Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Sta bi ste prvo promenili u Hanu?  (Read 15158 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

18 Jun, 2007, 05:33:18
Reply #60
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
ljudi cuo sam da nijedan projekat za izgradnju kod pokojnog poleta nije prihvacen i da je konkurs i dalje otvoren tako da mozemo da predlozimo nesto.
Izgleda da se ruse sve one zgradice:"brica",bivsi video klub "bobo", sve preko puta "soul"....
moj predlog je sledeci:
da se naprave stepenice u krug u precniku od 7-8 metra, na mestu gde je bio Polet a na vr da se podigne spomenik Vladiki Pajsiju.
Da se poploca ceo taj deo do mostica na gore,da se zasadi poneki Hrast,da se stave klupice i ono osvetljenje s oni reflektori koji biju odozdo a onda da se posalje mail i pismo na Vladu Divca i Sinisu Mihajlovica, lepo da ga srocimo i na kraj ce napisemo, pomagajte! 
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona
18 Jun, 2007, 16:52:36
Reply #61
  • Deda meraklija
  • Ocena: +8/-2
  • niko ne moze da zna sta to sapuce vetar!!!
komsi predlog je vrh..... da gledamo malo iz soooul zelenilo a ne onuj mesaru :D......

i da miki dobije dozvolu za otvaranje baste preko puta
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
18 Jun, 2007, 18:55:34
Reply #62
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0
  • kratke livade....
ljudi cuo sam da nijedan projekat za izgradnju kod pokojnog poleta nije prihvacen i da je konkurs i dalje otvoren tako da mozemo da predlozimo nesto.
Izgleda da se ruse sve one zgradice:"brica",bivsi video klub "bobo", sve preko puta "soul"....
moj predlog je sledeci:
da se naprave stepenice u krug u precniku od 7-8 metra, na mestu gde je bio Polet a na vr da se podigne spomenik Vladiki Pajsiju.
Da se poploca ceo taj deo do mostica na gore,da se zasadi poneki Hrast,da se stave klupice i ono osvetljenje s oni reflektori koji biju odozdo a onda da se posalje mail i pismo na Vladu Divca i Sinisu Mihajlovica, lepo da ga srocimo i na kraj ce napisemo, pomagajte! 

epa miki, svaka ti se dala!!!!
eve ja predlazem simeona da napravi projekat za njegov diplomski taman!!!
Pain is temporary, glory is forever!!!
B B D
18 Jun, 2007, 18:57:39
Reply #63
  • Novajlija
  • *
  • kratke livade....
moj predlog je sledeci:

epa miki, svaka ti se dala!!!!
eve ja predlazem simeona da napravi projekat za njegov diplomski taman!!!
voli?? trzni centri i ostale gluposti...narod nema pare, koj ce ni dramac trzni centar...ene ga u surdulicu zvrji prazan...ovo ce ulepsa han ako se napravi po merak...

Pain is temporary, glory is forever!!!
B B D
18 Jun, 2007, 21:23:58
Reply #64
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +30/-8
Pre nedelju dana je Caka reko da ce tu da bude gradska bina,pa sad vi vidite. Ako se nesto nije promenilo u zadnjua 3-4 dana, ima da pravimo poselo svako leto.Micolajko predlog je super.
18 Jun, 2007, 21:26:34
Reply #65
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +30/-8
Predlog mog caleta je da se tu podigne spomenik na Racu Ragazu zbog izuzetnih doprinosa u odgoju omladine i izvodjenja na pravi put.
19 Jun, 2007, 04:01:35
Reply #66
  • Deda meraklija
  • dobro jutro dzezeri
Predlog mog caleta je da se tu podigne spomenik na Racu Ragazu zbog izuzetnih doprinosa u odgoju omladine i izvodjenja na pravi put.
ili da prekrstimo tunel Manojle, ionako ga svi znamo ko Manajle, za to sto je on uvek otvoren i prohodan u ime doticne vaspitacice....
19 Jun, 2007, 04:15:20
Reply #67
  • Deda meraklija
  • dobro jutro dzezeri
al aj stvarno ako Simeon ili neko ko zna nesto o arhitekturi moze da napravi bar neku skicu,
ako nista ne uspemo, sto je sasvim verovatno ali ne i nemoguce, bar da kazemo mi smo hteli ovako!!!Predlozite nesto, ali sto jeftinije, da bude u skladu sa ovim mojim predlogom ili predlozite nesto sto vama odgovara, ali bi bilo pozeljno da se svi slozimo oko jednog predloga, bilo kog, cisto da kazemo ako ne uspemo, sto je sasvim verovatno ali ne i nemoguce,ZAJEBALI STE SE, LEPO MI PRICAMO!!!!!!!!!!!
19 Jun, 2007, 04:25:11
Reply #68
  • Deda meraklija
  • Ocena: +12/-5
Pre nedelju dana je Caka reko da ce tu da bude gradska bina,pa sad vi vidite. Ako se nesto nije promenilo u zadnjua 3-4 dana, ima da pravimo poselo svako leto.Micolajko predlog je super.

