Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Korupcija u Vladi?inom Hanu  (Read 20553 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

04 Decembar, 2008, 13:38:47
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Po mišljenju mnogih stvorila se potreba za ovakvom temom.
Ovaj forum je oslobođen obavezne registracije.
Ovo ne znači da su korisnici oslobođeni obaveze poštovanja Pravila korišćenja ovog foruma.
Molim vas za civilizovano ponašanje.
Ako se primeti masovno grubo kršenje "pravila" tema će zauvek biti sklonjena.
Hvala.
08 Decembar, 2008, 02:10:00
Reply #1
  • Deda meraklija
  • Ocena: +97/-26
  • Carpe diem
Душан – Дуда Ивковић је један од живих људи на планети Земљи кога највише ценим и поштујем. И као стручњака, и као човека,  ма једноставно геније,.....

Какве сад он има везе са темом ??? Ни ја нисам могао да верујем !
Али у Блицу од  01.12.   каже Дуда:

Рекао сам себи 2001. године – покушаћу да престанем да радим. Десио се октобар, десиле су се одређене промене. Нећу да говорим шта се дешавало са владама, јер у приватизацијама ништа нисам купио. Планирао сам да нађем неки извор прихода, да нешто купим од тих пара које имам, да се на неки начин организујем и да живим у свом граду.
Онда сам дошао у ситуацију да неким људима кажем – Да ли је могуће да ме толико потцењујете? Хтео сам да купим зграду у Узун Мирковој 1, где је наводно сада Кинотека, тај тендер сам добио, а после је поништен. Причали су ми неки да по  50000 треба дати томе и томе. Може, рекао сам им, али буразеру, личну карту да даш да си примио паре од мене. И кад сам видео тај шљам, шта се ту дешава,... Није крив за корупцију само онај који прима него и онај који даје. И кад сам све то видео, стижу понуде из Русије и из Денвера,....   И Дуда је изабрао Русију
.

Дакле, Душан – Дуда Ивковић, славни српски кошаркашки тренер каже:

Није крив за корупцију само онај који прима него и онај који даје.

Није ли можда,  зато ова тема ''незанимљива'' ???
Ja im reko': ako vlast postoji zbog onih koji je vrse onda meni tamo  nije mesto..... i  oni me smeniše !!! 
08 Decembar, 2008, 08:30:51
Reply #2
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Није ли можда,  зато ова тема ''незанимљива'' ???

Ova tema je bila zakljucana nekoliko dana nakon postavljanja, pa je zato mozda prividno bila "nezanimljiva", a ustvari ljudi nisu mogli da postuju.
Ali, sada su vrata sirom otvorena za sve forumase  grouphugg
08 Decembar, 2008, 12:12:21
Reply #3
  • [Administrator]
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Ova tema je bila zakljucana nekoliko dana nakon postavljanja, pa je zato mozda prividno bila "nezanimljiva", a ustvari ljudi nisu mogli da postuju.
Ali, sada su vrata sirom otvorena za sve forumase 
Tema je bila svega par sati zaključana jer je trebala da bude kao obaveštenje, planirano je da se za svaki "slučaj" otvara nova tema, ali na predlog nekih članova od toga sam odustao jer je bilo izgleda zbunjujuće.
Neregistrovani korisnici i sada mogu da otvore novu temu u okviru ovog foruma.
11 Decembar, 2008, 03:19:28
Reply #4
  • Deda meraklija
  • Carpe diem
Ali, sada su vrata sirom otvorena za sve forumase....

нешто нема гужва,... 

ево мало ''теорије'', можда то недостаје,...

Механизам корупције

1. Kо може да буде корумпиран?
Свако ко је у прилици да доноси одлуке, ако су за доношење, недоношење, односно брже или спорије доношење тих одлука и одређени садржај тих одлука други спремни да узврате. Корумпиран може бити и неко ко располаже одређеним утицајем (на доносиоца одлука), без обзира да ли је онај ко доноси одлуку и сам корумпиран.
Корумпирани ће понајпре бити они који одлучују о јавном интересу и располажу јавним добрима или пак располажу оскудним ресурсима (робама, информацијама).

