Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: www.vladicinhan.org.yu  (Read 10178 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

28 Septembar, 2008, 11:42:59
Reply #20
  • Guest
NIsmo se razumeli... Mislio sam na ovaj sajt, www.vladicinhan.com a ne na taj vaš. Postavili ste pitanje da li admin zna da pravi sajtove
Pozdrav Bobane,

......
2. Da li imaš iskustva oko izrade sajtova ....?

........

Neznam čemu takvo pitanje   ???

A za održavanje i izradu sajta imate čoveka... neznam kakav mu je opis radnog mesta, ali mislio sam da mu je u opisu i to, održavanje sajta.
28 Septembar, 2008, 14:07:49
Reply #21
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +1/-2
NIsmo se razumeli... Mislio sam na ovaj sajt, www.vladicinhan.com a ne na taj vaš. Postavili ste pitanje da li admin zna da pravi sajtove
Pozdrav Bobane,

......
2. Da li imaš iskustva oko izrade sajtova ....?

........

Neznam čemu takvo pitanje   ???
......

admin (g-din Boban ) nam je sam ponudio saradnju ,
mislim da nam može pomoći jer je u boljem okruženju od nas ,
makar to bili samo saveti - predlozi !

Gospodine Mitiću nema na čemu, ovaj sajt je nastao u vreme kad se ni pod razno nije uzimalo u razmatranje saradnja sa SO , stvari su krenule na bolje, situacija se izmenila tako da je za sada saranja moguća. Za dalje to zavisi od vašeg (OV) rada.
Stojim na raspolaganju za sve što je u interesu Hana i Hančana, za ostalo će već forumaši reći svoje.

A za održavanje i izradu sajta imate čoveka... neznam kakav mu je opis radnog mesta, ali mislio sam da mu je u opisu i to, održavanje sajta.

Održavanje sajta i izrada sajta su dva razičita posla ,pogotovo ako želimo da naš sajt bude profesionalno odrađen  u skladu sa modernim trendovima i Republičkim propisima.
Na vec postojecu fukcionalnost potrebno je dodati:
1. Virtuelni maticar
2. Biracki spisak (potrebna je izrada posebnog Web programa u kome bi se vodio spisak da bi gradjani imali uvida i pretrazivanje dq li su unetui u Birački spisak)
3. Pitajte nadležne ( da se na sajtu vide postavljena pitanja od strane građana i odgovori od strane "nadležnih" kojima su ta pitanja postavljena .

"Nadležni" će biti :
1.Predsednik Opštine
2.Zamenik predsednika Opštine
3.Potpredsednici Opštine
4.Članovi Opštinskog veća
5.Predsednik Skupštine Opštine
6.Zamenik Predsednika Skupštine Opštine
7.Načelnici Opštinskih službi
8.Komunalna policija
9.Građevinska inspekcija
10.Direkcija za građevinsko zemljište i puteve Opštine Vladičin Han
11.JKP " Vodovod "
12.Ustanove koje finansira Opština Vladičin han
« Last Edit: 28 Septembar, 2008, 15:36:22 by ericviking74 »
28 Septembar, 2008, 14:12:13
Reply #22
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Jedva čekam gospodo, za većinu nabrojanih imam dosta pitanja.
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
28 Septembar, 2008, 15:41:00
Reply #23
  • Guest
.........
Održavanje sajta i izrada sajta su dva razičita posla ,pogotovo ako želimo da naš sajt bude profesionalno odrađen  u skladu sa modernim trendovima i Republičkim propisima.
1. Virtuelni maticar
2. Biracki spisak (potrebna je izrada posebnog Web programa u kome bi se vodio spisak da bi gradjani imali uvida i pretrazivanje dq li su unetui u Birački spisak)
3. Pitajte nadležne ( da se na sajtu vide postavljena pitanja od strane građana i odgovori od strane "nadležnih" kojima su ta pitanja postavljena .

