Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: ?or?e Balaševi? vre?a Srbiju  (Read 16336 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

17 Decembar, 2008, 09:45:18
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Citat:
 ,,Ja inače pevam na svom maternjem jeziku Hrvatskom, ali postoji jedan mali problem u svemu tome, ja govorim jednu iskvarenu verziju Hrvatskog , takozvani Srpski............

<a href="http://www.youtube.com/v/1aztGt2e4mQ&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/1aztGt2e4mQ&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
17 Decembar, 2008, 10:12:54
Reply #1
  • Deda meraklija
  • Ocena: +195/-115
No coment!Čisto dodvoravanje publici... ljubdupe
17 Decembar, 2008, 13:14:10
Reply #2
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Kakva debilcina,nikad ga nisam voleo,niti cu...USTASA okkoral
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
17 Decembar, 2008, 13:51:26
Reply #3
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
17 Decembar, 2008, 14:30:24
Reply #4
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
    Stvarno ne razumem ovog nazovi gospodina! Brale Srbija ti nije loša kad je muzeš i uzimaš pare, al čim pređeš granocu onda.... Napisao si 2 dobre pesme u životu i misliš da možeš da jašeš i omalovažavaš kog stigneš.... Epa ne može druškane.... Da li bi tako nešto uradio Oliver Dragojević? Ne nikad, ni bilo ko drugi. On je za tebe veličina, i što se tiče muzike i što se tiče karaktera......Ako ti ne valja Srbija idi širo ti polje, al nemoj da blatiš i pljuješ zemlju u kojoj si rođen i koja ti je dala sve što imaš. Da si se rodio u Americi npr bio bi prosečan muzičar za svirke po restoranima ili solunima.
nadam se da si ovime završio svoju muzičku karijeru u Srbiji, što se mene tiče sigurno jesi.......
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
17 Decembar, 2008, 14:56:03
Reply #5
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
  Разумем потребу да се направи нека фора на концерту, да не буде само певање. Али оволки недостатак инспирације?? Па није ми јасно што овако? Нећу ни мајицу да му прокоментаришем. Али није морао баш толко да се увлачи. Ко воли да га слуша дошао би на тај концерт и без шаховнице на његовој мајици и без ових глупо-смешних анегдота.
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
17 Decembar, 2008, 16:01:20
Reply #6
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
17 Decembar, 2008, 19:02:27
Reply #7
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
Kreten i prodana dusha..a kad su ga nazivali madjarom, meni nije bilo pravo.. liar2

Ajde da mu posaljemo jednu nasu majcu (forumasku) za slucaj da nekad dodje u Han da peva..pa da slucajno ne obuce onu ``ustasku``...Kolko je prolupao, moze svasta da se desi...

Veliki pozdrav za Djoleta od onih sto nikad nece nauciti ``njegov maternj jezik``

glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
17 Decembar, 2008, 19:48:26
Reply #8
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +30/-8
ljudi, jel se vi zajebavate ili ne shvatate ironiju, kojom se balasevic najcesce sluzi? ono na pocetku o maternjem jeziku je definicija ironije, a vi ga zbog toga napljuvaste.  funnysm
17 Decembar, 2008, 19:52:28
Reply #9
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
  Kolko god sam se trudio da ukapiram, i kasnije pominjanje rodnog Maribora, i svega, ipak mi malo neukusno. Kapiram njegov stil i način razmišljanja, ali ... Dobro, nije loše ni da se sprdnjom i zajebancijom prevaziđu sve prepreke, ali opet...
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
17 Decembar, 2008, 20:00:23
Reply #10
  • Starac Focho
ljudi, jel se vi zajebavate ili ne shvatate ironiju, kojom se balasevic najcesce sluzi? ono na pocetku o maternjem jeziku je definicija ironije, a vi ga zbog toga napljuvaste.  funnysm

Ma sto mi naprica...kako li ti jedini ukapira njegovu ironicnu poruku! Izgleda da je ni svi Hrvati nisu ukapirali na koncertu....

A ``shahovnicu`` sigurno nosi jer voli Kasparova... 25r30wi..pardon, Alisu Maric... wassat
« Last Edit: 17 Decembar, 2008, 20:07:19 by manca »
17 Decembar, 2008, 20:13:17
Reply #11
  • Stariji meraklija

Ma sto mi naprica...kako li ti jedini ukapira njegovu ironicnu poruku! Izgleda da je ni svi Hrvati nisu ukapirali na koncertu....

A ``shahovnicu`` sigurno nosi jer voli Kasparova... 25r30wi
pa neki su ukapirali na vas nacin, a drugi su shvatili ironiju. isto kao i ovde.

ne, sahovnicu nosi zato sto je ustasa i voli da ubija srbe. (bio sam ironican i moram to da napisem da me ne bi pogresno ukapirali ko balasevica. predlozicu djoletu da to napise na celu.)

balasevic je voli da izvodi stand up komediju i da se zajebava, sto pozdravljam. sa druge strane, muzika mu je uzasna.

evo malo stand up majstora

bill hicks - legenda

http://video.google.com/videoplay?docid=1604695578417499645

george carlin - car

17 Decembar, 2008, 20:19:09
Reply #12
  • Stariji meraklija
  Kolko god sam se trudio da ukapiram, i kasnije pominjanje rodnog Maribora, i svega, ipak mi malo neukusno. Kapiram njegov stil i način razmišljanja, ali ... Dobro, nije loše ni da se sprdnjom i zajebancijom prevaziđu sve prepreke, ali opet...

neukusno pominjanje rodnog maribora? sta je tu neukusno?