2. Ко је оштећени?
Штету од корупције (која је по правилу већа од користи коју остварују учесници у корупцији) трпи буџет, конкретни појединци и фирме или пак друштво у целини. Сматра се да је за друштво у целини акт корупције  штетан сам по себи, чак и када се не може установити наступање конкретне штете.

3. За кога се остварује погодност?
Неки вид користи путем корупције остварују сви који у њој учествују. Корист се може остваривати непосредно за себе, за блиска лица или за групу којој појединац припада (нпр. политичка партија).

4. Врсте погодности (средство корумпирања)
Корумпирани остварује корист у виду новца, поклона, одређеног поступања других људи, сузбијања конкуренције итд.

5. Последичност и узрочна веза
„Размена добара“ у корупцији се може одиграти истовремено или у мањем или већем временском размаку. Постоје примери када се једна услуга врши („задужење“) пре него што се спецификује када и да ли уопште треба да се узврати. У таквим случајевима је узрочну везу тешко утврдити, Исто важи и за ситуације када се корупција одвија уз више посредника (који на тај начин „чине“ нешто један другоме).

6.  Тржишни (економски) узроци корупције
Ако се корупција сведе на однос два учесника, полази се од тога да они имају потребе које желе да задовоље пре него што ступе у коруптивни однос. На сличан начин као што се у економским наукама посматра понашање учесника на тржишту може се посматрати и понашање учесника у корупцији.
Ако своје потребе корумпирани и коруптор не могу да задовоље без корупције или немају адекватне могућности да то учине, остварен је један од предуслова да до корупције дође. На страни корумпираног, на пример јавног службеника који издаје нека уверења, такав узрок може бити мала зарада (која се неће нимало повећати уколико буде савесно радио). На страни коруптора може стајати ограничена могућност да потребе задовољи на другачији начин, без корупције, иако би то иначе радо учинио. Примера ради, такво ограничење је рецимо немогућност да се обрати другом службенику ради издавања дозволе, или успоравање поступка издавања дозволе у случају да се обрати другом службенику које би му донело више штете него што је сам трошак корумпирања.

Ja im reko': ako vlast postoji zbog onih koji je vrse onda meni tamo  nije mesto..... i  oni me smeniše !!! 
11 Decembar, 2008, 03:21:30
Reply #5
  • Deda meraklija
  • Carpe diem
Још мало теорије, ...

Типологија корупционих дела

Ниво I: Свакодневна интеракција између службеника и грађана

Подмићивање јавног службеника да заобиђе правила
   Иницирано од грађана
   Иницирано од стране службеника појединца
Организована изнуда од стране групе службеника
 Замагљивање прописа од стране службеника и пререгулисање
   Како би се извукло више мита
   Како би се повећала овлашћења и контрола
Злоупотребе овлашћења за издавање одобрења и вршење инспекцијског надзора

Ниво II: Интеракција у оквиру државне институције

   Коришћење јавних средстава за себе
   Бонуси и скривене зараде
   Расипање новца на луксузна возила, путовања, пријеме, опрему итд.
   Додељивање возила, станова, вила итд.
   Профитирање на јавним ресурсима
   Продаја природних ресурса
   Изнајмљивање просторија опреме итд. за личну корист
   Коришћење рада јавних службеника за приватне сврхе
   Квазиприватизација државних предузећа и имовине
   Плаћање   неумерених  надокнада  за  чланство  у  управним  одборима јавних предузећа себи или пријатељима
   Злоупотребе и профитирање при приватизацији и јавним набавкама
   Додела послова и имовине себи или пријатељима
   Непоштовање правила о спречавању сукоба интереса
   Кршење правила о надметању
   Узимање узвратних давања и мита за закључен посао
   Корупција код државних субвенција и пореских олакшица
   Трговина утицајем и манипулација код персоналних одлука
   Непотизам, клијентизам и фаворизовање
   Добијање погодности од подређених и кандидата за посао
   Саботирање кадровске реформе ради очувања „територије“