To ce da bude kao ona bina u Vranje sedi od novu godinu do dani vranja,pa ponovo...
tako i kod nas trubaci da si ni veseliv!
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§
19 Jun, 2007, 14:01:13
Reply #69
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
da se podigne spomenik na cepku,tade.... i ostale legende ovog grada
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
21 Jun, 2007, 00:25:24
Reply #70
  • Novajlija
  • *
Ma najbolje da se tu preseli stocni pijac i parking za traktori sas kupus za u bure.
21 Jun, 2007, 03:21:20
Reply #71
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +5/-1
ma ja bi ostavio ovako,

pa nek posle iznikne trava zelena,

em ce si sibamo fudbal po cel noc i dan,

a i kravciki u petak ce ima sto da jedev... :)
Just one great idea can completely revolutionize your life!
21 Jun, 2007, 05:52:08
Reply #72
  • Deda meraklija
ja planiram da si uzmem tronoce da si stavim cakinu sliku na ramce sednem na sred polet
i da se derem pljuvanje 10dinara rkanje 20 dinara, slika sa pozlatom dzabe u dupe pa mlato pare!!!
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§
21 Jun, 2007, 06:09:52
Reply #73
  • Deda meraklija
S autoputa, VladiÄ?in Han deluje kao zaÄ?arani gradić, ostavljen i zaboravljen. U orijentalno-socijalistiÄ?koj bajci. Han je na tri i po sata od Beograda. Beograd je od Hana mnogo dalje. Silazak u Han je ulazak u drugu vremensku dimenziju. U vreme dugog trajanja: sve teÄ?e, malo se menja...

Po krivudavim sokacima niÄ?u kuće, gradić raste, u brdo. Stihijski i haotiÄ?no. Zub vremena jede s druge strane, od podno??ja. U podno??je su lupale i "pametne" NATO bombe. Lupale, ru??ile i ubijale. Na mostu, u vozu, u prolazu… Kao da i bez toga nije bilo dovoljno Ä?emera i jada. Modernizacija, reforme… ??ta to ovde uop??te znaÄ?i?

Tranzicija se niti vidi, niti oseća. Bar ne golim okom (mo??da treba mikroskop?). Nepismenost, koja je u Hanu meÄ‘u najvi??ima u Srbiji, ne mo??e da se izleÄ?i preko noći, al ??ta be??e sa D??incem i Davkom, policijskim batina??ima ??to su se onomad du??manski i??ivljavali na momcima iz Otpora… VladiÄ?in Han se, ako niste znali, po njima najvi??e spominje... Na Internetu, na sajtovima organizacija za za??titu ljudskih prava.EEEEEEE volim ti han da nam oni nisu bili  i Boban Markovic svet ne bi cuo za nas.
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§
22 Jun, 2007, 05:59:12
Reply #74
  • Deda meraklija
  • dobro jutro dzezeri
"neplasi mene to sto iskljucuju struju, plasi me sto i kad ukljuce, ostaje mrak"!!!!! 
07 Jul, 2007, 06:08:40
Reply #75
  • Deda meraklija
  • dobro jutro dzezeri
Nazalost imam utisak da su gospoda dizela??i stigli i na ovaj sajt!!!!!!!!!Mada sam mislio da to vi??e ne postoji!!!!!!!!!!!!!!
Gospodo, ma odakle do??li i ma iz kog vremena, nije vam mesto ovde!!!!!!!!
Ovo se ne odnosi na ljude iz okolnih sela, na najbolje domaćine i najvrednije ljudine, ovo se odnosi na sve vas tolike seljaÄ?ine, nesvesne i glupe do bola, da shvate ??ta to znaÄ?i biti urban, ne slu??ati Cecu i razlikovati se od vas, bar za toliko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zato ako mislite da je ovo va?? grad, setite se koliko ste daleko od njega i setite se odakle ste do??li tu i nastavite dalje, ovo nije mesto za vas!!!!!!!!!!!!!!!!
A ako vam smeta ??to neko nosi neobiÄ?nu frizuru ili se razlikuje od vas na bilo koji naÄ?in ili zato ??to nije mombril, onda je pravi trenutak da se diskonektujete jednom zauvek odavde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ako vam kojim sluÄ?ajem hanÄ?ani smetaju i sve ono ??to Han nosi sa sobom, obratite se meni, ne dirajte one mladje od mene, koji su kao i svi mi sa ovog sajta odrasli ovde ili samo volimo sve ovo ili nam samo grad nedostaje!
Za vas, ovo je novi grad i radjanje novog zaviÄ?aja ali ovo je već neÄ?iji zaviÄ?aj i zato ako zelite da menjate ne??to, idite na Kosovo, u savezu sa onima koji vole vasu muziku i vase frizure i uz svestranu podr??ku Hollywoooda najverovatnije ćete naći ??ansu za novi poÄ?etak i za novu veru, jer se u ovu nikako ne uklapate!!!
Mar?? odavde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
07 Jul, 2007, 13:36:15
Reply #76
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
sta sve napisa on je lud 8)
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
09 Jul, 2007, 06:20:10
Reply #77
  • Deda meraklija