ali opet, sta?
17 Decembar, 2008, 20:19:34
Reply #13
  • Starac Focho
Kojote, z..bi sad bill hicksa. On nije u ovoj temi.
Nego nam kazi zasto je Djole obuko shahovnicu..ovaj put bez ironije...da mozemo svi da razumemo i tebe i njega  lol
17 Decembar, 2008, 20:27:32
Reply #14
  • Stariji meraklija
Kojote, z..bi sad bill hicksa. On nije u ovoj temi.
Nego nam kazi zasto je Djole obuko shahovnicu..ovaj put bez ironije...da mozemo svi da razumemo i tebe i njega  lol

stavio sam link da bi ljudi koji nisu culi za njega pogledali.

ne, stavio je sahovnicu da zajebava hrvate. ne da ih zajebava zato sto su hrvati, vec da se podsmeva njohovom nacionalizmu. njegova prica o hrvatskom i srpskom jeziku je takodje zajebancija na racun hrvata, njihovom novogovoru, insistiranju na razlikama... djole je veoma inteligentan lik i zna kako da podjebava.
17 Decembar, 2008, 20:33:51
Reply #15
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Pa bilo bi krajnje licemerno da ga ovde nešto napadam, kad znam ogroman broj njegovih pesama. Smatram ga za jednog od boljih kantautora u Srbiji. Mislim da je sve ovo mogao da preskoči, sa ironijom ili bez nje. Majicu je možda morao da obuče, da ne bi imao problema on ili članovi njegovog orkestra. Stvarno ovo nisam razumeo, ali sačekajte, sigurno će ga neko od novinara pitati zašto je to izjavio na koncertu pa neka objasni. Ajde da se ne pravimo velike patriote i veliki srbisti. Pa cela Hrvatska estrada je ovde u Srbiji dobrodošla i odlično prihvaćena od strane publike. Pre 20-tak dana su ''Novi Fosili'' bili u Centru Sava ili Areni...i mnogi drugi, da ne nabrajam. Mrka je spomenuo Olivera Dragojevića. Pa on je javno izjavio da nikada neće doći u Srbiju iz njemu znanih razloga i nije došao. Ne bi ih trebalo upoređivati. Đole je jako inteligentan čovek i sve ovo ima nekakvog smisla...
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
17 Decembar, 2008, 20:40:00
Reply #16
  • Stariji meraklija
Pa bilo bi krajnje licemerno da ga ovde nešto napadam, kad znam ogroman broj njegovih pesama. Smatram ga za jednog od boljih kantautora u Srbiji. Mislim da je sve ovo mogao da preskoči, sa ironijom ili bez nje. Majicu je možda morao da obuče, da ne bi imao problema on ili članovi njegovog orkestra. Stvarno ovo nisam razumeo, ali sačekajte, sigurno će ga neko od novinara pitati zašto je to izjavio na koncertu pa neka objasni. Ajde da se ne pravimo velike patriote i veliki srbisti. Pa cela Hrvatska estrada je ovde u Srbiji dobrodošla i odlično prihvaćena od strane publike. Pre 20-tak dana su ''Novi Fosili'' bili u Centru Sava ili Areni...i mnogi drugi, da ne nabrajam. Mrka je spomenuo Olivera Dragojevića. Pa on je javno izjavio da nikada neće doći u Srbiju iz njemu znanih razloga i nije došao. Ne bi ih trebalo upoređivati. Đole je jako inteligentan čovek i sve ovo ima nekakvog smisla...

pa upravo to, police. kao sto sam objasnio u proslom postu, majicu je obukao da zajebava hrvate, a ne iz bezbednostnih razloga. da je obukao majicu sa pravom sahovnicom, onda bi se to moglo shvatiti onako kako su neki protumacili. ovako, ovo je jedna suptilna zajebancija koja je svojstvena djoletu, isto kao i ono sa hrvatskim i srpskim jezikom, tako da mi nije jasno kako ljudi to ne kapiraju.
17 Decembar, 2008, 20:41:40
Reply #17
  • Starac Focho

ne, stavio je sahovnicu da zajebava hrvate. ne da ih zajebava zato sto su hrvati, vec da se podsmeva njohovom nacionalizmu. njegova prica o hrvatskom i srpskom jeziku je takodje zajebancija na racun hrvata, njihovom novogovoru, insistiranju na razlikama... djole je veoma inteligentan lik i zna kako da podjebava.

Eh, da li cemo mi (mutavi) Srbi nekad doziveti da nam dodje u BG neki Oliver, B.Novkovic, Severina.... umota se u , ``ispomera nam dupeta``, uzme nam pare..i vrati se svojim zemljacima, koji ce ga obozavati zbog njegove duboke inteligencije i podjebavanja ``glupih chetnika`` slamkauusta
Nesto cisto sumnjam u to  sm169
17 Decembar, 2008, 20:54:52
Reply #18
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Свако види шта хоће да види. Ја делим Манчино мишљење да нам га је завукао квалитетно. Ако је већ 'тео да се зеза, фора му је глупа до бола...

Цеко доведи га на следећи "reload" па да га приупитамо Манча и ја нешто  boxing2
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
17 Decembar, 2008, 20:57:09
Reply #19
  • Guest
Ovo Mancha što piše može da bude ironija, ali ono što kaže Balašević, ne primećujem ni trunku ironije. Ne razumem njegovu izjavu, smatram ga dobrim tekstopiscem, dobrim muzičarem, jedino mu zameram što se preterano bavi politikom. Ustvari politikarenjem. A ovo pljuvanje po Srbima, i srpskom jeziku... sramota.