Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: JKP ''Vodovod'' - Vladi?in Han  (Read 29609 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

07 Maj, 2009, 10:15:36
Reply #60
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +19/-7
Niste mi odgovorili na pitanje. Ako već imate volju da odgovarate na pitanja građana, onda to i uradite. Nisam dobio precizan i konkretan odgovor na precizno i konkretno pitanje.

Kada će gore pomenuta površina biti uređena, i kada će ove dve šahte biti obezbeđene?

Pitanje je prosto i konkretno.
Da li je ugovorom predviđeno da obezbeđujete šahte, ili je jednostavno to vaš posao.

U toku dana radnici vodovoda idu u oblilazak svih šahti gde su uključene i te dve kako bi se nabavio tačan broj poklopaca kao i veličina istih.

Što se tiče uređenja pomenute površine sutra se završavaju radovi na uređenju centra grada tako da se od Subote planira uređenje do Dom Omladine pa do naselja Duge njive. Rukovodilac komunalne delatnosti je upoznat sa ovde postavljenim slikama tako da će do kraja sledeće nedelje i to biti uređeno.
07 Maj, 2009, 10:37:59
Reply #61
  • Novajlija
  • *
Rov je ostavljen s razlogom zbog nedostatka materijala. Danas je isti nabavljen i ugrađen tako da je ostavljeno da se pesak u rovu nalegne kako bi se u Ponedeljak i kocka vratila u prvobitno stanje. Takođe je u planu i sanacija ostalih mesta u pomenutoj ulici na kojima je ovo preduzeće imalo intervencije.

Taj ponedeljak prodje poodavno i opet ništa. dakle obećanje ludom radovanje. Svestan sam da su bili praznici da ste imali havariju u ulici Nikole Tesle ali ste dali obećanje, kad planirate da ga ispunite?

Uzged još nekoliko pitanja, po kom rasporedu vršite čišćenje ulica? Čime gradjani treba da zasluže da njihove ulice budu očišćene? Da li čistite ulice koje su uradjenje kockom ili samo asvaltirane? Da li ulicu Karadjoredjevu smatrate ulicom? Da li žitelje te ulice smatrate gradjanima drugog reda?

Dok se ne završe radovi u ulici Nikole Tesle i to, postavljanje novih šahti i poklopaca za iste, asvaltiranje prekopanog dela ulice, vraćanje behatona u prvobitno stanje, ne možemo planirati radove na nijednoj drugoj relaciji.
U ovom trenutku samo možemo reći da je ulica Karađorđeva u planu, što se tiče vraćanja u prvobitno stanje kocke na svim mestima na kojima je vodovod imao intervencije i to će biti odrađeno u najskorije vreme.
Što se tiče čišćenja ulica mi ne delimo građane ni po kakvim redovima već čistimo sve one ulice koje su po rasporedu. Što se tiče pomenute ulice ugovoreno je za sada čišćenje samo do stare kuće Bobana Markovića a pokušaćemo u narednom periodu da uvrstimo i celu ulicu.
07 Maj, 2009, 10:56:20
Reply #62
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Što se tiče čišćenja ulica mi ne delimo građane ni po kakvim redovima već čistimo sve one ulice koje su po rasporedu. Što se tiče pomenute ulice ugovoreno je za sada čišćenje samo do stare kuće Bobana Markovića a pokušaćemo u narednom periodu da uvrstimo i celu ulicu.

Pokušaćete? Kako ćete to pokušati? Pa ko to odredjuje? Ko odredjuje koje će ulice biti čišćene a koje ne? Zašto čistite navedenu ulicu samo do kuće Bobana Markovića? Ko je doneo tu odluku i po kojim kriterijumima. Verujem to što kažete da ne delite gradjane ali vaš odnos nije prema svima isti.
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
08 Maj, 2009, 12:19:07
Reply #63
  • Novajlija
  • *
Šta mislite da li će biti efekta i kakvog da se ulica Karađorđeva čisti metlom u ovom trenutku znajući i kakvom se stanju nalazi?

Kada bude odrađena rekonstrukcija postojeće ulice i ista bude dovedena u normalno stanje, svakako će i biti čišćena u potpunosti.
08 Maj, 2009, 13:23:11
Reply #64
Šta mislite da li će biti efekta i kakvog da se ulica Karađorđeva čisti metlom u ovom trenutku znajući i kakvom se stanju nalazi?

Kada bude odrađena rekonstrukcija postojeće ulice i ista bude dovedena u normalno stanje, svakako će i biti čišćena u potpunosti.

Ja mislim da ima efekta. Ako Vi mislite da nema ili ako je to vaša stručna služba procenila tako onda je uredu, ipak je to stručna služba.
A Vi čekate rekonstrukciju? Pa daaa, možda je i bude, onda nemorate da popravljate ono što ste raskopali prilikom radova, neka biće rekonstrukcije NEKAD.
11 Maj, 2009, 20:43:52
Reply #65
  • Guest
Pohvala za vodovod Han na ispunjenom obećanju i ažurnosti. Obećanje je bilo da će se one koprive i džungla između bele zgrade i garaže Doma Zdravlja pokositi u toku ove nedelje, evo ponedeljak a sve je pokošeno. Pa čak je i ona divlja šljiva posečena. Još jednom pohvale.

