Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Oni najbolje sviraju gitaru....  (Read 3918 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

19 Januar, 2009, 11:50:29
Reply #20
  • Deda meraklija
  • Ocena: +15/-3
A ja moram da se ne slozim s tobom. Jer, dobar gitarista ne znaci samo umece sviranja, vec i umece stvaranja muzike. Ovi ljudi su jos mladi, i kad pocnu da stvaraju dobru muziku, imaju neki album iza sebe, verne fanove itd. onda se moze reci da su muzicari.

Ja sam upravo sad prvi put cuo za obojicu, i mada ne pratim preterano domacu scenu, ne bih reko da su imali neke uspehe (zavrsavanje skole ne racunam u to) , ali vici ako gresim.  ;)
20 Mart, 2009, 03:16:18
Reply #21
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +33/-9
S obzirom na to da je Eric Clapton moj omiljeni muzicar,moj glas ide njemu... ;)
20 Mart, 2009, 23:35:41
Reply #22
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
A ja moram da se ne slozim s tobom. Jer, dobar gitarista ne znaci samo umece sviranja, vec i umece stvaranja muzike. Ovi ljudi su jos mladi, i kad pocnu da stvaraju dobru muziku, imaju neki album iza sebe, verne fanove itd. onda se moze reci da su muzicari.

Ja sam upravo sad prvi put cuo za obojicu, i mada ne pratim preterano domacu scenu, ne bih reko da su imali neke uspehe (zavrsavanje skole ne racunam u to) , ali vici ako gresim.  ;)

Necu da vichem ima da te tepam 25r30wi

Pa dobro... Malo ljudi je chulo za Borislava Mitica, mada dechko ima album i nekoliko gostovanja po raznim bendovima. Shto se tiche Brankovica, Stidi se!!! Srdjan Brankovic ima iza sebe 2 albuma Alogia-e, 3 albuma Psychoparadoxa, i jedan album Expedition delta gde je radio sa mnogim velikim muzicharima koji ga zovu da svira sa njima.

http://www.expeditiondelta.com/index2.php

Sem Zlatka Manojlovica, Srdjan Brankovic je jedini nash gitarista koji je izashao iz Srbije i bio objavljen u nekoj velikoj inostranoj izdavachkoj kuci (Grave Digger, Nuclear Blast).

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
06 April, 2009, 00:03:50
Reply #23
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
MIROSLAV TADICDALEKO IZNAD SVIH !
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona
23 April, 2009, 15:52:23
Reply #24
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +1/-0
Ljudi pomenuti u ovoj temi zasluzuju ogromno postovanje!!!

Covek koji nastoji da im se pridruzi http://www.youtube.com/user/AmazingGuitaristTeam

Obavezno pogledate!!! rasta22