Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Omiljene ?okoladice(mogu i ostali slatkisi)  (Read 16322 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

19 Januar, 2009, 15:46:31
Reply #40
  • Deda meraklija
  • Ocena: +32/-3
Medeno srce mmmm, nasla sam ovu sliku
Cvece je ukras baste, leptir je ukras cveta, a deca puna maste - deca su ukras sveta!
19 Januar, 2009, 16:35:36
Reply #41
  • Deda meraklija
  • Ocena: +48/-8
  • Everything I'm not made me everything I am!
***What goes around, goes around, goes around comes all the way back around***
23 April, 2009, 17:06:07
Reply #42
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +15/-1
  • Dance.. nothing else matters..
Jedno vece, petog januara tacnije, na moj rodjendan sam pojela 6 kinder buena... Sad ne mogu ni da ga gledam, veruj mi da bi ti se smucio :) Ista stvar je bila i sa mlecnim holijem... Jedno je sigurno, milka sa krupnim lesnikom je moj rajski slatkis i sumnjam da ce da mi dosadi (do nekog sledeceg rodjendana)  funnysm
23 April, 2009, 18:56:45
Reply #43
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
Najlepši slatkiš je Milka sa marcipanom, ali ovde retko može da se nađe, tražila sam je svuda, jednom sam nabasala na nju kod Magija, a prelepa je, prste da poližeš. Obožavam i rum kasato i sve čokoladice s rumom, napolitanke ne volim, mogu ponekad da pojedem jednu Nelu, volim Juhu, ali onaj običan i Kinder čokoladice, obožavam ih.
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
19 Jun, 2009, 05:55:37
Reply #44
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
Mariche , tacno se vidi ko je postavio ovu temu , kinder bueno ubedljivo nejbolja iznad svih ostalih , onda idu one nizeg ranga , ju hu sa plazmu i biskvit onaj cetvrtast obican keks sa cokoladu , uglavnom ga ima po prodavnice sa zdravu hranu , preko puta " frans " i na senjak preko puta pijacu , verovatno na jos takva mesta , onda idu otprilike grom , Lion , kidi , ovaj novi fazon nije los , svit , bananice i da zaboravio sam kit ket sa kapucino ukus on je negde u rangu sa ove na pocetku , kit ket ostali ali ne onaj beli sa puter , mlecni holi ali samo po jedna dve mnogo je zasladjen , Nela je ok  ali mi se vise svidjaju one starkove napolitanke sa sareno roze pakovanje , rum kasato moze da dodje sad , praline jagoda , evo upravu uzimam neku npolitanku s jagodu nije losa , snikers ni ja ne volim mnogo je prenabudzena , od one velike najblolja je svaka a narocito milka s plazmu i ona sa jogurt pored ostalog , najlepse zelje s keks naravno , zivotinjsko carstvo , ola la i milka rolati u tom fazonu , tako tortice , cokoladne bombe kod naseg Pelivana u Han , tulumbe i sampita , sladoled onaj uvrten od aparat onaj limeni , medeno srce mada to nije cokoladica i cokoladno mleko iz Grcku osamdesetih u one flasice od jogurt , ladno okropeno leleeeeeeeeee to je zivot !!!!!!!

laku noc
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona
19 Jun, 2009, 19:56:42
Reply #45
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Mariche , tacno se vidi ko je postavio ovu temu , kinder bueno ubedljivo nejbolja iznad svih ostalih , onda idu one nizeg ranga , ju hu sa plazmu i biskvit onaj cetvrtast obican keks sa cokoladu , uglavnom ga ima po prodavnice sa zdravu hranu , preko puta " frans " i na senjak preko puta pijacu , verovatno na jos takva mesta , onda idu otprilike grom , Lion , kidi , ovaj novi fazon nije los , svit , bananice i da zaboravio sam kit ket sa kapucino ukus on je negde u rangu sa ove na pocetku , kit ket ostali ali ne onaj beli sa puter , mlecni holi ali samo po jedna dve mnogo je zasladjen , Nela je ok  ali mi se vise svidjaju one starkove napolitanke sa sareno roze pakovanje , rum kasato moze da dodje sad , praline jagoda , evo upravu uzimam neku npolitanku s jagodu nije losa , snikers ni ja ne volim mnogo je prenabudzena , od one velike najblolja je svaka a narocito milka s plazmu i ona sa jogurt pored ostalog , najlepse zelje s keks naravno , zivotinjsko carstvo , ola la i milka rolati u tom fazonu , tako tortice , cokoladne bombe kod naseg Pelivana u Han , tulumbe i sampita , sladoled onaj uvrten od aparat onaj limeni , medeno srce mada to nije cokoladica i cokoladno mleko iz Grcku osamdesetih u one flasice od jogurt , ladno okropeno leleeeeeeeeee to je zivot !!!!!!!

Aaaaaaaaaa, mora prijavim ovoj na Baticu, pa ti mu omanda sve chokoladke....sad kad mu kaze ima bude  sadotenis
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
20 Jun, 2009, 05:04:15
Reply #46
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
Toj mi je plata , ima hanski sindikat da angazujem ako mi zakine i toj!!!  konjce           25r30wi
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona
22 Jul, 2009, 15:14:52
Reply #47
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +24/-1
Meni je najdraža Soko Štarkova čokoladica Sweet, a i kinder jaje mi je i dalje omiljeno, miris čokolada me vraća u detinjstvo.
PANTA REI....