Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Sla?an Marinkovi? - Caka kupio "Zvezdu" iz Surdulice  (Read 12862 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

01 Februar, 2009, 12:05:57
Reply #20
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
@ balkanboj Ostadosmo uskraćeni odgovora na prvi deo pitanja, možete odgovoriti sa ne znam ako stvarno neznate mada nisam stekao takav utisak. Ako grešim izvinite.
07 Februar, 2009, 03:44:59
Reply #21
  • Deda meraklija
  • Ocena: +58/-189
  • I WANT TO BREAK FREE
srpe to su ovi  iz g 17+ zavrsili na caku zato sto je on njima bitniji clan od tebe
salim se ne stiji iza ovog miskovic nego danko djunic provereno slamkauusta

Он уопште није члан Г17 плус, нити је то могло да се заврши преко Г17 плус. Aукција је преношена директно на ТВ Авала. И аукција је модел приватизације где нема мућке, за разлику од тендера.
За мене је битније питање: одакле толке паре бре?
А ко је Данко Ђунић? Никад нисам чуо за њега.
Nemoj da ocajavaš, ako pravda place, zlo i kad pobedi, nikad nije jace!
07 Februar, 2009, 11:20:04
Reply #22
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Kolke pare? Pa 4-5 kila evra po lokal, dakle, ne po kvadrat, nego po lokal je ništa... Sad pitanje je odokle na određene osobe tolko, ali za ovolko lokala ove pare su ništa!!!

A za Danka možete da potražite na google. Ali mislim da je bio član JUL-a i da sad ima vlasničkog udela u TV Avala  sm169
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
09 Februar, 2009, 01:31:34
Reply #23
  • Deda meraklija
  • Ocena: +58/-189
  • I WANT TO BREAK FREE
A za Danka možete da potražite na google. Ali mislim da je bio član JUL-a i da sad ima vlasničkog udela u TV Avala  sm169

Ако је то бивши потпредседник савезне Владе који је поднео оставку - онда имам позитивно мишљење о њему. Али одакле њему вера у Цаку. Нешто не верујем да је он у игри. То је само пустање бува. Цака је то узео са оним Сурдуличанином, не знам нјегово име али су виђани заједно пре аукције.
Nemoj da ocajavaš, ako pravda place, zlo i kad pobedi, nikad nije jace!
09 Februar, 2009, 21:30:20
Reply #24
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +7/-5
zasto bi morao da bude zajedno s nekim ako je tricavih 170 000 evra u opitanju.
Pa s tim parama se jedva moze kupiti stan u centru Beograda.
14 Februar, 2009, 01:19:12
Reply #25
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +77/-40
14 Februar, 2009, 21:25:02
Reply #26
  • Mladi meraklija
  • **
A ~Zvezda~ kao vredi mnogo vise.

Pa mozda, ali od trzisne cene uvek treba oduzeti dugove.
Koji su verovatno pozamasni.
16 Februar, 2009, 10:30:59
Reply #27
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Pa mozda, ali od trzisne cene uvek treba oduzeti dugove.
Koji su verovatno pozamasni.

Ti li se nasekira da se slučajno neje "ubulija"  25r30wi Sigurno je...

Ej bre, ljudi, 4-5 kila evra po lokal!!! Pa pola da gi proda po tržišnu cenu će plati dugovi, a pola ostaju za Dž.

Ili stvarno misliš da je neko bacio te pare i da će propadne iz mesta.  sm169
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
16 Februar, 2009, 11:14:21
Reply #28
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT

A kupio i novu Reno lagunu, nek mu je sa srećom, mnogo poče da se otvara........
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
17 Februar, 2009, 01:54:12
Reply #29
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +77/-40
a tek sto ce kupi za 20 dana bog da te sacuva
17 Februar, 2009, 02:42:41
Reply #30
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +3/-4
ccc...e ljidi moji strasno,cime se sve vi bavite,pocevsi od admina i ... koji umesto sto kritikuje i gleda koliko je za sta dato,nek se lepo prijavi na sledecim izborima pa neka sa njegovom vlascu procveta han posto ga je caka upropastio ??? ???javascript:void(0); upropastio je sebe zbog takvih kao sto su dobra vecina  (ne zelim da imenujem)  sto je gradio pocevsi od hrama za koga je 10 godina stajao temelj a od toga ni makaca,renoviranja skole,stadiona tj.presvlacionica,puteva... ali necu o tome vreme ce pokazati svoje...