Moram da napomenem da je ovo prvi put posle 30 godina kako je ovaj prostor sređen od strane javnog preduzeća. Do sada smo sami sređivali to, sami kosili, ili plaćali da nam neko okosi, iako to nije bio naš posao.

Imam neki osećaj da nisam reagovao ovde na forumu i dalje bi sami sređivali ovaj prostor.   sm169
11 Maj, 2009, 21:08:24
Reply #66

A kako mi da ih nateramo da poprave što su raskopali i čiste ulicu Karađorđevu? Izgleda nikako.
11 Maj, 2009, 21:12:02
Reply #67
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
Pohvala za vodovod Han na ispunjenom obećanju i ažurnosti. Obećanje je bilo da će se one koprive i džungla između bele zgrade i garaže Doma Zdravlja pokositi u toku ove nedelje, evo ponedeljak a sve je pokošeno. Pa čak je i ona divlja šljiva posečena. Još jednom pohvale.

Slikaj pa nam postavi slike i mi to da vidimo!!!! Ne zato što ne verujemo, nego da uporedimo sa onim od pre......
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
12 Maj, 2009, 09:36:12
Reply #68
  • Novajlija
  • *

A kako mi da ih nateramo da poprave što su raskopali i čiste ulicu Karađorđevu? Izgleda nikako.
Budite malo strpljivi gospodine Mrko.Mi se trudimo da građani Hana budu zadovoljni našim radom, ali nemožemo sve odjednom. Nadam se da nećete loše protumačiti činjenicu da u ulici Nikole Tesle radovi moraju biti odrađeni do kraja, a tek onda možemo krenuti sa radovima na drugim relacijama. Budite ubeđeni da je ulica Karađorđeva sledeća na redu.
12 Maj, 2009, 09:41:18
Reply #69
  • Novajlija
  • *
Obaveštenje

Obaveštavamo građane da neće bit vode, zbog havarije, u naselju Duge njive od 8 časova do popravke kvara.
20 Maj, 2009, 15:00:01
Reply #70
  • Novajlija
  • *
Obaveštavamo građane da sutra  neće biti vode u naselju Poljana od 8 ujutru pa do popravke kvara.
20 Maj, 2009, 23:16:07
Reply #71
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Postoji li mogućnost da se ovih dana trimerima ošiša ili okosi za seno - pošto je ogromna - trava na dečijem igralištu "ploča" iza Turist?
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
21 Maj, 2009, 19:09:18
Reply #72
  • Deda meraklija
Poslao: AlexTheGreat

Postoji li mogućnost da se ovih dana trimerima ošiša ili okosi za seno - pošto je ogromna - trava na dečijem igralištu "ploča" iza Turist?

Obično se jave odmah.....što li gi nema....možda gi Mrka ufatio  u mašinu pošto danas popravljav neki kvar u Poljanu......

21 Maj, 2009, 21:06:21
Reply #73
Poslao: AlexTheGreat

Obično se jave odmah.....što li gi nema....možda gi Mrka ufatio  u mašinu pošto danas popravljav neki kvar u Poljanu......

Ekspresno su izvršili popravku, za 2 sata svaka čast. Još samo da se sete šta su obećali za ulicu Karađorđevu.
« Last Edit: 21 Maj, 2009, 21:11:11 by mrka72 »
21 Maj, 2009, 21:15:07
Reply #74
  • Deda meraklija
Ekspresno su izvršili popravku, za 2 sata svaka čast. Još samo da se sete šta su obećali za ulicu Karađorđevu.

pa aj da gi "bombardujemo" sa zahtevi.......

Ajde bre, vodovodu, da počnete konačno radovi u Karađorđevu ulicu....ako ništa drugo ono zbog imena koje nosi.....
21 Maj, 2009, 23:51:44
Reply #75
  • [Global Moderator]
Pa dobro, sve je to uredu što su danas radili u Karađorđevu, ali ti koji pišu ovde sa kompjutera iz kancelarije ja mislim da nisu bili na terenu nego su mogli da pročitaju pitanje, a u slučaju da nisu evo opet da pitam:

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
22 Maj, 2009, 13:05:15
Reply #76
  • Novajlija
  • *

Na pomenutom igralište će biti uređeno štose trave tiče sutra ili eventualno u Ponedeljak.
Veliki pozdrav.
22 Maj, 2009, 13:59:29
Reply #77
  • [Global Moderator]
Hvala na odgovoru, a nadam se i uskoro da zahvalimo na uradjenom poslu.   notworthy

22 Maj, 2009, 15:20:08
Reply #78
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +5/-1
22 Maj, 2009, 17:38:22
Reply #79
Budite malo strpljivi gospodine Mrko.

A do kad da budem strpljiv?