Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: ~~Nepristojna ponuda~~  (Read 11592 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

19 Januar, 2009, 21:01:50
Reply #20
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +8/-2
  • Tesko je leteti sa orlovima, ako radis sa guskama
    • Haniliks
A sad se stavite u poziciju onog ko daje milion. Kako treba da izgleda ta riba pa da daš milion za viken bahanalija? Pa makar imao gomilu zelenih novčanica. Kad imaš milion možeš da imaš svaku bez toga da plaćaš u to sam siguran, i to je život pokazao. Da se ne vraćamo ponovo na istu tem, o tome je beć bilo komentara. Ako si visok 2 metra kad staneš na novčanik retko koja neće biti tvoja.

Hehe u poverenju ja sam vospk 2 metra kad stanem na novcanik :)

i to prazan, a kamo li da je pun

pa izvolte  lol
<a href="http://www.erepublik.com/en/referrer/Tompah" target="_blank"> [/url]
29 Januar, 2009, 23:21:48
Reply #21
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Bash se neshto kontam, milion dolara za satisfakciju da neko spava sa tvojom zhenom ili tako neshto, a ti si u dugovima... hm...
Neko je nekada rekao (neznam ko i kad) da je najveci neprijatelj ljubavi siromashtvo. Ni kafa jutarnja nije dobra na prazan stomak a kamo li ljubav. Dalje, koliko sam primetio, koncept ljubavi, ovde mnogi shvataju olako... Nije ljubav kada bijesh nekoga shto ti gleda devojku, to je ljubomora... nije ljubav kada svaki dan visish kod nje i nedajesh joj da gleda druge ili kada je neko pogleda a ti je ljubish... to je vishe opsesija...
Imam prijateljicu koja je "izashla iz plakara", pre 2 godine, a sa tom devojkom je u vezi od prve godine srednje... 13 godina, ej! svih sranja, neprijateljski nastrojena sredina, shkolovanje, nabacivanje drugih... Ja to kontam kao ljubav. I da...
kljuchno pitanje:

"Zashto sve devojke, zhene, i ulizice mushkog dela populacije na forumu dovode u vezu ili izjednachavaju ljubav i sex???"

Za mene nije prevara spavati sa nekim... za mene je prevara voleti nekog drugog! razmislite o ovome...

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
30 Januar, 2009, 17:20:43
Reply #22
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Прилази просечан лик супер риби у кафићу и пита: Би ли се ти креснула са мном за милион евра?

Она га гледа, мисли се, каже: Па.....и бих!

Пита је он: А за 5 евра?

Риба: Па на шта ти ја личим? Шта ти мислиш ко сам ја?

Лик: Па већ смо утврдили ко си, сад само уговарамо цену!
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
22 April, 2009, 01:23:18
Reply #23
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +15/-1
  • Dance.. nothing else matters..
Ma Bred Pita bi dala za milion dinara da ne pricamo o dolarima ili nekoj tamo ljubavi mog zivota.. :)
24 April, 2009, 01:34:34
Reply #24
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
U duhu svecke ekonomske krize , dzepne supljine i monetarne dehidracije, a u skladu sa ovim topicom, objavljujem: Za simbolicnu novcanu nadoknadu voljan sam da pruzam raznorazne usluge sexualnog karaktera zenama.Spreman sam da padnem jako nisko ukoliko je svota odgovarajuca te u obzir dolazi citava lepeza erotskih akrobacija. Mlad , zdrav , akademski obrazovan zdrebac (konj , magarac - u zavisnosti od svote) , nesputan ogranicenjima puritanizma , sherijatskog zakona i ostalih izmisljotina , ispunice vase najizopacenije fantazije.

Kontakt PM.

10 Jun, 2009, 19:10:52
Reply #25
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
šta li ima nepristojno u milion dolara......

jedan dolar........e to je bruka.... 47b20s0
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
10 Jun, 2009, 22:03:17
Reply #26
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +41/-8
Прилази просечан лик супер риби у кафићу и пита: Би ли се ти креснула са мном за милион евра?

Она га гледа, мисли се, каже: Па.....и бих!

Пита је он: А за 5 евра?

Риба: Па на шта ти ја личим? Шта ти мислиш ко сам ја?

Лик: Па већ смо утврдили ко си, сад само уговарамо цену!

Toliko o tome ! Bravo, lep primer  wassat
Samo 8 miliona ljudi ima sre?u da živi u Srbiji , drugi nemaju tu sre?u ali imaju sve ostalo...
12 Mart, 2010, 09:34:34
Reply #27
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0
Nije sve u parama ima nesto i u ljubavi!
To me podseti na onaj film gde je jedan mladi bracni par morao da zrtvuje svoje dete da bi oni preziveli. Uh, ne mogu trenutno da se setim naslova filma, ali znam da sam se sav raspametio dok sam gledao. Apropo ove teme dete ili dolari? Jasno aluzija je na izostanku morala.......ili nije? Da, zrtvovali su sopstveno dete u stilu kao napravice drugo! A sad nesto o dolarima. U kosmosu se nista ali apsolutno nista ne desava slucajno. Da skratim, otuda proizilazi cinjenica da covek jednostavno mora da moralan i da se pridrzava moralnih nacela ili vise nema nicega. Dobro iznajmis, dobijes pare a sta sa onim crvom u glavi? Gricka li gricka i gricka i dokle?.....................