"Nadležni" će biti :
1.Predsednik Opštine
2.Zamenik predsednika Opštine
3.Potpredsednici Opštine
4.Članovi Opštinskog veća
5.Predsednik Skupštine Opštine
6.Zamenik Predsednika Skupštine Opštine
7.Načelnici Opštinskih službi
8.Komunalna policija
9.Građevinska inspekcija
10.Direkcija za građevinsko zemljište i puteve Opštine Vladičin Han
11.JKP " Vodovod "
12.Ustanove koje finansira Opština Vladičin han

Zašto izradu i ažuriranje (održavanje) sajta ne može da radi jedan čovek? Zvao bi se Administrator , zar već nemate jednog administratora?
28 Septembar, 2008, 17:06:04
Reply #24
  • Deda meraklija
  • Ocena: +33/-22

1. Virtuelni maticar

[

Eto prilike da jedan mlad i sposoban covek dodje do posla.
Umesto 10-ak sluzbenika koji rade na ovim poslovima, a znamo i kako. >:(
28 Septembar, 2008, 18:14:57
Reply #25
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +1/-2
Odgovor za : provincijalac +ericviking74

Javite se g-dinu Goranu Ješiću ,predsedniku Opštine Inđija,
ja mislim da će Vas pristojno nagraditi za smanjenje radne snage,
jer njegova Služba za Informacioni sistem i komunikacije ima 7 radnih mesta.

Možete naći na stranama 60.-64.- Pravilnik o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji
radnih mesta u Opštinskoj upravi Opštine Inđija

http://www.indjija.net/upload/documents/pravilnik-o-sistematizaciji.pdf

Molim za Vaš komentar !
28 Septembar, 2008, 18:41:17
Reply #26
  • Guest
Smtram da je za administratora dovoljno samo jedno radno mesto, samo da se malo popravi komunikacija između opštinske uprave i administratora. Da informacije koje bi trebalo da budu na sajtu što brže dođu od administracije do administratora.
28 Septembar, 2008, 21:48:34
Reply #27
  • Deda meraklija
Ja bih vise voleo da vidim sistematizaciju Opstine Vladicin Han.

Pa da recimo uporedimo stanje od pre 20 godina kada nisi korisceni kompjuteri, sa stanjem danas kad se koriste kompjuteri.
28 Septembar, 2008, 22:21:19
Reply #28
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12
Ja bih vise voleo da vidim sistematizaciju Opstine Vladicin Han.

Pa da recimo uporedimo stanje od pre 20 godina kada nisi korisceni kompjuteri, sa stanjem danas kad se koriste kompjuteri.
Bravo za predlog, kompjuteri umesto da zamenjuju više ljudi oni izgleda angažuju veći broj.
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
29 Septembar, 2008, 13:45:03
Reply #29
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Poslao: Laky

Pozdrav Bobane,

1. Naša saradnja može da počne odmah,očekujem tvoj predlog za saradnju (pošalji na - mail )

2. Da li imaš iskustva oko izrade sajtova ( odnosno redizajna našeg sajta ) ?

3. Pozivam takođe sve Hančane,koji mogu profesionalno odraditi izradu sajta ,da se
jave postom ili na e-mail .

4.Pozivam članove foruma da nam daju predloge ,kako to naš sajt treba da izgleda ,
da bi bio u službi građana Opštine Vladičin Han i svih Hančana širom Srbije i zemaljske kugle ,
odnosno da uspešno reprezentuje i promoviše naš mali ali nam drag i lep Vladičin Han.

Pod saradnjom sam mislio na pomoć oko promovisanje zvanične prezentacije i sl. stvari.
Što se tiče izrade sajta pogledaću tender pa ću razmisliti , moja struka je ekonomija, izrada sajtova mi je hobi.
Ja bih ponudio posao studentima i diplomcima Elektronskog fakulteta i FON-a. Mogla bi se napraviti radna grupa sastavljena od tih ljudi i to će značiti i njima zbog razmene mišljenja i iskustava, a i samoj opštini jer će dobiti dobar i funcionalan sajt i poslaće najdirektniju poruku da da joj je stalo do stručnog kadra iz Hana.

