Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Crna hronika  (Read 10620 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

17 Septembar, 2007, 11:15:05
  • Deda meraklija
  • Ocena: +12/-5
Akciju je pokrenuo Vlaja kosarkas ili ti Simba basket, a u pravu su za prostituciju
jednom oko pola 5 skoro 5 uvece video sam kombi iza postu kude pokuplja hanske kurvice
pa pravac trnovac ima da gi raskinkam da pukne bruka po han!!!
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§
17 Septembar, 2007, 16:03:54
Reply #1
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +4/-4
  • tebraman
A da, pricao si o tome....sve je moguce
stavljam dzidzu u sarmu kad fali zacin C
12 Mart, 2009, 14:36:22
Reply #2
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Da ne bežimo od stvarnosti ima i ovoga, ovde pišite i komentarišite ovakve događaje, samo molim za oprez kod izliva osećanja, samo dostojansveno.
12 Mart, 2009, 16:23:28
Reply #3
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Pa evo da ne bude da smo mi iz policije zaštićeni više od drugih građana, obavestiću vas da mi je u noći 05/06.03.2009. godine od strane NN lica obijen podrum i to u zgradi u ulici Moše Pijade. Tom prilikom je iz podruma odmeto 3 ručne mašine (2 bušilice, 1 brusilica), jedno mini tocilo za oštrenje noževa, sitan alat i bicikl marke ''Capriollo'' crveno sive boje. Šteta i nije preterano velika, ali ovo je već 5 put u poslednjih nekoliko meseci da se obijaju podrumi na ovoj lokaciji i to već počinje da me nervira. U nekoliko navrata, oštećeni je bio moj prvi komšija i šteta koja je njemu naneta je znatno veća. Policija je došla odmah po pozivu,izvršila uviđaj i sledi dalji rad na pronalaženju NN izvršioca.

Ako ste bili u ovakvoj ili sličnoj situaciji, dajte neki konstruktivni predlog kako bi se građani sami dodatno zaštitili.

I ako slučajno vidite moju biciklu, javite mi.... 
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
13 Mart, 2009, 02:14:49
Reply #4
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
odgovor je relativno jednostavan. Predaja sistema nadgledanja i zashtite privatnim firmama. Vidi Smederevo kako je to reshilo sa JRI obezbedjenjem. svi delikti su smanjeni za 60%. Nema tucha po kaficima, policija i JRI rade sinhronizovano. Josh imaju 170 zaposlenih. konstruktivno zar ne?

a sad realno: ovde je normalno da vidish da obijaju komshijin stan i boli te uvo da prijavish jer ti se komshija to jutro nije javio dok je bio u prolazu. Realno, zgrade treba da reshe video nadzor i aktivne interfone. I to treba da bude preporuka. Samim tim reshen problem kradje.

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
13 Mart, 2009, 18:47:05
Reply #5
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
ZEM-KURSSUMLIJA-ZADRUGA PUSTITI U SUBOTU OKO 11
Suspendovao radnika koji je ukrao hleb iz pekare

KURSSUMLIJA, 14. marta 2009. (Beta) - Direktor zemljoradniccke zadruge
"Buduchnost" iz Kurssumlije Dragan Gvozdenovich suspendovao je radnika
iz pekare te zadruge zato ssto je ukrao jedan hleb.

Gvozdenovich je agenciji Beta rekao da je to uccinio "za primer
drugima koji zzele da kradu".

On je naveo da svi radnici u pekari imaju pravo na dva besplatna hleba
dnevno, s obzirom da vech visse od pet meseci unazad ne primaju plate.

Direktor je, kako tvrdi, imao dojavu da neko od radnika odnosi kuchi
visse od dozvoljene koliccine hleba, pa se liccno potrudio da mu stane
na put.

"Nakon ove dojave ja sam oko 5.30 ujutru, kada se zavrssava nochna
smena, dossao ispred pekare da se liccno uverim ko od radnika krade
hleb. Zatekao sam Milana Simicha kako umesto dva iz pekare iznosi tri
hleba. Osim toga je u torbi imao i dve lepinje", rekao je
Gvozdenovich.

On je dodao da je Simichu tom prilikom oduzeo sve tri vekne hleba, a
zatim ih izmerio "jer se sumnja da su veche od onih koje koje se
nalaze u zadruginim prodavnicama".

Milan Simich (42) je iz kurssumlijskog sela Pljakova, odakle vech
visse od 20 godina svakodnevno pessacci do posla, udaljenog sedam
kilometara od njegove kuche.

