Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Najbolja serija?  (Read 19111 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

23 Septembar, 2008, 18:57:10
Reply #20
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +4/-9
Ne bi reko,ja duboko verujem da je serija! + sto je iz delova koji imaju zajednicku osnovu.
23 Septembar, 2008, 19:03:37
Reply #21
  • Guest
Ne bi reko,ja duboko verujem da je serija! + sto je iz delova koji imaju zajednicku osnovu.

.... da i sto svaka serija traje po sat i po .... tvrdzid
23 Septembar, 2008, 21:32:26
Reply #22
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12
Prijatelji i Mucke od stranih a "Vratice se rode" od domacih. Serija je tako jaka, opisala nase drustvo na najbolji moguci nacin i ostavila opasnu poruku.
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
23 Septembar, 2008, 22:21:00
Reply #23
  • Deda meraklija
  • Ocena: +33/-22
Jel gleda neko seriju Kompanija. Pocela je sinoc na B92?
02 Oktobar, 2008, 14:44:36
Reply #24
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +30/-2
-Strana serija - Seranovi, na Studiu B je isla
 Sto se tice ranijih komentara da vas Han podseca na Gradinu, ima istine u tome. Slucajno sam otkrila da je serija Vise od igre snimana u Velikom Gradistu. Naime, kad sam na putu ka Srebrnom jezeru prosla kroz Gradiste imala sam osecaj da sam vec bila tamo. Prepoznala sam delove grada, a jedan rodjak mi je to potvrdio.
@ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @
03 Oktobar, 2008, 21:44:09
Reply #25
  • Deda meraklija
  • Ocena: +33/-22
Marco Polo. Bila skoro repriza na Kopernikus.
24 Oktobar, 2008, 02:00:39
Reply #26
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Ja pošto sam neli "police" da pohvalim neku milicajsku seriju: Bekstvo iz zatvora (Prison Break) je vrh, pa skoro svi ste je gledali, skidali sa interneta, zar ne? Pa serija "24". Ima puno dobrih serija na "Fox crime". Pogledajte "Dekster-a" počinje petkom u 21,00 h 
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
24 Oktobar, 2008, 02:04:16
Reply #27
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Prijatelji i Mucke od stranih a "Vratice se rode" od domacih. Serija je tako jaka, opisala nase drustvo na najbolji moguci nacin i ostavila opasnu poruku.

Čarli, moram da pohvalim tvoj izbor što se tiče serije "Vratiče se rode". Naša najbolja serija ikada. IMA TEŽINU
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
24 Oktobar, 2008, 02:12:41
Reply #28
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
По мени "Мића и Аћим" су занимљивији од "Вратиће се роде" То је тако бљак-досадна серија, 'тели су нешто али на тамо на вамо и ја се успавам... Б92 ми се гади опасно и гледам га само због Лигу шампиона тако да и не ценим њихову продукцију. А после неколко година видим да нас најбоље осликава серија "Породично благо" иако ми се у прво време гадила. Домаће серије дефинитивно "Отворена врата" Но.1

