Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Jesu li Hancani``seljaci``?  (Read 10645 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

07 Decembar, 2008, 18:37:19
Reply #20
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .

Ево још једног паметног!
Било би веома добро да нам кажеш пошто си толико јаван и транспарентан исто као и твоја странка колика ти јеплата из буџета општине Владичин Хан за оно што "радиш" у спортској хали.
Али обавезно израчунај и топлу воду што утрошиш, јер ти се изгледами кући нити купаш нити умиваш!
Слушај бре дечко све се зна и немо да идем даље, па да ти на крају откријем идентитет а после ти преостаје само селидба, боље ти је Манчо да не чачкаш Мецу по  ljubdupe

U ovoj temi je bilo dosta  nesuglasica sta su ``seljaci`` po definiciji. Evo jednog ocitog primera, tako da nemojte da se bunite vise oko toga. Profil je savrsen...

A sto se tice ovog prozivanja, nemam ja tebi bako, sta da se pravdam. Ali, ajd, ako si zapela. Ja radim kao ``koordinator sportske hale`` i radim posteno ono za sta sam placen i kolko sam placen. To je i jedan od razloga zasto smem da stavim sliku na avataru i da budem javan i transparentan.

A sto se kupanja tice, izgleda da nisi primetila na avataru (ali to ti odbijam na godine) ja sam trener i aktivni igrac u STK Morava, pa kao takav i koristim tuseve u sportskoj hali, koji zato tamo i sluze.

Sto se tice pretnji:
  Uopste se ne plasim od babe(ili dede) koje su otkrile internet, previse kasno, pa sad misle da ce to da nadoknade, razlicitim pretnjama, svima i svakome.

Tesko da ces ti mene da ``iselis`` ko god da si. Ako tolko mislis da ce  me uplasi tvoja ``ogromna licnost``, posalji mi tvoj ID na PM, pa da se malo upoznamo i porazgovaramo o ovim pretnjama...Voleo bi to.. Nemoj samo da mi posaljes dedu slamkauusta da me bije, ne bi bilo sportski.. 25r30wi

P.S. Ako ti zafali topla voda, dovedi tvog dedu, pa ce vi pustim u halu da se i vi umijete i sredite. Mozda ce ti se deda``zaraduje``...kao nekad davno...