Ниво III: Утицај на политичке институције

„Заробљена држава“, то јест de facto преузимање државних институција
   Изградња личних феуда
   Искоришћавање јавних институција за богаћење себе или мреже сарадника
   Стварање тајних моћних група ради сарадње на корупцији
   Подривање избора и политичког надметања
   Непрописно финансирање кампање и партије
   Куповина скривених политичких реклама
   Скривено стварање сфере утицаја ради искоришћавања
   Злоупотреба законодавних овлашћења

„Продаја“ закона приватним интересним круговима
   Блокирање антикорупцијских прописа
   Свесно доношење лоших закона
   Невршење надзора над извршном влашћу
   Неделотворне парламентарне истраге
   Корупција у судском поступку

„Продаја“ судских одлука
   Лажно утуживање, гоњење невиних
   Неделовање тужиоца
   Злоупотреба ревизијских и истражних овлашћења
   Коришћење компромитујућег материјала ради политичког уцењивања
   Корупција у медијима
13 Decembar, 2008, 13:14:16
Reply #6
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +5/-1
Auuuu,sto mi nesto cudno...!!!
Svi kazete da korupcije ima ali da nemoze da se iskoreni,da je to nesto Bogom dano-sve nesto mlako,svi nekako slezete usima !
Po vasu pricu-korupcija mu dodje nesto kao aksiom-nesto sto je tako kako je i zavrsena prica.
Ako je to kao sto kazete onda nije ni cudi sto smo tu gde jesmo,onda mi je jasno zasto smo poslednji u zemlji Srbiji.
24 Mart, 2009, 21:12:18
Reply #7
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +12/-2
kako je ova tema posecena i koliko se puno pise . . izgleda da u Han nema korupcije . . . blago nama
01 Jun, 2009, 21:14:47
Reply #8
  • Deda meraklija
  • Carpe diem

..... . . izgleda da u Han nema korupcije ..... . .

Izgleda.... sm169

Imam sjajnu ideju !!!

Predložiću  da se uputi zvaničan poziv  našem predsedniku, gospodinu  Borisu Tadiću koji juče reče da ''korupcije ima svuda'' - da dođe u posetu Vladičinom Hanu i da celom svetu obznani i pokaže ''svetao primer'',.... zamislite naslov u novinama:

''Vladičin Han - grad bez korupcije (i mita) !!!''

tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid tvrdzid
« Last Edit: 01 Jun, 2009, 21:17:20 by hawk »
01 Jun, 2009, 21:41:56
Reply #9
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
    Tema je vrlo ozbiljna, a i optužba je ozbiljna - na ovoj temi uperiti prstom u nekog i optužiti za tako ozbiljnu stvar. MOžda se zbog toga ljudi suzdržavaju od bilo kakvog pisanja ovde jer bez čvrstih dokaza može loše da prođe onaj ko je napisao i optužio bilo koga ovde. Ono jeste ovaj podforum dostupan i gostima da pišu, ali ipak...
    Nije mala stvar direktno uperiti prstom u bilo koga i optužiti ga za korupciju. Da postoji to je tačno, i ima je svuda, ali naći dokaz je jako teško, pogotovu "običnim" ljudima su dokazi nepristupačni da bi nekoga ozbiljno optužili. Možda neka pričica sa likovima kao ona što se delila u Surdulici o divljem zapadu gde bi svaka sličnost sa likovima iz priče bila namerna može da prođe, ali direktno uperen prst je dosta teška obluka i bez čvrstih dokaza unapred osuđena na propast i uvaljivanje u problem onoga ko je uperio prst.
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
02 Jun, 2009, 10:25:36
Reply #10
  • Deda meraklija
  • Carpe diem
   Tema je vrlo ozbiljna, a i optužba je ozbiljna - na ovoj temi uperiti prstom u nekog i optužiti za tako ozbiljnu stvar. MOžda se zbog toga ljudi suzdržavaju od bilo kakvog pisanja ovde jer bez čvrstih dokaza može loše da prođe onaj ko je napisao i optužio bilo koga ovde. Ono jeste ovaj podforum dostupan i gostima da pišu, ali ipak...
    Nije mala stvar direktno uperiti prstom u bilo koga i optužiti ga za korupciju. Da postoji to je tačno, i ima je svuda, ali naći dokaz je jako teško, pogotovu "običnim" ljudima su dokazi nepristupačni da bi nekoga ozbiljno optužili. Možda neka pričica sa likovima kao ona što se delila u Surdulici o divljem zapadu gde bi svaka sličnost sa likovima iz priče bila namerna može da prođe, ali direktno uperen prst je dosta teška obluka i bez čvrstih dokaza unapred osuđena na propast i uvaljivanje u problem onoga ko je uperio prst.