Ima trojicu maloletnih sinova, a zzena mu je umrla pre tri godine.

Simich je kazao da je u veoma tesskoj materijalnoj situaciji, jer
njegova plata u pekari iznosi oko 4.000 dinara, a proteklih pet meseci
nije primao ni to.

"Bio sam prinudjen da uzmem joss jedan hleb, jer moram nahraniti decu.
Pored dece imam i obolelog oca koji takodje zavisi od mene. Uprkos
tome ssto sam priznao, izvinio se direktoru i ispriccao moju tessku
situaciju, on me je ipak suspendovao sa posla", rekao je Simich.

Zadruga "Buduchnost" je formirala komisiju koja che preispitati
"sluccaj Simich".

Hleb koji je oduzet radniku se ccuva radi utvrdjivanja njegove tezzine
i veliccine, zato ssto poslodavci sumnjaju da su radnici za sebe pekli
poseban hleb koji je vechi od onog namenjenog za prodaju.
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
13 Mart, 2009, 18:49:22
Reply #6
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
suspendovao je radnika
iz pekare te zadruge zato ssto je ukrao jedan hleb.

Gvozdenovich je agenciji Beta rekao da je to uccinio "za primer
drugima koji zzele da kradu".

On je naveo da svi radnici u pekari imaju pravo na dva besplatna hleba
dnevno, s obzirom da vech visse od pet meseci unazad ne primaju plate.

Zatekao sam Milana Simicha kako umesto dva iz pekare iznosi tri
hleba.

Milan Simich (42) je iz kurssumlijskog sela Pljakova, odakle vech
visse od 20 godina svakodnevno pessacci do posla, udaljenog sedam
kilometara
od njegove kuche.

Ima trojicu maloletnih sinova, a zzena mu je umrla pre tri godine.

Simich je kazao da je u veoma tesskoj materijalnoj situaciji, jer
njegova plata u pekari iznosi oko 4.000 dinara, a proteklih pet meseci
nije primao ni to.

"Bio sam prinudjen da uzmem joss jedan hleb, jer moram nahraniti decu.

Treba li josh neshto reci?
« Last Edit: 13 Mart, 2009, 18:52:55 by ZZ »
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
13 Mart, 2009, 19:00:41
Reply #7
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Da nije tuzno bilo bi smesno
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
13 Mart, 2009, 19:45:01
Reply #8
  • Deda meraklija
  • Ocena: +195/-115
Jadan covek.Kako su neki poslodavci bez srca...
14 Mart, 2009, 01:45:26
Reply #9
  • Starac Focho
  • Ocena: +81/-8
Akciju je pokrenuo Vlaja kosarkas ili ti Simba basket, a u pravu su za prostituciju
jednom oko pola 5 skoro 5 uvece video sam kombi iza postu kude pokuplja hanske kurvice

Ccccc....Pa zar i ovo Chchkolj ima po ovaj nas Vladicken? Ja stvarno ne mogu da verujem,al sam ne obavestena sine.. Pa kad one spavaju kad u pet krecu za Trnovac...  wassat
"LJUBAV KOJA NE ZNA ZA USLOVE...VERA SKOJOM ZASPIS I BUDIS SE... NADA KOJA POSLEDNJA UMIRE.... STO NE ZELIS SEBI,NE POZELI NIKOME!..."
14 Mart, 2009, 02:41:29
Reply #10
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105

Ccccc....Pa zar i ovo Chchkolj ima po ovaj nas Vladicken? Ja stvarno ne mogu da verujem,al sam ne obavestena sine.. Pa kad one spavaju kad u pet krecu za Trnovac...  wassat

Pa danju spavaju, a noću - akcija!
Strašno stvarno, ko bi pomislio da se i u ovako malom mestu dešavaju takve stvari.
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
14 Mart, 2009, 02:54:02
Reply #11
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Ију хвала ччкољ што си отворио очи нама слепима, а ја будала мислим у Хан све поштене.....  tvrdzid леллеелелле

