Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Pravda na ameri?ki na?in  (Read 7485 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

05 Februar, 2009, 21:31:39
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Ovaj potez Phelps-a oprošten je i od strane Olimpiskog Komiteta i FINA-e

<a href="http://www.youtube.com/v/jQuotmKWACE&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/jQuotmKWACE&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

A ovo je kažnjivo po njihovim kriterijumima

<a href="http://www.youtube.com/v/TOlz04WjOY0&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/TOlz04WjOY0&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

Dokle bre više ? ? ?
« Last Edit: 05 Februar, 2009, 21:34:05 by mrka72 »
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
05 Februar, 2009, 21:40:38
Reply #1
I ovo je pravda?

<a href="http://www.youtube.com/v/deVdEWCr4RQ&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/deVdEWCr4RQ&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/Q8EDgK5GR1w&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/Q8EDgK5GR1w&amp;hl=en&amp;fs=1</a>
« Last Edit: 05 Februar, 2009, 21:44:34 by mrka72 »
05 Februar, 2009, 21:47:50
Reply #2
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Strasno!!! Vec sam citao o Felpsovom ekscesu, ali nisam ispratio do kraja...
Pravda je nedostizna!!! Bar za Srbe!!!
Prava pravda je SAVEST!
05 Februar, 2009, 21:52:48
Reply #3
 Olimpiski Komitet i FINA neće preuzeti nikakve sankcije protiv Phelpsa saopšteno je danas. Na ovaj potez su se odlučili zato što je on svestan svoje greške i izvinio se javno za svoj nepromišljeni potez......

Ma dokle li nas više j.... u zdrav mozak  tvrdzid  tvrdzid  tvrdzid
05 Februar, 2009, 21:58:41
Reply #4
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Ne vredi da kukamo majica i marihuana... Za majicu kazna, i to kakva!!! A za marihuanu... Nagrada!!! Ej, najveći u istoriji olimpijskih igara puši marihuanu - navalite deco bićete kao on...

Ali veliki propisuju pravila, veliki odlučuju, mi smo tu mnogo sitni kao asterix protiv rimljana, ali nosio se asterix sa rimljanima... Nije li?  sm169

Ne želim da komentarišem trku u Pekingu, jer je i sam Čavić sportski stavio tačku na sve to... Ali ovo sad sa marihuanom...
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
05 Februar, 2009, 22:13:31
Reply #5
  • Starac Focho
Jos jednom STRASNO!!! (Morao sam da napisem velikim slovima!)
Ovo je samo potvrda Olimpijade!
Prava pravda je SAVEST!
05 Februar, 2009, 22:20:46
Reply #6
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +30/-8
Ne vredi da kukamo majica i marihuana... Za majicu kazna, i to kakva!!! A za marihuanu... Nagrada!!! Ej, najveći u istoriji olimpijskih igara puši marihuanu - navalite deco bićete kao on...

Ali veliki propisuju pravila, veliki odlučuju, mi smo tu mnogo sitni kao asterix protiv rimljana, ali nosio se asterix sa rimljanima... Nije li?  sm169

Ne želim da komentarišem trku u Pekingu, jer je i sam Čavić sportski stavio tačku na sve to... Ali ovo sad sa marihuanom...

pa ne znam da li postoji osnov po kojem bi ga kaznili? mislim, to mu sigurno nije pomoglo da brze pliva.
05 Februar, 2009, 22:27:15
Reply #7
  • [Global Moderator]
A za majicu našli osnov?  sm169     Da je Čavić pušio i to otkriveno hm  sm169... Ajd da ne nagađamo. Opravdavaš ovo? Ili ne? Misliš da "najveći šampion" u istoriji OI treba ovako da se ponaša i na ovaj način da bude uzor, a da prođe nekažnjeno? 

