Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Svi smo mi po malo Miki...  (Read 12913 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

08 April, 2009, 16:37:27
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Stvarno ne pratim Velikog brata. Svi koji me znaju mogu to da potvrde. Znači ne foliram se u smislu, kao ne gledam u stvari sam uz BB-a cele noći. Ne volim relity emisije tog tipa. Ali sam preko sredstava javnog informisanja (koji uglavnom pišu samo o mafiji u Srbiji, sve težoj i težoj ekomonskoj situaciji i naravno o Velikom Bratu) saznao da je Miki iz Kupinova pobedio!? I uzeo zagarantovanu sumu novca, što je sa te strane u redu. I trebao je da ih uzme. Pa proveo je sa ostalim VIP-ovcima onoliko dana u kući!!!! Zaradio je on i više!!!!
Hteo, ne hteo ispadoh jako dobro informisan u vezi toga...i kad otvorim frižider, vidim Mikija!!!! Ali ko je taj Miki? Zar živimo u zemlji gde je takva ličnost V.I.P (VIP je skraćenica koja na engleskom jeziku označava "Veoma važnu osobu" (engl. Very Important Person). Imati status VIP-a znači na aerodromima ići preko reda, imati pristup "VIP" prostorijama i slično. Na stadionima postoje "VIP" lože. Status VIP-a imaju diplomate višeg ranga, generalni direktori velikih kompanija i drugi) izvor Vikipedija.
Po čemu je dotični gospodin stekao taj status? Zbog toga što se pojavio u prvom serijalu VIP-a BB i tamo se ponašao i izgledao tako kako se ponašao i kako je izgledao...

Zar da naša deca na ''Googlu'' traže njegovo ime...ponavljaju njegove izgovorene ''bisere''....pa mi stariji smo ponavljali bisere iz ''Otpisanih'' ''Kamiondžija''...''Lajanje na zvezde''...''Maratonaca''...''Balkan ekspresa''....

Ej, ali njega je valjda, ovaj srpski narod i izglasao SMS porukama!!! A zašto? Pa jednostavno...zato što je on među VIP Srbima bio stvarno najbolji!!! Kakvi su onda oni ostali? (neke izvikane misice, sponzoruše, propale pevačice, homoseksualci, propali rokeri alkoholočari, političari željni podrške...itd, itd..) Što bi rekli naši stariji: ''Sve moj do mojega''  Ali to je nešto najbolje što Srbija ima...to su VIP ličnosti Srbije...

U stravi nije ni čudo...kod nas se na kioscima najbolje prodaju knjižice sa ''životnim pričama'' sidom zaraženih prostitutki, mafijaša u zatvorima, politički propalih ljudi, penzinisanih generala propalog režima...takve knjige postaju bestseleri, dožive i po nekoliko izdanja...Joj, pa ako još i g-đa Nives Celzijus napiše knjigu kako se treba je.ati sa celim fudbalskim klubom (zajedno sa svim pomoćnim osobljem i sa nekim od navijača!!), gde ćeš lepše i obrazovanije štivo od toga...

Pa sad kad je VB ili BB (eng.) završen, kao osnovni izvor obrazovanja, vraćamo se, a kome drugom, nego Saši Popoviću, ''Grand show-u'' i naravno ''Kursadžijama''...

Zaboravimo Ivu Andrića, Mešu Selimović, Desanku Maksimović, Dostojevskog, Jesenjina...

Knjige naših osnovaca štampaju se u Hrvatskoj, svaka škola ili svako odeljenje ima svoj program, čak svaki nastavnik, učitelj. Bira ko će šta da radi, na koji način. Jeb..i ga, to ti je demoktarija. Ne znam ko je to učinio, ali je to učinio smišljeno. Unazadio je školstvo u Srbiji za dva veka (ako ne i više), a time i srpsku budućnost...šta ćeš veće kazne od toga. Bombardovanje Srbije, je bio samo početak.....
Hteli mi to da priznamo ili ne, ogledalo našeg stanja svesti, našeg standarda i svega ostalog se jasno vidi...

samo, nemojte mnogo da se sekirate zbog ovoga. Ima izlaza iz ove krize i rešavanje osnovnog životnog pitanja. Stambenog. Kako? Pa vrlo jednostano.... uzmite mobilni u ruke i LICITIRAJTE STAN U BEOGRADU....srećno!!! tvrdzid dontunderstand
« Last Edit: 08 April, 2009, 16:51:51 by police »
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
28 April, 2009, 02:56:44
Reply #1
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
Opet je prosto i opet se svede na ono sta sam u vishe navrata i kroz vishe tema pokushao da predocim ,a to je - uticaj medija.Ne radi se samo o velikom bratu i samozvanim "VIP" licnostima , uticaj se da videti i u muzici , filmu , stagod.

Danas da bi "VIP" postao potrebno je : Mobilni telefon sa kamerom (komada 1) , zreo patlidzan (komada dva) , sarplaninac (Opcionalno, u zavisnosti od sexualnog apetita).