Aleks,.... nismo deca, zaboga,....

Ali,  u pravu si ti, ... ’’Nije mala stvar direktno uperiti prstom u bilo koga i optužiti ga...’’,  .... da ne  misliš da je mnogo lakše pridružiti im se ??? ... Ne ljuti se zbog ovog pitanja, ali  imaš pomalo pogrešan pristup i stav koji je upravo ono na šta računaju ’’potencijalni vršioci krivičnih dela’’ pri vršenju istih,... na strategiju ’’nemešanja i liniju manjeg otpora’’ od strane odgovornih,......  a stvar je prosta Alex,... ILI JESI ILI NISI !!!

A da vidimo koji su to odgovorni,... između ostalih,... da vidimo šta kaže  Z A K O N I K  O KRIVIČNOM POSTUPKU Republike Srbije !!!!

Дужност подношења кривичне пријаве

Члан 253. 

Сви државни органи, органи територијалне аутономије или органи локалне самоуправе, јавна предузећа и установе дужни су да пријаве кривична дела за која се гони по службеној дужности, о којима су обавештени или за њих сазнају на други начин.

Ja sam laik što se tiče pravnih nauka, pa ću uz jedan KONKRETAN  primer  postaviti  pitanja na koja neznam odgovor:

Prekjuče sam dobio materijal za sednicu Skupštine koja će biti 12.06. Između ostalog izveštaje – Zapisnike o izvršenoj budžetskoj kontroli u javnim preduzećima i ustanovama (finansijska kontrola poslovanja u 2008 g) ,... među njima i zapisnik za Centar kulture u kome između ostalog piše da je u 2008 u Centru potrošeno oko 15,7 milona buđžetskih para a od toga na stavku ’’Sudska izvršenja’’ 12 miliona !!!   SUDSKA IZVRŠENJA ?!?

Tužili radnici,... i bili  u pravu,.... pitanje je KO nije bio u pravu ??? ... I koliko košta građane Hana - dakle sve nas,  to što taj neko nije bio u pravu ??? ....
Od tih 12 miliona,  najmanje 3 miliona otpadaju na sudske troškove, advokate, kamate i td... dakle,  ta 3 miliona NISU MORALA da se potroše,... a potrošena su,... bačena takoreći,... nečijom greškom ? .... ali niko nije kriv ?... da se ne zameramo ?... stvarno je teško ’’pokazati prstom na nekoga’’ ?
A tih  ’’sudskih izvršenja’’ po tužbama radnika ima i u  ostalim javnim preduzećima i ustanovama ( Sportski, Radio Han, Biblioteka ) – preko 17 miliona ukupno... sitnica....

A možda ovde ’’nema elemenata krivičnog dela’’ ? ,.... šta li  je onda u pitanju ???

I da,... ima toga još, nisu problem samo tužbe radnike, ali za ostalo ’’nemam dokaze’’ (samo sam čuo)pa ne bih da se ’’uvalim u problem’’...

