Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Najlepsa riba u Hanu!  (Read 16701 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

30 Januar, 2009, 20:20:39
Reply #60
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Eve ja ce vi kazem koja je dobra iz Han...mozda nije najlepsha al' super izgleda...ona shto radi na teKnichki kod staru aFtobusku...mislim da je zena na nekog uchitelja...non stop nosi crno, i ima tet na rame...nemoj pogreshno da me shvatite, al' super izgleda, ovde prichamo o izgledu, pa moze to da bude i neka baba...nemoj samo negde u mrak da me presretne ucha... okkoral
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
30 Januar, 2009, 21:36:29
Reply #61
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Eve ja ce vi kazem koja je dobra iz Han...mozda nije najlepsha al' super izgleda...ona shto radi na teKnichki kod staru aFtobusku...mislim da je zena na nekog uchitelja...non stop nosi crno, i ima tet na rame...nemoj pogreshno da me shvatite, al' super izgleda, ovde prichamo o izgledu, pa moze to da bude i neka baba...nemoj samo negde u mrak da me presretne ucha... okkoral

I tako je nash prijatelj ZZ opet pokazao svoju tezhnju ka MILF grupaciji lepsheg pola...  25r30wi

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
31 Januar, 2009, 00:12:01
Reply #62
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27

Dok ne saznam...glasam za Zoranu.. wassat

More, danas se seti za jednu lepojku Kad me pogleda s onej krupne oci, srce mi stane i u glavu mi se zavrti
Lele sto sam tuj ispao budala...vikam seljanka...iz selooo  tvrdzid
Ne mogu vi kazem koja je, ce gu napadate bar za mufte sirenje i jajca... 25r30wi
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
31 Januar, 2009, 00:44:20
Reply #63
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12
More, danas se seti za jednu lepojku Kad me pogleda s onej krupne oci, srce mi stane i u glavu mi se zavrti
Lele sto sam tuj ispao budala...vikam seljanka...iz selooo  tvrdzid
Ne mogu vi kazem koja je, ce gu napadate bar za mufte sirenje i jajca... 25r30wi

Rumena li je u obrazi?
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
31 Januar, 2009, 00:51:59
Reply #64
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27

Rumena li je u obrazi?

Ete, sto reko..sad ce me pitav plava li je ili crna? Ima li prirodnu kosu ili se sisa na kratko...
Tacno sam znao da ce ovako da bude... Sto li jedem g...a  tvrdzid

Tebi ce ti kazem kad izadjes iz ilegalu... wassat
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
30 April, 2009, 00:45:30
Reply #65
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +32/-9
И која је сад најлепша и најбоља?

Дајте бре људи завршите бар једну ствар до краја или да вам ја кажем која је најбоља и најлепша.

За сад само могу да вам кажем да је из увоза, али већ је ханчанка, то бре момци треба да радите, доводите ги бре овде да видив што је живот.

Чим дођу на лето нема врћање назад, слушајте ви мене!  lol