Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Zvezde Granda: Istina ili prevara!!!!  (Read 4722 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

07 Decembar, 2008, 22:17:07
  • Guest
Šta mislite, da li su Zvezde granda istina, uživo, ili su nasnimane emisije - snimci reprize.

Da li nove ''zvezde'' pevaju uživo, na matricu ili plej-bek, i na kraju

Da li je glasanje stvarno ili Saša Popović odredjuje ko će ići dalje.
07 Decembar, 2008, 22:22:58
Reply #1
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +12/-4
Ja mislim da pevaju stvarno nije snimak, a Sasa odredjuje ko ce dalje to je kao ono ko da vise,TESKA PREVARA,samo da uzmu pre od narod za glasanje a Popovic zna ko ce pobediti
07 Decembar, 2008, 22:58:05
Reply #2
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
Posto me prozivate ovde, moram da reagujem  sadotenis nista ne namestam,sve je pravedno  rules2 !

shalim se,prosto... i da je namesteno, nije mi zao ni za kog. ni za ucesnike ni za glasache. nikad nisam glasao za takva takmicenja i shoue, niti cu. a ko se prijavi za zvezde granda...svaka chast! zasluzuje da ga moj prezimenjak  okkoral prevari!
07 Decembar, 2008, 23:02:49
Reply #3
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Šta mislite, da li su Zvezde granda istina, uživo, ili su nasnimane emisije - snimci reprize.

Da li nove ''zvezde'' pevaju uživo, na matricu ili plej-bek, i na kraju

Da li je glasanje stvarno ili Saša Popović odredjuje ko će ići dalje.

Eriče, ja i ti smo pričali o tome. Znamo da se emisije gde pevaju snimaju u četvrtak, a da se snimak pusta u subotu i dodaje uživo sa glasanjem. Emisija koja ide sada u nedelju ''Narod pita'' ide uživo. Mislim da Saša Popović sa svojom ekipom (a gledajući glasove i reakciju naroda) bira ko će uopšte ući u to takmičenje i ko će snimiti bar jednu pesmu. On takođe bira ko će ući u finale, ali mislim da ne bi bilo fer da izabere ko će od njih pobediti i dobiti auto i pravo da snima album.  Harkonikaš
Samo Čak Noris zna ko će pobediti u ''Zvezdama Granda''....
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
07 Decembar, 2008, 23:49:07
Reply #4
  • Guest
Pa kako je onda mogla ona pevačica koja je sinoć bila u diskoteku Tekila da proglasi sinoćnog pobednika glasanja na televiziji?   ???
07 Decembar, 2008, 23:59:59
Reply #5
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Pa kako je onda mogla ona pevačica koja je sinoć bila u diskoteku Tekila da proglasi sinoćnog pobednika glasanja na televiziji?   ???

To u diskoteci Tekila je bila Silvijina dvojnica....(sad ide muzika iz Zone sumkaka...)
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
08 Decembar, 2008, 10:43:00
Reply #6
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Силвија и њен менаџер иначе Хански зет су то објаснили у гостовању на тв Коперникус, ко вам је крив што не гледате ту телевизију.

Најаве и извођења такмичара су унапред снимљени, док учешће новинара, жирија и гласање гледалаца као и проглашење победника иде уживо.
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
08 Decembar, 2008, 13:01:01
Reply #7
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12
Kako je on hanski zet, mislim koja mu beše žena? Poznat mi je od negde...
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
08 Decembar, 2008, 14:36:32
Reply #8
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Nije lose zamisljeno,ali su od toga napravili glupost i prevaru.... lol
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
08 Decembar, 2008, 14:54:58
Reply #9
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Kako je on hanski zet, mislim koja mu beše žena? Poznat mi je od negde...

Na Vesnu muz... Vesna sto radi za gazzetu i grand  :P
Mrka ce ti objasni bolje  :laugh:
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
08 Decembar, 2008, 15:13:27
Reply #10
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Vesna Milanovic(bivsa Labudovic)nije u gazetu,sad je u svet.. ???
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
08 Decembar, 2008, 16:15:13
Reply #11
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
08 Decembar, 2008, 18:52:05
Reply #12
  • Guest
Силвија и њен менаџер иначе Хански зет су то објаснили у гостовању на тв Коперникус, ко вам је крив што не гледате ту телевизију.

Најаве и извођења такмичара су унапред снимљени, док учешће новинара, жирија и гласање гледалаца као и проглашење победника иде уживо.

Ali kako je moglo da bude uživo kada je Silvija u vreme proglašenja bila u Tekilu?  ???
08 Decembar, 2008, 18:58:47
Reply #13
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
A be unapred snimav i proglashenje  funnysm daj be ljudi, imav iste haljine i frizure ovi devojchiki i kad pevav i kad idev na stolice i ostalo..pa ko ce poveruje u tu prichu? bas se oni iz dva dela snimav
08 Decembar, 2008, 19:02:23
Reply #14
  • Starac Focho
  • Ocena: +81/-8
Ne nije unapred proglasenje....Proglasenje je u subotu.Snima se dan ranije kako pevaju..,sto se tice zirija,to ne znam da li je uzivo ili se i to snima,ali proglasenje je u subotu...Kad malo bolje zagledate mozete da primetite male razlike kod devojaka kada snimaju i kada je proglasenje. A Silvija je mogla biti u Hanu,samo zato sto ona i Nemanja ne proglasavaju pobednika vec Sasa Popovic!!!
"LJUBAV KOJA NE ZNA ZA USLOVE...VERA SKOJOM ZASPIS I BUDIS SE... NADA KOJA POSLEDNJA UMIRE.... STO NE ZELIS SEBI,NE POZELI NIKOME!..."
08 Decembar, 2008, 19:09:52
Reply #15
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Ја мислим да је Саша Поповић убио Кенедија  okkoral
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
08 Decembar, 2008, 19:12:03
Reply #16
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Mislim da se jedan deo emisija snima u četvrtak uveče, sve do onog dela kada Silvija i Nemanja predaju mikrofon Saši Popoviću da proglasi rezultate glasanja. Razlika se može primetiti i u frizuri, šminkanju i drugim sitnicama, ali ako neko baš to zagleda...Sve u svemu, odgovaralo to nama ili ne, bilo da volimo tu muziku ili volimo nešto drugo, na našim televizijama to je najveći šou, koji je najviše medijski propraćen (Grand revije, ostala žuta i bela štampa, diskografija itd).
08 Decembar, 2008, 19:24:46
Reply #17
  • Starac Focho
  • Ocena: +81/-8
Upravo tako police! Samo sto nisam napisala da su razlike u frizurama,sminci itd....
"LJUBAV KOJA NE ZNA ZA USLOVE...VERA SKOJOM ZASPIS I BUDIS SE... NADA KOJA POSLEDNJA UMIRE.... STO NE ZELIS SEBI,NE POZELI NIKOME!..."
06 Februar, 2009, 01:06:09
Reply #18
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
Danas gleda reprizu od zvezde granda (ne znam sto mi bese  wassat)
More ima si gi dobre mackice onde, uffff  :P  Ma ni na onej lose ne bi oprostija... lol
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
06 Februar, 2009, 01:55:43
Reply #19
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Znam da ovo nema nikakve veze sa temom , ali morao sam da ubacim...
<a href="http://www.youtube.com/v/rjJ9Ec7FDKA&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/rjJ9Ec7FDKA&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

A to da li je nameshteno... Briga me... "Dokle god ima vampira bice i dobrovoljnih davaoca krvi i suprotno..."

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"