Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: JKP ''Vodovod'' - Vladi?in Han  (Read 26161 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

08 Jul, 2009, 01:25:37
Reply #100
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
08 Jul, 2009, 16:12:40
Reply #101
  • Deda meraklija
Poslao: mrka72 Poslato: 29 Jun, 2009, 11:05:05
Gde se izgubiste Vi iz vodovoda? Ne li rekoste će odogavarte na pitanja građana? I što sad  , pa nije to uredu niko vas nije terao da se prijavite, i sad kad nemate odogovore ćutite......

Poslao: vodovodhan  Poslato: 29 Jun, 2009, 12:20:15
Tu smo mi još uvek plivamo.

...izgleda da  su se ovija udavili.....neko gi frljio slamku (onuj što se fatav  davljenici)....al ne biva...potonuše  i oni i slamka....na nji gi mož treba balvan.... 47b20s0
« Last Edit: 08 Jul, 2009, 16:25:39 by Goga »
13 Jul, 2009, 21:07:25
Reply #102
  • Deda meraklija
vodovodu....vodovodu....onaj trava što gu pokosiste u parkić pa izdžikljala.....malo je ispod kolena.....za neki dan će dođe do struk....

Poslao: AlexTheGreat
I ko će namesti na trotoar one kamene kocke koje su skinute da bi se popravila cev u Ratka Pavlovića??? Možda i odslikam pa da postavim ovde kako je ostavljeno posle popravke

jedna rupa zatrpana....još pre neki dan....al onaj druga rupa se izgleda ne da zatrpati.....pesak će nestane.....a mož i onej ploče.....pa dobro zašto da imamo rupe samo na putevima, kad mož i po trotoari.....tako da mrka72 treba da zna da nije samo njegova Poljana u loše stanje....nisi sam.... wassat

P.S.  definitivno je vodovod nestao u neku nepoznatu akciju....nigde gi nema.....
« Last Edit: 13 Jul, 2009, 21:09:51 by Goga »
14 Jul, 2009, 14:43:06
Reply #103
  • Guest
Nema Gogo, evo i onej koprive što gi kosiše 2x između belu zgradu i garažu od Dom Zdravlja, ponovo izrasle preko struk. Do laktovi... A na ovo sunce zmije ima da ni udave decu.

Neznam dal da slikam pa ponovo da stavljam ovde. Možda je ritual u pitanju. Verovatno će dođev da kosiv kad ispoštujem određeni ritual. Ili možda i 100 % nećev... Neznam kakvi su to radnici kad treba neko non stop da ih tera da rade svoj posao.

Pa krave i volovi se teraju, i ovce ... domaće životinje se teraju, a ljudi valjda treba da se nauče posle prvo pokazivanje. A ne non stop neki da gi pokazuje koji je njihov posao. Pa valjda znaju koji im je posao.

Neznam koji je razlog zašto ne rade svoj posao. Da li teraju inat, da li su lenjavi, da li su se naljutili na nekoga pa neće da kose, da li štrajkuju... neznam stvarno...
14 Jul, 2009, 19:33:48
Reply #104
  • Guest
Pre nekoliko dana sa izlila fekalna kanalizacija ispred zgrade broj 9 u ulici Moše Pijade. ''Voda'' iz kanalizacije kulja napolje i možete da zamislite kakve opojne mirise ispušta. Ajde sad i mirisi, nego deca se igraju oko zgrade. Mala deca. Ne razumeju ništa, pa neko dete može da se oproba da opere ruke na tom gejziru.

MOLIM VAS PREDUZMITE NEŠTO, STVAR JE HITNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danas je bila cisterna sa radnicima ovde i nešto su radili, ali umesto da se zaustavi izlivanje kanalizacije, stvar se pogoršala. Zadržali su se ti 10 minuta, otvarali jednu po jednu šahtu i na kraju ništa.

