Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: TV kvizovi  (Read 3417 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

19 Mart, 2009, 00:10:48
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Koji vam je omiljeni kviz i da li ih uopšte i pratite? Da li bi se prijavili za učestvovanje u nekom kvizu i u kom?
Takođe ovu temu možemo iskoristiti za pisanje nekih zanimljivih pitanja i odgovora iz postojećih kvizova.

Ja lično često gledam "Pitanja za šampiona" nekako mi je opušten i čini se lak. Takođe kad uhvatim gledam na HRT-u "1 protiv 100" i koncepcijski mi se on najviše dopada.
19 Mart, 2009, 00:23:18
Reply #1
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Takodje i ja gledam "Pitanja za sampiona".
A volim da pogledam i Slagalicu. :)
Svidjao mi se kviz "Najslabija karika" ali je bio kratkog veka na BK.
A nekoliko puta sam poslala pitanja na kviz "Sam protiv svih",
Ali se ne secam da sam cula gong... :laugh:

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
19 Mart, 2009, 00:40:05
Reply #2
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
Najviše sam volela "Sam protiv svih", a sada su ga sa ovim voditeljem upropastili. "Slagalica" je klasika, naravno, i najbolja je, mnoge televizije su pokušavale da urade nešto slično, ali nikada nisu postigle toliku gledanost. Užasavaju me telefonski kvizovi, tipa prebrojte trouglove ili pogodite zagonetnu ličnost sa slike. Volim i "Pitanja za šampiona". "Visoki napon" i "Milioner" su u principu dobri kvizovi, ali me nervira prevelika pauza između pitanja.
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
19 Mart, 2009, 00:57:47
Reply #3
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Ја у принципу обожавам квизове, у скорије време ми је најзабавнија "фамилијада" невероватно колико глупости извале људи у токе емисије...
нпр:
-Наведите животињу која нема ноге? -миш
-планета сунчевог система? -африка
-део рачунара? -форум ...

Сад сам у процесу окупљања екипе. Хвале ми 3 такмичара, ако је неко заинтересован нека се јави. Ако победимо идемо на море :)
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
19 Mart, 2009, 01:15:06
Reply #4
  • Deda meraklija
  • Ocena: +48/-8
  • Everything I'm not made me everything I am!
Ne pratim nijedan kviz...Nekad sam volela da pogledam slagalicu, narocito deo sa matematikom, ali sada se i ne secam kad sam je poslednji put gledala. U principu su svi kvizovi isti, uglavnom sve namesteno. Pogotovo ''Trenutak istine''! Nisam mogla da poverujem sta je covek sve u stanju da izjavi za neku sumu novca... Mislim ko bi jos stavio na kocku svoj brak i zivot uopste za 100 000din, ili koliko vec...?? sm169
Cista namestaljka....
***What goes around, goes around, goes around comes all the way back around***
19 Mart, 2009, 01:15:43
Reply #5
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Ја у принципу обожавам квизове, у скорије време ми је најзабавнија "фамилијада" невероватно колико глупости извале људи у токе емисије...
нпр:
-Наведите животињу која нема ноге? -миш
-планета сунчевог система? -африка
-део рачунара? -форум ...

Сад сам у процесу окупљања екипе. Хвале ми 3 такмичара, ако је неко заинтересован нека се јави. Ако победимо идемо на море :)

Ja sam čuo za ovaj kviz na neku reklamu, ali nisam gledao. Ja sam jedan kandidat za mesto među tu trojicu? Može li?

Inače, kao naletim volim da pogledam ''Slagalicu''.
Prava pravda je SAVEST!
19 Mart, 2009, 08:16:15
Reply #6
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +6/-0
  • Ih al znam da slikam
Gledala sam Hrvacki trenutak istine,i mislim da je za nijansu bolji od naseg.Prosto je zalosno sta covek moze da smisli ili uradi.Na Hrvackom je bilo jedno morbidno pitanje kao
-Da li bi ste voleli da je zena vaseg ljubavnika mrtva kako kako bi vi zauzeli njeno mesto?
Ma koliko pitanja izgledala prosta i jednostavna,to nisu.To je igra podsvesti i svesti,nekad ni sam ne znas sta je istina.
Ili sto rece Jexy mozda je rec o namestaljci.
19 Mart, 2009, 09:36:52
Reply #7
  • Deda meraklija
  • Ocena: +195/-115
Jos uvek volim da pogledam slagalicu,nekako taj kviz mi je svih ovih god koliko traje najzanimljiviji.Od novijh volim da pogledam-Trenutak istine...
20 Mart, 2009, 19:57:20
Reply #8
  • Moderator
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +70/-2
A niko od vas da ne spomene CIK POGODI, najci kviz. Klinci su talno ludi kako objasnjavaju i mnogo su slatki. Sad su ga nesto izmenili, stara verzija mi je bila bolja, ali sve u svemu kviz koji definitivno utice na raspolozenje u pozitivnom smislu
"Kako se gde sastanemo,drugima kape krojimo i svakome manu nalazimo,a sami smo sebi cisti i neporocni kao da smo danas od majke rodjeni"
20 Mart, 2009, 20:11:32
Reply #9
  • [Administrator]
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Da relativno često gledam Čik pogodi, nasmejem se od srca. Mada više volim "ozbiljnije" kvizove gde su u igri malo veće pare i gde je potrebno suvo znanje. U čik pogodi je fora da pretpostaviš šta će deca da "lupe" nema tu znanja, barem ja tako mislim.
31 Mart, 2009, 11:06:19
Reply #10
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Pogledam kvizove ponekad, ali nemam omiljeni koji gledam redovno. Prijavljivao sam se za milionera, sam protiv svih dok je bio na RTS ali nisu me zvali. Na slagalicu su me pozvali 2005. godine, ali sam bas tad kad sam trebao da odem na snimanje imao ispit, pa sam otkazao...
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
31 Mart, 2009, 12:21:52
Reply #11
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT

Gledam često kvizove na TV-u i pokušavam da se oprobam u kućnoj varijanti, ne ide m i loše čak naprotiv, ali mislim da ne bi se prijavio za nijedan kviz, ipak atmosvera je tamo sasvim druga od kućne varijante, kamere, reflektori, čuda. Posebno omiljeni mi je slagalica (osim prve igre) , a i onaj što ide na B92 pitanja za šampiona je luk i voda......
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....