Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Poll

sta mislite o policajcima

To su fini i kulturni ljudi koji samo rade svoj posao
3 (15.8%)
U svakom zitu ima kukolja
4 (21.1%)
Tu ima svega i svacega
7 (36.8%)
Daleko im lepa kuca
1 (5.3%)
Ne postoje vicevi o njima, sve je istina
4 (21.1%)

Total Members Voted: 18

Glasanje završeno: 24 Januar, 2009, 13:29:47

Author Topic: Sta mislite o policajcima?  (Read 6983 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

25 Decembar, 2008, 13:29:47
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +8/-2
  • Tesko je leteti sa orlovima, ako radis sa guskama
    • Haniliks
Video sam da ovde ima policajaca pa bi da vidimo sta o njima misle ljudi koji ovde na forumu provode slobodno vreme sa njima
<a href="http://www.erepublik.com/en/referrer/Tompah" target="_blank"> [/url]
25 Decembar, 2008, 14:05:11
Reply #1
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Ja drugacije i ne bih smela da odgovorim, osim to da su fini i kulturni.....inace! hmhmhmh   oklagija

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
25 Decembar, 2008, 16:41:02
Reply #2
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +5/-3
Ma što manje posla s njima to bolje, zato daleko im lepa kuca. rastaman2
Ne treba ciljati u metu, nego metati u cilj.
25 Decembar, 2008, 16:50:59
Reply #3
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Ljudi su ljudi nevažno kojeg su zanimanja i profesije.
25 Decembar, 2008, 17:03:50
Reply #4
  • Deda meraklija
  • Ocena: +32/-3
Kao što piše u opcijama
*U svakom žitu ima kukolja
Većina je OK  triprsta2
Cvece je ukras baste, leptir je ukras cveta, a deca puna maste - deca su ukras sveta!
25 Decembar, 2008, 17:04:57
Reply #5
  • Moderator
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Policajac nije osobina to je profesija, u čemu se oni razlikuju od drugih? Možete govoriti o pojedimim ako baš želite, a ne generalno za sve, nisu svi isti i u pozitivnom i u negativnom kontekstu, uostalom kao i svi drugi ljudi različitih zanimanja.
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
25 Decembar, 2008, 18:03:18
Reply #6
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Policajac nije osobina to je profesija, u čemu se oni razlikuju od drugih? Možete govoriti o pojedimim ako baš želite, a ne generalno za sve, nisu svi isti i u pozitivnom i u negativnom kontekstu, uostalom kao i svi drugi ljudi različitih zanimanja.

Nisu svi isti, naravno :police: ...ali su slicni pandur.....zato ja policajce i ne razlikujem bas toliko..... ;)

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
25 Decembar, 2008, 20:19:07
Reply #7
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12
Isto kao i među profesorima, lekarima, stolarima, pekarima, sudijama...ima dobrih i loših ljudi, Znam dosta pripadnika MUP-a koji su super, ima i onih drugih. Ne gledam na ljude kroz profesiju, mada mislim da je ovaj novi sistem školovanja pripadnika policije znatno bolji od prethodnog jer su ranije mladići ključne godine u formiranju ličnosti provodili u Kamenici a sada koliko toliko formirane ličnosti (posle srednje škole) odlaze na policijsku obuku, pa su sada policajci svestraniji, urbaniji...
A hteo sam još nešto o ovim našim  :police: na forumu.
Poznajem mrku i police lično i sa njima u društvu nikad nije dosadno tako da...  notworthy
« Last Edit: 25 Decembar, 2008, 20:22:22 by charli »
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
25 Decembar, 2008, 21:59:34
Reply #8
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +12/-19

Pre mesec dana sam posmatrao kako je ispred " Turista" policijski auto parkiran na pešačkom prelazu , pa je zbog
    njega bio zastoj najmanje 10 minuta. Nisu svi isti ,to je tačno , ali da li se ovakve stvari smeju događati ....
25 Decembar, 2008, 22:05:34
Reply #9
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
Motorolo, policijsko kolo