more ce odgovaras za svaki mililitar tople vode! niko nije tolko opljackao han ko ti!
03 Januar, 2009, 13:36:57
Reply #21
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Sigurno je to da smo kao ljudi mnogo bolji od okruženja (Leskovac, Vranje, Surdulica),
E ovo je vec nesto globalno pitanje?
Idemo taksativno obraditi.
a)zasto su bolji ili gori
b)koji su argumenti za to
c)kolika je razlika i koliko slicnosti ima u mentalitetu
Pazi mrka72  ne treba zaokruziti odgovor.
03 Januar, 2009, 13:49:00
Reply #22
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Vi ste se to našli uvređenom g-đo Dina. Moje iskustvo mi govori da je tako. čast izuzecima (možda ste i Vi izuzetak, ne poznajem Vas), ali po ljudskim kvalitetima ubedljivo su najgori Leskovčani pa Vranjanci, a Vi Surduličani i niste toliko loši, ali ne dovoljno dobri kao mi Hančani...... 25r30wi. Pozdrav za Surduličane.... cvetpoklon
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
03 Januar, 2009, 22:23:15
Reply #23
  • Deda meraklija
Vi ste se to našli uvređenom g-đo Dina. Moje iskustvo mi govori da je tako. čast izuzecima (možda ste i Vi izuzetak, ne poznajem Vas), ali po ljudskim kvalitetima ubedljivo su najgori Leskovčani pa Vranjanci, a Vi Surduličani i niste toliko loši, ali ne dovoljno dobri kao mi Hančani...... 25r30wi. Pozdrav za Surduličane.... cvetpoklon
Upss...sve pohvale mrka72 za upis,ovako diplomatski svaka cast.Ma nisam se nasla uvredjena,nego eto malo da prokomentarisemo,da eto ljudi nemaju predrasude o nama Surdulicanima,pa hvala ti puno sto si nas eto stavio odmah iza vas.Istini za volju,to dvoje je nerazdvojno,samo ne znam koje je predgradje kome.Da li Han Surdulici, ili Surdulica Hanu.
Evo mi smo imali Hanske sudije za prekrsaje nekad,a vi ste  imali nase prof.Pa i danas cujem da u gimnaziji slusate muziku prof.Vesne,a u Surdulici Kranca drzi fiziku,pa eto tako samo malo da razmenimo diskusiju.
O znam,znam da ste vi u prednosti,imate voz,a mi eto nemamo,ali mi zato imamo jezero,a vi Moravu,pa nemoj se ljutiti,onako komsijski da sve podelimo. Harkonikaš
I naravno veliki pozdrav za nasi najblizi komsije Hancani.
« Last Edit: 03 Januar, 2009, 22:31:36 by Dina »
04 Januar, 2009, 11:39:12
Reply #24
Sudeći prema onome koliko vremena provodiš na ovom forumu i tebi je Han draži od Surdulice, što je i normalno. Još jedan dokaz moje teorije..... cvetpoklon. Veliki pozdrav za sve Surduličane koji vole Han.  notworthy
04 Januar, 2009, 11:48:53
Reply #25
  • Deda meraklija
Sudeći prema onome koliko vremena provodiš na ovom forumu i tebi je Han draži od Surdulice, što je i normalno. Još jedan dokaz moje teorije..... cvetpoklon. Veliki pozdrav za sve Surduličane koji vole Han.  notworthy
E pa vidis,kakava bi ja bila komsika,ako ne bi bila kod vas,pa evo ocekujem i vas kod nas,red je.
A moje vreme je na forumu efektivno,zar nisi primetio.
I ima jos neka tajna,ali ajd komijski da niko ne cuje.Lepi dani iz mladosti i neke lepe uspomene se nikad ne zaboravljaju,bez paragrafa su,ali za ovoj drugo ne pricaj molim te da ne cuju komsije,vidim da si covek od poverenja. drinking3 drinking3, oreolsmajliI hvala na pozdravu za Surdulicane koje vole Hancane,samo si zaboravi pozdraviti i one koji su voleli Hancane,nadam se da ti korekcija ne smeta.
« Last Edit: 04 Januar, 2009, 11:51:32 by Dina »
04 Januar, 2009, 12:16:24
Reply #26
Vidi se odmah da su neke emocije iz mladosti u pitanju, lepo je to kad se ljudi vole, Hančani i Surduličani, pozdrav drinking2
« Last Edit: 04 Januar, 2009, 12:19:37 by EricTheViking »
04 Januar, 2009, 19:56:12
Reply #27
  • Deda meraklija
  • Ocena: +33/-22
... ali po ljudskim kvalitetima ubedljivo su najgori Leskovčani pa Vranjanci, a Vi Surduličani i niste toliko loši...

Mnogi Surdulicani su isli u Han u Gimnaziju!!!  ;)
04 Januar, 2009, 20:07:40
Reply #28
  • Deda meraklija
  • Ocena: +15/-3
Pa ne znam za starije, ali mladje generacije Hancana i Surdulicana se definitivno ne vole.  boxing2
04 Januar, 2009, 20:39:05
Reply #29
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Pa ne znam za starije, ali mladje generacije Hancana i Surdulicana se definitivno ne vole.

Не воле хм.... сувише блага реч! okkoral
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
04 Januar, 2009, 21:10:27
Reply #30
  • Deda meraklija
... ali po ljudskim kvalitetima ubedljivo su najgori Leskovčani pa Vranjanci, a Vi Surduličani i niste toliko loši...

Mnogi Surdulicani su isli u Han u Gimnaziju!!!  ;)
Da ,tacno je, i zajedno smo studirali sirom nase lepe.A mi u Surdulisi smo imali lepse devojke,a vi lepse momke.E sto da ti pricam,da ne kazes da je to ......zal za mladost.
Pa ne znam za starije, ali mladje generacije Hancana i Surdulicana se definitivno ne vole.
Uf... za ovo ce vam biti jako zao,definitivno to je najbolji mentalni sklop.

Не воле хм.... сувише блага реч!
Auuuu,ovo ne moze NinOOOOOOOO,da se dopusti niti pod raznim.
Ako se samo prosetas jednom Surdulicom,promenit ces svoje misljenje,garant.
04 Januar, 2009, 23:05:28
Reply #31
Kad dođete u moje i godine dospođe Dine videćete da u stvari od tog odnosa "na nož" nema ništa. Sada stvarno imam dobre prijatelje u Surdulici a u vašim godinama to nisam mogo ni da zamislim. 
05 Januar, 2009, 14:54:58
Reply #32
  • Deda meraklija
Kad dođete u moje i godine dospođe Dine videćete da u stvari od tog odnosa "na nož" nema ništa. Sada stvarno imam dobre prijatelje u Surdulici a u vašim godinama to nisam mogo ni da zamislim. 
No,sto cine godine?Doduse mrka72,ne bi o godinama.Koliko je neko star zavisi,od duha,koliko je duh star,toliko je covek star.Pa eto star-mlad,i mlad-star.
Ali zar nije lepse voleti se,evo zivi egzemplar moje JA,pa lepe asocijacije,na sve sto pocinje sa slovom H.nego ne voleti se pa ruzne asocijacije.
Daklem,definitivno,otisli smo od teme.Ali Admin i Maja, ce nam oprostiti,mrka72 i ja se prisetili nasih mladih dana,ma da mozda nisu niti iz iste decenije.