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
05 Februar, 2009, 22:30:34
Reply #8
  • Starac Focho
A za majicu našli osnov?  sm169     Da je Čavić pušio i to otkriveno hm  sm169... Ajd da ne nagađamo. Opravdavaš ovo? Ili ne? Misliš da "najveći šampion" u istoriji OI treba ovako da se ponaša i na ovaj način da bude uzor, a da prođe nekažnjeno? 

Upravo to Alex!!!  boxing2
Prava pravda je SAVEST!
05 Februar, 2009, 22:36:40
Reply #9
  • Stariji meraklija

pa ne znam, zato te i pitam. za majicu su imali osnov i cavic je bio svestan da ce da bude kaznjen. svesno je rizikovao da bi poslao poruku koju je zeleo da posalje i zbog toga je ispao car. sa druge strane, felps nije otkriven na takmicenju, vec je pusio travu na zurku, sto jeste ruzno ako imamo u vidu da to radi jedan od najboljih sportista svih vremena, ali ne znam da li mogu da kazne nekog za ono sto radi u privatnom zivotu.
05 Februar, 2009, 22:45:40
Reply #10
  • [Global Moderator]
Mislim da MOK ukoliko želi - može da pronađe osnov po kome će kazniti Felpsa. Ovo sigurno nije način na koji se svetu treba predstaviti olimpizam i njegov "najbolji" predstavnik. Sigurno u propozicijama MOK-a postoji nešto za sankcionisanje ovakvog ponašanja. Medalje sa OI su sportistima oduzimane i posle nekoliko godina, ne samo na takmičenju. Ne mogu sad da tražim niti me zanima kako mogu da ga kazne - a neće ga kazniti, ali ovo sigurno nije put i način da se predstavi najbolji...

05 Februar, 2009, 22:50:13
Reply #11
  • Stariji meraklija
Mislim da MOK ukoliko želi - može da pronađe osnov po kome će kazniti Felpsa. Ovo sigurno nije način na koji se svetu treba predstaviti olimpizam i njegov "najbolji" predstavnik. Sigurno u propozicijama MOK-a postoji nešto za sankcionisanje ovakvog ponašanja. Medalje sa OI su sportistima oduzimane i posle nekoliko godina, ne samo na takmičenju. Ne mogu sad da tražim niti me zanima kako mogu da ga kazne - a neće ga kazniti, ali ovo sigurno nije put i način da se predstavi najbolji...

medalje su oduzimali sportistima koji su se dopingovali, a trava nije doping. da sed razumemo, ako postoji osnov, onda bi trebalo da ga kazne, ali ne znam da li imaju ingerencije van takmicenja.

generalno, sportisti i bivsi sportisti se mnogo drogiraju. pogledaj samo na sta lici legenda i predsednik kk partizana, pa ce ti sve biti jasno. strasno na sta je covek spao, a ovamo mu svi krivi sto partizan nema para.
05 Februar, 2009, 22:52:57
Reply #12
  • Starac Focho
generalno, sportisti i bivsi sportisti se mnogo drogiraju. pogledaj samo na sta lici legenda i predsednik kk partizana, pa ce ti sve biti jasno. strasno na sta je covek spao, a ovamo mu svi krivi sto partizan nema para.

Ma sto pricas gluposti bre!?
P.S. Ne mesaj babe i zabe!
Prava pravda je SAVEST!
05 Februar, 2009, 22:55:49
Reply #13
  • [Global Moderator]
  Mislim da MOK u propozicijama i pravilnicima ima rešenja za ovakve situacije. Da li će reagovati?        Neće!

Da li ovako treba da se ponaša čovek sa najviše zlatnih medalja na OI?                                          NE!

« Last Edit: 05 Februar, 2009, 23:04:29 by AlexTheGreat »

05 Februar, 2009, 22:57:11
Reply #14
  • [Global Moderator]
A za ovog drugog... Pa on više nikome nije uzor. Čak sam i ja iako sam odmah pomislio na njega morao da izguglam da se uverim da je on predsednik KK...

