Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: frustracije nastavnika provokativnim ponašanjem u?enika  (Read 2033 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

17 April, 2009, 23:56:50
  • Moderator
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Mislim da ovde imamo svi sto reci.Vi koji ste ucenici izvolite nam odati tajne,kako najbolje nervirate nastavnike,a vi nekadasnji ucenici prisetite se kako ste vi nervirali svoje nastavnike,a vas kolege nastavnike ,molim recite sve sto vas nervira kod ucenika.
« Last Edit: 17 April, 2009, 23:59:11 by Dina »
18 April, 2009, 13:02:56
Reply #1
  • Moderator
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Pa molim vas,zar se vi stvarno toliko bojite svojih nastavnika?
Ma nemajte straha evo jedne tajne,ucitelji,nastavnici prof.brzo zaborave sve iako ste ih nervirali ili bilo cime provocirali,ajd pricajte ovde bez straha malo.
« Last Edit: 18 April, 2009, 13:18:17 by Dina »
19 April, 2009, 02:50:45
Reply #2
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +5/-1
jedem za vreme odmor maSTan burek nad katedru :) ...
pitam da idem u wc u sred predavanje..."zaboravim" da zatvorim vrata kad izadjem...
kad nemam domaci kazem da sam zaboravio svesku i toj tvrdim pa bilo sto da prica profesor ja sam zaboravio svesku a uradio sam domaci i moz da dubi na glavu profesor ako oce...
nista posebno... cisto onakoj za moju dusu... a kad ocemo stvarno da iznerviramo profesora lepo smislimo cel plan :D
« Last Edit: 19 April, 2009, 02:52:42 by PFC_4ever »
19 April, 2009, 12:34:50
Reply #3
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +56/-19
Odem ti ja jednom u skolu kad ono ispade imali smo domaci….
Pita prof.dal imam domaci ja naravno nemam,pita ona zasto nisam uradio….
Zbog pucketanja rekoh.Pucketanja?-pita profesorka-kako to zbog pucketanja….
Ovako-rekoh ja-budim se ja jutros cujem neko pucketanje,pogledam levo pucketa,pogledam desno pucketa,pogledam gore I dalje pucketa,ma pogledam ti ja dole kad ono meni puca ku__c za domaci….

Nemi zamerite za ovakav recnik al mi bilo interesantno da to napisem….. drinking2 i dovoljno provakativno
Sve je lako biti osim covek...
Izdrzati to je temelj vrline...
Zivot nam vraca ono sto mi drugima dajemo....
Nikad nije ni bilo ono sto je bilo...
19 April, 2009, 21:16:26
Reply #4
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +1/-0
evo i mene Dina!  Thankyou  o ovoj temi sam čaprkala po Netu i našla niz zanimljivih podataka!prosto da ne povjeruješ šta sve ne smisle učenici...a što je najstrašnije sve je veći porast teških agresivnih napada na nastavnike i to u mlađim razredima OŠ. ja sam "relativno" mlad bivši učenik ali dolazim iz ruralne sredine tako da se nisam susretala sa težim oblicima nediscipline u OŠ al je zato u SŠ bilo čuda...moje istraživanje se ipak odnosi na OŠ
21 April, 2009, 15:04:48
Reply #5
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +1/-0
ništa, draga Dina, izgleda da učenici (sadašnji i bivši) nisu nervirali svoje nastavnike. ostajemo jedino ja i ti na ovoj temi..