Još jednom vas molim da učinite nešto povodom ovog problema, inače ne gine nam ŽUTICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A posle bi ste mogli da okosite one koprive iza zgrade.
16 Jul, 2009, 20:24:13
Reply #105
  • Guest
Kanalizacija i dalje teče a niko ništa ne preduzima....
17 Jul, 2009, 20:06:14
Reply #106
  • Guest
I kanalizacija se i dalje izliva napolje i niko ništa ne preduzima.

Ajde sad kažite mi šta da radim?
Kako da vas umolim da dođete i sredite kanalizaciju. Treba li možda da platim nekome?

Ljudi, počnite već jednom da radite svoj posao. Ako niste nadležni, onda kažite: ''Mi nismo nadležni za gradsku kanalizaciju, nadležan je taj i taj'' i gotovooo. Pa nemoj sutra kad dođe neki privatnik, pa vam uzme delatnost i radi kako treba, vi da kažete kako ste radili isto to samo jeftinije.

Epa ne radite gospodo. Evo živi dokaz za to. Ko ne veruje neka dođe u Moše Pijade, ispred ulaza broj 9 i uveriće se.

Ne mora da dolazi, samo neka prođe ulicom i osetiće miris.

Nedelju dana teče kanalizacija, fekalna, napolje ispred zgrade i niko ništa ne preduzima. Ljudi, izbiće žutica!!!

18 Jul, 2009, 20:32:37
Reply #107
  • Deda meraklija
presuši li taj kanalizacija....
19 Jul, 2009, 01:28:00
Reply #108
  • Guest
Ma još teče, nego vikend, pa ne rade ovi iz vodovod.
19 Jul, 2009, 02:23:59
Reply #109
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
Uf uf uf, secanje nam izgleda ne tezi bas, dragi sugradjani... bilo je mnooogo mnogo gore kad su vodovod i kanalizacija u pitanju! Prvo je Vodovod doveo u red gradsku cistocu posle Marine,pa je tek onda nastupio PWW!

Nego mi ovo mirise na opasnu hajku na neke celne ljude vodovoda, koji su pak pre dve godine doveli u red digli na noge gradsku cistocu u Han! Nemojte da kazete da se ne secate deponija i nenormalnih kvarova pre sadasnjeg direktora? Opet hajka na ljude koji rade svoj poso, CCC! I to naravno iz vrha Demokratske stranke!

Kako je moguce Eric da neko javno preduzece poput Vodovoda sanira kvarove ako mu opstina ne da sredstva za to?! Aj mi molim te objasni, nekako imam osecaj da si ti upucen u to! Nije li to sabotaza, namestaljka, sta? Pa Vodovod mora da dobije sredstva iz budzeta, to je JAVNO PREDUZECE!

Eto, da gospodjica predsednica skupstine Danijela Popovic nije potrosila opstinski novac na zataskavanje sopstvene sramote oko Parkova prijateljstva, mozda bi se imalo novca da se popravi kanalizacija u Mose Pijade. Medjutim, zbog rasipnickog ponasanja rukovodecih, novca za Vodovod nema dontunderstand
« Last Edit: 19 Jul, 2009, 02:34:56 by Popovic »
19 Jul, 2009, 03:43:17
Reply #110
  • Deda meraklija
Poslao: Popovic
Uf uf uf, secanje nam izgleda ne tezi bas, dragi sugradjani.

ona količina djubreta se ne da zaboraviti...i ne znam baš o kakvoj hajci pričaš, ali ja ili mi kao građani i treba da kritikujemo javna preduzeća ukoliko nismo zadovoljni.....ja lično nisam....grad je prljav...ne peru se ulice.....dok se popravi neki kvar prođe vreme i vreme....i nije bitno gde curi kanalizacija i ko piše o tome, ipak je to živa zaraza.....

valjda se ne treba voditi mišlju bolje je nego što je bilo, ako postoji makar malo šanse da bude još bolje.....ipak se budžet puni našim parama..... :o
19 Jul, 2009, 19:01:19
Reply #111
  • Guest
Uf uf uf, secanje nam izgleda ne tezi bas, dragi sugradjani... bilo je mnooogo mnogo gore kad su vodovod i kanalizacija u pitanju! Prvo je Vodovod doveo u red gradsku cistocu posle Marine,pa je tek onda nastupio PWW!

