Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: JKP ''Vodovod'' - Vladi?in Han  (Read 26774 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

18 Mart, 2009, 08:35:42
Reply #20
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +19/-7
JKP Vodovod je na forumu prijavljen za stalno. Čak i kad krenemo kući ne odjavljujemo se.
 To što neko od kolega pogleda zanimljive teme na forumu ja mislim da nije ništa strašno.
Forum je tu zbog svih nas.
18 Mart, 2009, 11:43:34
Reply #21
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +4/-16
Kad čovek želi nekog da ''ocrni'' to može kad poželi, najteže je kad neko mora da sagleda stvari sa realnošću. Na ovom svetu nema savršenih ljudi, samo je malo onih koji svoje mane priznaju.
Nikad ne polazimo od sebe, već uvek kritikujemo druge.
A sad odgovor na postavljeno pitanje
U svim Javnim preduzećima postoje lica za bezbednost, kojia su zadužena i za takve slučajeve. Kad Vi budete došli u ovom preduzeću  kao ovlašćeno lice za pomenute slučajeve budite ubeđeni da će te dobiti sve odgovore.
Veliki pozdrav.

Nikog ne želim da ocrnim, samo provociram,... i uspeo sam. Dakle drago mi je da ste (nadam se da ne govorite u svoje lično ime već ispred JKP ''Vodovod'' jer ja želim da čujem stav rukovodstva firme a ne Vas lično - ko god da ste),... dakle drago mi je što Vam je jasno da je  ''najteže  kad neko mora da sagleda stvari sa realnošću. Na ovom svetu nema savršenih ljudi, samo je malo onih koji svoje mane priznaju. Nikad ne polazimo od sebe, već uvek kritikujemo druge''.

Ja upravo tražim to od Vas: Sagledajte stvarnost realno, priznajte greške jer niste savršeni, pođite od sebe i kažite u čemu ćete, kada i kako biti BOLJI  nego što ste sada!

Pozdrav od korisnika Vaših usluga !  drinking2
Istina je najjace oruzje !!!
18 Mart, 2009, 12:09:15
Reply #22
  • Novajlija
  • *

Odgovor za bili piton

Dragi ''korisniče'',

Mi u Vodovodu bar pokušavamo da budemo bolji, što nije slučaj sa drugim pojedincima , no nismo ovde da bi odgovarali na tvoje i provokacije  tebi sličnih, već smo tu zbog onih koji imaju iskrenih nedoumica po pitanju vode i kanalizacije, i onih koji žele da se konsultuju sa nama po pitanju problema vezanih za vodosnabdevanje.

O tome koliko vredimo, svako ima prava da da svoje mišljenje.
Pozdrav...
18 Mart, 2009, 15:12:07
Reply #23
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +4/-16

Mi u Vodovodu bar pokušavamo da budemo bolji, što nije slučaj sa drugim pojedincima , no nismo ovde da bi odgovarali na tvoje i provokacije  tebi sličnih, već smo tu zbog onih koji imaju iskrenih nedoumica po pitanju vode i kanalizacije, i onih koji žele da se konsultuju sa nama po pitanju problema vezanih za vodosnabdevanje.

O tome koliko vredimo, svako ima prava da da svoje mišljenje.
Pozdrav...

Dragi "pružaoče usluga'', ipak ste savršeni, zar ne ??

Znate čak i kakav sam to ja,....i meni slični,....  a znate i da jedino vi pokušavate da budete bolji , što nije slučaj sa drugim pojedincima...

kojim drugim ??? Budite ljubazni i konkretno nabrojte....te pojedince!
Istina je najjace oruzje !!!
18 Mart, 2009, 15:37:50
Reply #24
  • Novajlija
  • *
'', ipak ste savršeni, zar ne ??

To je tvoj zaključak ne naš...

pozdrav....
19 Mart, 2009, 17:38:39
Reply #25
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
odgovor za Mrka 72

Poprečne rešetke u ul. Karađorđevoj koje su postavljene da sakupljaju atmosfersku vodu su očišćene još 13.03. tj. ono što je moglo biti očišćeno.
Naime Poprečna rešetka koja se nalazi kod kuće Boboana Markovića ne može biti za sada u potpunosti očišćena zato što jedan deo rešetke nepostoji, postojao je ali je odnet, pa bi u slučaju da je u celosti očišćena vi imali problem sa saobraćajem. Što se tiče poprečne rešetke koja se nalazi blizu Vaše kuće očišćena je u potpunosti.

