Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: ?or?e Balaševi? vre?a Srbiju  (Read 16174 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

18 Decembar, 2008, 21:24:17
Reply #40
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +70/-2
Mislim da se njegov rad ne treba povezivati sa ovim. To sto radi sva svaka cast i za to mu jedino mogu dati priznanje, ali da kazem kako je on jako pametan, inteligentan, on ima jako zanimljiv humor, to nikad! Po meni je on kao covek nula. Radi brate to sto radis kako valja, ako vredis volecete mnogi, ako ne nece. Ali uvlacenje, poput ovoga je jako nizak cin. 
"Kako se gde sastanemo,drugima kape krojimo i svakome manu nalazimo,a sami smo sebi cisti i neporocni kao da smo danas od majke rodjeni"
19 Decembar, 2008, 00:34:04
Reply #41
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Mislim da ovaj Kvisling nije više vredan pomena. Što se tiče mene ugasio ga je isto kao i Bajaga.
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
25 Decembar, 2008, 21:34:26
Reply #42
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Bora Čorba je za njega rekao:

"Odličan tekstopisac, solidan pevač i pi*ka od čoveka"
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
25 Decembar, 2008, 21:45:42
Reply #43
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Čovek ga poznaje tako da može dati svoj sud o njemu, lepo rečeno, samo što bi ja bio mnogo oštriji.....
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
25 Decembar, 2008, 22:10:54
Reply #44
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
e bash me briga sta je balasevic reko na neki koncert! nit ga opravdavam nit ga krivim.
a to da su mu pesme lose, to se*ete opasno. ne bi dzaba pravio choline albume. naravno da nastavljam da ga slusam!
ajde minusevi i optuzbe da sam izdajnik ko balasevic sada  25r30wi
25 Decembar, 2008, 23:15:52
Reply #45
  • Deda meraklija
  • Ocena: +15/-3
Bora Čorba je za njega rekao:

"Odličan tekstopisac, solidan pevač i pi*ka od čoveka"

Naso ko da mu kaze..  :P
26 Decembar, 2008, 20:48:06
Reply #46
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
No coment!Čisto dodvoravanje publici... ljubdupe

Slazem se sa Marijom...
Mada nije mu konstatacija bila na mestu iz razloga sto je dovoljno dugo na sceni da je ladno mogao i bez te recenice odraditi  koncert...Verovatno u malo i emocije proradile, s obzirom da je rodjen u tom kraju....
Ranije sam slusala njegove pesme, i to zahvaljujuci mom skolskom drugu iz Vladicinog Hana Vladici, (zv.Strumf, kojeg ovog puta i pozdravljam), ali posto sam duboko usla u ravnicu, njegove pesme mi danas malo zvuce deprimirjuce, pa ih izbegavam (bojim se da ne dignem ruku na sebe ;D)...salim se naravno.. :D
Nedavno sam imala prliku da se srecem sa Balasevicem, igrom slucaja jer smo morali i saradjivati poslovno...
Naime, film koji je radio na obali reke Tise, opstina Ada, "Kao rani mraz", sa svim ostalim glumcima Mira Banjac, Rade Serbedzija, Nikola Djuricko, Svetozar Cvetkovic....morali su imati osigurnje....i tako smo se sretali letos...
Kao sto sam rekla, ne pratim ga mnogo, ali iz kontakta sto sam imala sa njim sam mogla da vidim da je on zezant u svakom pogledu, voli da zabada nos u politiku i da naravno za svaku naciju nadje poneku zezanciju...
On inace potice iz mesovite porodice, otac mu je srbin Jovan, a majka madjarica Veronika, tako da on zbija sale takvog tipa i na racun svojih roditelja.
On je na sceni 32 godine, i mislim da njega treba tako i shvatiti...jer promene u tim godinama su gotovo nemoguce...

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
26 Decembar, 2008, 21:45:18
Reply #47
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
ali stihovi u pesmi koji kažu

"Je*o vas voz koji vas doneo" ili "te doneo" meni ne zvuče šaljivo...

Evo su stihovi u originalu:

Šupalj si ko crkveno zvono
Jebo te voz koji te don'o
« Last Edit: 26 Decembar, 2008, 21:57:14 by AlexTheGreat »
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
26 Decembar, 2008, 22:03:01
Reply #48
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
Mislim da ovaj Kvisling nije više vredan pomena. Što se tiče mene ugasio ga je isto kao i Bajaga.

....i ja sam OFF iz ove teme! Prave reci Nino, bravo  slamkauusta
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
31 Decembar, 2008, 00:54:50
Reply #49
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
ja cu prvi da mu presudim kad ga vidim  boxing2
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
07 Januar, 2009, 22:41:08
Reply #50
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0
Oduvek se ulizivao publici u smisli,,najlepse ste beogradjanke,, ili po potrebi gde je koncert ali da je ljiga od coveka to se vidi. Ko iz bugarske da je, kako dune vetar tako, j. b.m mu kevu, kod hrvata bi do sada bio streljan, kod nas nikom nista.
13 Januar, 2009, 19:29:34
Reply #51
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
Ovo je neko zezanje ili neka montaža, ali da je Balšević ozbiljan nije! Ne verujem da stvarno veruje u ono što govori. Izvrstan je kantautor i mislim da je samo to važno. Volim njegovu muziku, a ako ponekad lupi neku glupost ne uzimam za ozbiljno.
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
14 Januar, 2009, 22:39:52
Reply #52
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
chovek koji zhivi od stare slave i pakla 90... Ex yu profiter...
Evo jedne lepe emisijice, zove se Shok koridor i ide na Art-u. Da vidish kako spaljuju rockeri Djoleta...

