Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Secam se svog dobrog prof.  (Read 3093 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

28 Mart, 2009, 13:32:50
  • Moderator
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9

Skolsko doba je nezaboravno za sve nas.Ljudi koje prve srecemo izvan kuce u najranijoj mladosti su vaspitaci,ucitelji,nastavnici i profesori.Hteli mi to ili ne,ostavljaju oni svoje tragove na nama, a i mi na njima.Pa evo setite se nekog svog najboljeg vaspitaca u zivotu,kome bi ste se hteli mozda zahvliti.I da ne bude samo belo,mozete pisati i nesto sto vam je bilo ne tako lepo.Jer zivot se sastoji od nijansi i onda je lep.
28 Mart, 2009, 13:49:55
Reply #1
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Ja cu da kazem u ime svih mushkarca: u svakom razredu, bilo predshkolskom, osnovnom, srednjem, bila je po neka uchiteljka na koje smo se palili...toliko. Drugarstvo nam nije bilo na prvom mestu  wassat
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
28 Mart, 2009, 13:53:15
Reply #2
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
Marko Marko...!
Ja pamtim samo moju razrednu Ratku Mihajlovic. Mnogo dobra nastavnica matematike i jos bolji pedagog. Ostali mi nisu ostali nesto u secanju nekom lepom...i Radivoje hemichar je isto bio ok.
28 Mart, 2009, 13:59:19
Reply #3
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Marko Marko...!
Ja pamtim samo moju razrednu Ratku Mihajlovic.
Rekoh vam...
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
28 Mart, 2009, 14:15:34
Reply #4
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Meni je osnovna škola cela u magli, možda kako starim počne da se rasvetljava. Pomenuču učitelje Meseca i Diču od nastavnika Duška Cvetkovića koji mi je usadio ljubav prema matematici, Jocu iz fizičkog, Dobrinku (Surduličanku) iz geografije, Radeta iz istorije i teško mi je da se setim još nekog upečatljivog, ali vredni pomena su svi. Samo sam zaboravio imena.
29 Mart, 2009, 00:38:47
Reply #5
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Ja ne mogu nikog posebno da izdvojim, niti da hvalim niti da kudim, svi koji su me vaspitavali i učili su bili OK! Hvala im!  Thankyou
Prava pravda je SAVEST!
29 Mart, 2009, 04:45:44
Reply #6
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
Ja sam obožavala svoju razrednu Vericu, predavala je biologiju u osnovnoj školi. Volela sam i Radeta, odlično je predavao i bio je super nastavnik. Mada, s većinom nastavnika i sada profesora u srednjoj školi sam došla u sukob, jer nikad nisam volela nepravdu, ali svako od njih se trudio da nam prenese što više znanja i hvala im na tome.
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
29 Mart, 2009, 11:15:16
Reply #7
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT

Duško Cvetković nastavnik matematike u OŠ, vrhunski pedagog i nastavnik... notworthy
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
29 Mart, 2009, 16:19:05
Reply #8
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +12/-2
eeeeeeeeeeeeeeeee   bese si to lepo vreme . . . dok sam isao u skolu jedva sam cekao kad cu da zavrsim a sad bi se opet vratio u  prvi osnovne.
 Do cetvrtog pokojna Milica Aleksic  do 5. i 6. Divna Jovanovic(matematicarka) 7. i 8. Vera Mitic i  nje se najradije setim. .   u gimnaziji Zorica Masic ...  posebno draga mi je bila prof Mirjana Bozinovic  a tu su i Vinko,Rade Amerikanac,Djus,Nikola,Jovan Karulovic,Jadranka,Luca,Mihajlo. . .i neprevazidjeni Hranca
 svaka cast za temu  .. .. vratio sam se  u skolu na trenutak . . ..
29 Mart, 2009, 16:21:26
Reply #9
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
ucitelj Dragan nas je izveo na pravi put....
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
29 Mart, 2009, 18:48:57
Reply #10
  • Deda meraklija
  • Ocena: +48/-8
  • Everything I'm not made me everything I am!
Meni je gore pomenuti Dusko Cvetkovic bio razredni, i stvarno za tog coveka sve reci hvale. I meni je on usadio ljubav prema matematici, koja mi je sada omiljeni predmet. Postujem ga i kao coveka i drago mi je sto mi je bas on bio razredni. Moram da pomenem i Dragoljuba Cvetkovica, nastavnika srpskog. U gimnaziji ne mogu da izdvojim nijednog profesora, svi su mi za sada ok. Nepravde naravno ima, ali trudim se da nemam nikakve konflikte sa njima, i da dam sve od sebe sto se znanja tice....
***What goes around, goes around, goes around comes all the way back around***
29 Mart, 2009, 19:05:15
Reply #11
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Dok mi je Dusko predavao matematiku u osnovnu skolu,voleo i znao sam taj predmet........Zato sto je stvarno znao da nam prenese znanje........ wassat
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
29 Mart, 2009, 20:55:27
Reply #12
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Sve pohvale za temu, odlicna je!
I kao sto rece S.Stamenkovic, razmisljajuci o ovoj temi, na trenutak sam se vratila u skolu.

Svojih profesora iz srednje skole se odlicno secam (nije to bilo bas tako davno ;)), ali je uzaludno pisati o njima jer ne verujem da su nekom poznata imena osim onima koji su isli u Vr u skolu. Takodje i pokojem forumasu iz VR.  ;)
A da! Stanojlo Milosavljevic je poznat svim hancanima, verovatno.  :) Predavao mi je istoriju!
On je bio primer! Relativno sam imala dobre ocene u skoli (narocito iz strucnih pedmeta), ali istorija 1 thignorege7! Celu godinu! Ali na kraju uvek bude 4 ili 5 Thankyou. (to je verovatno zato sto smo bili zemljaci  wassat). Jer istoriju i dan danas ne poznajem, ucila sam je kampanjski.

U osnovnoj skoli od prvog do cetvrtog razreda sam svake godine imala drugog ucitelja-cu.
Ali kao najbolji, najpredaniji  ucitelj meni  je bio Sasa Labudovic. Secam se da nas je na najprostiji nacin terao da naucimo. Ucio nas je da pevamo, da sviramo, da igramo...Takmicili smo se izmedju sebe...Imali smo mini biblioteku u ucionici.....A uvek bi nas, kad smo imali dobre rezultate,  vodio na sladoled, sampitu....celo odeljenje! Stvarno ne verujem da je neko imao takvog ucitelja kao ja i moji drugari iz odeljenja.
Uzgred, nisam ga srela jos iz osnovne skole. Jel zna neko kako je? I prenesite pozdrave Thankyou

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...