Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Poll

Volite li da kuvate?

Kuvam bolje nego bilo koja zena
Volim da kuvam
Mrzim da kuvam
Nisam ljubitelj, ali ne oklevam da ponekad spremim neki dobar specijalitet

Author Topic: ~Muskarci i kuhinja~~  (Read 3058 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

17 Januar, 2009, 20:36:05
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Jedan clan sa forma me inspirisao da otvorim ovu temu  :D

"Muskarci rec ljubav shvataju jedino kroz usta i stomak."

Da li je to bas tako?
Ja bi najvise volela da me demantujete.... ;)

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
17 Januar, 2009, 21:17:26
Reply #1
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +70/-2
Malopre sam prelistavala kanale (pauza tokom ucenja) i cula jednu fenomenalnu izjavu.
"Nema ničeg lepseg od toga da gledaš kad svojoj gladnoj devojci das tanjir sa hranom koju si ti spremio" Čanak
On tvrdi da muškarci bolje spremaju od žena i ja se ne bi bunila po tom pitanju, samo ako hoće da sprema wassat
U neku ruku sam te demantovala tj. Čanak je to uradio, ali ima i takvih do kojih je najlakše doći preko stomaka
"Kako se gde sastanemo,drugima kape krojimo i svakome manu nalazimo,a sami smo sebi cisti i neporocni kao da smo danas od majke rodjeni"
17 Januar, 2009, 21:22:38
Reply #2
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Malopre sam prelistavala kanale (pauza tokom ucenja) i cula jednu fenomenalnu izjavu.
"Nema ničeg lepseg od toga da gledaš kad svojoj gladnoj devojci das tanjir sa hranom koju si ti spremio" Čanak
On tvrdi da muškarci bolje spremaju od žena i ja se ne bi bunila po tom pitanju, samo ako hoće da sprema wassat
U neku ruku sam te demantovala tj. Čanak je to uradio, ali ima i takvih do kojih je najlakše doći preko stomaka
Gledash Pink turbo folkerke...(sad se izlete, i ja gledam)  drinking2
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
17 Januar, 2009, 21:27:01
Reply #3
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +70/-2
sta ćeš nemam u Bg kablovsku ko vi u Han pa mora gledam PINK i prvi   wassat
« Last Edit: 17 Januar, 2009, 21:31:20 by mariche »
"Kako se gde sastanemo,drugima kape krojimo i svakome manu nalazimo,a sami smo sebi cisti i neporocni kao da smo danas od majke rodjeni"
17 Januar, 2009, 22:12:25
Reply #4
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
Ako sam dobro shvatio temu... banana2
Ja umem da isprzim jajca, da svarim kafu, da napravim spagete (za sos ce mora da se raspitam  25r30wi) i da namazem palacinke s Eurokrem  wassat
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
17 Januar, 2009, 22:32:50
Reply #5
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"

Nenad Chanak je jedan od najpametnijih drzhavljanina Srbije, a uz sve to i najshkolovaniji. Ne dopada mi se jedino njegovo usmerenje genijalnosti, ali valja priznati istinu...
I istina je da "put do mushkog srca vodi preko stomaka". Ne mislim na sex mislim na neshto vishe...
I takodje je istina da vecina zhena smatra kuvanje za obavezu, tako da ga radi relativno ustaljeno i nekako bez srca. Svi shefovi velikih kuhinja, hotela i restorana su mushkarci... primer, za koji znam je da je glavni kuvar u kafani tri sheshira, u Beogradu(verujte mi tio je nejjecha kafana po pitanju hrane) lik koga lichno poznajem a zove se Sasha Momchilovic... Takodje, Svi profi pekari i poslastichari su mushkarci... Jednostavno, hedonisti smo... Shta ja tu mogu...
Ja, lichno, garantujem i izazivam bilo koju chlanicu foruma na okrshaj u hrani... Ako spremite bolje jelo iz narodnog kuvara od mene, ja sam vash lichni rob 15 dana. Ko sme da prihvati opkladu?

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
17 Januar, 2009, 22:54:54
Reply #6
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .

To ne bi bilo toliko lepo ko sto zvuci da se cesto dogadja...zato, ako muskarac pretera sa tim spremanjem gladnoj devojci, moze devojci da dosadi  :P
06 Februar, 2009, 17:18:25
Reply #7
  • Moderator
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Ja lično volim da ''čeprkam'' po kuhinji i volim i znam da spremam ona ''brza jela'' i odlično pravim sve vrste salata. I ja sam mišljenja da su profesionalni kuvari bolji od žena. Ali mi živimo u delu sveta gde se žena još uvek smatra ''domaćicom'' i gde joj je prvenstveni zadatak spremanje hrane za porodicu. I taj posao se može podeliti uz dogovor. Jedan sprema jedno, drugi drugo...često puta sam govorio da kad se ne bih bavio ovim poslom kojim se sada bavim bio bih kuvar...volim da kuvam...

I pošto ste spomenuli dolazak do muškog srca preko stomaka, mislim da je to samo još jedan + prilikom odabira partnera...ako je lepa, pametna, školovana i još zna da kuva onda je to odlično...ali ako je samo dobra kuvarica, onda džaba...to bi ustvari značilo da bi neka dobra kuvarica bla sa bilo kojim muškarcem kome sprema hranu...ja za tako dobru kuvaricu nisam čuo...a vi?
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
19 Mart, 2009, 12:04:17
Reply #8
  • Deda meraklija
  • Ocena: +44/-2
  • Kosovo je Srbija
 Kuhinja je za mene licno od uvek prestavljala najomiljenije mesto u kuci.
 U ranoj mladosti u kuhinji sam provodio najmanje vremena.Znao sam samo da udjem jedem i izadjem.
 U tom vremenu u kuhinji je uglavnom isla neizbezna recenica mojih roditelja jedi sine da porastes.
U tom periodu majka nije imalo mnogo pomoci od mene,znao sam samo ponekad da operem sudove.

Kad sam postao veci ,sa godinama poceo sam da provodim sve vise vremena u kuhinji.
Sad posle jela nisam vise bezao iz kuhinje ,pogotovo ako je neko slavlje.
Taj period ovekovecen je mnogobrojnim slikama sa raznoraznih slava i veselja.Uglavnom svi mi ukucani stojimo oko stola podignutih ruku kao da prostiremo ves.
U tom periodu ja sam steko znanje koje poseduje jedan Srbin u kuhinji.Znaci mogao sam da skuvam kaficu,da uprzim jaja na milion nacina i da operem sudove.
 U tom periodu dobio sam posao i odlucio da zivim sam.Vec u samom startu shvatio sam da ja nemam pojima sa kuhinjom.U tom periodu od muke naucio sam da spremam recimo razne salate a od poslastica naucio sam da pravim palacinke.
 Bio sam jako ponosan na sebe.Nakon tri promenjena stana i losig uslova u njima iznajmim ti ja lepo kucu od generala banovica.Sobzirom da je kirija bila zestoka ja sam ziveo sa jednim drugom koji je radio samnom ali u drugoj smeni.Posto smo mi radili po 12 sata uvek je jedan od nas bio na poslu dok je drugi bio kuci.Vidim ja kad se vratim sa posla kod decka sve sredjeno uvek neko kuvano jelo.

E u tom momentu sam pomislio da promenim devojku :).Posto sam ja njega vidjao samo kad bi smo menjali smenu jednom prilikom mu kazem kako ga devojka mnogo cuva i kako ga je podgojila.

Ma ne brate koja devojka,kod mene u kuci je odmalena uvek bilo cetri muskarca i sama majka pa sam
se ja odmalena naucio sve da spremam.Znao covek da spremi pasulj  sarmu,ma sve zivo.
Drugom prilikom dodje mi jedan drugi drug koji je ozenjen ima decu.Popricam ja sa njim,kad on ne samo da sprema nego i pegla zna covek sve da radi.
Jednom prilikom dodje mi brat iz Beograda on je u to vreme radio u Grckoj.Za to vreme nauci me covek da peglam i da spremam pomalo razna jela.

Iz svega toga zakljucim ti ja da mi Srbi nezaostajemo za drugim muskarcima i da mi nismo nikakvi balkanci vec poneko od nas je sto bi se reklo mamin sin.
Nakon tog perioda doselim se ja u Svedsku.Ovde je lepo da se izvede devojka na veceru u restoran
ali je mnogo jace da muskarac pozove devojku kuci kod njega na veceru koju je sam pripremio.
Inace ovde u Svedskoj svi moji drugari znaju da spremaju klopu,kako Svedjani tako i Srbi.
Ja normalno zaostajem dosta za njima ali se nadam da cu poboljsati svoje znanje u kuhinji.