Nego mi ovo mirise na opasnu hajku na neke celne ljude vodovoda, koji su pak pre dve godine doveli u red digli na noge gradsku cistocu u Han! Nemojte da kazete da se ne secate deponija i nenormalnih kvarova pre sadasnjeg direktora? Opet hajka na ljude koji rade svoj poso, CCC! I to naravno iz vrha Demokratske stranke!

Kako je moguce Eric da neko javno preduzece poput Vodovoda sanira kvarove ako mu opstina ne da sredstva za to?! Aj mi molim te objasni, nekako imam osecaj da si ti upucen u to! Nije li to sabotaza, namestaljka, sta? Pa Vodovod mora da dobije sredstva iz budzeta, to je JAVNO PREDUZECE!

Eto, da gospodjica predsednica skupstine Danijela Popovic nije potrosila opstinski novac na zataskavanje sopstvene sramote oko Parkova prijateljstva, mozda bi se imalo novca da se popravi kanalizacija u Mose Pijade. Medjutim, zbog rasipnickog ponasanja rukovodecih, novca za Vodovod nema dontunderstand

Popoviću, pišeš svašta, ne razumeš šta sam napisao, izvrćeš moje postove i što je najgore politizuješ jedno obično otpušavanje kanalizacije i košenje kopriva!!!!!

Molim te više nemoj da komentarišeš moje postove.

Koliko im treba para da napune cisternu sa vodom????
Koliko im treba para da doteraju cisternu ispred zgradu i zavuku crevo u kanalizaciju i produvaju to???

Koliko im para treba da dođu (peške) iza iste te zgrade sa jedniom kosilicom (koju poseduju, znači ne treba im pare da bi kupili drugu) i zadrže se 10 minuta i okose one koprive oko zgrade??? (Ako su mogli dva puta do sada da okose, zašto ne mogu i treći put, i treba li neko stalno ovde da piše kako trava ili koprive treba stalno da se kose na 15 tak dana ili to znaju već.... pa ako znaju što ne dođu i odrade)

Jesi izračunao?? Koliko??

Još jednom te molim: Piši na temu i nemoj da komentarišeš moje postove, jer ih prvo izvrneš pa onda pišeš gluposti koje nemaju veze sa mojim apelima da dođu radnici ovde i odrade posao za koji su plaćeni da rade.

Ili još bolje, dođi ovamo i uđi u ulaz kod mene, pa ćeš osetiti po mirisu koja je pozadina mojih apela ovde na forumu. I tako već 2 nedelje!!!!!!!
21 Jul, 2009, 01:57:27
Reply #112
  • Deda meraklija
Poslao: EricTheViking
Koliko im para treba da dođu (peške) iza iste te zgrade sa jedniom kosilicom (koju poseduju, znači ne treba im pare da bi kupili drugu) i zadrže se 10 minuta i okose one koprive oko zgrade??? (Ako su mogli dva puta do sada da okose, zašto ne mogu i treći put, i treba li neko stalno ovde da piše kako trava ili koprive treba stalno da se kose na 15 tak dana ili to znaju već.... pa ako znaju što ne dođu i odrade)

a okosili onde ispred prvu zgradu, al ne vido dal su okosili tamo unutar zgrada......al mi ne bi bili mi da odma nema nafrljano đubre....toj vido pre pola sat.....toj djubre su verovatno raznele onej zaštićene životinje......što oćev da apev...... wassat

ma što bi sa izvorom zaraze.... ???
22 Jul, 2009, 09:58:44
Reply #113
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +19/-7
Koliko im treba para da napune cisternu sa vodom????
Koliko im treba para da doteraju cisternu ispred zgradu i zavuku crevo u kanalizaciju i produvaju to???

Jesi izračunao?? Koliko??

Erik vidim da si dobro upoznat sa nacinom na koji resavamo problem zagusenja kanalizacione mreze, sigurno si informacije dobio iz prve ruke u to nesumnjamo, ali izgleda da nisi bio kuci kad je nasa cisterna pokusala da resi problem. Nismo uspeli nasom cisternom zato sto je problem puna sahta svega i svacega a ne zagusenje kanalizacione cevi. Tako da po pitanju tog problema mora biti angazovana Woma koju ovo preduzece ne poseduje. Woma ce doci i resiti problem onda kad bude slobodna, mozda jos u toku danasnjeg dana.
Sto se tice kosenja, nije tvoja zgrada jedina u Hanu pa da nas radnik stoji tamo sa trimerom i ceka travu da izraste kako bi je pokosio.Postoji raspored uredjenja gradskog zelenila tako da nemora niko da nas obavestava kad treba da se kosi bilo koji deo grada.
Dok Vodovod nije poceo da odrzava gradsko zelenilo sigurno su vam je oko zgrada kosili dva puta dnevno.

Pozdrav...
22 Jul, 2009, 15:47:09
Reply #114
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT

Sto se tice kosenja, nije tvoja zgrada jedina u Hanu pa da nas radnik stoji tamo sa trimerom i ceka travu da izraste kako bi je pokosio.Postoji raspored uredjenja gradskog zelenila tako da nemora niko da nas obavestava kad treba da se kosi bilo koji deo grada.
Dok Vodovod nije poceo da odrzava gradsko zelenilo sigurno su vam je oko zgrada kosili dva puta dnevno.

Pozdrav...

Eeeee ovde moram da se ubacim. Pa poštovana gospodo iz vodovoda na osnovu čega određujete raspored košenja? Do koje visine treba trava da poraste da bi ušla u vaš raspored? Pogledajte malo kako se to u okolnim gradovima radi. Ako niste sposobni ili ako nemate dovoljan broj ljudi, ili alatki da na vreme pokosite travu niste trebali da prihvatate taj poso, nego da se držite svog. I još nešto, ko bi trebao ono cveće što je posađeno da ga okopa bar jednom i nalije vodom bar jednom? Ako to nije vaše zaduženje(pošto ste zaduženi za javne površine) onda se izvinjavam, ali greota je da to cveće kako je posađeno tako je ostavljeno da uraste u travu, pa se sad i ne vidi od trave. 
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
22 Jul, 2009, 20:21:54
Reply #115
  • Deda meraklija
Poslao: vodovodhan
Postoji raspored uredjenja gradskog zelenila tako da nemora niko da nas obavestava kad treba da se kosi bilo koji deo grada.

Gospodo....znam da niko ne voli kritiku...al vi ste je zaslužili...iz svega treba izvući ono dobro....svoj poso ne radite kako valja....to što počistite centar svako jutro i pokosite jednom u dva meseca ne znači da treba da dovijete nobelovu nagradu....zaista radite stihijski....ja plaćam svoje usluge i imam pravo da vas kritikujem...ukoliko vam to smeta promenite profesiju....to je vaš problem....

a ona trava je baš bezobrazna raste li raste....
22 Jul, 2009, 21:18:10
Reply #116
  • Guest

Erik vidim da si dobro upoznat sa nacinom na koji resavamo problem zagusenja kanalizacione mreze, sigurno si informacije dobio iz prve ruke u to nesumnjamo, ali izgleda da nisi bio kuci kad je nasa cisterna pokusala da resi problem. Nismo uspeli nasom cisternom zato sto je problem puna sahta svega i svacega a ne zagusenje kanalizacione cevi. Tako da po pitanju tog problema mora biti angazovana Woma koju ovo preduzece ne poseduje. Woma ce doci i resiti problem onda kad bude slobodna, mozda jos u toku danasnjeg dana.

