Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Kakav je no?ni život Hana?  (Read 56088 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

11 Oktobar, 2007, 04:52:37
Reply #200
  • Deda meraklija
  • Ocena: +12/-5
Pa aco znas kako, uvati pre neki dan na TV Vranje "ULTRA GIGA MEGA SASA PEJA GRAND ZVEZDE u VRANJE!"
icepi se nachisto kad vido trebao sam nekako ono da snimam, abe ludnica uvati me neka manija
da dvestadesetog se umoca od smejanje, sve sve ali kad otido u Leskoteku u han kad gi vido pevaci
mogu ti kazem da ima vise talenti od svi vranjanci duka pogotovu!

ZIVEO DUKA DIJABOLIK!

P.S. Milance Markovic bese sudija!
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§
12 Oktobar, 2007, 01:24:45
Reply #201
  • Deda meraklija
  • Ocena: +8/-2
  • niko ne moze da zna sta to sapuce vetar!!!
Duka je najaci mora ga teramo da se prijavi za zvezde granda...........

pozzzzzz za duku legendu
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
12 Oktobar, 2007, 23:44:23
Reply #202
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +7/-0
  • dal valja ovo a?
e ti ga teraj neni,tebe ce te poslusa. ima da pobedi,lepo peva a i fura taj fazon
imam samo jedan grad,porodicu,jedan hram i silno se trudim da ih mnogo ne brukam
05 Decembar, 2008, 21:59:11
Reply #203
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
Xan je centralno mesto za vranje, surdulicu i leskovac...na super je mesto. kad bi se razvio turizam i dobar nocni zivot (jos 1 diskoteka npr) onda bi se dolazilo u han bash.. i fali jedna peshacka zona,fali osvetljenje, mnogo dobro osvetljenje i na autoput kilometar iza i ispred nadvoznjak,a i u sam grad.i novi most da se osvetli.

zemljiste pored morave, izmedju dva mosta treba pod hitno da se iskoristi za gradnju parka i poplocavanje keja. i da se spoji sa green rusenjem one radnje za izradu sanduka.nista licno,taman posla. jos jedan kafic-klub i tu.a moze i da se spusti neki kafic na reku, tipa porto belo jer za veci nema  mesta.

takodje bi ja npr.zatvorio svetosavsku od turist do poshtu. i tu bi bila peshacka zona. a saobracaj bi funkcionisao preko okolne ulice. han je mali i moze da podnese taj tranzit,a i kroz neku buducu rekonstrukciju ulica bi se te ulice prosirile.

na mesto gde je bio polet moze da se napravi normalan sat. ili fontana. ili tu moze da bude druga diskoteka  u koju bi se ulazilo iz te peshacke ulice.samim tim bi i ove dve nemanjine ulice postale peshachke pa bi bilo fantasticno da se postavi par kafica i tu pored kalimanku.

na taj nacin bi han postao regionalni turisticki centar,posebno za nocni zivot.

treba i da imamo menadzeri koji su iz han,a u bg su. ko npr.igor,ili ne mora da bude iz han,ali da bude neko ko je dobar sa te zvezde i zvezdice jer dzaba infrastruktura ako nema ko da gostuje tu...i to da radi za t.o. vl.han

ima jos puno sto da kazem :)
05 Decembar, 2008, 22:26:04
Reply #204
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
....ima jos puno sto da kazem :)
Dosta je, eeeeeeej, ce budemo po popularni od Jagodinu i palmu s ovoJ tvoje. Pazi nemoj te uvati upala od tol'ko pisuvanije... i kad ce dojdesh na  drinking2?
« Last Edit: 05 Decembar, 2008, 22:32:06 by EricTheViking »
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
05 Decembar, 2008, 22:54:25
Reply #205
  • Deda meraklija
  • .
....ima jos puno sto da kazem :)
Dosta je, eeeeeeej, ce budemo po popularni od Jagodinu i palmu s ovoJ tvoje. Pazi nemoj te uvati upala od tol'ko pisuvanije... i kad ce dojdesh na  drinking2?

zabravi se malo :)
a i zaboravi da kazem da bi ti mogo da nadogradis kucu i da napravis neki hotel,motel,pab jer ce Mrkin (Milutin Mrkonjic) koridor 10 da cepa tamo kod tebe.

pa mozes da napravis neki kao klub sa igrachice i dobru kantri muziku, da kamiondzije i ostali svrate malo da se odmore dok im Zoca popravlja mahine

na  drinking2 dolazim 18-og, za slavu,ce te vikam
05 Decembar, 2008, 23:29:06
Reply #206
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
  Odličan predlog za prostor između dva mosta. Tu bi neki park, trg ili sta god mogao da postoji. E sad za zatvaranje Svetosavsku mislim da nema nikakve mogućnosti Han ima takvu linijsku strukturu (ko na divlji zapad i šerifi su na početak ili kraj ulicu u čelo ko u western filmovi  25r30wi) i jos je brdovit kraj i mislim da nema normalnog funkcionisanja ako se zatvori glavna ulica za saobraćaj. Možda samo petkom i subotom od 21h do 02h, ali drugačije mislim da je neizvodljivo..
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
05 Decembar, 2008, 23:44:41
Reply #207
  • Deda meraklija
  • .
dobro,ali ovo je nesto sto bi bilo na dugorocniji period. i na primer, autobus ne mora da ide do zeleznicku. a kamioni sto idu u nektar mogli bi da idu preko cvecu luku,tako bi se saobracaj dosta izmestio iz centar. ali dobro, to je bas velika investicija.