ако тај пимп чита ово нека ми пошаље број на пп да идем и ја неки динар да зарадим, нема што нема.... у хан стала привреда али најстарији занат шљака у највеће.
« Last Edit: 14 Mart, 2009, 02:56:32 by NinO »
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
14 Mart, 2009, 11:58:36
Reply #12
  • Guest
Pa evo da ne bude da smo mi iz policije zaštićeni više od drugih građana, obavestiću vas da mi je u noći 05/06.03.2009. godine od strane NN lica obijen podrum i to u zgradi u ulici Moše Pijade. Tom prilikom je iz podruma odmeto 3 ručne mašine (2 bušilice, 1 brusilica), jedno mini tocilo za oštrenje noževa, sitan alat i bicikl marke ''Capriollo'' crveno sive boje. Šteta i nije preterano velika, ali ovo je već 5 put u poslednjih nekoliko meseci da se obijaju podrumi na ovoj lokaciji i to već počinje da me nervira. U nekoliko navrata, oštećeni je bio moj prvi komšija i šteta koja je njemu naneta je znatno veća. Policija je došla odmah po pozivu,izvršila uviđaj i sledi dalji rad na pronalaženju NN izvršioca.

Ako ste bili u ovakvoj ili sličnoj situaciji, dajte neki konstruktivni predlog kako bi se građani sami dodatno zaštitili.

I ako slučajno vidite moju biciklu, javite mi.... 

Ja sam delimično rešio taj problem tako što sam zazidao podrum. Inače podrumi u toj zgradi se zaključavaju katancima a zidovi su napravljeni od drvenih letvi, tako da i ne treba neka velika filozofija ili snaga da se to razbije. Ja sam skinuo te letve i podigao zid, a na prozor sam stavio gvozdene rešetke, i kroz njih ću da pustim struju.  ;D I još preventive radi u podrumu ne držim vredne stvari, samo po neku teglu s ajvar (od pre 10 godine), stare igračke, skršene, stare neke gluposti i novine (mrzi me da gi nosim do kontejner, pa gi sakupljam tu ko hrčak), tako da i ako bi mi neko obio podrum, učinio bi mi uslugu, samo kad bi odneo te stvari.

Šalim se naravno.

Možda bi trebalo da se obezbedi sam ulaz do svih podrumskih prostorija. Da se stave rešetke na svim prozorima i da se dobro obezbede ulazna vrata od podrumskih prostorija.

To je naravno neizvodljivo zbog strukture stanovnika ulaza. Postoji, ne samo u našem ulazu, nego u svim ulazima u zgradama, jedna manjina stanovnika (oko 5-10%) koji namerno ili slučajno ili iz neznanja bojkotuju komšijsku harmoniju jednog ulaza. I zbog takvih ljudi, nama obijaju podrume, nemamo struje u ulazu, nalazimo razne pikavce, kese pune đubreta, papire... i ostale otpatke ispred naših vrata. Pa ne samo ispred vrata, nego i oko zgrade (gde nam se deca igraju) (a i njihova deca se tu igraju), i na našim terasama.

Takođe zbog tih ljudi ulaz nam nikada nije izmeten, izdžogiran a kamo li okrečen. A i kada neko okreči u holu ispred svojih ulaznih vrata, sutradan nađe veeeliku i debelu crnu liniju povučenu preko okrečenog zida!!!!! Ili otiske od stopala po celom plafonu!!!!! hola.

Pa jel se sećaš kad je trebalo da se zameni ona odvodna cev u podrumu. Ona gusana da se skine (jer je bila zapušena) i da se stavi plastična u dužini od oko 5 m. Od 15 stana u ulazu, samo su 5 učestvovala i finansijski i fizički u menjanju cevi. A cev je koštala oko 1000 dinara, i sami smo je zamenili.

Da ne dužim, ukratko, rešenja ima samo je potrebna volja stanara.
19 Mart, 2009, 19:45:40
Reply #13
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Nije vezano za Han, ali je itekako (po meni) crna hronika:
Jel neko čuo što je noćas-jutros policajac iz interventne brigade Beograd u toku akcije  slučajno opalio i pogodio čoveka u glavu zbog čega je ovaj na licu mesta preminuo?  dontunderstand
Prava pravda je SAVEST!
19 Mart, 2009, 19:54:12
Reply #14
  • Starac Focho
  • TJM!
Трагедија! Нек је лака земља покојнику.  А живог ме интересује колко ће да добије тај жандар. По некој логици ствари једно 15 година, ваљда?
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
19 Mart, 2009, 19:59:59
Reply #15
  • Starac Focho
А живог ме интересује колко ће да добије тај жандар. По некој логици ствари једно 15 година, ваљда?

To li se zezaš?

