Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Koje cigare pusite???  (Read 13626 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

28 Novembar, 2008, 06:01:12
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Koje cigare pusite ??? ako ne pusite bravo a ako pusite, zasto pusite, to nije lepo  oklagija

ja pusim Laki.
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
28 Novembar, 2008, 06:03:50
Reply #1
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Ja ne smem da ti odgovorim jer može majka da vidi pouku pa ima da me odere od ćutek! boxing2
Prava pravda je SAVEST!
28 Novembar, 2008, 06:09:06
Reply #2
  • Starac Focho
  • TJM!
Ниси ли мало матор за то? хахха шалим се моја мајка не иде на интернет безбедан сам, само игра оне глупе бескрајне игрице зуму, они дијаманти...
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
28 Novembar, 2008, 06:14:25
Reply #3
  • Starac Focho
Ma vidiš da se kurobecam. Puhšim winston blue jedno 3 godine i malo jače, od kad sam na fax, a pre toga se ne sećam šta sam pušio. Znam da sam jedno vreme, ne samo ja nego celo društvo, pušili mnogo onej 57, a mi smo gi zvali 36. Opasne cigare beoše, ali gi više nema. Ima, ali u Albaniju! :laugh:
Prava pravda je SAVEST!
28 Novembar, 2008, 06:21:38
Reply #4
  • Starac Focho
  • TJM!
Ми смо па цело друштво једно време цепали вижн црвени, незнам како сам тад мого да их пушим. Сад проба пре неки дан те да се исповраћам... ил су ги покварили или сам се па ја много навикја на овеј скупе :) само овај наш врањски Лаки не може да се пореди са Амерички два различита појма...
28 Novembar, 2008, 06:24:27
Reply #5
  • Starac Focho
E sad me podseti i ja sam pušio vižon jedno vreme, ali se ne sećam koji. Nisam ga zapalio, ne sećam se. Ma nikakve nisu. Samo malo bolja Zeta!
Prava pravda je SAVEST!
28 Novembar, 2008, 06:30:29
Reply #6
  • Starac Focho
  • TJM!
Ма незнам што се трујем са тај г**** него ете незнам што ћу, од нешто се мора умре. А овако дође си ми и не пушим месец дана ладно. Сви пропушив пијани ја па тад да ги не видим и док пушим ја искочим у град са пуну паклу напијем се и врнем дом 15цигаре, некако не ме тера да ги пушим кад сам у елементу. А овако пола пакла дневно си ми је мерка. Ти колко пушиш дневно???
28 Novembar, 2008, 06:35:44
Reply #7
  • Starac Focho
Lele dete što ti sve oćeš da znaš. Oćeš da iznajmimo sobu? :laugh:
Šalim se. Pa ne znam, kad pinem onda mi se ne puši, muka mi. Kad učim onda zavisi kolko vreme učim, npr za 10 sata 1 pakla, a ovako redovno 1.5 - 2 pakle iz prilike što vikav cigani.
Prava pravda je SAVEST!
28 Novembar, 2008, 06:42:38
Reply #8
  • Starac Focho
  • TJM!
Добро винстон плави и није много јак, али не ти ваља тој, много дуваниш... смањуј мало ће се отрујеш. Ја планирам да престанем скроз тој су још три пива дневно :)
28 Novembar, 2008, 06:47:40
Reply #9
  • Starac Focho
Ne odvajam ja ni pivo, ali što ga j.... Gleda pre neku emisiju i neki doktur za plućne boljke priča da kao do 30 god. i može da se puši, a da se onda smanjuje. Ja se sad tešim će prestanem tad, a do tad.... Ma će zajebujem i ja samo da završim ovej škole, nema će obelim sve, mnogo zajebana nauka!
Prava pravda je SAVEST!
28 Novembar, 2008, 11:56:41
Reply #10
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +59/-10
  • Reload
I ja od kad poche da studiram sam pocheo da pushim winston blue, a znam josh nekolko lika koji su isto kad su pocheli da studiraju pocheli da pushe winston blue. Studentska cigara, nema shta.
The people pray for strenght and guidence, they shall prey for the mercy of the swift death. AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE.
28 Novembar, 2008, 18:37:28
Reply #11
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Najjace cigare su Lucky Strike,Marlboro,Winston,a kad nema tej mogu da pusim sve...
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
28 Novembar, 2008, 18:48:47
Reply #12
  • Guest
Bio sam pušač 13 godina, aktivni. Dok sam pušio cigarete, pušio sam Lucky Strike kada sam imao para, normalno, a kada mi je budžet bio malo manji onda sam pušio Best. Po mom mišljenju najbolje cigarete su Lucky Strike. Sada ne pušim već 2 ipo godine i kada bih opet propušio, počeo bih sa Lucky Strike-om.
28 Novembar, 2008, 19:00:41
Reply #13
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Ja nisam pušač niti sam ikada bio. Probao sma kao klinac, video da treba da uvlačim dim od upaljenog duvana. Nekoliko puta sam ostao bez daha, kašljao...nije mi nikako išlo. Da je slatko a da škodi, možda bi i nastavio ovako ništa-ostadoh čistih pluća. Ali moja majka je bila pušač cigareta oko 40 godina. Kad je ona ostavila bez ikakvog leka, sredstva- onda može svako...samo je potrebna dobra volja...
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
28 Novembar, 2008, 21:09:38
Reply #14
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Elita pusi Lucky Strike wassat
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
29 Novembar, 2008, 00:12:02
Reply #15
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Ja pusim Davidoff beli, slims....
Ne mnogo.....oko 10 cigareta dnevno.
A ako se desi da sam u nekoj frci, mozda zapalim i do 20-tak cigareta!

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
29 Novembar, 2008, 18:29:34
Reply #16
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +25/-1
само овај наш врањски Лаки не може да се пореди са aмерички два различита појма...

I da znas da ne moze, ovaj americki je klasicno njesra, ja sam dole pusio laki i kad sam dosao ovde mnogo sam se bio nalozio da pusim taj americki, kad ono, skroz bezveze...
Do svega ovoga ne bi doslo da je Pera na vreme otisao u policiju!
04 Decembar, 2008, 17:37:08
Reply #17
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
pusim LM dnevno skoro celo paklo kakvo crno providjenje dupe se omaklo
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
04 Decembar, 2008, 17:46:36
Reply #18
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
ja sam prestao da pusim kad sam poceo da studiram jer sam gledao cimera studenta u srednju kako jede tri pakle. i zajeba da ne bi doso dotle. a studiranje je zajebano za cigare. bolje cu klackam s nogu nego da se trujem.

a dok sam pusio, pusio sam pal mal plavi. a seca li se neko za FAST cigare? eee.. i nji sam pusio.bile su aktuelne kad se pojavi i pivo Zofman u plastiku
04 Decembar, 2008, 19:48:23
Reply #19
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Kareliu slims i to ne puno 10-15 cigara. Osim ako se ne zapijem  drinking3. Tad gi jedem  :laugh: