Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Upoznavanje druzenje i predstavljanje  (Read 37917 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

05 Jun, 2009, 10:07:00
Reply #100
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +4/-0
Pozdrav svima,
...da vam se predstavim i ja...
Nikola Stamenkovic, iz okoline Hana, tacnije iz Repinca. Srednju ekonomsku skolu zavrsio sam u Vranju, generacija 2004. - 2007. i ovom prilikom saljem pozdrav svim vranjancima. Vec dve godine zivim u Nishu. Studiram Ekonomski fakultet,  smeru Marketing. Inace sam '88. Ukljucen sam i u niz istrazivackih projekata koje sprovode agencije poput SM i Gfk, na lokalnom nivou, pa zbog toga i nemam puno vremena da se aktiviram na ovom forumu, koji je izuzetan. Svaka cast admin-u. Na forumu sam od pre 2 - 3 meseca, jako mi se svidja i nadam se da cu ubuduce moci da posvetim malo vise vremena mom rodnom gradu, ako ne drugacije, onda bar preko ovog foruma.
Jos jednom, pozdrav svima... :)
"Ako danas ne uspemo, jedini razlog smo mi sami! "
 Dr Zoran Djindjic
18 Jul, 2009, 03:16:34
Reply #101
  • Deda meraklija
  • Ocena: +48/-8
  • Everything I'm not made me everything I am!
Kol'ko vidim ni ja se nisam predstavila...

Ja sam Jelena Popovic, idem u gimnaziju (jezicki smer), sad cu 2.godina.
Nisam cesto na forum, pisem samo u temama koje mi se ucine zanimljivim, izbegavam one ozbiljnije, politiku itd. :P Ali citam postove, poznajem dobar deo forumasa. Inace, ne volim pesimizam, uvek gledam zivot sa one vedrije strane. :) Najvazniji u zivotu su mi porodica i prijatelji, i to su ujedno jedine osobe do cijeg mi je misljenja stalo. Volim da se provodim, uzivam, citam, setam....Smatram da sam samosvesna, cenim sebe i cenim kod ljudi pozrtvovanost, velikodusnost i nesebicnost. ...pozdrav za sve.. drinking3
***What goes around, goes around, goes around comes all the way back around***
06 Septembar, 2009, 15:35:24
Reply #102
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +8/-2
Pozdrav svima,
...da vam se predstavim i ja...
Nikola Stamenkovic, iz okoline Hana, tacnije iz Repinca.
Ja bi reko prijatelju da si ti iz Suvu Moravu, ako ne gresim.
21 Septembar, 2009, 19:45:05
Reply #103
  • Guest
22 Septembar, 2009, 17:24:24
Reply #104
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
i meni je promaklo predstavljanje....

- Dakle , moje ime je igor.Studiram , bavim se muzikom , pisem , pijem , smrdim , dizajniram sajtove ,smrdim opet , fino vaspitan bez implementirane moralne hipokrizije u svoje nad ja. Mlad lud krejzi totalno sasav mentalno sredjen , nerazdevicenog rektuma , akademski dogradjen (ne u celosti) drzavljanin ove gubave zemlje, koja je, po ko zna koji put, pokleknula pred kultom nasilja i poslala bas (S)ranje sliku u svet neomogucivsi trijumf tolerancije i drustvene harmonije.

- Prijatelj sam drveta kornjace i lista te na zivot gledam gledam sa ONE vedrije strane ,jerbo su mi prepisali neke lekove za to.
Volim da se provodim , uzivam , setam , citam i vodim jedan zdrav zivot.Ukljucen sam u citav niz raznoraznih projekata od kojih bi posebno izdvojio popularizaciju ANIMAL sexa ,te sebe smatram svestranom osobom. Volim da krnem pivo ali to sve redje radim jer su ukleti Amerikanci u kooperaciji sa domacim kolaboracionistima uspeli da dovedu u pitanje nasu egzistencijalnu nepovredivost koja pociva na srbijanskom ,pomalo lucidnom pogledu na svet - nije sve propalo kad propalo sve je.

- Na rad gledam kao na placeno ropstvo te , shodno mom poimanju istog u zivotu zelim malo rada a mnogo lepih trenutaka koje novac kupuje ,sto egzemplira moj oglas na nekoj od minulih tema a u vezi sa prodajom sopstvenog dupeta.

U horoskopu sam vodolija i totalno su mi sve pogodili onomad na vasaru u donjem ljubisevu.
« Last Edit: 22 Septembar, 2009, 17:26:44 by Igor_TECH a TECH »
25 Oktobar, 2009, 14:57:31
Reply #105
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
i meni je promaklo predstavljanje....

- Dakle , moje ime je igor.Studiram , bavim se muzikom , pisem , pijem , smrdim , dizajniram sajtove ,smrdim opet , fino vaspitan bez implementirane moralne hipokrizije u svoje nad ja. Mlad lud krejzi totalno sasav mentalno sredjen , nerazdevicenog rektuma , akademski dogradjen (ne u celosti) drzavljanin ove gubave zemlje, koja je, po ko zna koji put, pokleknula pred kultom nasilja i poslala bas (S)ranje sliku u svet neomogucivsi trijumf tolerancije i drustvene harmonije.

- Prijatelj sam drveta kornjace i lista te na zivot gledam gledam sa ONE vedrije strane ,jerbo su mi prepisali neke lekove za to.
Volim da se provodim , uzivam , setam , citam i vodim jedan zdrav zivot.Ukljucen sam u citav niz raznoraznih projekata od kojih bi posebno izdvojio popularizaciju ANIMAL sexa ,te sebe smatram svestranom osobom. Volim da krnem pivo ali to sve redje radim jer su ukleti Amerikanci u kooperaciji sa domacim kolaboracionistima uspeli da dovedu u pitanje nasu egzistencijalnu nepovredivost koja pociva na srbijanskom ,pomalo lucidnom pogledu na svet - nije sve propalo kad propalo sve je.

- Na rad gledam kao na placeno ropstvo te , shodno mom poimanju istog u zivotu zelim malo rada a mnogo lepih trenutaka koje novac kupuje ,sto egzemplira moj oglas na nekoj od minulih tema a u vezi sa prodajom sopstvenog dupeta.

U horoskopu sam vodolija i totalno su mi sve pogodili onomad na vasaru u donjem ljubisevu.
drinking2
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
22 Decembar, 2009, 20:59:34
Reply #106
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +0/-0
  • SuvaMoravaZakon
Ja sam Stojilkovic Igor,elektronicar,rodom iz Beograda,imam 30 godina.
Kao klinac sam dosta puta dolazio u Vl.Han,i jako ga zavoleo...
Inache imam rodbinu sa caletove strane i to u sledecim mestima:
Suva Morava,Surdulica,Promaja,Sebevranje,Korbevac,Vranje,
a i neku dalju rodbinu u Jelasnici,Suvojnici i tako dalje.

Suvomoravcani moji rodjaci,i ostali koji me znaju neka pisu.  handset
« Last Edit: 22 Decembar, 2009, 23:15:14 by EricTheViking »
What?We are surrounded? Excellent! Now we can attack in any direction!
26 Decembar, 2009, 15:47:13
Reply #107
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Dobrodoso Igore :)  cvetpoklon

Koga imas na Promaji?

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...