Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Veliki brat-nova sezona  (Read 10124 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

20 Septembar, 2007, 19:49:54
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
  • Ocena: +5/-0
 U subotu 22.septembra počinje nova sezona.Najavljuju velika iznenađenja,počevši od samog izgleda kuće (biće sređena kao koliba),preko  mnogo zanimljivijih zadataka do mnogo boljih kandidata.Ako najave budu i u pola tačne biće zanimljivo za gledanje,a kao veliki fan nadam se da neće da me razočaraju
21 Septembar, 2007, 20:42:07
Reply #1
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
Vrh Brate  banana1
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
21 Septembar, 2007, 21:00:02
Reply #2
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
ovo je dnevna soba
01 Oktobar, 2007, 15:28:12
Reply #3
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
Namesti mi se srce u subotu kad ispade Ranka,baš me je nervirala.Mislim da su se sve žene obradovale ubacivanjem novih kandidata,valjda će sad da bude zanimljivije za gledanje  ???
04 Oktobar, 2007, 18:20:46
Reply #4
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
sinoć im po prvi put dali alkohol i oni poludeli.Počeli su s muvanjem već posle nedelju dana,izgleda da uzbuđenje tek počinje i da će stvarno da bude "očekuj neočekivano"
A tek kad im nestanu cigare biće ludnica.Očekujem da uskoro dođe i do neke tuče
« Last Edit: 04 Oktobar, 2007, 18:22:18 by hancanka »
04 Oktobar, 2007, 18:33:59
Reply #5
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Причају и пишу нешто о већој гледаности од првог ВБ-а. Ја сам био слуђен првим и гледао редовно, а ово сад нисам ниједном. И занам још много који не гледају а гледали су.
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
05 Oktobar, 2007, 11:18:57
Reply #6
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
U pravu si Alex i samnom je ista situacija.Sad gledam kad se setim i sve očekujem da će nešto spektakularno da se desi pa da me opet privuče.od ovih ukućana očekujem da vidim ko će prvi da se pobije i izleti iz kuće zbog toga  lol
Ove nedelje su nominovani:Burek,Dijana i Danilo.Priželjkujem da ispadne Danilo jer ga ništa ne razumem kad priča,a i preteruje sa provokacijama.
07 Oktobar, 2007, 13:54:01
Reply #7
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
Ode i Danilo,pogađam nema šta  ;D
11 Oktobar, 2007, 01:05:00
Reply #8
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +7/-0
  • dal valja ovo a?
jos i dijana da ispadne i srce da mi se namesti. a bureka mi stvarno zao,nije on kriv sto je bolestan u mozak
imam samo jedan grad,porodicu,jedan hram i silno se trudim da ih mnogo ne brukam
12 Oktobar, 2007, 01:34:00
Reply #9
  • Deda meraklija
  • Ocena: +8/-2
  • niko ne moze da zna sta to sapuce vetar!!!
Burek protiv shevcenka.... ;)

prava je bundeva ovaj burek, ne ga razumem
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
12 Oktobar, 2007, 16:01:38
Reply #10
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
Što zbog kazne VB,što zbog nominacija šestoro nekažnjenih ukućana,nominovani ove nedelje su: Burek,Mišel,Nataša i Zeka.
Po predviđanjima sa VB foruma kuću će napustiti Zeka ili Burek.Moj favorit za ispadanje je Mišel,jer je mnogo dosadan.
Ne mogu da ne pomenem Mićkovo muvanje Nataše.Pravi crnogorac nema šta,ali nezna on na koga se ustremio,nišlijka je to.Hvala im što su me nasmejali do suza  :laugh: :laugh: :laugh:
12 Oktobar, 2007, 23:46:34
Reply #11
  • Stariji meraklija
  • dal valja ovo a?
ne da su me nasmejali,nego mi seplakalo kolko su glupi
imam samo jedan grad,porodicu,jedan hram i silno se trudim da ih mnogo ne brukam
14 Oktobar, 2007, 10:57:25
Reply #12
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
Kuću je sinoć napustio Zeka.Ostade za njim uplakana Jelena i Burek koji je uvek posle izbacivanja raspoložen da svima spusti po koju  baby2
15 Oktobar, 2007, 01:12:57
Reply #13
  • Stariji meraklija
  • dal valja ovo a?
ma smaraci svi,i ovaj zeka kao muka ce mu je za jelenu...al sutra. taj vu ni ime nece zapamti ja da vam kazem. lik je micko i oni bosancerosi. gleda sinoc nesto malo,lele jedna sto se bese odvalila,jedva gu iznesose
15 Oktobar, 2007, 15:32:15
Reply #14
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
Ne mogu da verujem da je bila tolko pijana.Sutra dan je objašnjavala da joj se to dešavalo i na nekim nastupima (go go igračica).Burek bar iskoristi da je dobro ispipa
19 Oktobar, 2007, 17:05:55
Reply #15
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
Nominovani ove nedelje su Burek i Mićko.Ovaj put tipujem na Mićka,iako je ogromna većina za to da ove nedelje Burek napušta kuću.
21 Oktobar, 2007, 14:21:18
Reply #16
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
 Ode i Burek,baš me interesuje o kome će sad stalno da pričaju i s kim će da se svađaju.
 Prošlo je već mesec dana a ja ne vidim nikog od ovih ukućana kao mogućeg pobednika.Mislim da niko od njih ne zaslužuje pobedu i samo se nadam da će uskoro nekog novog da ubace , jer ovo po meni više  ne zavređuje da se gleda
21 Oktobar, 2007, 16:05:15
Reply #17
  • Stariji meraklija
  • dal valja ovo a?
e bas ako su ga izbacili,poceo me nervira sa njegove gluposti. ona krmaca i ona ex-striptizeta nisu htele ni da se pozdrave. ipak mi micko mnogo gotivniji lik.
26 Oktobar, 2007, 18:30:19
Reply #18
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
 Ove nedelje na repertoaru je bila premijera Gospođe Ministarke.Moram da priznam da nisu bili loši ali Radovan 3. od prošle godine je neprevaziđen.Došao je red i na ovonedeljne nominacije,a tu je tek nastala zbrka.Što zbog svojih dugačkih jezika,gluposti i glasova nekih ukućana nominovani su: Jelena,Dijana,Mišel,Slaviša i Mićko.Sutra ispadaju dvoje od njih,a po brojnim anketama favoriti za ispadanje su Jelena i Mišel ili Slaviša.Dodatna kazna koju je popio Mićko je da u narednih 48 sati u kući neće biti tople vode.
Valjda će neko da se seti lončiranja,da žive u Rosulju sigurno bi znali da se snađu.  shover  :) :) :)
28 Oktobar, 2007, 14:00:37
Reply #19
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
Sinoć su kuću napustili Jelena i Mišel,a na iznenađenje ukućana i svih onih koji juče nisu čitali Kurir u kuću je ušao stari vuk Miki.Još sinoć je dobio neki tajni zadatak,bile su i nominacije jer jedan ukućanin napušta kuću već u sredu.Očekuj neočekivano je ovogodišnji moto ,a Ana je najavila da je upravo počeo mesec velikih iznenađenja.Videćemo šta će biti ali moram da priznam da mi se ovo prvo iznenađenje uopšte nije dopalo.Miki ih je već sve napljuvao po novinama a videćemo kako će sad da se ponaša.Fore su mu provaljene,a i ovi ukućani neće baš da ga trpe kao oni prošlogodišnji.