Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Sla?an Marinkovi? - Caka kupio "Zvezdu" iz Surdulice  (Read 12598 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

30 Januar, 2009, 21:58:18
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
30. 01. 2009. | 14:47
Slađan Marinković kupio "Zvezdu" iz Surdulice
Trgovinsko preduzeće "Zvezda" iz Surdulice, po početnoj ceni od 16,4 miliona dinara, kupio je Slađan Marinković. On je posle aukcije, koja je održana 30. januara 2009. u Beogradu , kazao da neće biti otpuštanja radnika

izvor: Ekapija.com
30 Januar, 2009, 22:15:18
Reply #1
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Ajde pa neka mu je sa sreću... želim mu prosperitet i da zaradi duplo u prvi kvartal tekuće godine !!!

Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
30 Januar, 2009, 22:37:53
Reply #2
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
ta informacija nije tachna, bar koliko sam ja u toku. Zvezdu je kupio mishkovic, ili neki njegov patronat... Ko je caka?

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
30 Januar, 2009, 22:40:30
Reply #3
  • Starac Focho
  • TJM!
Caka li je u šemu sa Miškovića?

Pomešao si ti Zvezde buraz. Crvenu Zvezdu ni kupuje Mišković, a ovu vašu kupio Caka.... kapiš?
« Last Edit: 30 Januar, 2009, 22:43:22 by NinO »
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
30 Januar, 2009, 22:50:05
Reply #4
  • Moderator
  • Starac Focho
 WHO DA FUK IS CAKA?!?

ukontao sam ja sve, ali ti izgleda da pokushavash namerno da me zajebavash ovde i spravljash... Prijatelju, ja ti pricham shta sam chuo malopre u kaficu od lokalnih "gazdi", ukljuchujuci i "Aligatora" koji je takodje dao ponudu, kontash?!? ili da spelujem?

30 Januar, 2009, 23:01:38
Reply #5
  • Starac Focho
  • TJM!
Nisam ti prijatelj i srpski jezik se ne speluje... neki jezici nacionalnih manjina mogu naš ne... Da si skontao nešto ne bi sad ispravljao krive drine već bi video da je ovo zvanična vest čitaj SVRŠENA STVAR!

Mnogo ste bre nervozni ljudi neki, ako je to evropa... ja neću u nju!
30 Januar, 2009, 23:05:35
Reply #6
  • Moderator
  • Starac Focho
Mozhda i ti mislish da si suvishe dobar da bi mi bio prijatelj? ok... slazhem se...

nisam nervozan, nego me zanima ko je kupio Zvezdu jer imam akcije, tj. dobio sam akcije u nasledstvo...

BTW. za tvoju informaciju svaki se jezik speluje, samo nashe spelovanje je najsavrshenije jer je pismo fonetsko...

A shto se tiche tvojih politichkih ubedjenja... Samo napred, osvetlaj obraz narodu Serbskom...

30 Januar, 2009, 23:18:47
Reply #7
  • Starac Focho
  • TJM!
Ko sad koga ispravlja!

Ja nemam predrasuda reko sam da nismo prijatelji jer se ne poznajemo ko zna možda mi i pobratim budeš... a srpski jezik se NE SPELUJE iz rezloga koje si naveo!!!

A koja su to moja politička ubedjenja? prosvetli me lepo ti je krenulo.

30 Januar, 2009, 23:29:09
Reply #8
  • Moderator
  • Starac Focho
Mnogo ste bre nervozni ljudi neki, ako je to evropa... ja neću u nju!

aj, spusti loptu, nisam za svadju, i namam pojma zashto si me napao... Lepo te pitam, a ako znash odgovori mi, o kome se radi?

30 Januar, 2009, 23:32:16
Reply #9
  • Guest
Evo ja ću da odgovorim. Dr. Sladjan Marinković - Caka je bivši predsednik Opštine Vladičin Han, a vest o kupovini Zvezde možete pročitati ovde kako je admin napisao. Samo to je skraćena verzija vesti, trebalo bi da se registrujete da bi pročitali celu vest.

I molim vas da se vratite na temu
30 Januar, 2009, 23:47:06
Reply #10
  • Moderator
  • Starac Focho
Vidite ovako..
zvezda je velika firma bila, jedno vreme je bila najjacha u Surdulici ako izostavimo "hidroelektrane"
mislim da poseduje 46 lokala na teritoriji Surdulice i Vladichinog hana, bosilegrada. A koliko znam pod stechajnom je upravom bar 3 godine, VD direktor Jelena Kusakovic... ljudi koji rade(tj. josh uvek su u radnom odnosu) nisu primili pune plate poslednjih 3 god. a radni stazh im nije povezan bar 5. 120 zaposlenih...
Mislim da Caki treba stovarishte, s'obzirom da ima kamione,jer je na dobrom mestu, pokriveno je 40% a trenutno je pod zakupninom Knaufinsulationa do marta 2009. tu su pare...
+ tu su dugovi... za telefon, struju, komunalije, gradsko zemljishte...
teshko da ce on odrzhati da nece biti otpushtanja...

