Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Mushke mane a.k.a. shta vas najvishe nervira kod mushkaraca!  (Read 8366 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

04 Februar, 2009, 00:17:18
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Koja je po vama najveca muska mana....
Neki kazu da ih ima mnogo, a neki pak da ih nemaju jer je u muskoj prirodi da budu "takvi kakvi jesu"....
Sta Vi cure imate da kazete o tome? I da li uopste imate sta reci? 
Mogu se naravno i momci ukljuciti u polemiku (da ne kazem u odbranu ...) :)

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
04 Februar, 2009, 00:42:28
Reply #1
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Muske mane sam naucila da volim, da ne pokusavam da ih menjam i ogranicavam njihovu slobodu....
Naucila sam sta ih nervira, sta ih plasi, koliko su slabi, koliko su skrti na recima ali i dragi u delima... ;)
Sta najcesce lazu...takodje sam naucila da se oni nikada nisu potrudili da "nauce" zene...
Kada bi muskarci na tren zaboravili na svoj ego i mozda sujetu stavili u neki mracan ugao,
dobili bi sve odgovore na ta vecna pitanja za kojima tragaju:
Kako funkcionise zenski mozak  ;)
Ne volim:
Kada ne spustaju dasku od WC solje...
Kada pre biraju utakmica od setnje...
...cesanje intimnih delova tela...na javnom mestu... tvrdzid
hvalisanje koliko su cura odveli u krevet ....
Prepisivanje tudjih postova  ;)
Kada ne primecuju gomilu stvari i posle su im drugi krivi sto to nisu to videli...
Ma ko ce ih se sve setiti..... ;)

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
04 Februar, 2009, 00:53:27
Reply #2
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista

Nauchno je dokazano da zene vishe prljaju daske od WC sholje  pobedasmajli
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
04 Februar, 2009, 00:58:40
Reply #3
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
Ma dvolicni smo do bola. Nikad ne znate sta mislimo... funnysm
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
04 Februar, 2009, 01:01:46
Reply #4
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148

Nauchno je dokazano da zene vishe prljaju daske od WC sholje  pobedasmajli

Da, kad zene posle moraju mozda prljavom rukom da je dohvate i spuste dole posle vas....Pih! Muskarci.... sadotenis
 :)

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
04 Februar, 2009, 16:49:28
Reply #5
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Ma dvolicni smo do bola. Nikad ne znate sta mislimo... funnysm
Ne znamo,ali izmedju redova odlicno citamo.
Superiornost.E to mi toliko smeta,da bih mogla skociti udalj bar 15 m.
 Harkonikaš
« Last Edit: 04 Februar, 2009, 16:51:33 by Dina »
10 Mart, 2009, 09:13:12
Reply #6
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +6/-0
  • Ih al znam da slikam
Nervira me to kada se ja mucim da skuvam pasulj (koji ja i ne jedem) a on mi jednom kaze da je mnogo redak a drugi put da je mnogo gust,a da,i jos doda ''Mama to nekako lepse skuva''E tad sam u stanju da  boxing2  okkoral znam ja da nemam neki staz sto se tice kuvanja,ali bitno je to sto se trudim,a i mlada sam brate naucicu.A sad da vam se pofalim,svaki dan vezbam u kuhinji.E a sad malo ozbiljno,generalno ima dosta stvari koje me nerviraju kod muskaraca,ali isto tako bi oni mogli reci i za nas.Bitno je da prestanemo vise kopati i traziti sta nas nervira (da nam ne bih prosao zivot u tome) jer tako mozemo biti samo nezadovoljni.Svadjate i mislite kako je odvratan i kako ga mrzite,a on posle svadje pridje i poljubi vas,ehhhhhhh pa zar to nije nesto najlepse?Izmedju ljubavi i mrznje je tanka granica!
11 Mart, 2009, 23:19:07
Reply #7
  • Starac Focho

12 Mart, 2009, 07:40:50
Reply #8
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +6/-0
  • Ih al znam da slikam
 Thankyou Perice, ovaj, Stanislawe.(taman sam te navikla kao Pericu, a ti sad Stanislaw)
13 Mart, 2009, 02:27:29
Reply #9
  • Starac Focho
Pa ostao bih Perica, ali pocheli neki da me prozivaju, pa rekoh da pochnem da se predstavljam pravim  imenom. Shta da ti kazhem, navikavaj se na Stanislawa... sm169