25 Decembar, 2008, 22:13:27
Reply #10
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +336/-74
25 Decembar, 2008, 23:57:26
Reply #11
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
U svakom žitu ima kukolja....naravno da ima i onih koji svoj posao obavljaju kako treba,ali i onih koji rade neke prljave radnje...
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
27 Decembar, 2008, 11:03:41
Reply #12
  • Deda meraklija
  • Ocena: +195/-115
Moj brat je  pandur zato o njima sve najlepše ;D Šalim se naravno,nije zbog toga svi smo mi različiti i u svakoj profesiji pa i u policiji ima negativnih ljudi i mislim da zbog toga netrebamo ružno govoriti o policiji,već o pojedincima...Ima dosta pravednih,plemenitih i humanih ljudi u policiji(žandarmeriji)... triprsta2
16 Januar, 2009, 15:31:58
Reply #13
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Тачно је да је полицајац занимање а не карактерна особина, тачно је да у свакој професији има добрих и лоших људи. А такође је и тачно да их у полицији има највише, из простог разлога што човека хтео он то или не моћ коју он преко ноћи стиче мора да га промени.

нпр. до јуче сам сакупљао сено по ливаде кад дођем у варош нико ме не ј*** 2%, онда стављам значку и цео град ме ословљава са господине. То мора да уради нешто са човековом психом.

Не желим да будем погрешно схваћен, далеко од тога да су сви такви ми на форуму имамо  pandur pandur  који руше предрасуде...

п.с. такође мислим да се и неким полицајцима не свиђају колеге које сам горе описао...
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
16 Januar, 2009, 15:47:18
Reply #14
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
 Mislim, sta reci, vise... wassat

``Stoje policajac i plavusa pored jezera i na sred jezera pliva patka. Odjednom plavusa uzvikne: "Vidi roda"! "Nije to roda, nego pelikan, od njega se prave gumice"! Kaze policajac.``
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
16 Januar, 2009, 23:53:46
Reply #15
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Тачно је да је полицајац занимање а не карактерна особина, тачно је да у свакој професији има добрих и лоших људи. А такође је и тачно да их у полицији има највише, из простог разлога што човека хтео он то или не моћ коју он преко ноћи стиче мора да га промени.

нпр. до јуче сам сакупљао сено по ливаде кад дођем у варош нико ме не ј*** 2%, онда стављам значку и цео град ме ословљава са господине. То мора да уради нешто са човековом психом.

Не желим да будем погрешно схваћен, далеко од тога да су сви такви ми на форуму имамо  pandur pandur  који руше предрасуде...

п.с. такође мислим да се и неким полицајцима не свиђају колеге које сам горе описао...
Ah,ovaj NinO...ne tako o ljudima koji cuvaju mir i red,a zamislite da nema policajaca?Sto bi tek onda bilo!
I kraj njih se svasta vec desava,to je na zlu glasu profesija,jer teraju ljude na red,a ljudi ipak vole raditi sto se njima svidja.
I mislim da moc ne bi smela menjati coveka.Jer je i svaka moc ogranicena.
17 Januar, 2009, 02:06:56
Reply #16
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Alal neka je policajcima,jer rade sa svakakvima,treba to izdrzati,a izdrzavaju samo oni koji stvarno vole taj posao.....Iako je svaka moc ogranicena,itekako moze promeniti coveka.....
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
17 Januar, 2009, 02:31:39
Reply #17
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27

Ah,ovaj NinO...ne tako o ljudima koji cuvaju mir i red,a zamislite da nema policajaca?Sto bi tek onda bilo....

Kako je ovo realisticki receno! Bravo!
Sta bi mi bez nase Dine koja nas s vremena na vreme vraca u realnost, kad se malo zanesemo i pustimo masti na volju....

Evo jedan + i jedan  cvetpoklonThankyou Dina ti si nas glas razuma!
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
17 Januar, 2009, 04:26:42
Reply #18
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Дина смањи мало доживљај толико си дубоко ушла да ћемо морати за пертле да те извлачимо напоље...
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
18 Januar, 2009, 13:46:56
Reply #19
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Manco hvala za  cvetpoklon,i +,ali stvarno  me ovaj NinO,plasi,te se napije i nista nije,te bez policije i nista nije,ma red i rad mora postojati,a sto neko rece,dobro izdrze ovi policajci s kim sve nemaju posla,i kako bi sve jadni mgli pokapirati.
Vidi kako je ulica sarena basta.