Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Potpuni saobra?ajni kolaps  (Read 1494 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

20 Februar, 2009, 17:25:42
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Potpuni saobraćajni kolaps

Sa medjugradske autobuske stanice u Vranju tokom jučerašnjeg dana autobusi prema Novom Sadu, Nišu i Beogradu, saobraćali su samo do Leskovca, izveštaj Agencije Vranje Press.

Prema podacima iz Preduzeća Kavim, u Vranje nisu stigli ni autobusi koji su prekjuče kasno popodne pošli iz Beograda i Niša jer se nalaze u koloni kod Niškog Motela Nais i petlje kod Doljevca.

Zbog visokih snežnih nanosa koji dostižu visinu i do pedeset santimetara, tokom jučerašnjeg dana obustavljeni su gotovo svi lokalni polasci. Vranjska sela Kriva Feja, Barelić, Prvonek, Vlase, Mijovce i Lepčince  u brdsko planinskom području vranjske opštine odsečena su od sveta.U seoskim osnovnim školama obustavljea je nastava.

Na većini kioska u Vranju juče nije stigla štampa iz Beograda. Teško je prohgodan i putni pravac od Surdulice do Vlasinskog jezera, kao i deo regionalnog puta od Vlasine do Bosilegrada gde je autobuski saobraćaj u prekidu zbog visokih snežnih nanosa, javila je Agencija Vranje Press.

Teška mehanizacija Preduzeća za puteve koja sa 13 punktova radi na raščišćavanju snežnih nanosa u sedam opština Pčinjskog i delu Jablaničkog okruga je neprekidno angažovana.

Otežano je snadbevanje električnom energijom u brdsko planinskim područjima na području svih sedam opština Pčinjskog okruga. Saobraćaj se otežano odvijao i magistralnim putem Vranje – Bujanovac – Preševo – granica sa Makedonijom.

Vranje, Surdulica, Vlasina , Vranje Press, petak, 20. februar 2009.

Izvor: Agencija VranjePress
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
20 Februar, 2009, 17:41:10
Reply #1
  • Starac Focho
  • Ocena: +81/-8
Lele tacno je sve to.... Ja ne znam kako cu si dodjem kuci... Trebalo bi u utorak,al ne znam kakvo ce vreme biti... Ljudi haos!!!
"LJUBAV KOJA NE ZNA ZA USLOVE...VERA SKOJOM ZASPIS I BUDIS SE... NADA KOJA POSLEDNJA UMIRE.... STO NE ZELIS SEBI,NE POZELI NIKOME!..."
20 Februar, 2009, 17:44:52
Reply #2
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
Ma kakav saobraćajni kolaps, ja iz kuću jutros nisam mogla da izađem. prva dva časa sam u školu preskočila, dok nisu prokrčili put do ulicu. Na moje stepenice i u drvorište je sigurno pola metar sneg, ako ne i više. Ovo vreme nije normano, još nisam videla ovolki sneg u Han!
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
20 Februar, 2009, 17:56:18
Reply #3
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
Lele tacno je sve to.... Ja ne znam kako cu si dodjem kuci... Trebalo bi u utorak,al ne znam kakvo ce vreme biti... Ljudi haos!!!

Liiii Shano nema ti mrdanje iz beograd! sedi si tu, sto ti fali, vidis kako je lepo vreme u bg  drinking3
btw, cuo sam se malopre sa drugaricu sto je bila u zastoj, kaze da su posli za bg. raskrcen je ceo autoput od presevo do beograd. za sad...
20 Februar, 2009, 18:09:36
Reply #4
  • Starac Focho
  • Ocena: +81/-8
Ja ovde vec mesec dana Milanco... I nije mi lose,nese zalim ic,stavise ekstra mi je... Al reko da si u utornik idem za Vladicken,imam i neki rodejndan,jbl ga kako cu...Ako ne produzujem boravak... ovde bar sunce malo pogreje...
"LJUBAV KOJA NE ZNA ZA USLOVE...VERA SKOJOM ZASPIS I BUDIS SE... NADA KOJA POSLEDNJA UMIRE.... STO NE ZELIS SEBI,NE POZELI NIKOME!..."