Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: JKP ''Vodovod'' - Vladi?in Han  (Read 28915 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

10 April, 2009, 17:02:34
Reply #40
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
11 April, 2009, 22:51:57
Reply #41
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +6/-12
Ideju da vodovod bude stalno na ovom forumu, i da odgovara skoro odmah na pitanja gradjana, je stvarno ekstra. Tu ideju bi mogli da prihvate skoro svi od kojih zavisi život običnog čoveka. Mislim na sva javna preduzeća, na lokalne političare, pa tako mogu da budu pravi servis gradjana.

Ujedno bi sprečili  da mi na ovom forumu postavljamo ponekad i "zlonamerna" pitanja da bi ih izazvali da nam se obrate.

Nemaju čega da se plaše, osim svojih dela i nedela.

Možda bi trebalo i počitičke stranke iz lokala da urade to isto.

Pozdaravljam gospodu iz vodovoda na razumevanju i potrebu gradjana da znaju šta se dogadja u njihovom gradu.
16 April, 2009, 00:27:39
Reply #42
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
Kad ce voda na ovam u M. Pijade?
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona
16 April, 2009, 09:24:01
Reply #43
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +19/-7
Kad ce voda na ovam u M. Pijade?
Imamo opet havariju i to kod Apoteke Caca. Odmah ujutru su naše ekipe na terenu tako da se nadamo da će kvar biti otklonjen do kraja radnog vremena. To je viša sila tako da smo mi u vezi sa havarijama nemoćni da ih sprečimo. Nadamo se da će u najskorije vreme moći da se krene sa rekonstrukcijom glavnog cevovoda baš iz tih razloga. Rekonstrukcija nemože da se odradi dok se ne prenesu sredstva iz NIP-a. Unapred zahvalni na razumevanju. Pozdrav...
25 April, 2009, 10:12:07
Reply #44
Takođe je u planu i sanacija ostalih mesta u pomenutoj ulici na kojima je ovo preduzeće imalo intervencije.

A kad je to u planu? Dobro tolerancija postoji znam da ste imali puno posla oko havarije u Nikole Tesle, ali gledajte da to bude ove godine.....
25 April, 2009, 11:00:23
Reply #45
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
A kad je to u planu? Dobro tolerancija postoji znam da ste imali puno posla oko havarije u Nikole Tesle, ali gledajte da to bude ove godine.....

Ne ynam da li si čuo potpredsednika na sastanku rekao kada je pitao predsednika ko je dozvolio vodovodu da odgovara na forumu, tj. ko im je dao dozvolu.... tako da ako ti ne odgovore možda im je uskraćeno to zadovoljstvo.... ili bar dok ne dobiju odobrenje....
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
25 April, 2009, 20:27:42
Reply #46
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105

Ne ynam da li si čuo potpredsednika na sastanku rekao kada je pitao predsednika ko je dozvolio vodovodu da odgovara na forumu, tj. ko im je dao dozvolu.... tako da ako ti ne odgovore možda im je uskraćeno to zadovoljstvo.... ili bar dok ne dobiju odobrenje....

Ma to su gluposti, nikome ne treba ničije odobrenje da se registruje na forumu, osim toga taj dotični "vodovodhan" odgovara ispred i u ime svog preduzeća, a ne ispred opštine i u predsednikovo ime. A druga je stvar ako ne odgovori, možda mu se ne dopadne pitanje ili ne zna koji odgovor da da.
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
27 April, 2009, 13:12:59
Reply #47
  • Deda meraklija
  • Ocena: +71/-78
Takođe je u planu i sanacija ostalih mesta u pomenutoj ulici na kojima je ovo preduzeće imalo intervencije.
Odmah posle saniranja, šahti i vraćanja sve u prvobitno stanje u ulici Nikole Tesle, počinjemo sa sanacijama u ulici Karađorđevoj.
27 April, 2009, 13:15:06
Reply #48
  • Deda meraklija
  • Ocena: +71/-78
Sigurno će takav odgovor biti od dotičnih iz Vodovoda zar ne? Kad se sete da odgovore na postavljena pitanja.
27 April, 2009, 13:25:06
Reply #49
  • Novajlija
  • *
Odmah posle saniranja, šahti i vraćanja sve u prvobitno stanje u ulici Nikole Tesle, počinjemo sa sanacijama u ulici Karađorđevoj.

Baš sve onako kako ste i napisali, čitate nam misli. Biće do kraja ove godine to je saigurno.
27 April, 2009, 13:32:22
Reply #50
  • Novajlija
  • *

Od nikog nismo tražili dozvolu da bi se registrovali na forumu, a niko iz opštine do sada nije a i neće reagovati jer mi smo tu da bi vi dobijali odgovore na sva pitanja koja imate. Odgovori su uglavnom precizni a mi se zalažemo da nađemo rešenje za svaku vašu primedbu i svako vaše pitanje. Mi jesmo javno preduzeće ali smo na forumu samo i samo zbog Vas.
28 April, 2009, 22:41:44
Reply #51
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
vodovodhan
Od nikog nismo tražili dozvolu da bi se registrovali na forumu, a niko iz opštine do sada nije a i neće reagovati jer mi smo tu da bi vi dobijali odgovore na sva pitanja koja imate. Odgovori su uglavnom precizni a mi se zalažemo da nađemo rešenje za svaku vašu primedbu i svako vaše pitanje. Mi jesmo javno preduzeće ali smo na forumu samo i samo zbog Vas.