05 Februar, 2009, 23:02:23
Reply #15
  • Stariji meraklija

Ma sto pricas gluposti bre!?
P.S. Ne mesaj babe i zabe!

1) ne mesam babe i zabe vec sirim temu
2) ne pricam gluposti i nemoj tako da mi se obracas!!!

@alex

u pravu si, MOK verovatno moze da reaguje. ja sam mislio na FINU, posto sam citao njihov pravilnik, zaboravio sam na MOK. mogu da reaguju, ali nece.
05 Februar, 2009, 23:55:08
Reply #16
  • Starac Focho
 Mislim da MOK u propozicijama i pravilnicima ima rešenja za ovakve situacije. Da li će reagovati?        Neće!

Da li ovako treba da se ponaša čovek sa najviše zlatnih medalja na OI?                                          NE!

Kratko i jasno Alex!

@ kojot
Generalno, znaci skoro svi jel tako? - To je za mene glupost, ako za tebe nije, ok! (Mozda sam lose razumeo? Mada nema veze, necu vise da ti se obracam!  :laugh:)
A babe i zabe su za mene KK Partizan i Felps...(Zato sto ja to razumem kao napad na uspeh Partizana!) Toliko!
Prava pravda je SAVEST!
06 Februar, 2009, 00:34:47
Reply #17
  • Stariji meraklija

Kratko i jasno Alex!

@ kojot
Generalno, znaci skoro svi jel tako? - To je za mene glupost, ako za tebe nije, ok! (Mozda sam lose razumeo? Mada nema veze, necu vise da ti se obracam!  :laugh:)
A babe i zabe su za mene KK Partizan i Felps...(Zato sto ja to razumem kao napad na uspeh Partizana!) Toliko!

lose si razumeo, "generalno" u ovom kontekstu ne znaci skoro svi, vec u skoro svim sportovima. pa jebote, nisam lud da kazem da se skoro svi sportisti drogiraju. sto se uspeha partizana tice, ja skidam kapu i ako sam zvezdas. problem je u rukovodstvu partizana.

« Last Edit: 06 Februar, 2009, 10:59:07 by AlexTheGreat »
06 Februar, 2009, 01:13:29
Reply #18
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
Za..bite be vise! Nemoj pa da ni se nameraciv onija ``ameri`` ozgor. Sd pa zbog Felpsa( duvadziju)  rastaman2
Dosta mu je na onoga nasega saplaka i srebro, kolko je srpski naucio... slamkauusta
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
06 Februar, 2009, 16:30:36
Reply #19

Ti Mančo pokušavaš da si duhovit u svakoj temi, razumem ja to, al ti po nekad (ko sad) to baš i ne uspe. O čijem "srpskom" to to pričaš. Pa Čavić ga bolje govori od mene i tebe zajedno. Ćuti bre tu. A da je srbin i to je pokazao tako što je došo i pliva za našu zemlju a čime smo mu se mi to odužili, lepo je mogo da pliva za Ameriku(kad je već rođen tamo) i da namlati pare. Nego ti možda braniš ovu ministarku sporta, ona je iz tvoje stranke kolko se sećam, ona se baš pokazala u odnosu sa Čavićem a i sa Đokovićem, nego to je sve druga tema.

Pričate ovde da nemaju osnov da ga kazne, imaju i te kako suspenzija godinu dve, to ne bi bio prvi takav slučaj. Nego on je Amerikanac uz to još i belac.
Olimpiski komitet Amerike ne dozvoljava organizatorima OI da izvrše antidoping kontrolu njihovih sportista pod izgovorom da su oni već to uradili i da su svi njihovi sportisti "ispravni". Tako je bilo u Pekingu , zapretili su ako se neko ogluši na ovaj njihov stav da će sve svoje sportiste povući sa OI.
Dokle idu oni!!! I posle se govori da ima pravde i u sportu. nema pravde nigde dok god je Amerika ovakva i ovolika.