13 Mart, 2009, 13:09:56
Reply #10
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
Najgora muška mana: netolerancija, nerazumevanje. Očekuju da se ceo svet vrti oko njih. Glume neke frajere, a ne mogu bez žena. Nije mi jasno zašto se foliraju.
Pa, ne kaže se džabe da iza svakog uspešnog muškarca stoji žena. E pa, to im je najveća mana, što ne priznaju.
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
13 Mart, 2009, 13:31:14
Reply #11
  • Deda meraklija
  • Ocena: +205/-149
16 Mart, 2009, 20:06:29
Reply #12
  • Starac Focho
+ za Jovana2991

slazhem se... realnost je da smo veoma ranjivi ali nas je sramota da priznamo... genetika, shta li... sm169

16 Mart, 2009, 20:56:23
Reply #13
  • Starac Focho
Moguće i da je genetika u pitanju, ili prosto vaše ubeđenje da ste vi jači pol. Greška! Jači pol su žene. Izdržljivije su, iako često plaču i lake su na suzu, unutrašnja snaga im je mnogo veća. Žene svašta mogu da istrpe, a vi dižete dževu za svaku sitnicu.
Ali, džabe mi devojke ovde nabrajamo vaše mane. Koliko god ih imali, niti mi možemo bez vas, niti vi bez nas.
16 Mart, 2009, 21:30:49
Reply #14
  • Deda meraklija
I samo da te nadopunim Jovana2991,zene duze zive,valjda zbog svega sto ih snalazi u zivotu.
Ja sam uvek postivala prave muskarce,koji su znali zaplakati,nasmejati se,uvek spremni na stvaranju mira,njihova velicina u mojim ocima je priznanje ,da je covek i nista mu nije strano,niti bol,niti sreca,niti radost i sa svim se nosi kao dostojanstveno ljudsko bice.To sto nece priznati i ponizavati zenu nije velicina,nego naprotiv....Mi ne mozemo jedno bez drugoga,pa ako je tako vec,zasto treba zagorcavati ovaj kratki zivot jedno drugom,ako mozemo ziveti u ljubavi i postovanju.
17 Mart, 2009, 16:21:33
Reply #15
  • Starac Focho
I samo da te nadopunim Jovana2991,zene duze zive,valjda zbog svega sto ih snalazi u zivotu.
Ja sam uvek postivala prave muskarce,koji su znali zaplakati,nasmejati se,uvek spremni na stvaranju mira,njihova velicina u mojim ocima je priznanje ,da je covek i nista mu nije strano,niti bol,niti sreca,niti radost i sa svim se nosi kao dostojanstveno ljudsko bice.To sto nece priznati i ponizavati zenu nije velicina,nego naprotiv....Mi ne mozemo jedno bez drugoga,pa ako je tako vec,zasto treba zagorcavati ovaj kratki zivot jedno drugom,ako mozemo ziveti u ljubavi i postovanju.

Naravno. Život je kratak da bismo ga trošili na razmišljanje o stvarima koje ne možemo promeniti, kao što su mane muškaraca. Možemo im se prilagoditi, izmeniti ih do neke granice, ali se one ne daju iskoreniti do kraja. Verujem da savršen muškarac ne bi bio interesantan nijednoj ženi. Brzo bi se svaka od nas zastitila njegove perfektnosti. Sve mi sanjamo o savršenom muškarcu, ali njegove mane su ono što nas privlači. A pravi muškarac ne mora biti savršen, bez ijedne mane, dovoljno je da se ne stidi da zaplače i da nas razume.
17 Mart, 2009, 16:31:41
Reply #16
  • Deda meraklija
A pravi muškarac ne mora biti savršen, bez ijedne mane, dovoljno je da se ne stidi da zaplače i da nas razume.
Ovo si tako lepo rekla Jovana2991,taj koga ti opisujes,je i pravi prijatelj i jedini,u braku ako nema toga razumevanja sve je drugo patnja,a kome treba za nekih 70-80 god.zivota velika patnja?
Treba svuda graditi srecu i mir,i to i muskarci i zene i svet ce nam biti bolji.Za ekonomsku krizu koja je pred nama,stvarno treba imati veliko rauzumevanje.Ne moze zena pekmezusa,izvoljevati i zadovoljavati svoje prohteve na grbaci muskarca,a niti obrnuto.
17 Mart, 2009, 17:24:55
Reply #17
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
17 Mart, 2009, 22:45:05
Reply #18
  • Deda meraklija
Od kad sam procitao da je alkohol stetan, vise ne citam!
Pa sad svako bira,a ja bi volela da mi nabrojis sva dobra koja su se desila pod uticajem alkohola.
Kako su u zadnje vreme pale moralne vrednosti covecanstva ,veoma je tesko i s treznima izaci na kraj a kamo li pod uticajem alkohola tj.opijata.
17 Mart, 2009, 23:32:46
Reply #19
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Ko kaže da sam ja uopšte uradio neko dobro delo?
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!