Pogledaj na Dnevnik će možda bude saopštenje za javnost koje su dali, sve će ti se samo kasti!
Prava pravda je SAVEST!
19 Mart, 2009, 20:44:11
Reply #16
  • Starac Focho
  • TJM!
Потера са трагичним исходом
Ђорђе Зарић (24) из Београда страдао после полицијске потере. Интервентна јединица кренула у потеру за аутомобилом који је више пута прошао кроз црвено светло. После принудног заустављања, младић је, излазећи из возила, вратима закачио руку полицајца, а затим одгурнуо уперени пиштољ који је потом опалио, саопштава МУП.

Припадник Интервентне јединице је јутрос, после потере улицама Новог Београда, употребио ватрено оружје, приликом чега је тешко рањен а потом и преминуо Ђорђе Зарић (1985) из Београда. Инцидент се догодио у раним јутарњим часовима, у Улици Омладинских бригада код броја 44, саопштио је МУП Србије.

цела вест

и онда је мрмут завио чоколаду у фолију....
« Last Edit: 19 Mart, 2009, 20:46:10 by NinO »
19 Mart, 2009, 20:58:21
Reply #17
  • Starac Focho
Setite se samo što se desi u Grčku pre neko vreme!?

....kako se postupa kad se zaustavi vozilo u bekstvu.... Kad ga zaustaviš ti slučajno pucaj, ali u glavu, nema mu beganje više.....
Pa ko je ovde sisao vesla? Da li je i cel čamac izeo?
« Last Edit: 19 Mart, 2009, 21:02:11 by Aleksandar »
Prava pravda je SAVEST!
19 Mart, 2009, 23:08:29
Reply #18
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Ovo je teme koja je u delu foruma ''Sve o Hanu'' i zove se Crna hronika. Mislim da bi ovde trebali pisati o tome šta se događa kod nas, u našem dvorištu, gradu. Mislim da imamo šta pisati. Pre neki dan su naša dva sugrađana uhapšena i lišena slobode sa 10 grama heroina i nalaze se u istražnom zatvoru u Vranju. Droga je bila namenjena za nekog u Hanu? Zar u Hanu ima narkomana? A zamislite-niko od policije nije upotrebio oružje i niko nije pogođen u glavu? To što se dešava u Beogradu i šta se tamo stvarno desilo u konkretnim slučajevima, nezna niko od nas, pa nije primereno komentarisati. Nije da branim policajce u ovom slučaju, ali mislim da nijedan normalan čovek, bio on policajac ili ne, ne bi trebao namerno pucati nekome u glavu. Neka to nadležni organi ispitaju i adekvatno kazne. Sada kad imamo demokratsku vlast i samostalne sudove, ja lično ne razmišljam o pravilnosti vođenja postupka i donošenja adekvatne presude za bilo koga.
Ja ne razumem one koji su na sva usta javno kritikovali vlast S.Miloševića, (nosili majice Otpora) javno  bili za promenu vlasti i svega ostalog uz to, a sada kad je to ono što su tražili-opet ne valja policija, sudstvo, školstvo...razmislite bar o svojim stavovima.

Nego da ostavimo Beograd, beograđanima pa da pređeno na Vladičin Han.

To što je neko u predhodnim postovima onako javno izneo podatak da se neke devojke iz Hana bave prostitucijom i to što grupno odlaze na ''posao'' u kombiju (valjda je to onaj od 8 mesta) da bi baveći se prostitucijom zaradile novac u Bujanovcu ili Trnovcu, kao da je hteo da zaintrigira hansku javnost i skrene pažnju da takvo što ima i u našem gradu. Takav podatak je nešto najtužnije što sam čuo u poslednje vreme a vezano je za naš grad. S obzirom u kakvom gradu živimo i sa kojim prosečnim primanjina, nije ni čudo. A šta ćeš tužnije od toga. Da neko zbog loše materijalne situacije bude prinuđen da se bavi time?

Sa ovim podatkom ću upoznati nadležne ljude u hanskoj policijskoj stanici, a ako neko zna nešto konkretnije neka mi pošalje PP i naravno da mu ja lično garantujem anonimnost i diskreciju (uostalom ja i ne znam ko se krije iza nečijeg avatara i imena).
« Last Edit: 19 Mart, 2009, 23:10:43 by police »
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
19 Mart, 2009, 23:15:03
Reply #19
  • Starac Focho
  • TJM!
demokratsku vlast i samostalne sudove
  funnysm

I još nešto, milošević je prošlost. A da li su njegovi ljudi prošlost? Pogledajte Han kao uzorak ko je iz vladajuće garniture bio na vlasti i u vreme Slobodanovo a ko sada, ista je to boranija i u Hanu i na nivou države...