To nije tačno, da je poprečna rešetka pored moje kuće očišćena, ali nije problem može da gura ona tako do jeseni.
 A rešetka kod kuće Bobana Markovića, tačno je da nedostaje jedan deo, da li to znači da neće nikad više da se čisti? Čija je nadležnost da se taj deo rešetke popravi? ko to treba da uradi da bi Vi mogli da je očistite?

Još mi niste odgovorili na pitanja u vezi popravke ulice nakon vaših intervencija. Da li je to u planu da se radi i kad.
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
02 April, 2009, 08:11:20
Reply #26

Naselje Poljana je ostalo bez vode. O čemiu se radi? Kad će se vodosadbevanje ovog dela grada normalizovati?
02 April, 2009, 15:12:24
Reply #27
  • Novajlija
  • *
Nije samo naselje Poljana ostalo bez vode već ceo grad.Razlog tome je veoma loš kvalitet sirove vode i to usled naglog otapanja snežnog pokrivača na Vlasini.Nije bilo moguće preraditi tu vodu i dovesti je u stanju ispravnosti tako da je fabrika ugašena a posle normalizovanja i prerade vode fabrika je pustena u rad. U toku prepodneva se je vodosnabdevanje već normalizovalo u gradu a što se tiče Poljane i ostalih prepumpnih stanica biće normalizovano za nekoliko sati tj. dok se napune rezervoari kako bi pumpe mogle početi sa radom.
05 April, 2009, 16:43:11
Reply #28
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
Posto ja nemam ADSL ni digitalni fotoaparat , mislim da bi bilo dobro da svako ko naleti na neku divlju deponiju to slika i postavi ovde sa datumom ispod i da to bude neka vrsta domaceg zadatka za nadlezne  ako su to oni a ako nisu nadam se da ce obavestiti komsije (Weber). Svaka cast za transparentnost , ovo je stvarno neocekivano od jednog javnog preduzeca na jugu Srbije. Ja razumem nezadovoljstvo i ogorcenje hancana ali ovakva inicaijativa je za svaku pohvalu i mislim da bi trebali za pocetak da imamo malo vise razumevanja. Mnoge stvari nestimaju ni u drugim sektorima ali nevidim da se jos neko od javnih preduzeca ovde oglasilio a itekako imaju razloga za to!

p.s. 
JKP Vodovod je na forumu prijavljen za stalno. Čak i kad krenemo kući ne odjavljujemo se.
 To što neko od kolega pogleda zanimljive teme na forumu ja mislim da nije ništa strašno.
Forum je tu zbog svih nas.
U potpunosti se slazem!
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona
08 April, 2009, 13:04:29
Reply #29
  • [Administrator]
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Pošto sam prethodno pisao u temi PWW pa se ispostavilo da oni nisu odgovorni za to evo i ovde ću.
Da li se planira neka akcija čišćenja ulica i javnih površina i njihovo sređivanje zbog dolaska delegacije potencijalnih investitora 14. aprila?
Dajte da se ne brukamo pred belim svetom i da barem pokažemo da vodimo računa (makar i samo sad) o čistoći grada i na taj način se pokažemo u malo boljem svetlu. Imamo malo toga da ponudimo, ali daj barem da im se dopadnemo barem nečim. Hvala.

Bilo bi lepo da se napiše kakvi planovi postoje za uređenje parkova i sl. ako ih ima naravno. Hvala i pozz
08 April, 2009, 20:39:10
Reply #30
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Eeeeeeeej ljudi!!! Ko je ovde glavni? Josh pre 10 dana plivaju gomna 20m od moju kucu!!!! Ce se izdavimo be. To je odma kod skretanje nakude crkvu. Chuo sam da je prijavljeno, pa kad ce se radi? Sad kad upekne i ovoj sunceeeee...liiiiiii. Ako ocete da kruzite oko crkvu a da ne ulazite u njeno dvorishte s gomna na djonovi.... Hvala lepo!
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
08 April, 2009, 20:59:50
Reply #31
  • Deda meraklija
I josh neshto. Deca iz prekodolce idu u sveti savu u shkolu, i kad prodju kola shljisnu ona gomna i pishku njima u lice. Ja sam to video i mnogo ruzno izgleda jer onaj "zlatni potok" ide chak do Ljotu dole. Ko mi ne veruje nek' dodje kod mene, ce sednemo ispred radionicu i ce gledamo "gejzir" kako ostavljaju za sobom kamiJoni i aFtomobili...da vas chujem sad!
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
08 April, 2009, 21:08:19
Reply #32
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
pa zasto deca iz prekodolce idu u sveti savu u han? nek idu u prekodolce u skolu da ne mora ovi iz vodovod da se muce da ciste. il neka idu preko trach
08 April, 2009, 21:14:50
Reply #33
  • Deda meraklija
pa zasto deca iz prekodolce idu u sveti savu u han? nek idu u prekodolce u skolu da ne mora ovi iz vodovod da se muce da ciste. il neka idu preko trach
Ja bi Popovica za predsednika vodovoda...molim admina da otvori temu za glasanje...ima ga izglasa cel' Han  pobedasmajli Chovek ima idealno reshenje, zar ne vidite
08 April, 2009, 21:52:45
Reply #34
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +6/-12
Ja bi Popovica za predsednika vodovoda...molim admina da otvori temu za glasanje...ima ga izglasa cel' Han  pobedasmajli Chovek ima idealno reshenje, zar ne vidite