ali teren izmedju dva mosta nije i trebao bi da se odradi. nisam gledao nikad generalni i urbanisticki plan  za han,ali sam sa Lelu pricao jednom i kaze da postoji vec takva ideja.

ma moze han mnogo lepo da se uradi. i mislim da je tranzitni turizam i  nocni zivot buducnost hana.
05 Decembar, 2008, 23:58:59
Reply #208
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
dobro,ali ovo je nesto sto bi bilo na dugorocniji period. i na primer, autobus ne mora da ide do zeleznicku. a kamioni sto idu u nektar mogli bi da idu preko cvecu luku,tako bi se saobracaj dosta izmestio iz centar. ali dobro, to je bas velika investicija

Palo je i meni ovo na pamet i pretpostavio sam na šta misliš, ali za ovako nešto treba umesto sadašnja dva trebalo bi dvaes mosta preko moravu. Odlutasmo malo od temu, ali samo malo jer su ovo sve predlozi kako da se između ostalog unapredi i noćni život Hana. A GUP za Han? Misli da tako nešto i ne postoji. U Han se sve rešava u minut. Nema planiranje unapred, a GUP se radi na 20 godine, tako nešto u Han  sm169... Pa i da postoji verovatno bi se kršilo svakih 48 sati
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
06 Decembar, 2008, 00:12:49
Reply #209
  • Deda meraklija
  • .
pa to su sve neki preduslovi za razvitak nocnog zivota,a uz to ide i razvoj privrede.. GUP bi morao da postoji, samo je pitanje kakav je..na sta lici i kad je pravljen. ako ne postoji, jos bolje, moze nesto kasfetno da se uradi, ali verovatno da postoji. a za krsenje nema brige jer se nista posebno i ne gradi ...
06 Decembar, 2008, 00:43:33
Reply #210
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
  Odličan predlog za prostor između dva mosta. Tu bi neki park, trg ili sta god mogao da postoji. E sad za zatvaranje Svetosavsku mislim da nema nikakve mogućnosti Han ima takvu linijsku strukturu (ko na divlji zapad i šerifi su na početak ili kraj ulicu u čelo ko u western filmovi  25r30wi) i jos je brdovit kraj i mislim da nema normalnog funkcionisanja ako se zatvori glavna ulica za saobraćaj. Možda samo petkom i subotom od 21h do 02h, ali drugačije mislim da je neizvodljivo..

Ljudi, vi izgleda niste skoro bili u Han. Svetosavska uopste ne treba da se zatvara. Posle 22h, radnim danima, mozes i da legnes nasred ulice i nema niko da te zgazi. I ``serifi`` su tu izlisni, jer nema uopste nikakvog saobracaja. Po kaficima(mislim u obadva 25r30wi) je pustos, a ljudi sede kuci.

Ne smeta nama saobracaj, niti neosvetljeni most. Nama smeta sto nemamo pare... lol
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
06 Decembar, 2008, 13:47:43
Reply #211
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Nocni zivote Hana,drama,tuga,nigde nikoj,svi se zatvarav u kuce,ne znam zasto sm169
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
06 Decembar, 2008, 16:45:49
Reply #212
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +37/-35
Sinoc sam bio u grad i upoznao neke dve zgodne ribe,ludo smo se proveli :-)
13 Decembar, 2008, 21:44:11
Reply #213
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Ljudi, ima li nesto po grad, odavno nisam izlazila?
13 Decembar, 2008, 22:01:10
Reply #214
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Ljudi, ima li nesto po grad, odavno nisam izlazila?

Tuga :'(
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
13 Decembar, 2008, 22:17:14
Reply #215
  • Deda meraklija
  • .
sad ce bude, od 20-og pa do januara, mesec ipo dana ce bude ok, svi ce se sjatimo u han
16 Januar, 2009, 14:46:49
Reply #216
  • Deda meraklija
  • Ocena: +205/-149
Gde najradije izlazite i kako se provodite? drinking2
16 Januar, 2009, 15:14:48
Reply #217
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Jeci, slabo izlazim, 3-4 puta mesechno u Han i to na bilijar, klasika, bikerski. Ti, milo, kude izlazish?
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
16 Januar, 2009, 16:11:39
Reply #218
  • Deda meraklija
  • Ocena: +205/-149
Ja sam iz Bg. Ovde izlazim ali se ne provedem tako dobro kao u Han.
16 Januar, 2009, 16:13:34
Reply #219
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Ja sam iz Bg. Ovde izlazim ali se ne provedem tako dobro kao u Han.

Ene, što pričaš to devojko, od onolki Beograd ti se lepo provodiš u Han.  ???  ???
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....