Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Omiljene ?okoladice(mogu i ostali slatkisi)  (Read 16324 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

07 Decembar, 2008, 13:13:58
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +70/-2
Ово је тема намењена љубитељима слатких чоколадица. Овде можемо размењивати информације о томе које су чоколадице нове, где се све могу наћи, какав им је укус, шта све има у њима које су нам омиљене.
Моја омиљена је киндер буено и кад би имала толику количину испред себе моглда би цео дан да једем и да ми није довољно,али је цена ту да ме спречи у томе  laie
Овај је стандардни и има га још одавно

А има и нови са белом чоколадом који је подједнако добар као и стари

Што се укуса тиче слика говори више од речи

"Kako se gde sastanemo,drugima kape krojimo i svakome manu nalazimo,a sami smo sebi cisti i neporocni kao da smo danas od majke rodjeni"
07 Decembar, 2008, 13:26:46
Reply #1
  • Guest
Mmmm, slatka tema...

Moja omiljena čokoladica je Snikers. Kad sam bio mali obožavao sam Životinjsko carstvo, skoro sam našao u jednoj prodavnici ovu čokoladicu i nisam mogao da odolim. Mogu vam reći da se nije promenila ni malo.
07 Decembar, 2008, 13:30:01
Reply #2
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
  Nove bambi juhu čokoladice su dobre. a od klasiku volim twix i kinder bueno kao seka.
« Last Edit: 07 Decembar, 2008, 21:37:31 by AlexTheGreat »
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
07 Decembar, 2008, 13:32:14
Reply #3
  • [Global Moderator]
Mmmm, slatka tema...

Moja omiljena čokoladica je Snikers. Kad sam bio mali obožavao sam Životinjsko carstvo, skoro sam našao u jednoj prodavnici ovu čokoladicu i nisam mogao da odolim. Mogu vam reći da se nije promenila ni malo.

Snikers ič ne volim, samo onaj crunch snikers ali pomalo - valjda zato što ne volim kikiriki u slatkiši. Nekako mi bolje legne uz pivo  ... Životinjsko carstvo odavno nisam jeo, ali pamtim taj ukus... Ka ga već pomenu moram da probam ovi dani, a za album mi je falilo samo 3 sličke. Ete zašto pamtim ukus i posle 17-18 godine 
« Last Edit: 07 Decembar, 2008, 13:37:48 by AlexTheGreat »

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
07 Decembar, 2008, 14:02:12
Reply #4
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Snikers,kit-kat,lion a od velike cokolade milka,nestle... 47b20s0
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
07 Decembar, 2008, 15:14:29
Reply #5
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
More ja sto si volim kondivu iz menzu, uff mnogo mi lepo legne posle ruchak!
07 Decembar, 2008, 21:04:41
Reply #6
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Moji omiljeni slatkiši su obične mlečne čokolade bez dodataka Milka, Najlepše želje, galeb...volim i krempite (onej pelivanske), i plačinke sa kremom i bananama. Moj sin preferira one ''kupovne'' kvalitetne čokolade, čokoladne bananice (zajedno gi tamanimo), gumene bombone svih vrsta...ima mnogo toga. Zahvaljujući mojoj supruzi u kući skoro svagog dana imam po neki kolač, tortu, rolate itd, itd...volimo i jedemo slatko!!! njam, njam
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
07 Decembar, 2008, 21:09:49
Reply #7
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +30/-2
Toblerone, Mars, ...       
@ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @
07 Decembar, 2008, 21:11:29
Reply #8
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12
Meni nekako od malih domaćih lepo legne onaj euroblok, neznam zašto. A od stranih Mars, Twix.
Mislim da su domaće čokolade "Galeb" i "Najlepše želje" najbolje a od stranih naravno "Milka" i "Nestle".
Idem u prodavnicu...
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
07 Decembar, 2008, 21:32:24
Reply #9
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
У задње време не једем слатко уопште вика мајка да је зато што много пијем :) од чиколатке навише волим оне од 200 грама lol ... шалим се, сникерс је мој фаворит.
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
08 Decembar, 2008, 08:46:25
Reply #10
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Ja slobodno mogu da kazem da sam cokoholicar  whiteflag, a jedan od mojih omiljenih slatkisa je Munchmallow  notworthy
08 Decembar, 2008, 12:28:47
Reply #11
  • Deda meraklija
  • Ocena: +195/-115
Obozavam slatkise,ovde nema dosta naših proizvoda tako da sam "prisiljena" da kupujem kinder,milka...Najbolje su mi kinder mccountry,ona mala u obliku nilskog konja isto kinder,bounty,rafaelo...A kad odem kod mojih onda obavezno galeb,najlepše zelje i mislim da su te nase mlečne čokolade najbolje,bolje čak i od milke.A da setila sam se još jedne koju sam svaki dan kupovala dok sam išla u gimnaziju,to je sweet samo neznam dali je još prave...
08 Decembar, 2008, 12:35:37
Reply #12
  • Stariji meraklija
Ljudi secate li se ove cokoladice tj. napolitanke? Dok smo isli u osnovnu bila je najbolja i najjeftinija.Posle je dugo nisam vidjala i onda je cuvena Ljilja u gimnaziju nabavila i i kostala je 10din. Naravno svi smo samo nju jeli sto zbog cene sto zbog ukusa. To je inace napolitanka ista kao i Nela