da ne bi menjali aktuelnog u vodovodu, to košta, najbolje bi bilo da deca ne idu školu. Tako će g..... moći slobodno da se šire.
09 April, 2009, 10:56:47
Reply #35
  • Novajlija
  • *
Posto ja nemam ADSL ni digitalni fotoaparat , mislim da bi bilo dobro da svako ko naleti na neku divlju deponiju to slika i postavi ovde sa datumom ispod i da to bude neka vrsta domaceg zadatka za nadlezne  ako su to oni a ako nisu nadam se da ce obavestiti komsije (Weber).
Vodovod ima obavezu čišćenja grada i uređenja gradskog zelenila sve ostalo nije naša obaveza.
I pored toga ovo preduzeće je i ove godine konkurisalo za Javne radove. Prošle godine smo dobili pomenute radove i sanirali sve predviđene divlje deponije kao i rečna korita i umesto da sada saniramo neke druge deponije mi smo morali da konkurišemo opet za iste zato što su posle čišćenja naši savesni građani napravili još goru sliku od one što je bila.
09 April, 2009, 11:25:50
Reply #36
  • Novajlija
  • *
Da li se planira neka akcija čišćenja ulica i javnih površina i njihovo sređivanje zbog dolaska delegacije potencijalnih investitora 14. aprila?
Bilo bi lepo da se napiše kakvi planovi postoje za uređenje parkova i sl. ako ih ima naravno. Hvala i pozz
Što se tiče čišćenja ulica i uređenje zelenih površina Vodovod radi po ugovoru koji je sklopljen sa Opštinom Vladičin Han. Tu je predviđeno sve po pitanju čišćenja ulica i uređenja zelenila a nadamo se da ćemo dobiti i javne radove tako da će biti uređena i rečna korita.
Posle uređenja moramo se potruditi svi u Hanu da to što bude dovedeno u neko normalno stanje tako i ostane. Nema efekta čistiti nešto ako će to biti za par meseci ponovo isto ruglo kao pre.
09 April, 2009, 11:35:47
Reply #37
  • Novajlija
  • *
Eeeeeeeej ljudi!!! Ko je ovde glavni? Josh pre 10 dana plivaju gomna 20m od moju kucu!!!! Ce se izdavimo be. To je odma kod skretanje nakude crkvu. Chuo sam da je prijavljeno, pa kad ce se radi? Sad kad upekne i ovoj sunceeeee...liiiiiii. Ako ocete da kruzite oko crkvu a da ne ulazite u njeno dvorishte s gomna na djonovi.... Hvala lepo!

Nadležna služba iz Vodovoda je obaveštena o izlivanju te šahte, to nikako nije sitan problem da bi se s njim zbijale šale. Bili smo nemoćni zato što nam je cisterna bila u kvaru. U toku dana eventualno sutra bi trebalo da se počne sa radovima na čišćenju tih fekalija.Ovog proleća se zagušuju kanalizacione cevi svuda po gradu pa čak i po stambenim zgradama. Do sada je WOMA dolazila bar 10 puta. Građani u kanalizaciji bacaju sve što stignu. Niko nije svestan da nam se to kad tad obije o glavu.
10 April, 2009, 12:29:34
Reply #38

Juče ste raskopali deo ulice u Karadjordjevoj kod br.30, to stoji tako i danas bez da ste išta uradili. Kakva je situacija, da li će to tako da stoji preko vikenda ili ćete sa radovima da završite danas?
10 April, 2009, 15:20:18
Reply #39
  • Novajlija
  • *
Rov je ostavljen s razlogom zbog nedostatka materijala. Danas je isti nabavljen i ugrađen tako da je ostavljeno da se pesak u rovu nalegne kako bi se u Ponedeljak i kocka vratila u prvobitno stanje. Takođe je u planu i sanacija ostalih mesta u pomenutoj ulici na kojima je ovo preduzeće imalo intervencije.