a sto se tice zvezde da je kupio npr mrka,redzepovic,janko,branko iskulirali bi ali posto je rec o coveku koji je unistio han,poubijao ljude,isterao ih iz kuce,pokrao i upropastio ceo grad da su se za zadnje 4 god zbog njega iselila polovina hana onda ok,razumem vas. a odakle mu pare hm?pa verovatno je i tebe pokrao,sidji do garazu da vidis jer su ti tu kola mozda  sm169 :laugh:

a ti mrko,da si ucio skolu ne bi se sada tvoj zivot svodio na ljaganju i gledanju ko je sta kupio i kako,vec bi mozda bio u nekoj operacionoj sali kao sto to radi covek koji ne zna nista (caka) i pomagao ljudima i tako zaradjivao onoliko koliko ti sledi recimo kao caka za svoj trud pocevsi od 12 godina skolovanja pa sve do danas...ili npr. bio sudija i sudio lopovima kao sto je on !!!
17 Februar, 2009, 02:47:48
Reply #31
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +3/-4
a da i nije reno laguna nego megan  funnysm
17 Februar, 2009, 22:46:11
Reply #32
  • Mladi meraklija
  • **
meni je iz prethodnog posta najupecatljiviji izraz - presvlacionica.  ::)
17 Februar, 2009, 23:23:15
Reply #33
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Moram da primetim dve stvari...
Prvo, neobaveshtenost. Da preciziram, postavljanje podataka koji su rekla-kazala na ovu temu, nagadjanja i iznoshenje dezinformacija. Da pojasnim, "Zvezda nije propala. Zvezda je namerno unishtena loshom politikom poslovanja, identichno kao i Hotel, ili "Machkatica" ili "Fopa", "Hani"... Jednostavno, niko nije hteo da ulazhe u infrastrukturu i osavremenjavanje, Dalje, u firmu su primani i "kurta i murta" po "babine linije"... Lokali se ne izdaju, sindikati namerno sabotiraju rad preduzeca, Direktori idu na letovanje u inostranstvo koje knjizhe kao radni put i uzimaju dnevnice. To smo sve videli... Pojavi se jedan lik koji je dovoljno pametan i harizmatichan, napuni dilejama pamet glupostima (kao tamo bilo neshto korisno) i to je to... Ja ne mogu da vam pricham o Hanu, jer neznam situaciju, ali znam situaciju sa "zvezdom" ili Hotelom ili Machkaticom.... Zna se kako to sve funkcionishe...
Drugo, Caka je odradio poslovni potez karijere. Zvezda drzhi 12 lokala u centru Surdulice. Neki ne rade, ali u nekima se pod zakup nalaze velike firme, poput banaka (2kom), kineska prodavnica (mozhemo mi da prichamo shta hocemo ali Kinezi placaju masno), kafic Blade... Caka treba samo da zalegne i nishta da ne radi, i on ima oko 5000e mesecno od toga... E sad, ja tu ne rachunam josh, hladnjachu, koja je ja mislim veca nego ona koju poseduje ex"Hani", i gomila lokala-zadruga po selima, koje mogu da se izdaju za prodavnice ili slichno
Plus, upravna zgrada je funkcionalna, nalazi se kod autobuske stanice, prometno, odlichno za magacinsko stacioniranje i uvid... Dalje, vecina radnika koja radi u "Zvezdi" je prijavljena ali im nije nishta uplacivano... a poshto znam, da su radnici primali po 6000dinara platu, mislim kada su je primali je bila tolika, jasno je da sa njima problema nece imati.
Ja ne znam kakav je Caka chovek... Mnogi mi prichaju da je "muvalo" ili "kontravezni biznismen". Znam da je kao lekar bio dobar. Znam da je vredan i da mozhe da odradi neshto korisno ovim potezom i za Surdulicu i za Han. Sada sve zavisi od njega... Hoce li da uradi neshto za opshte dobro svih ili ce da se ponasha kao i sve gazde... Mi samo mozhemo da posmatramo...

