Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Koje cigare pusite???  (Read 13317 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

31 Maj, 2009, 10:59:25
Reply #40
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Popovicu daj nekakav plan ljudima odvikavanja od pusenja barem vi medicinari znate koje su i kakve posledice fumanja.
Lele, nemoj, ce se usili...dragi nam Popovic studira gradjevinu (ne be, nije zidar)
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
31 Maj, 2009, 12:35:03
Reply #41
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Nije to spamanje NinO,ali reklamranje duvana je zabranjeno.Zato vi koji pusite probaj te se sto pre izvuci iz tog zla.Moja svekrva sirotica nikad nije pusila umirala je od raka pluca,to je strasno 3 meseca,a zamislite u kojoj su opasnosti aktivni pusaci,SPASITE se zla ,i sacuvajte novac.
Popovicu daj nekakav plan ljudima odvikavanja od pusenja barem vi medicinari znate koje su i kakve posledice fumanja.

Ovo je tema "Koje cigare pusite?", a ne "Nacini za odvikavanje od pusenja"  rasta22
31 Maj, 2009, 12:37:25
Reply #42
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
Poslao: Maca
Ovo je tema "Koje cigare pusite?", a ne "Nacini za odvikavanje od pusenja"

rasta22 rastaman2 rasta22 rastaman2    

kaži gi Maco, nemav oni razumevanja za nas.....
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
31 Maj, 2009, 12:40:24
Reply #43
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Ce me vodis li na kafu, pa da si zacurimo u duetu? Ili jos bolje, na pivo?
31 Maj, 2009, 12:52:36
Reply #44
  • Deda meraklija
Aj dok ni ne ukinev toj zadovoljstvo, posle će pređemo u ilegalu.....ko kad smo bili klinci.... 47b20s0
31 Maj, 2009, 14:13:45
Reply #45
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
U pravu si Dina nije ovo spam, ovo je DEFINICIJA SPAMA! Ali svidja mi se kako se drzite zajedno, Surdulicki lobi jaca svakim novim danom.
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
31 Maj, 2009, 14:30:55
Reply #46
  • Deda meraklija
Znaci Stanslave ako ne pusis znaci da nemas dodirnih tacaka sa ovom temom i onda je lepo ZAOBIDJI!!!!  
Nino, ovde nisi u pravu, ovde su i ostali napisali da su nepushachi...kao, ja, rogi, shaney, popovic, dina, police, aleksandar (napisao je da je skoro prestao)...mozda ima josh neko...shto znachi da se ovo "ZAOBIDJI" odnosi na sve nas...pa kazi onda svima  rastaman2
« Last Edit: 31 Maj, 2009, 14:33:06 by ZZ »
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
31 Maj, 2009, 15:20:33
Reply #47
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +87/-0
Pusite dok mozete ljudi, ako nekad udjemo u EU, nece sme da se pusi nigde, a i cene ce budev ko u evropu.

Kod nas samo mozes napolje da pusis, jos malo ce ti zabraniv i u svoju kucu da zapalis. Cena za jednu paklicu 12 €, a ocev da usvojev nov zakon da mozes cigare samo da kupis kad i alkohol (vino, rakiju), radnim danima od 10 do 18, subotom od 10 to 14,  a nedeljom sve zatvoreno.  rasta22
Either we heal NOW as a team, or we will die as individuals, that's football guys!
31 Maj, 2009, 17:08:31
Reply #48
  • Deda meraklija
  • Ocena: +48/-4
Ja pusim preko 30 godina i zatoj sam obicna budala, a posto sam budala, nesam pametan kako da gi ostavim osim u dzep ili na astal. A pusim plavi Klasik, bljak. tvrdzid
31 Maj, 2009, 17:47:57
Reply #49
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Znaci Stanslave ako ne pusis znaci da nemas dodirnih tacaka sa ovom temom i onda je lepo ZAOBIDJI!!!!  
Nino, ovde nisi u pravu, ovde su i ostali napisali da su nepushachi...kao, ja, rogi, shaney, popovic, dina, police, aleksandar (napisao je da je skoro prestao)...mozda ima josh neko...shto znachi da se ovo "ZAOBIDJI" odnosi na sve nas...pa kazi onda svima  rastaman2

Tako je, prestao sam. A sto se tice zaobilazenje, deca ne svadjajte se, lepo se igrajte!  :laugh: drinking2 drinking2 

Prava pravda je SAVEST!
31 Maj, 2009, 18:49:15
Reply #50
  • Starac Focho
  • TJM!
Deo pravilnika dragog nam foruma koji ste svi vi prihvatili prilikom registracije glasi:

- Poruke bez smisla koje neće sadržati nikakav konkretan sadržaj, tipa: slažem se, i ja, da, ne,   i sl. Bilo da se sa nečim slažete ili ne, ako iznosite mišljenje, to mišljenje i obrazložite ili bar jasno stavite do znanja da se slažete sa nečijim obrazloženjem,

I evo kažem svima ako nemate ništa pametno da kažete, zaobiđite! Ne samo ovu temu nego ceo forum. Na šta bi ličilo da u svaku temu svako od nas napište po jedno da, ne, sviđa mi se, ne sviđa mi se itd...

p.s. Surdulički lobi je jači nego što sam mislio.
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
31 Maj, 2009, 18:59:43
Reply #51
  • Starac Focho
p.s. Surdulički lobi je jači nego što sam mislio.

Jaci nego ikad!  :laugh: 25r30wi 

Prava pravda je SAVEST!
31 Maj, 2009, 19:43:43
Reply #52
  • Deda meraklija
Shto se tiche Stanislawa, ja sam ga lichno "doveo" na forum...kao i josh neke surdulichane (Dinu nisam) i nastavicu da shirim bratstvo jedinstvo sa ovakvim ok likovima kao shto je Stanislaw...Mislim da mozemo da ga stavimo u top 30 lika na forum koji su zasluzni za napredak ovog sajta...toliko  drinking2
31 Maj, 2009, 19:58:23
Reply #53
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +70/-2
Aj i ja da se ubacim, odavno nisam bila na forum...ja nikad nisam zapalila, nisam cak nikad ni dim povukla...trujem se jedino kad sedim u prostoriju sa pusaci, ali dobro kad mi se ne svidja ja se dignem pa si otidnem  slamkauusta
"Kako se gde sastanemo,drugima kape krojimo i svakome manu nalazimo,a sami smo sebi cisti i neporocni kao da smo danas od majke rodjeni"
31 Maj, 2009, 20:31:25
Reply #54
  • Deda meraklija
Ovo je zanimljivo......večito rivalstvo hančana i surduličana....al sada elektronsko..... 47b20s0

31 Maj, 2009, 22:05:41
Reply #55
  • Starac Focho
  • TJM!
Baš mi je drago da se "ispomažete" i "dovodite" ali to trenutno nije tema. Kolko je on "OK" to je stvar kriterijuma, poenta je da dečko spamuje.

p.s.  I ja bi ga stavio u top.
31 Maj, 2009, 22:14:13
Reply #56
  • Starac Focho
Prava pravda je SAVEST!
01 Jun, 2009, 15:49:06
Reply #57
  • Starac Focho
  • TJM!
01 Jun, 2009, 16:14:41
Reply #58
  • Deda meraklija
epa pušim koje ja hoću i koliko hoću......i mogu.....kad krene da kulja dim kroz prozor ko da sam zapalila indijansku vatru....e tako..... rastaman2 rastaman2 rastaman2
01 Jun, 2009, 16:21:47
Reply #59
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
i ja volim pusenje....(kapirate sta radim??a? HAHAHAHAHAH)

kupite noge.