I za kraj,   citiram Vericu Barać – predsednicu Saveta  za borbu protiv korupcije:

‘’Izvršnu vlast niko ne kontroliše. Kod nas je korupcija sistemska, dominantna, ona je ugradjena u finansiranje stranaka, u izborima, u formiranju parlamenta.... Vlast niko ne kontroliše jer ona pravi takvu atmosferu, takve zakone, menja institucije kako njoj odgovara. Da li će se negde nešto otkriti zavisi od toga da li nekom tako nešto odgovara, a ne iz pravih razloga.’’

Šta misliš ? Da li je ona u pravu ?
« Last Edit: 02 Jun, 2009, 10:37:19 by hawk »
02 Jun, 2009, 11:15:05
Reply #11
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Quote from: hawk
da ne  misliš da je mnogo lakše pridružiti im se

Daleko od toga, ali za promenu načina razmišljanja tj. izbijanje korupcije iz društva potrebna je promena sistema, a to je moguće postepeno ili ultra brzo - revolucijom. E to što 5. oktobar nije doneo promene sistema funkcionisanja već su se samo promenili neki ljudi a ostali i neki stari, i ne samo da su ostali - nego su postali i još jači to je veliki problem. Tad je bila prilika da se promeni sistem i način funkcionisanja stvari u državi - ali nije se promenio.

Dakle ja, ili neko od nas kao jedinka ako krene sa optužbama može samo da naje*e jer je za promenu svega ovoga potrebna mnogo veća energija i da se desi nešto veliko. Pa pobogu, imamo u "Insajderu" kristalno čisto razjašnjenu situaciju da je neko građanima Srbije i Beograda "ukrao" dve milijarde  eura - i umesto da se digne ceo beograd na noge i da narod raščisti sa tim - ono - ništa - završilo se na tome - na TV emisiji.

Quote from: hawk
‘’Izvršnu vlast niko ne kontroliše. Kod nas je korupcija sistemska, dominantna, ona je ugradjena u finansiranje stranaka, u izborima, u formiranju parlamenta.... Vlast niko ne kontroliše jer ona pravi takvu atmosferu, takve zakone, menja institucije kako njoj odgovara. Da li će se negde nešto otkriti zavisi od toga da li nekom tako nešto odgovara, a ne iz pravih razloga.’’

Šta misliš ? Da li je ona u pravu ?

Ona je apsolutno u pravu, trenutno tako ide kod nas. Otkrivaju se samo one stvari koje nekome tako odgovaraju. I kao što napisa kojot na nekoj drugoj temi "nisu oni tamo u nekim zemljama koje funkcionišu kao "normalne" ništa pametniji i bolji od nas - samo imaju zakone i pravila koje svi poštuju i koja važe za sve" Dakle, imaju sistem što mi trenutno nemamo i daleko smo od toga da ga dobijemo.
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
02 Jun, 2009, 18:30:31
Reply #12
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
I kao što napisa kojot na nekoj drugoj temi "nisu oni tamo u nekim zemljama koje funkcionišu kao "normalne" ništa pametniji i bolji od nas - samo imaju zakone i pravila koje svi poštuju i koja važe za sve" Dakle, imaju sistem što mi trenutno nemamo i daleko smo od toga da ga dobijemo.

pa kažem ja aj da promenimo narod...... sm169 sm169 sm169 sm169 sm169 sm169 sm169
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
07 Jun, 2009, 13:18:40
Reply #13
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
korupcija je već ideologija.....ideologija korupcije....
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
06 Februar, 2010, 05:16:57
Reply #14
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
E 75!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I NOVI KORIDORI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! whiteflag

SME LI NEKO

S    M    E      L    I    N    E    K    O
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona
29 Jun, 2010, 16:40:12
Reply #15
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +8/-0

korupcija

izvor uopsteno            http://sr.wikipedia.org/sr-el/Корупција

dokaz iz V.Hana  u prilogu  . ...............kopija pisma iz 2010ggde  jos jednom potvrdjuje manipulacija i korupcija NEzakonito korišćenje društvenog i državnog položaja i moći radi sticanja sopstvene koristi.    Prevedeno: podmitljivost, potkupljivost, pokvarenost.  opstine , zaposlenih  u V.Hanu na celu sa predsednikom opstine  V.Hana, Draganom Dimitrijevicem i  koalicijonim glavama  iz DSS.a,NS...

građani V.Hana traze garanciju,  da onaj ko raspolaže njihovim novcem i propisuje im obaveze nije korumpiran,

političari imaju obavezu da građanima o tome pruže sve podatke ... da li pruzaju  ovi u V,Hanu ?

