Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: ``Zenske mane``  (Read 13962 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

04 Februar, 2009, 17:48:36
Reply #60
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Dina, ti rece ce otvoris onu ``tvoju licnu`` temu, pa nista. Lazes bre ko ciganka... 25r30wi
O dobro si me podsetio,samo sam malo u guzvi s vremenom,necu lagati,a ta tema ti je ,uvek ono u trendu. boxing2 boxing2 i jako  Harkonikaš Harkonikaš
04 Februar, 2009, 17:56:47
Reply #61
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27

funnysm                 funnysm                   funnysm

O dobro si me podsetio,samo sam malo u guzvi s vremenom,necu lagati...

Ma dal je moguce  ???
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
04 Februar, 2009, 18:02:03
Reply #62
  • Deda meraklija

funnysm                 funnysm                   funnysm

O dobro si me podsetio,samo sam malo u guzvi s vremenom,necu lagati...

Ma dal je moguce  ???
CcCcC....ha,ha,ha...ma vidim ja ti  hoces doci do novih saznanja o feminizmu,tako je i treba tako,emancipirani ljudi su najslobodniji ljudi.  funnysm
« Last Edit: 04 Februar, 2009, 18:03:51 by Dina »
04 Februar, 2009, 18:06:51
Reply #63
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27

CcCcC....ha,ha,ha...ma vidim ja ti  hoces doci do novih saznanja o feminizmu,tako je i treba tako,emancipirani ljudi su najslobodniji ljudi.  funnysm

Kako li me samo prokuzi... funnysm
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
04 Februar, 2009, 18:12:12
Reply #64
  • Deda meraklija

Kako li me samo prokuzi... funnysm
E evo ispunila sam obecanje,znaci sad nisam vise lazljivica. funnysm funnysm sm169
10 Jun, 2009, 00:53:13
Reply #65
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
 funnysm  25r30wi
<a href="http://www.youtube.com/v/eVflWxVttzU&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/eVflWxVttzU&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
14 Jun, 2009, 15:48:54
Reply #66
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
U alkoholu  sigurno ima ženskih  hormona, jer ja kad popijem ne znam voziti auto
 i pocnem pricati gluposti.

ovo je reko jedan mlogo "pametan" momak... boxing2

On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
20 Jun, 2009, 00:53:42
Reply #67
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Pa nije bash tako... koliko se ja secam shkolice...alkohol deluje na hipotalamus, (samim tim stvara osecaj opijenosti, i lome se moralne veze), a hipotalamus deluje na hipofizu koja kontrolishe sve zhlezde, pa tako i polne. Samim tim, dolazi do prekida luchenja hormona, kod mushkaraca testosterona, a androgena kod zhena... shto rezultira ponashanjem suprotnim od ochekivanog...
NPR:
Mushkarci: gube percepciju dubine, moralne spone su tanje, exponiraju se, pokazuju zhelju za sexom i(moje omiljeno) pokazuju osecanja...
Zhene: Povecavaju gubitak percepcije dubine, Moralne spone su nizhe, postaju ili agresivne ili pokushavaju da dominiraju u drushtvu exponiranjem(javnim flertom, nabacivanjem, ili sexualnim podmicivanjem.
Alkohol nam skida moralne spone, samim tim, prethodno recheno je tachno. Mushkarci kada popiju voze kao zhene...  25r30wi

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"