А стране "Мућке","Симпсонови","Сунђер Боб","Љовисна" лол...
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
24 Oktobar, 2008, 11:18:01
Reply #29
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +70/-2
Nino,slozila bih se sa tobom sto se tice domace serije "Otvorena vrata" , od stranih ubedljivo "Prijatelji" i "Bracne vode". Prijatelji sa bila u stanju da gledam po ceo dan kad sam nabavila cd sa svim epizodama nekog od serijala
"Kako se gde sastanemo,drugima kape krojimo i svakome manu nalazimo,a sami smo sebi cisti i neporocni kao da smo danas od majke rodjeni"
24 Oktobar, 2008, 16:24:09
Reply #30
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
"O ukusima ne treba raspravljati!" Ja  sam shvatio da treba reći kome se koja serija dopala a ne bih želeo da komentarišem televiziju na kojoj su serije emitovane. Ne spominjite politiku svuda!!!
28 Oktobar, 2008, 20:36:42
Reply #31
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
Otvorena vrata ubedljivo najbolja serija! Cakana je skroz otkačena, znam napamet pojedine delove, ma vrh je, stalno bih je gledala, ali kreteni na našu televiziju repriziraju seriju Vuk Karadžić da ti se život zgrozi ili Belu lađu po petnaesti put. Ajde sad što repriziraju Srećni ljudi, gledam gi zbog Risku što je luda ko struja, a volim i Ljubav na seoski naičn, samo zbog Čkalju, zato je neprevaziđen. Od strane serije pratim Očajne domaćice i Seranovi, ubedljivo najbolja španska serija ikad snimljena. Volim da gledam i Mesto zločina Las Vegas, pošto mi je Giletova ekipa mnogo zanimljivija od Horejšiovu (zaklala bi ga s tresku kolko me nervira) i Uvod u anatomiju, Prijatelji...
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
28 Oktobar, 2008, 20:59:39
Reply #32
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12
Otvorena vrata ubedljivo najbolja serija! Cakana je skroz otkačena, znam napamet pojedine delove, ma vrh je, stalno bih je gledala, ali kreteni na našu televiziju repriziraju seriju Vuk Karadžić da ti se život zgrozi ili Belu lađu po petnaesti put. Ajde sad što repriziraju Srećni ljudi, gledam gi zbog Risku što je luda ko struja, a volim i Ljubav na seoski naičn, samo zbog Čkalju, zato je neprevaziđen. Od strane serije pratim Očajne domaćice i Seranovi, ubedljivo najbolja španska serija ikad snimljena. Volim da gledam i Mesto zločina Las Vegas, pošto mi je Giletova ekipa mnogo zanimljivija od Horejšiovu (zaklala bi ga s tresku kolko me nervira) i Uvod u anatomiju, Prijatelji...
Auuuu!!!! Pa kad stigneš da odgledaš sve te serije? Radiš li ti nešto drugo u životu? bookworm
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
28 Oktobar, 2008, 21:00:11
Reply #33
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +3/-0
definitivno serija LUD ZBUNJEN NORMALAN  banana1
31 Oktobar, 2008, 18:32:10
Reply #34
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Ma da li se ovi stariji sećaju kad je bilo samo 2 kanala i kad smo trčali da gledamo "Povratak otpisanih" ili "Partizansku eskadrilu"...pa "Kamiondžije"...pa crtanu seriju "Tarzan, gospodar džungle"...Eeee, sve se to pozaboravljalo, pa sad, Seranovi, Očajne domaćice, Sex i grad....(More kad dođev Paja i Jare, će razbucav Očajne domaćice)  funnysm funnysm funnysm
23 Novembar, 2008, 22:43:34
Reply #35
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Svi vole Rejmonda,Mucke i Prijatelji su najjace serije

wassat
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
26 Novembar, 2008, 02:36:28
Reply #36
  • Starac Focho
  • Ocena: +81/-8
Pa " Kasandra" , "Ljovisna"..... itd......

Shalim se naravno!!!!

Meni se svidjaju "Ochajne domachice" , " Bekstvo iz zatvora".... a od nashih domachih mi je ubedljivo najbolja serija "Otvorena vrata"!!!
"LJUBAV KOJA NE ZNA ZA USLOVE...VERA SKOJOM ZASPIS I BUDIS SE... NADA KOJA POSLEDNJA UMIRE.... STO NE ZELIS SEBI,NE POZELI NIKOME!..."
04 Decembar, 2008, 17:49:36
Reply #37
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
Shano bravo za Otvorena vrata! stvarno kultna serija. ja gledam Seranovi, super serija
04 Decembar, 2008, 18:06:42
Reply #38
  • Guest
Od sve serije, najbolje volim TV Dnevnik. Samo uvek isti glumci...
05 Decembar, 2008, 21:36:54
Reply #39
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
Od sve serije, najbolje volim TV Dnevnik. Samo uvek isti glumci...

A tek skupstina...gledali li ste tu seriju? ko shpanska da je... a i ima gi mnogo glumci, koj ce popamti svi! oko 260 sa rezisera koj se pojavljuje u epizodne uloge