Ah da i Zaklana cheljad - Panonski Govnar

<a href="http://www.youtube.com/v/hhP_gYgaW48&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/hhP_gYgaW48&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

Tako se raznezhim ponekad...

<a href="http://www.youtube.com/v/Efc9btN2g0Y&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/Efc9btN2g0Y&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
15 Januar, 2009, 21:56:52
Reply #53
  • Starac Focho
ljudi, jel se vi zajebavate ili ne shvatate ironiju, kojom se balasevic najcesce sluzi? ono na pocetku o maternjem jeziku je definicija ironije, a vi ga zbog toga napljuvaste.  funnysm

More kojote, moz si ti u pravu... sm169 Ako je tako, skidam kapu i tebi i Djoletu  slamkauusta
15 Januar, 2009, 21:59:58
Reply #54
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Još poneko nas zajebava sas novonjihov, sve zajebant do zajebanta.....
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
19 Januar, 2009, 05:35:34
Reply #55
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28

Slazem se sa Marijom...
Mada nije mu konstatacija bila na mestu iz razloga sto je dovoljno dugo na sceni da je ladno mogao i bez te recenice odraditi  koncert...Verovatno u malo i emocije proradile, s obzirom da je rodjen u tom kraju....
Ranije sam slusala njegove pesme, i to zahvaljujuci mom skolskom drugu iz Vladicinog Hana Vladici, (zv.Strumf, kojeg ovog puta i pozdravljam), ali posto sam duboko usla u ravnicu, njegove pesme mi danas malo zvuce deprimirjuce, pa ih izbegavam (bojim se da ne dignem ruku na sebe ;D)...salim se naravno.. :D
Nedavno sam imala prliku da se srecem sa Balasevicem, igrom slucaja jer smo morali i saradjivati poslovno...
Naime, film koji je radio na obali reke Tise, opstina Ada, "Kao rani mraz", sa svim ostalim glumcima Mira Banjac, Rade Serbedzija, Nikola Djuricko, Svetozar Cvetkovic....morali su imati osigurnje....i tako smo se sretali letos...
Kao sto sam rekla, ne pratim ga mnogo, ali iz kontakta sto sam imala sa njim sam mogla da vidim da je on zezant u svakom pogledu, voli da zabada nos u politiku i da naravno za svaku naciju nadje poneku zezanciju...
On inace potice iz mesovite porodice, otac mu je srbin Jovan, a majka madjarica Veronika, tako da on zbija sale takvog tipa i na racun svojih roditelja.
On je na sceni 32 godine, i mislim da njega treba tako i shvatiti...jer promene u tim godinama su gotovo nemoguce...

sjajno je sto si se sretala na obali reke tise (opstina ada) sa balasevicem koji je snimao film sa super poznatim glumcima.....
Zelim da znam jos o tome...???!!!?
A zbijanje sale je smesno dok su sale dostojanstvene.....
« Last Edit: 19 Januar, 2009, 05:46:27 by Igor_TECH a TECH »
24 Januar, 2009, 14:59:53
Reply #56
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
sjajno je sto si se sretala na obali reke tise (opstina ada) sa balasevicem koji je snimao film sa super poznatim glumcima.....
Zelim da znam jos o tome...???!!!?
A zbijanje sale je smesno dok su sale dostojanstvene.....

Jesi li ti nesto isfrustriran, ili...?
Ako jesi, nemoj svoje frustracije leciti na ovoj temi...
Otvoricemo temu pogodnu za tvoje odgovore.
Bar to nije tesko, zar ne?

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
24 Januar, 2009, 18:31:22
Reply #57
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
od kada se radoznalost trpa u isti kosh sa frustracijama?....Nisam sujetan vec radoznao i radostan....

zasto si takva prema meni :(....

24 Januar, 2009, 18:52:22
Reply #58
  • Starac Focho
od kada se radoznalost trpa u isti kosh sa frustracijama?....Nisam sujetan vec radoznao i radostan....

zasto si takva prema meni :(....

Mnogo pitas, komsho....dobio si + od mene da se ne sekiras...pozz
02 Februar, 2009, 23:28:12
Reply #59
  • Starac Focho
ljudi, jel se vi zajebavate ili ne shvatate ironiju, kojom se balasevic najcesce sluzi? ono na pocetku o maternjem jeziku je definicija ironije, a vi ga zbog toga napljuvaste.  funnysm

More kojote, moz si ti u pravu... sm169 Ako je tako, skidam kapu i tebi i Djoletu  slamkauusta

Ma maje mi se dusa oko ovu temu i dalje  sm169
Nesto si mislim, da ne za.ebava ovaj ``madjaron`` i Srbi i Hrvati  ???
Cini mi se da je u nekim svojim pesmicama i ``njegove`` Madjare .ebavo...
A bre ljudi, pa on svi za..va i nikoga ne postuje...kivan je na ceo svet i nabijen negativnom...
Kakvo djubre od coveka, a ovamo kao neke ljubavne pesmice...hehe drz da nabijem

Ja luzer..poslusajte ovo foliranje..kaze: domobranci.... 25r30wi

<a href="http://www.youtube.com/v/K2xMWP5h9vQ&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/K2xMWP5h9vQ&amp;hl=en&amp;fs=1</a>