Eh, da su svi kao i vi.
a to da li neće reagovati zaista ne znam, jer sam svojim ušima čula predhodnu konstataciju.
Što se mene tiče imate moju podršku., a mislim i mnogih drugih forumaša.
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
29 April, 2009, 15:38:34
Reply #52
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
Naravno da imate i moju podršku što se tiče odgovaranja na forumu, ali pitanje je koliko ispunjavate svoja obećanja. Odgovori su jasni i precizni, samo još da se reči pretvore u dela.
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
29 April, 2009, 21:32:31
Reply #53
  • Guest
Koliko sam ja razumeo vodovod je zadužen za održavanje javnih površina i parkova u gradu.

Interesuje me kada će biti sređena javna površina u gradu koja se nalazi između ulica Moše Pijade i Nikole Tesle i između zadnje zgrade (prema gimnazji) i garaže Doma Zdravlja.

Evo kako izgleda ta javna površina

Kao što vidite sve je uraslo u koprive. Deca se igraju u blizini, a iz ovog rastinja vrebaju zmije.

Takođe se tu nalaze i dve nezaštićene šahte. Jedna se vidi na slici (vidite i sami u kakvom je stanju) a druga se ne vidi. Pokrivena je nekim limom, nalazi se negde u onim koprivama i veoma lako neko dete može da upadne u nju.

Ajde za prostor (park) između zgrada, njega sami stanari uređuju (mada je i to vaš posao, jer koliko vidim uređujete parkove pored ostalih zgrada u Moše Pijade), ali ovaj deo između zgrade i garaže je zapušten i prepun je kopriva i zmija.

Znači, da li ćete nekada doći da uredite i taj prostor, i obezbedite one šahte da ne bi neko dete upalo tamo?

30 April, 2009, 09:21:26
Reply #54
  • Novajlija
  • *
Počeli smo sa uređenjem zelenih površina. Radi se po ugovoru sa Opštinom Vladičin Han. Sve što je predviđeno ugovorom i po rasporedu koji je u ugovoru odradiće se .
30 April, 2009, 14:50:34
Reply #55
  • Guest
Niste mi odgovorili na pitanje. Ako već imate volju da odgovarate na pitanja građana, onda to i uradite. Nisam dobio precizan i konkretan odgovor na precizno i konkretno pitanje.

Kada će gore pomenuta površina biti uređena, i kada će ove dve šahte biti obezbeđene?

Pitanje je prosto i konkretno.
Da li je ugovorom predviđeno da obezbeđujete šahte, ili je jednostavno to vaš posao.
04 Maj, 2009, 10:13:23
Reply #56
Rov je ostavljen s razlogom zbog nedostatka materijala. Danas je isti nabavljen i ugrađen tako da je ostavljeno da se pesak u rovu nalegne kako bi se u Ponedeljak i kocka vratila u prvobitno stanje. Takođe je u planu i sanacija ostalih mesta u pomenutoj ulici na kojima je ovo preduzeće imalo intervencije.

Taj ponedeljak prodje poodavno i opet ništa. dakle obećanje ludom radovanje. Svestan sam da su bili praznici da ste imali havariju u ulici Nikole Tesle ali ste dali obećanje, kad planirate da ga ispunite?

Uzged još nekoliko pitanja, po kom rasporedu vršite čišćenje ulica? Čime gradjani treba da zasluže da njihove ulice budu očišćene? Da li čistite ulice koje su uradjenje kockom ili samo asvaltirane? Da li ulicu Karadjoredjevu smatrate ulicom? Da li žitelje te ulice smatrate gradjanima drugog reda?
06 Maj, 2009, 11:45:08
Reply #57
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +1/-2
Prijava havarije fekalne kanalizacije

Na ulazu u naselje " Duge njive " izliva se već dva dana  voda iz šahte fekalne kanalizacije i uliva u atmosfersku kanalizaciju.Molimo vas da rešite ovaj problem što je moguće hitnije.
07 Maj, 2009, 09:42:15
Reply #58
  • Novajlija
  • *
Prijava havarije fekalne kanalizacije

Na ulazu u naselje " Duge njive " izliva se već dva dana  voda iz šahte fekalne kanalizacije i uliva u atmosfersku kanalizaciju.Molimo vas da rešite ovaj problem što je moguće hitnije.

Naše ekipe će u toku dana biti na otčepljenju te kanalizacije. Nadamo se da će te i u buduće prijavljivati sve havarije koje primetite kako na kanalizacionoj mreži tako i na vodovodnoj.
07 Maj, 2009, 09:55:27
Reply #59
  • Guest

Kada će biti sređena ova javna površina i kada će biti obezbeđene 2 šahte koje se nalaze ovde? (jedna se ne vidi, urasla je u koprive).