I jos nismo zavrsili gradaciju je...su ..li...ili....mi....?
05 Januar, 2009, 15:56:45
Reply #33
Ako sad treba da se stidim svojih godina, evo stidim se........mada možda sam trebao da ih sakrijem.....vidiš nije mi palo na pamet.....I onda niko u Hanu ne bi znao koliko ja imam godina... 25r30wi

Definitivno smo se udaljili od teme, al evo pitanja za Vas Surduličane, jesmo ili nismo?
05 Januar, 2009, 16:40:11
Reply #34
  • Deda meraklija
Ako sad treba da se stidim svojih godina, evo stidim se........mada možda sam trebao da ih sakrijem.....vidiš nije mi palo na pamet.....I onda niko u Hanu ne bi znao koliko ja imam godina... 25r30wi

Definitivno smo se udaljili od teme, al evo pitanja za Vas Surduličane, jesmo ili nismo?

Ne komsija,krivo si me shvatio za godine,100%,ja sam nas htela pohvaliti,kako smo mnogo pametni,prvo Hancani pa mi SurduliCANKE.
jesmo ili nismo
Za mene,niko nikad,a POSEBO ne vi Hancani.
E da znas,koliko sam daleko,i koliko godina je unazad proslo,a Han mi je jako uvek bio i ostao drag.Naravno, a za  to su zasluzni dobri Hanancani.

Samo se nismo dogovorili ko je veca metropola,Han ili Surdulica?

06 Januar, 2009, 01:36:07
Reply #35
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27

To nikad ne mozemo da se dogovorimo, jer mi hannski deca volimo Han, a vi Surdulicu, ne?  Harkonikaš

glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
06 Januar, 2009, 11:59:17
Reply #36
  • Deda meraklija

To nikad ne mozemo da se dogovorimo, jer mi hannski deca volimo Han, a vi Surdulicu, ne?  Harkonikaš

E.......... s ovim se ne bi bas slozila.Mi Surdulicani smo u prednosti,mi volimo i Han i Surdulicu.
Samo ne znam sto na ovoj temi nema niti jednog Surdulicanina,pomagaj manca. cvetpoklon
06 Januar, 2009, 17:14:28
Reply #37
  • Starac Focho

E.......... s ovim se ne bi bas slozila.Mi Surdulicani smo u prednosti,mi volimo i Han i Surdulicu.
Samo ne znam sto na ovoj temi nema niti jednog Surdulicanina,pomagaj manca. cvetpoklon

Imam ja neku bracu u Surdulicu ali oni me nesto ne konstantuju mnogo. Moraces sama da dozoves svoje sugradjane. Ja pozivam moje Hancane...ponovo (vidi temu NOVI FORUMASI)
06 Januar, 2009, 17:49:28
Reply #38
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Citat: Dina 

Dina, na ovo pitanje si vec  delimicno odgovorila u ranijem postu...
Pa veca metropola mora biti Vladicin Han zato sto ima metro ??? (voz) 25r30wi

Ali, verujem da smo se malo udaljili od teme...sto se autoru ove teme ne bi dopalo sigurno... sm169
Ali cinjenica je da cim smo pomenuli hancane, indirektno smo ukljucili i Surdulicane...
A to pokazuje da su ta dva mesta jedna neraskidiva celina. Idu zajedno, u paketu!  ;D
Mene takodje vezuju jako lepe uspomene za Surdulicu, kao sto tebe vezuju za Vladicin Han ;)
« Last Edit: 06 Januar, 2009, 17:59:21 by Maja S. »

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
06 Januar, 2009, 18:02:53
Reply #39
  • Starac Focho
Udaljismo se od teme, pa moram da opomenem (kao zacetnik)   wassat

Dina mozes da otvoris neku slicnu pa da tamo ubacis i Surdulicane i Hancane  grouphugg 

Evo da ti dam ideju ``zajedno smo jaci``....ili nesto slicno...