaju sa svojom lošom navikom iako su potpuno svjesni da time štete svima, a prije svega svom zdravlju.

Magnetska rezonanca mozga pokazuje da se ovakvo "odlučivanje" proteže i na druga područja njihovog života.

Pearl Chiu i njezini kolege s Medicinskog fakulteta Baylor u Houstonu, proučavali su u fMRI skeneru 31 kroničnog pušača i 31 nepušača dok su igrali igru.

Oni su u nekoliko krugova igre morali investirati novac na simuliranoj burzi.

Nakon svakog kruga obavještavani su o tome koliko su zaradili, a dobivali su i informacije koliko su mogli zaraditi da su donijeli drugačije investicijske odluke.

I dok su nepušači te povratne informacije koristili za buduća ulaganja, ponašanje pušača jedva da se mijenjalo.

Skenovi mozga otkrivaju da pušači prerađuju te informacije, ali, za razliku od nepušača, izgleda da ne mogu djelovati u skladu s dobivenim informacijama ili mijenjati vlastito ponašanje.

Ovo otkriće o različitim aktivnostima mozga moglo bi pomoći istraživačima koji se bave sklonošću ovisnostima.

Rad američkih znanstvenika objavljen je u magazinu Nature Neuroscience.

Net.hr
14.03.2008.

Evo jednog zgodnog linka za pusace.
http://www.moravek.net/ovisnosti/bjt-002.htm
« Last Edit: 10 Januar, 2009, 14:12:53 by Dina »
12 Januar, 2009, 16:58:33
Reply #33
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +336/-74
ma ne pusim. Nikad nisam ni pusio. Ali, kad mi dodje neko od familiju i ponudi  rastaman2, probam si. 25r30wiSalim se  ;) naravno.
30 Maj, 2009, 23:22:00
Reply #34
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Nego, da vi se pozalim, moje cigare vise nema da se kupiv  dontunderstand, pa sad se zlopatim s neki Winston super slims  >:(
30 Maj, 2009, 23:25:24
Reply #35
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Razlog više da batališ  duvan   oreolsmajli
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
30 Maj, 2009, 23:26:09
Reply #36
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
A, ne, ce si nadjem ja pa neke ubave  rasta22
31 Maj, 2009, 02:04:22
Reply #37
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Ne konzumiram...

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
31 Maj, 2009, 06:38:32
Reply #38
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Znaci Stanslave ako ne pusis znaci da nemas dodirnih tacaka sa ovom temom i onda je lepo ZAOBIDJI!!!! Ne spamuj. Ja pusim i mnogo mi je lepo. Hteo sam da ostavim cigare i ostavio sam na mesec dana da dokazem sebi i drugima da mogu. Onda kad sam se skroz odviko opet sam poceo jer mi je mnogo lepo dok furnjam. Malopre dok sam iso da kupim cigarke utepa se ko sveca. Onda sam izvuko pouke: kad ides po cigare ne zuri natrag u kafanu i kad padas, padaj bolje u vodu nego na beton. Ljudi pusite ili ce umrete zdravi!!!
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
31 Maj, 2009, 10:51:33
Reply #39
  • Deda meraklija
Nije to spamanje NinO,ali reklamranje duvana je zabranjeno.Zato vi koji pusite probaj te se sto pre izvuci iz tog zla.Moja svekrva sirotica nikad nije pusila umirala je od raka pluca,to je strasno 3 meseca,a zamislite u kojoj su opasnosti aktivni pusaci,SPASITE se zla ,i sacuvajte novac.
Popovicu daj nekakav plan ljudima odvikavanja od pusenja barem vi medicinari znate koje su i kakve posledice fumanja.
« Last Edit: 31 Maj, 2009, 10:54:04 by Dina »