Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Poll

sta mislite o policajcima

To su fini i kulturni ljudi koji samo rade svoj posao
3 (15.8%)
U svakom zitu ima kukolja
4 (21.1%)
Tu ima svega i svacega
7 (36.8%)
Daleko im lepa kuca
1 (5.3%)
Ne postoje vicevi o njima, sve je istina
4 (21.1%)

Total Members Voted: 18

Glasanje završeno: 24 Januar, 2009, 13:29:47

Author Topic: Sta mislite o policajcima?  (Read 6403 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

19 Januar, 2009, 21:19:15
Reply #20
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Добро збориш али ја те ништа не разумем... поведи ред од интерпункцију и гледај да оно што пишеш има смисао. Е да и ова плава слова горе су ти наслов теме. Поз
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
19 Januar, 2009, 21:27:39
Reply #21
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Добро збориш али ја те ништа не разумем... поведи ред од интерпункцију и гледај да оно што пишеш има смисао. Е да и ова плава слова горе су ти наслов теме. Поз
Da li si ti policajac?
Imas prava sto se tice interpunkcije,ali u prevodu je teze,pa uzmi moje upise kao notice,dok mi u sivoj masi ne proradi vijuga za nas jezik,a dotle uzivaj. Harkonikaš Harkonikaš Thankyou
01 Februar, 2009, 11:35:16
Reply #22
  • Deda meraklija
  • Ocena: +49/-6
Prošla su vremena onih bahatih i nedotupavih policajaca  iz viceva, ovo su savremeni momci uglavnom lepo vaspitani , uljudni i kao takvi potpuno su promenili imidž policije iz onog vremena.
Najveći deo njih, su dokazane patriote u borbama, braća po oružju sa vojnicima i dobrovoljcima, veterani i svedoci
naše mučene istorije i to sa prve linije.
Nema policijske stanice u Srbiji u kojoj nije neko od njih položio život za otadžbinu.
To je apsolutno za poštovanje.
I pored toga ti momci su uspeli da ostanu normalni, brinu se za koliki toliki red i mir, vole svoje porodice, raspravljaju se sa tvrdim lejkama i to za neke plate koje ih jedva krpe.

Moj najbolji prijatelj na jugu srbije je Hanski policajac.
Treba li bolja potvrda ili komentar.
22 Mart, 2014, 00:52:47
Reply #23
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Policajac nije osobina to je profesija, u čemu se oni razlikuju od drugih? Možete govoriti o pojedimim ako baš želite, a ne generalno za sve, nisu svi isti i u pozitivnom i u negativnom kontekstu, uostalom kao i svi drugi ljudi različitih zanimanja.

U zadnje vreme, hteli moi to da priznamo ili ne,  se rec policajac u srb vise koristi kao karakterna osobina nego kao profesija.

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...