30 Januar, 2009, 23:48:10
Reply #11
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +13/-46
Tako je Erik vrati ih u normalu,tačno je da je Caka kupio Zvezdu(trgovinsko preduzeće),ali nije sam u kombinaciju je sa još 7 ''igrača'',pa neka mu je sa sreću,uostalom šta je za njega 2miliona din(to je njegov deo),pa on i žena kao DR.Specijalisti primaju mesečno 160000din.Mala štednja i Caka ''skinu'' Zvezdu.
31 Januar, 2009, 00:25:23
Reply #12
  • [Administrator]
    • VladicinHan.com
Dragi Perice ako pogledaš Han sada biće ti jasno šta će biti sa "Zvezdom", nemaš razloga da sumnjaš u informaciju jer je naveden izvor to si verovatno već proverio. Nadam se da grešim u proceni odvijanja stvari zbog ljudi koji su tamo rade, ali za razliku od tebe ja na ovu kupovinu gledam iz drugog ugla. Za tebe je novi vlasnik "Zvezde" možda nada u bolje sutra (barem neku crkavicu od akcija) , a za Han bolna prošlost koja i dalje traje. Lepo je da se ulaže i da se "spašavaju" firme, samo sam jako sumnjičav prema namerama i pozadini ove kupovine. Čovek koji je bio predsednik Hana koji nije doprineo da se bilo šta pozitivno uradi u Hanu, sad se razbacuje parama. 2.000.000 + dugovi= mnogo puno para !!!
31 Januar, 2009, 01:24:28
Reply #13
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Kad su lokali u pitanju nije isključeno da sa interesuje i Mišković. Još ako je po početnu cenu? Hm... Ne verujem da lokalne "gazde" mogu da "odrade" kupovinu preduzeća koje se kupuje od republiku po početnu cenu... Ovde je sigurno neki veći igrač, kao što je čika miki, umešao prstići... Lokalci su možda samo maske, ili ja mnogo verujem u teorije zavere... Ono jest koj će mu i njemu (mislim na čika mikija) lokali u Surdulicu i Vladičken, mada kad je džabe, tj. po početnu cenu... Skoro 50 lokala za 200 kila eura plus još neka zemlja... Ne, ne ovo je neka beogradska kombinacija. Malo je 4 kila evra po lokal za nekog domaćeg...
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
31 Januar, 2009, 03:02:45
Reply #14
  • Deda meraklija
  • Ocena: +58/-189
  • I WANT TO BREAK FREE
Vidite ovako..
Zvezda je velika firma bila, jedno vreme je bila najjacha u Surdulici ako izostavimo hidroelektrane
Mislim da poseduje 46 lokala na teritoriji Surdulice i Vladichinog hana, bosilegrada.

Kad je bila toliko jaka firma čudi me da je prodata za oko 170.000 evra a samo trgovina Delišesa se prodaje po početnoj ceni od oko 600.000 evra. Po ceni, čini se da je Han atraktivniji od Surdulice. Nešto mi se ova matematika baš ne uklapa.

Nije se uklapala i kod Sloge - pa ...... ode u stečaj. A kompanjoni (konzorcijum) su dobro prošli. Ne dao "Bog" istu sudbinu Zvezdi. Jer, uzimajući u obzir vaše podatke, teško je naći ekonomsku računicu za ovakav poslovni potez. Mora da se nešto iza brda valja.

U svakom slučaju, niko ne želi da baci pare teškom mukom zarađene - pa i Caka.

Nego da ne kritikujemo odmah, dajmo 100 dana.
Pa marvenjak i njegova elita ne podnesoše nikakav izveštaj za 100 dana rada, ni za 200,.... mnogo rade pa nemaju vremena. Ili ne umeju ili nemaju šta u njemu da napišu.

Tako i za Caku, čuće se na daleko već posle 100 dana vlasništva.

Nemoj da ocajavaš, ako pravda place, zlo i kad pobedi, nikad nije jace!
01 Februar, 2009, 00:26:55
Reply #15
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +77/-40
srpe to su ovi  iz g 17+ zavrsili na caku zato sto je on njima bitniji clan od tebe
salim se ne stiji iza ovog miskovic nego danko djunic provereno slamkauusta
01 Februar, 2009, 02:23:59
Reply #16
  • [Administrator]
    • VladicinHan.com
Izvor:www.priv.yu
Društveno preduzeće za trgovinu ZVEZDA sa p.o.  - SURDULICA
Delatnost: Ostala trgovina na malo - mešovita roba | Matični broj: 6154573
Preduzeće je prodato
Ponovljena aukcija
Početna cena       16.459.000 din.
Minimum investicija       3,585,000 din.
Iznos depozita       8.230.000 din.

Prodajna cena       16.459.000 din.
Ime / Naziv kupca       SLAĐAN MARINKOVIĆ
Vrsta kupca      Fizičko lice

Ostali učesnici
Ime / Naziv      Vrsta kupca
SRĐAN STAJIĆ      Fizičko lice

@balkanboj ako je provereno bilo bi lepo da napišete kako je provereno i možda objasnite tu navodnu vezu g. Marinkovića i g. Đunića ili još bolje što ta navodna veza nije ranije "iskorišćena" da se pomogne Hanu dok se moglo.
01 Februar, 2009, 02:34:39
Reply #17
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +77/-40
zasto ta veza nije iskoriscena neznam moraces da pitas nekoga ko je bio u situaciji da o tome odlucuje
01 Februar, 2009, 02:40:45
Reply #18
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Pa dobro, i gosn danko... Moja teorija zavere je onda ispravna, da lokalne "gazde" nisu mogle da odrade kupovinu po pocetnu cenu bez beogradsku kombinaciju  smajli662  Verovatno se poznaju iz doba JUL ovaj nas i DDj
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
01 Februar, 2009, 11:47:26
Reply #19
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +13/-46
Alex,misliš li na JUL-jugoslovensko udruženje lopova,e onda si potpuno u pravu,svi su oni političari iz toga doba.