Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Novogodišnji promotivni materijala SO Vladi?in Han  (Read 2098 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

11 Januar, 2009, 11:51:56
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
  Slučajno sam video kalendar za 2009. i samo mogu da kažem da neke slike koje su stavljene kao reprezentativne su očajne. Neke slike ne da nisu reprezentativne, nego su čak i katastrofa. Prvo što su stare ko zna kolko i uzete su sa zvanične prezentacije opštine. Npr slika starog mosta slikana sa novog mosta: Vide se dve ružne zgrade u levi ugao. Ona baraka sa salonit i polupani prozori, nekad bio Skajlab a sad i tad kad je slikano ruglo. Između dva mosta uraslo žbunje, katastrofa nema ništa što bi moglo da reprezentuje Han osim tog mosta oko koga je na slici sve uraslo, staro i polupano. Na nekom drugom mesecu dvorište opštine i oni četinari ispred. Letnja ili prolećna slika. Trava u dvorištu neošišana mesec dana, i to na reprezentaciju  tvrdzid. Nisu te slike nastale sad, ali kad go da su, zna se slika se tad i tad - pa ošišajte travu. (ovo je inače slikano u prošlom ili pretprošlom mandatu jer na slikama gde se vidi brdo nema hrama), tako da su slike mnogo stare, ali svejedno ne bi trebalo takve slike stavljati na nešto što predstavlja opštinu. Jedine dobre slike su zimska idila na Kukavicu i manastir u Mrtvicu.

Evo našao sam slike. Piše da su od Turističke Organizacije. Na zvaničnom sajtu opštine ima dosta. Ali ove dve sigurno nisu za kalendar

« Last Edit: 11 Januar, 2009, 12:04:19 by AlexTheGreat »
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
11 Januar, 2009, 11:55:53
Reply #1
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Pa treba neko da razmišlja o onome što radi. Pa da li ovo pogleda neko pre no što izađe u štampu. Pa toliko slika ima postavljenih na obadva sajta da nemogu da verujem da su izabrabe ove! Bruka za sve! Svaka čast ljudima iz turističke organizacije i ljudima iz opštine na izboru slika.  tvrdzid  tvrdzid
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
11 Januar, 2009, 13:15:22
Reply #2
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Još mnogo će vode Moravom proteći, dok u Hanu bude nešto kako treba...no coment
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
12 Januar, 2009, 20:36:08
Reply #3
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +336/-74
Potpis AlexTheGreat sve govori.

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
15 Januar, 2009, 17:44:32
Reply #4
  • Deda meraklija
  • Ocena: +32/-3

Ova slika je extra! Mnogi od Vas će sm169 šta li ova misli  dontunderstand
Šta ja mislim? Verujte mi, zatvorila sam oči i videla:
Kej i mnoooogo ljudi koji su izašli da prošetaju, a od njih se ne vidi "Burence" (tu bi se prodavalo pivo na točenje  drinking2 i girice), trim staza...

Bože, vraćam se u surovu stvarnost  tvrdzid
Kada li će se ostvariti moja maštanja?!
Cvece je ukras baste, leptir je ukras cveta, a deca puna maste - deca su ukras sveta!
15 Januar, 2009, 18:19:07
Reply #5
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Ex... Lepo bi bilo. Popović na jednu temu opisa sve kako bi izgledao taj deo, ali... Koj znaje, možda bi neko na sred trim stazu sazidao soliter  sm169