Pozdrav...

Eeeeee  mašala!!!

A ja sam mislio da ste odustali od pisanja na forumu.

Da ste ovo ranije napisali, ja ne bi svaki dan pisao i žalio se na kanalizaciju koja teče ovde, evo već treća nedelja.  Lepo ste onda posle prvog mog posta u vezi toga mogli da odgovorite: ''Gospodine Eric, to se radi tako i tako, a ne tako ko što kažeš ti'' i gotovo. Niti bi ja pisao sve što sam pisao, a i moje komšije bi bar dobile nadu da će jednog dana i taj problem biti rešen.

Mogli ste da napišete ovde koji je problem, ja ne otvaram šahte redom da vidim da li su zapušene i kako su zapušene, nego ja svoje obaveze prema vodovodu izmirujem, i zahtevam da i vodovod svoje obaveze prema meni izmiri.

A što se košenja kopriva iza zgrade tiče imao bih jedno pitanje i molio bih vas da mi na njega odgovorite, ali ako možete u toku ove godine, da ne bi opet pisao neke stvari neupućen pošto nisu iz moje struke.

Kako ste mogli da ih okosite na vreme 2 ili 3 puta a sad odjednom nemožete? Nije mi jasno. Znači pokazali ste da možete da odradite posao održavanja zelenila u celom gradu 2 ili 3 puta od početka leta, a sad odjednom ste prekinuli sa kontinuitetom košenja. Molim vas odgovorite mi kako to? Koji je razlog za to? Da li se možda povećao broj zelenih površina od pre 2 meseca pa nemožete da stignete ili....?

Pozdrav...

Pa nisu dva puta dnevno, nego jednom u 8 do 10 dana.  I naravno nikada nije porasla ovoliko koliko je sad, jer vi tada niste radili taj posao nego neko drugi.

« Last Edit: 22 Jul, 2009, 21:26:30 by EricTheViking »
22 Jul, 2009, 23:34:22
Reply #117
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +4/-0
Sad nemate dovoljno para i ljudi da redovno čistite grad i održavate gradsko zelenilo, jer ste svi u dilu i korumpirani.
Dok se nije pojavio famozni Weber opština je vodovodu plaćala za iznošenje smeća, čišćenje grada i održavanje zelenila 980.000 godišnje, a sada samo Weber za iznošenje smeća pljačka ovaj grad tj opštinu i građane 2.000.000 mesečno, a vodovodu daju mrvice verovatno da su svi na platnom spisku kod Webera i dele lovu.

Lovu dele: predsednik opštine, Ivica Petrović, Dejan Nikolić, i NN lica iz vodovoda. Zato ih treba poslati u Pirot po malter.
23 Jul, 2009, 01:49:51
Reply #118
  • Deda meraklija
Poslao: vodovodhan

divota.....ma dokle bre će pričamo šta je bilo....aj da vidimo šta je sad i šta će bude....

Poslao: mrka72
Do koje visine treba trava da poraste da bi ušla u vaš raspored?

e baš me zanima do koje visine je gornja granica.....

Poslao: EricTheViking
Mogli ste da napišete ovde koji je problem, ja ne otvaram šahte redom da vidim da li su zapušene i kako su zapušene, nego ja svoje obaveze prema vodovodu izmirujem, i zahtevam da i vodovod svoje obaveze prema meni izmiri.

....SUŠTINA....
28 Jul, 2009, 16:56:14
Reply #119
  • Guest
Otpušili su kanalizaciju juče!!!!!! Posle 3 nedelje...

Pa sledeći put kad kanalizacija oće da se zapuši, nek najavi 3 nedelje unapred...

Ali koprive iza zgradu idalje rastu.