Srbija ima zakonske mehanizme_ Агенција за борбу против корупције  
www.korupcija.gov.rs
Булевар Михаила Пупина 2, 11000 Београд, тел. 011 / 31 16 606, факс 011 / 31 19 987 /  koji  poštuju i sprovode zakon  za sprečavanje korupcije  gradjana R.Srbije .

Važnu ulogu u sprečavanju korupcije ima i mentalitet naroda.

Da li  i sada posle Konkursa u CK V.Hana  i drugih afera mogu da  dokazu da nema korupcije u V.Hanu i nisu u  korupciji svi  na celu sa Danijelom Popovic ..... mozda pritiskom  medija i javnosti N.Mitrovic i ostali  podnesu  ostavke jer nisu uspeli uverljivo da objasne odakle mu novac i moc da  imenuje ljude  sa pogresnim diplomama ili bez diploma na odgovorne funkcije u opstini V.Han , i td.
« Last Edit: 29 Jun, 2010, 17:02:21 by mara »
30 Jun, 2010, 16:29:33
Reply #16
03 Jul, 2010, 22:31:20
Reply #17
  • Stariji meraklija
    Vlada Srbije najurila Nadicu Momirov - Државна секретарка Министарство културе  -  

nadam se da ce i u V.Hanu  uskoro otkriti   manipulacije  i korupcije, NE zakonito korišćenje društvenog i državnog položaja i moći radi sticanja sopstvene koristi....

Ideja  je pretresti javne ustanove i diplome kao i Curriculum Vitae  zaposlenih - posebno na vodecim pozicijama, strucne saradnike ... u Opstinskoj upravi   V.Hana .....

TEKST  

[/
list]izvor   http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-03-07-2010/vlada-srbije-najurila-nadicu-momirov

Vlada Srbije najurila Nadicu Momirov

BEOGRAD - Vlada Srbije razrešila je državnu sekretarku u Ministarstvu kulture Nadicu Momirov, rečeno je Tanjugu u vladinoj Kancelariji za medije.

Razrešenje Nadice Momirov iniciralo je rukovodstvo G17 plus zbog iznošenja netačnih podataka o stručnoj spremni.

Rukovodstvo G17 Plus odlučilo je da smeni državnu sekretarku u Ministarstvu kulture Nadicu Momirov pošto je nedvosmileno utvrđeno da je u više navrata iznosila netačne podatke o svojoj stručnoj spremi, saopšteno je iz G17 Plus.

Momirov je članica Predsedništva G17 Plus, kaže se u saopštenju i dodaje da je odlučeno da svi prikupljeni materijali u kojima su izneti različiti podaci o njenoj stručnoj spremi i radnom angažmanu budu podneti i disciplinskoj komisiji stranke koja će odlučiti o njenom daljem statusu u G17 Plus.

"G17 Plus ovakav način lažnog predstavljanja i obmanjivanja, kako javnosti, tako i kolega, smatra nedopustivim", stoji u saopštenju.

Ag
[/list]
07 Jul, 2010, 14:25:55
Reply #18
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +0/-0
  • Imam svoj mali svet, i oko njega kineski zid...
Zadnja dva posta prebačena OVDE
29 Jul, 2010, 10:04:20
Reply #19
  • Stariji meraklija
ako je Vlada Srbije najurila Nadicu Momirov zasto N.Mitrovic i podpresednik i Ljubisavljevic ne najure Mariju Andrejevic sa službe

jer svi prikupljeni materijali u kojima su iznetii  različiti podaci o njenoj stručnoj spremi i radnom angažmanu budu podneti i radnoj ili  ....