Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Raspala se vlast u Surdulici  (Read 3985 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

11 Mart, 2009, 14:26:44
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Raspala se vlast u Surdulici

Vladajuća koalicija koju su do juče činile demokrate i grupa građana „Za našu Surdulicu", na čijem je čelu bivši socijalista Novica Tončev, više ne postoji. OO DS u ovom mestu odlučio je da istupi iz vlasti zbog, kako su rekli, suštinskog neslaganja s Tončevom.

Demokrate ga optužuju da je lične interese stavio iznad interesa Surdulice.

- Odluku smo doneli neposredno pre sednice Skupštine grada i od sada ćemo nastupati kao opozicija - rekao je Slavoljub Stajković, predsednik OO DS. Glavni kamen spoticanja je opštinski budžet, jer su demokrate u decembru stopirale njegovo izglasavanje, zbog toga što je Tončev, navodno, planirao da izgradi još jedan sprat na zgradi Skupštine opštine, a to, kako su objasnili, u ovom teškom ekonomskom trenutku nikome nije potrebno.

- Sve optužbe na moj račun su iskonstruisane. Tu nema ničeg tačnog - tvrdi Tončev.

Kako god, tek budžet od skoro 440 miliona dinara ipak je izglasan na jučerašnjoj sednici. Demokrate su bile uzdržane, ali su učestvovale u radu Skupštine.

Surdulica, Novosti, AVP, sreda, 11. mart 2009.

Izvor: Agencija VranjePress
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
16 Mart, 2009, 02:55:07
Reply #1
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
realno...
Nezna se ko je gori... Kad bi zviznuli jedni izbori, em da si ja uzmem neku paricu, em da se skloni Tonchev... lol

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
17 Mart, 2009, 15:46:05
Reply #2
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
realno...
Nezna se ko je gori... Kad bi zviznuli jedni izbori, em da si ja uzmem neku paricu, em da se skloni Tonchev... lol
CCCCCCccccc,ja pak cujem dobre informacije,covek se veoma dobro trudi za dobrobit naroda,evo najnovije Surdulicka bolnica dobila laser,za lasersko operiranje.Negde na netu sam nasla,planove o obnovi infra strukture grada,daje veoma velike podrske obrazovanju,uvodi reforme u komunalijama,i za ovo kratko vreme,je jako dobre stvari odradio.

Briga narod ko vlada,njemu je dobar onaj ko se za njegove svakodnevne potrebe brine.
Ovo s laserom je izvanredna stvar.Recimo operacija zucnog kamenca,klasicna s rezom,izaziva vise troskova zdravstvu ovo za 3-4 dana covek sposoban za rad.A,i ne mora putovati u NI i to je dobro narodu.
20 Mart, 2009, 22:38:45
Reply #3
  • Moderator
  • Starac Focho
CCCCCCccccc,ja pak cujem dobre informacije,covek se veoma dobro trudi za dobrobit naroda,evo najnovije Surdulicka bolnica dobila laser,za lasersko operiranje.Negde na netu sam nasla,planove o obnovi infra strukture grada,daje veoma velike podrske obrazovanju,uvodi reforme u komunalijama,i za ovo kratko vreme,je jako dobre stvari odradio.

Briga narod ko vlada,njemu je dobar onaj ko se za njegove svakodnevne potrebe brine.
Ovo s laserom je izvanredna stvar.Recimo operacija zucnog kamenca,klasicna s rezom,izaziva vise troskova zdravstvu ovo za 3-4 dana covek sposoban za rad.A,i ne mora putovati u NI i to je dobro narodu.

Neznam ko te to lazhe. Nishta od toga Surdulica nije dobila. Kakav crni laser... jeste dobila ultrazvuchni razbijach kamena, ali ne od nasheg predsednika, nego zalaganjem direktora bolnice Todorovica. Todorovic je reshio sve shto se tiche bolnice, ukljuchujuci i CT. Nash predsednik po ceo dan sedi u Pegaz i svadja se za gostima. Prava slika i prilika.
A za tvoju informaciju odkada je on doshao, ukinuo je predstavnishtvo RTS i radio Surdulicu, tj. predao je frekvenciju. epilog: 7 ljudi bez posla. Njegova televizija radi kao i radio.
Odbio je da potpishe zakon o IT umrezhavanju u Surdulici, tako da nas 400 srecnika imamo ADSL i niko vishe. Napravio je rachun za struju oko novogodishnjih praznika oko 1300000 dinara.
Nije asvaltirao ni jednu ulicu, pootpushtao je sve direktora koje je mogao i stavio svoje pulene na ta mesta, inache sve bugarske nacionalnosti, shto mi, iskreno, ne bi smetalo, da bar rade svoj posao. Nemamo nijedno, funkcionalno oznacheno parking mesto.
Ah, da, a najbolja stvar je u tome shto, kada , nedaj Bozhe, treba da mu se obratish, on se tebi obraca sa: "SHTA 'OCESH?"
Tako da, realno, neznam shta se deshava sa politikom u Surdulici. Chubrini su nas jashili 8 godina. Sad nas jashe Tonchev. Kad se zagledash u proshlost, treba Mimiju sagraditi spomenik, ili bar vratiti plochu na shetalishte, on bar asvaltira pola ulica po Surdulici.
Najgora stvar je ona o kojoj vecina cute: Surdulica ima 2 poslanika u parlamentu. Ej, Leskovac ima jednog. Nikako mi ne ide u glavu, oni su narodni poslanici a ne stranachki, njihov zadatak je da rade za narod a ne za stranku ili svoje dupe.

