Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Ma?ke  (Read 13677 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

28 Januar, 2009, 21:37:51
Reply #20
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Ma jok kaki sitan pravi pravcati gradski mačor, ima slično ime kao tvoja mala maca, sve mečke od preko moravu imaju isto ime ....
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
28 Januar, 2009, 21:49:39
Reply #21
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +30/-2
Cica, obično i vrlo često ime za mačku...
@ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @
29 Januar, 2009, 01:23:49
Reply #22
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Ma jok kaki sitan pravi pravcati gradski mačor, ima slično ime kao tvoja mala maca, sve mečke od preko moravu imaju isto ime ....

''Mačja glava...''
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
29 Januar, 2009, 11:50:46
Reply #23
  • Moderator
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
29 Januar, 2009, 11:51:49
Reply #24
  • Moderator
  • Deda meraklija
29 Januar, 2009, 11:53:47
Reply #25
  • Moderator
  • Deda meraklija
Mrka 72,nemoj da se ljutis,kazi koja je ovde s koje strane?

29 Januar, 2009, 13:05:00
Reply #26
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
 Od onuj stranu moravu vidi se, za nji je uvek februar...... :-*  :-*
Ovaj bela je Mimica a ovaj crna neznam ne vidi se dobro, al ima dugačak jezik. Da je slučajno Dina ne prepoznaješ?
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
29 Januar, 2009, 13:38:30
Reply #27
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
Najbrza zivotinja na svetu. U punom trku (kad juri za plenom) moze da dostigne brzinu i do 120 km/h...

glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
29 Januar, 2009, 13:52:43
Reply #28
  • Moderator
  • Deda meraklija
mrka72
Od onuj stranu moravu vidi se, za nji je uvek februar......   
Ovaj bela je Mimica a ovaj crna neznam ne vidi se dobro, al ima dugačak jezik. Da je slučajno Dina ne prepoznaješ?[/img]

Hoces reci da je feministkinja,samo Perica da te necuje!!Ha,ha,ha  cvetpoklon cvetpoklon

Uf,sto me ovaj manca uveka uzruja cvetpoklon cvetpoklon,mi  o njeznim mackama,a on o snaznim.
Jedno pitanje za tebe manco!Po kom kalendaru zive ove tvoje macke po julijanskom ili gregorijanskom?Vidi kako su ove nase njezne.A za koji dan i februar????
« Last Edit: 29 Januar, 2009, 13:56:02 by Dina »
29 Januar, 2009, 14:03:04
Reply #29
  • Moderator
  • Starac Focho

Hoces reci da je feministkinja,samo Perica da te necuje!!Ha,ha,ha  cvetpoklon cvetpoklon

Uf,sto me ovaj manca uveka uzruja cvetpoklon cvetpoklon,mi  o njeznim mackama,a on o snaznim.
Jedno pitanje za tebe manco!Po kom kalendaru zive ove tvoje macke po julijanskom ili gregorijanskom?Vidi kako su ove nase njezne.A za koji dan i februar????

Nisam pricao o snazi, vec o brzini. Znas onu narodnu``kad te stigne...  funnysm`` a sve vezano za februar..pardon, veljacu.
« Last Edit: 29 Januar, 2009, 14:05:13 by manca »
29 Januar, 2009, 14:27:04
Reply #30
  • Moderator
  • Deda meraklija
Aha,sad mi je jasno manco. oklagija oklagija
Nego pazi izgled vara,vidi kakvom je ova mala nabijena energijom,mozda moze biti mnogo brza od one tvoje sto mislis,a u kombinaciji s jezikom. funnysm 25r30wi
29 Januar, 2009, 14:36:39
Reply #31
  • Moderator
  • Starac Focho

Nego pazi izgled vara,vidi kakvom je ova mala nabijena energijom,mozda moze biti mnogo brza od one tvoje sto mislis,a u kombinaciji s jezikom. funnysm 25r30wi

Ovde vise brzina nije vazna, vec ``tehnika`` slamkauusta Ti najbolje znas sta ona tvoja maca moze...
29 Januar, 2009, 15:38:11
Reply #32
  • Moderator
  • Deda meraklija

Ovde vise brzina nije vazna, vec ``tehnika`` slamkauusta Ti najbolje znas sta ona tvoja maca moze...

Manco!ne kvari mi ugled.
Ajd,ajd da vidimo jos koliko vrsta ima brzih macka.Molim manco,menjaj/dekliniraj/ po padezima macku ali molim te ,ne konjugirati.
29 Januar, 2009, 17:16:30
Reply #33
  • Moderator
  • Starac Focho

Manco!ne kvari mi ugled.

Ne ti ga kvarim mori snajke, sd ti ga digo  wassat Ja da ti nisam ti bi bila u debel minus... rastaman2
A kad ga navatam toga koj mi ga meni spusta...ima da ga k.... funnysm
« Last Edit: 29 Januar, 2009, 17:20:10 by manca »
29 Januar, 2009, 19:52:37
Reply #34
  • Moderator
  • Deda meraklija

Manco!ne kvari mi ugled.

