Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Veliki brat-nova sezona  (Read 9916 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

30 Oktobar, 2007, 19:16:27
Reply #20
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
  • Ocena: +5/-0
Nominovani za sredu su :Marina,Slaviša i Tanja.Favorit za ispadanje je Tanja.Za sada je  Mikijev ulazak doneo koliko toliko razotkrivanje ukućana pre svega muških i na tome mu hvala.U sredu će ući još neko pa da vidimo da li će konačno postati zanimljivo,samo da ne puste Bureka ponovo
01 Novembar, 2007, 18:18:42
Reply #21
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
 Sinoć je očekivano kuću napustila Tanja.Ušlo je i petoro novih ukućana među njima i jedan vranjanac.Videćemo kakva će sad da budu dešavanja u kući,nadam se da su ovi novi zanimljiviji od starih ukućana
02 Novembar, 2007, 11:57:38
Reply #22
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
U subotu će kuću napustiti:Miki,Elmir ili Slaviša.Po brojnim anketama favorit je Slaviša a ako ih i u subotu bude držao dogovor od noćas izlaze braća bosanci.Baš da vidimo i to izbacivanje
02 Novembar, 2007, 12:50:16
Reply #23
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Како улегоше нови укућан и и ја поче активније да пратим. Пре тога сам одгледао само 3 - 4 емисије за месец дана. Сад је изгледа мало интересантније. Карађорђе је вероватно фаворит за победу и то по мом мишљењу већи од микија. После свега што смо могли да видимо од њега.
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
04 Novembar, 2007, 01:26:39
Reply #24
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
Iz kuće je izašao Elmir,na moju žalost.Mislim da je mnogo bolji čovek od Slaviše i još ne mogu da verujem da je ovaj opet preživeo nominacije.Naravno da njihov dogovor o zajedničkom izlasku nije ispoštovan,što smo i predpostavili.Videćemo šta će od sutra da se dešava.
P.S.:slažem se s tobom Alex da je sad zanimljivije,a Đole je baš fin mada teško će da opstane do kraja pored ovih ala
04 Novembar, 2007, 20:43:05
Reply #25
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +4/-4
  • tebraman
Ma Crnja je zakon..... ;D
stavljam dzidzu u sarmu kad fali zacin C
09 Novembar, 2007, 14:16:30
Reply #26
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
Nominovani ove nedelje su Gojko i Zorica,po anketama ispada Gojko a meni je baš sve jedno.
Ove nedelje su imali najgluplji zadatak od kad se kod nas emituje ovaj šou i nisu ga prošli.
11 Novembar, 2007, 00:14:56
Reply #27
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
I ode Gojko MUZIKRAVIĆ.Koji smorovi ni žurku ne umeju da naprave,ovo više ne vredi da se gleda.Sad kao uživo nominacije u sredu,ali samo   čisto sumnjam da će to da donese neko uzbuđenje osim ako ne budu javne nominacije.Kao da se u ovu sezonu ušlo bez ikakvih priprema,sve izgleda kao da zadatke smisle u trenutku,a ukućane ko je birao svaka mu čast sve smor do smora.Stvarno sam bila fan ali više nemam želju da gledam ove gluposti.
11 Novembar, 2007, 05:20:49
Reply #28
  • Deda meraklija
  • Ocena: +12/-5
Ja posteno nikad ni nisam imao zelju da gledam ovaj show, osim da me mene gledav unutra:)
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__