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
18 Februar, 2009, 00:17:36
Reply #34
  • Guest
Pošto vidim da dobro barataš informacijama, ajde onda objasni nam ovde kakva veza postoji izmedju ''Zvezde'' i Mačkatice'' da ne bi slučajno neko ovde napisao neka rekla-kazala nagadjanja.
18 Februar, 2009, 00:47:48
Reply #35
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
Ako mislim da je ova Saškica ona za koju mislim da je, onda je ona itekako obaveštena, nema kod nje rekla-kazala. Jedino što mogu da kažem a ovu temu jeste da je Caka zaista veliki stručnjak u svojoj oblasti i tu mu skidam kapu, svaka mu čast. Za ostalo ne bih znala šta da kažem, a da ne budem subjektivna, pošto smo familija, inače, Saškica je možda u pravu: ao ništa drugo, čoveka bi zbog belog mantila trebalo da poštujemo, jer ga zaista dostojanstveno nosi. 
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
18 Februar, 2009, 11:47:29
Reply #36
  • [Administrator]
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Ode tema daleko od suštine, predlog: ostavimo članovima foruma iz Surdulice da pišu svoje utiske o ovom prezimanju Zvezde, a mi zaboravimo ružnu prošlost, ne dozvolimo da se vrati  i krenimo u stvaranje bolje budućnosti na način koji neki smatraju strašnim i kukavičkim i ko zna kakvim.
18 Februar, 2009, 14:38:50
Reply #37
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
a ti mrko,da si ucio skolu ne bi se sada tvoj zivot svodio na ljaganju i gledanju ko je sta kupio i kako,vec bi mozda bio u nekoj operacionoj sali kao sto to radi covek koji ne zna nista (caka) i pomagao ljudima i tako zaradjivao onoliko koliko ti sledi recimo kao caka za svoj trud pocevsi od 12 godina skolovanja pa sve do danas...ili npr. bio sudija i sudio lopovima kao sto je on !!!

Saškice, ne želim da ulazim u polemiku sa tobom zato što te razumem. Članovi porodice i treba da se brane. Samo bih te ispravio, u nijednom postu ja nisam izreko uvrede na račun g.Cake već si ti to proizvoljno napisala. A o tome šta je i koliko dotični gospodin uradio za Han to se vidi i birači su svoj sud o njemu dali na izborima. A to da li ja imam škole i koliko, ja imam gospodjice mlada onoliko koliko sam mogo da završim, meni dovoljno, srednja stučna sprema ne znači da je čovek glup i da nema pravo da kaže ono što misli, pogotovu o političarima koji svojim radom utiču na sudbine drugih,
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
19 Februar, 2009, 19:12:34
Reply #38
  • Mladi meraklija
  • **
... ao ništa drugo, čoveka bi zbog belog mantila trebalo da poštujemo, jer ga zaista dostojanstveno nosi. 

tvrdzid
20 Februar, 2009, 22:33:28
Reply #39
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Pošto vidim da dobro barataš informacijama, ajde onda objasni nam ovde kakva veza postoji izmedju ''Zvezde'' i Mačkatice'' da ne bi slučajno neko ovde napisao neka rekla-kazala nagadjanja.

Veoma jednostavna...

VD dirktor zvezde je Jelena Kusakovic. Njen muzh Vojkan je brat od rodjene tetke Lakicevicu. Lakicevic, pored Tomica, je najbogatiji chovek na jugu, mozhemo da prichamo koliko hocemo ali je to istina. Jelenea Kusakovic je Hanchanka i neka je familija Caki, mada iskreno nemam pojma kakva, ali saznacu, pa cu da obavestim. Dakle, sve je to povezano po familijarnim (mafijskim  25r30wi) vezama... + zaboravljate na podrshku Nicovica koji je kum Lakicevicu i "crnogorska" veza, a poseduje dosta(palatu i jahtu)... E sad, Kao shto znamo Caka ima transportnu firmu, koja je svojevremeno dobre pare dobijala od odvozhenja shuta i shljake za asvaltiranje( pod zastavom JUL-a i SPS-a, nisam siguran)
Dakle ,jesam li ja Mel Gibson ili ne...

Ode tema daleko od suštine, predlog: ostavimo članovima foruma iz Surdulice da pišu svoje utiske o ovom prezimanju Zvezde, a mi zaboravimo ružnu prošlost, ne dozvolimo da se vrati  i krenimo u stvaranje bolje budućnosti na način koji neki smatraju strašnim i kukavičkim i ko zna kakvim.
BTW. Vishe ne tipkam ovde jer sam primetio da mi pada  "rejting" svakim postom  wassat
« Last Edit: 20 Februar, 2009, 22:36:02 by Perica »

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"