Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Meštani Vladi?inog Hana muku mu?e sa autobuskim prevozom  (Read 1255 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

16 Mart, 2009, 13:44:36
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Meštani Vladičinog Hana muku muče sa autobuskim prevozom

Predstavnici tri mesne zajednice: Dupljana, Manjaka Ljuteža uputili su zahtev Skupštini opštine, da ima pomogne oko problema sa uslugama Autotransportnog preduzeća „Kavim Jedinstvo“ iz Vranja.

Meštani navode da se gotovo svakodnevno autobusi na liniji Vladičin Han – Predejane kvare, a putnici čekaju da dođe drugi ili da majstori otklone kvar. Radnici kasne na posao, đaci u škole. „Jedinstvu“ zameraju što ih prevozi dotrajalim vozilima koja, kako kažu, „gotovo više nisu za upotrebu“. Kad pada kiša prokišnjavaju, a promaja duva na sve strane...

Saša mihajlović, jedan od direktora „Kavim Jedinstva“, kaže da se njihovo preduzeće trudi da usluge poboljša.

U ovoj godini planirana je nabavka 15 vozila sa klimom, a prioritet će imati lokalne linije. Očekujemo isporuku prva tri autobusa. Međutim, i mi imamo probleme. Putevi su loši, a „divlji“ prevoznici otimaju putnike.

Vladičin Han, Novosti, AVP, ponedeljak, 16. mart 2009.

Izvor: Agencija VranjePress
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
16 Mart, 2009, 22:16:15
Reply #1
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT

Ma sve je ovde jasno, Jedinstvo drži monopol i može da se ponaša kako njemu volja. kakve god autobuse da pošalje moraju putnici njih da koriste, jer nema drugih. tako je odkako postoji Jedinstvo.
Pričaju o divljoj konkurenciji. kakva crna konkurencija. Pogledajte autobuse koliko su puni ujutru kad djaci idu u školu npr. A ako ovako nastave, mislim da na liniji puštaju ovakve krntije niko višpe neće da se vozi autobusima, ili stop ili taksi.
Ne kaže naš narod đžaba, "iskrivija se ko urmanički autobus".....
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
16 Mart, 2009, 22:54:03
Reply #2
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +8/-2
... pa oni ne pustaju mnogo bolje ni za medjugradske linije, a kamo li u lokalu.