21 Mart, 2009, 23:04:51
Reply #4
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +1/-0

Neznam ko te to lazhe. Nishta od toga Surdulica nije dobila. Kakav crni laser... jeste dobila ultrazvuchni razbijach kamena, ali ne od nasheg predsednika, nego zalaganjem direktora bolnice Todorovica. Todorovic je reshio sve shto se tiche bolnice, ukljuchujuci i CT. Nash predsednik po ceo dan sedi u Pegaz i svadja se za gostima. Prava slika i prilika.
A za tvoju informaciju odkada je on doshao, ukinuo je predstavnishtvo RTS i radio Surdulicu, tj. predao je frekvenciju. epilog: 7 ljudi bez posla. Njegova televizija radi kao i radio.
Odbio je da potpishe zakon o IT umrezhavanju u Surdulici, tako da nas 400 srecnika imamo ADSL i niko vishe. Napravio je rachun za struju oko novogodishnjih praznika oko 1300000 dinara.
Nije asvaltirao ni jednu ulicu, pootpushtao je sve direktora koje je mogao i stavio svoje pulene na ta mesta, inache sve bugarske nacionalnosti, shto mi, iskreno, ne bi smetalo, da bar rade svoj posao. Nemamo nijedno, funkcionalno oznacheno parking mesto.
Ah, da, a najbolja stvar je u tome shto, kada , nedaj Bozhe, treba da mu se obratish, on se tebi obraca sa: "SHTA 'OCESH?"
Tako da, realno, neznam shta se deshava sa politikom u Surdulici. Chubrini su nas jashili 8 godina. Sad nas jashe Tonchev. Kad se zagledash u proshlost, treba Mimiju sagraditi spomenik, ili bar vratiti plochu na shetalishte, on bar asvaltira pola ulica po Surdulici.
Najgora stvar je ona o kojoj vecina cute: Surdulica ima 2 poslanika u parlamentu. Ej, Leskovac ima jednog. Nikako mi ne ide u glavu, oni su narodni poslanici a ne stranachki, njihov zadatak je da rade za narod a ne za stranku ili svoje dupe.

Iskreno ja ne podrzavam tonceva ali sve ovo sto si napisao je cista glupost, nemas predstavu gde zivis, ko je tebi napunio glavu c,c,,c  tvrdzid
22 Mart, 2009, 00:27:09
Reply #5
  • Moderator
  • Starac Focho
Ok, hajde da chujemo onda istinu...
Poshto ja neznam gde zhivim, zamolio bih te da mi objasnish jer sam slep kod ochiju, pa cesh sada ti, predpostavljam da mi ih otvorish...
Da chujem shta su gluposti u mojim navodima?
« Last Edit: 22 Mart, 2009, 00:33:17 by Stanislaw »

22 Mart, 2009, 01:34:50
Reply #6
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +1/-0
Svi ovi podaci i ove cifre su gluposti, 1 300 000 dinara (hhahaha) 400 korisnika adsl smesno, bolnica je dobila tu spravu za laserku operaciju.Ko asfaltira put Surdulica-Vlasina???????
inache sve bugarske nacionalnosti, shto mi, iskreno, ne bi smetalo, da bar rade svoj posao. Nemamo nijedno, funkcionalno oznacheno parking mesto.
ovo se slazem. i za ovo si u pravu
22 Mart, 2009, 10:38:49
Reply #7
  • Moderator
  • Starac Focho
Svi ovi podaci i ove cifre su gluposti, 1 300 000 dinara (hhahaha) 400 korisnika adsl smesno, bolnica je dobila tu spravu za laserku operaciju.Ko asfaltira put Surdulica-Vlasina???????
inache sve bugarske nacionalnosti, shto mi, iskreno, ne bi smetalo, da bar rade svoj posao. Nemamo nijedno, funkcionalno oznacheno parking mesto.
ovo se slazem. i za ovo si u pravu

OK, za struju je mozhda rekla-kazala, jer se izleteo ispred mene lik koji je radio rasvetu iz Distribucije. Ali za ADSL je provereno i sigurno tachno. kao shto je tachno da nece doci nova dva modula koji su obecani, dokle god imamo Telekom i Milancheta za shefa.
Shto se tiche Puta Surdulica-Vlasina, on potpada pod nivo regionalnih puteva, tj. Regionalni put, Vl.Han-Surdulica-Strazimirovce. A poshto je prelaz klase2, tj, mogu da prelaze kamioni sa prikolicom, moraloje iz republichkog fonda da dodje para za asvaltiranje, jer se Rosa nalazi na njemu, i lakshe joj je da tera vodu do Varne(niske stope carine Bugarske), sigurnijim putem, nego do Bara (duzhim ili kracim putem) ili bilo koje luke u Albaniji. Takodje, na tom putu se nalazi i Knaufinsulation, koji je ipak magnat. Tako da nisi u pravu. Ali prihvatam kritike.  drinking2
« Last Edit: 22 Mart, 2009, 10:47:12 by Stanislaw »