Ne ti ga kvarim mori snajke, sd ti ga digo  wassat Ja da ti nisam ti bi bila u debel minus... rastaman2
A kad ga navatam toga koj mi ga meni spusta...ima da ga k.... funnysm
E hvala ti manco ma ti si drugarcina,vidim ja neko se urotio protiv tebe i mene,i meni stalno kvari ugled.
Samo se ja nesekiram,jer sam cula da se jako deblja od sekiracje,pa bolje da se mi pricuvamo manco.

Ev jedne satire.
http://www.rp-online.de/hps/client/opinio/public/pjsub/production_long.hbs?hxmain_object_id=PJSUB::ARTICLE::90284&hxmain_category=::pjsub::opinio::/fotos_geschichten/kurzgeschichten/satire
evo vidi ove su prelepe mackice,i cuvajte macke dok nemorate na njima placati porez,to vam je velika prednost tranzicije.

« Last Edit: 29 Januar, 2009, 19:58:33 by Dina »
30 Januar, 2009, 00:41:41
Reply #35
  • Moderator
  • Starac Focho

E hvala ti manco ma ti si drugarcina,vidim ja neko se urotio protiv tebe i mene,i meni stalno kvari ugled...

Ev jedne satire.
http://www.rp-online.de/hps/client/opinio/public/pjsub/production_long.hbs?hxmain_object_id=PJSUB::ARTICLE::90284&hxmain_category=::pjsub::opinio::/fotos_geschichten/kurzgeschichten/satire

Eto vidis, a ti mislis ja te nesto mrzim...
Ja sam sigurao u tebe jos odkad si se pojavila da si OK zenska. slamkauusta
Ponekad se bas ne razumemo najbolje ali jbte, ja ne mogu uvek da provalim tvoje ``komplikovane`` postove, mada mora da priznas da mi ga omacas ponekad!  wassat
Ipak si ti svetska zena (sluzis se jezikom) koja nije dobro shvacena na ovom seljackom forumu punom budala i primitivaca, koji su umislili da mogu da pobede razlicite svetske (kako ti kazes,dobronamerne) pokrete , svojim prostim i nadasve vulgarnim tonom, pa ti zato ruse ugled i rade ti o glavi...
Za ugled se ne sekiraj da se ne ugojis. Ja cu te popnem za jedan + svaki put kad se ulogujem.. rastaman2

Satira ti je extra, posebno u onom delu kad Crvenkapica bere sumske jagode u Kalcinu sumu..

Al udaljimo se od temu...evo jednog muzikalnog macora

04 Februar, 2009, 17:01:45
Reply #36
  • Moderator
  • Deda meraklija

E hvala ti manco ma ti si drugarcina,vidim ja neko se urotio protiv tebe i mene,i meni stalno kvari ugled...

Ev jedne satire.

Eto vidis, a ti mislis ja te nesto mrzim...
Ja sam sigurao u tebe jos odkad si se pojavila da si OK zenska. slamkauusta
Ponekad se bas ne razumemo najbolje ali jbte, ja ne mogu uvek da provalim tvoje ``komplikovane`` postove, mada mora da priznas da mi ga omacas ponekad!  wassat
Ipak si ti svetska zena (sluzis se jezikom) koja nije dobro shvacena na ovom seljackom forumu punom budala i primitivaca, koji su umislili da mogu da pobede razlicite svetske (kako ti kazes,dobronamerne) pokrete , svojim prostim i nadasve vulgarnim tonom, pa ti zato ruse ugled i rade ti o glavi...
Za ugled se ne sekiraj da se ne ugojis. Ja cu te popnem za jedan + svaki put kad se ulogujem.. rastaman2

Satira ti je extra, posebno u onom delu kad Crvenkapica bere sumske jagode u Kalcinu sumu..

Al udaljimo se od temu...evo jednog muzikalnog macora

Ha ,ha,ha odlican ti je ovaj macak manco,ma kuzi teta no sikiriki,znam ja da si ti dobricina,po ocima ti se vidi.
Dobro se dobrim vraca.
No da macke nisu cutljive evo dokaza.
http://www.youtube.com/watch?v=z3U0udLH974
04 Februar, 2009, 17:54:32
Reply #37
  • Moderator
  • Starac Focho
Attacked by a TIGER!!!

<a href="http://www.youtube.com/v/PkehgdnnSwU&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/PkehgdnnSwU&amp;hl=en&amp;fs=1</a>
13 Maj, 2009, 16:20:57
Reply #38
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Kad nocas nisam precrko nikad necu!!! Posto zivim na prvi sprat, a komsinica cuva macora, dok sam spavao popeo se na prozor i poceo da grebe roletnu!!! Oce d udje kod mene!!! Ma ne bi se uplasio da sam bio budan, nego sam taman zaspao, prvi san, iznenadi se...

P.S. Mrzim macke!!!! (Mora ga trujem!)  :laugh:  (Salim se necu, samo cu malo rep da mu oprlim...) (Dobro necu ni ovo... Ma samo ce mu zapretim i tolko... :laugh::laugh:

Prava pravda je SAVEST!
14 Maj, 2009, 01:07:38
Reply #39
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Ma samo ce mu zapretim i tolko... :laugh::laugh:

Ma ipak mu odseci jedan brk, da te prodje merak  ;)

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...