Imam još nekih ideja pa kad ih razradim poslaću Vam na razmatranje pa možda i ispadne nešto od toga.
Pozdrav.
29 Septembar, 2008, 22:38:05
Reply #30
  • Deda meraklija
Izgleda da ipak ~manjka~ radne snage!!! ??? ???

Oglas važi od: 30/09/2008   do: 08/10/2008
 OPŠTINSKA UPRAVA
 OPŠTINE VLADIČIN HAN
 17510 Vladičin Han
 Svetosavska 1
 Tel. 017/473-142

oglašava radna mesta za: 

Naziv radnog mesta:   zamenik matičara
Opština:   Vladičin Han
Grupa poslova:   Administracija
Tip potrebe:   Stalno
Iskustvo:   Do jedne godine
Struena sprema:   IV STEPEN 
Broj izvršilaca:   1
  USLOVI: srednja školska sprema - gimnazija, ekonomska škola, usmereno obrazovanje smer - pravni tehničar ili smer - javno informisanje odnosno IV stepen stručne spreme, jedna godina radnog iskustva i položen stručni ispit.

« Last Edit: 29 Septembar, 2008, 22:42:26 by provincijalac »
04 Oktobar, 2008, 22:45:47
Reply #31
  • Deda meraklija
Odgovor za : provincijalac +ericviking74

Javite se g-dinu Goranu Ješiću ,predsedniku Opštine Inđija,
ja mislim da će Vas pristojno nagraditi za smanjenje radne snage,
jer njegova Služba za Informacioni sistem i komunikacije ima 7 radnih mesta.

Možete naći na stranama 60.-64.- Pravilnik o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji
radnih mesta u Opštinskoj upravi Opštine Inđija

http://www.indjija.net/upload/documents/pravilnik-o-sistematizaciji.pdf

Molim za Vaš komentar !

Umesto komentara nesto sto mi je bilo najinetresantnije a sto u najkracem govori o celom ovom Pravilniku i nacin na koji je radjen:

102. Шеф Кабинета Председника Општине
Услови: IV степен стручне спреме, машински техничар, знање страног језика, енглески или немачки, познавање рада на рачунару, 3 године радног искуства, .положен стручни испит за рад у органима државне управе. Број извршилаца: 1 Опис послова:
- врши саветодавне послове од значаја за рад Председника општине,
- врши координационе и организационе послове за односе са медијима, везано за рад Председника општине,
- врши координацију послова који се обављају у кабинету председника општине,
- координира активности између Кабинета, одељења и служби Општинске управе,
- по налогу Председника општине координира рад на новим пројектима,
- обавља и друге послове по налогу Председника општине.
103. Секретар Кабинета
Услови: VII1 степен стручне спреме, факултет за трговину и банкарство, 1 година радног искуства, знање страног језика, енглески или немачки, познавање рада на рачунару, положен стручни испит у органима државне управе
« Last Edit: 04 Oktobar, 2008, 22:48:42 by provincijalac »
06 Novembar, 2008, 11:42:23
Reply #32
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Ne znam da li ste skoro gledali zvanicni opstinski sajt, ali postavljen je link "Pitajte nadlezne" i vec su gradjani poceli da postavljaju pitanja i da dobijaju odgovore.
Mislim da je ovo odlicna stvar, pozdrav!  grouphugg
06 Novembar, 2008, 16:30:50
Reply #33
  • Guest
Da, gledali smo. I evo na primer gospodin je postavio pitanje još 11. oktobra, i još nije dobio odgovor.   :(
06 Novembar, 2008, 21:44:27
Reply #34
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Da, gledali smo. I evo na primer gospodin je postavio pitanje još 11. oktobra, i još nije dobio odgovor.   :(

To je pitanje direktoru direkcije, ali ostala dva su odgovorena, sto je za svaku pohvalu.