« Last Edit: 08 Decembar, 2008, 12:37:12 by mariche »
"Kako se gde sastanemo,drugima kape krojimo i svakome manu nalazimo,a sami smo sebi cisti i neporocni kao da smo danas od majke rodjeni"
08 Decembar, 2008, 13:27:42
Reply #13
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +2/-1
Dorina Kras-ova.
Jeste Hrvatska , ali je extra.

Milka Lufle
Ono sto me ne ubije, samo me jos vise ojaca ...
08 Decembar, 2008, 15:50:22
Reply #14
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Lele,zaboravio sam fazon i nelu,to je mnogo dobro...
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
09 Decembar, 2008, 00:23:09
Reply #15
  • Stariji meraklija
Zaboravila sam ovu.Mnogo je dobra

09 Decembar, 2008, 00:26:35
Reply #16
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Volim Milke  :P, i to samo one od 300gr  ;D

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
09 Decembar, 2008, 09:58:34
Reply #17
  • Deda meraklija
  • Ocena: +195/-115

Obožavam slatkiše,ovde nema dosta naših proizvoda tako da sam "prisiljena" da kupujem kinder,milka...Najbolje su mi kinder country,ona mala u obliku nilskog konja isto kinder hapy hipo,bounty,rafaelo...A kad odem kod mojih onda obavezno galeb,najlepše želje i mislim da su te naše mlečne čokolade najbolje,bolje čak i od milke.A da setila sam se još jedne koju sam svaki dan kupovala dok sam išla u gimnaziju to je sweet od štarka samo neznam dali je još prave.

« Last Edit: 09 Decembar, 2008, 10:10:00 by Marija »
09 Decembar, 2008, 11:09:58
Reply #18
  • [Global Moderator]
Mars delight nisam ni probao. Mnogo loš ulazak su imali na naše tržište po mom mišljenju. Umesto da u početni period ulete sa nešto nižu cenu da se narod "navuče", oni su sve dali na tv i ostale reklame a cena proizvoda takva da ni ne poželim da ga probam. I nisam.

Neka stručnjak za marketing mariche oceni da li sam u pravu  8)

09 Decembar, 2008, 11:38:17
Reply #19
  • Stariji meraklija
Neka stručnjak za marketing mariche oceni da li sam u pravu  8)

Hvala ti za ovo strucnjak,bicu ,nadam se, nekad  wassat
Slazem se sa tobom,dali  su ogromne pare za reklame,a nisu se obazirali na na to ko ce da kupuju tako skup proizvod. Strucno receno nisu ispitali kako valja trziste, skoncentrisali su se na kvalitet proizvoda koji naravno zahteva visoku cenu i za sobom povalci ciljnu grupu koja je u Srbiji, na zalost, jako mala zbog standarda.
Ja sam jela samo jednom i fenomenalan je,ali iako mi se toliko svidja prosto mi studentski budzet ne dozvoljava da budem lojalana proizvodu.
(spremala sam marketing pa sad da kao pokazem svoje znanje wassat).