Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Imaju li Han i Surdulica internet caffe?  (Read 1226 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

07 Jun, 2009, 23:36:08
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Moze li mi neko reci,imaju li Surdulica i Han internetcaffe?Mladi se zale da nemaju kuci internet,sto mislite o ovakvoj ideji?Dobija se radno mesto,a ljudi su povezani sa svetom.
08 Jun, 2009, 01:03:01
Reply #1
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Draga Dina,
Za Surdulicu zaista ne znam... ali da u Vlad. Han  postoji internet kaffe sam gotovo sigurna...
Moji dragi hancani koji su dole, nek potvrde me. Oni verovatno bolje znaju :)

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
08 Jun, 2009, 01:32:34
Reply #2
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Ne postoji internet kafe. Znam da ima wireless u Caffe24 i u Swiss mozda jos negde nisam siguran. Takodje postoji jedna igraonica (liči na igraonicu) bez izlaza na internet.
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
08 Jun, 2009, 19:08:52
Reply #3
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Mogao bi da se pošalje dopis Telekomu da pokloni jedan ADSL priključak i sponzoriše isti to nije puno para na brzini od 4 Mbps za godinu treba izdvojiti 30.000 din po maloprodajnoj ceni, samo da bi se nešto polonilo mora da se traži, a to jedino može preko neke institucije, Kancelarije za mlade koja nije profuncionisala ili same opštine. Ljudi to je samo 30.000 din godišnje !!! I dodao bih da upotreba interneta mora da bude besplatna jer jedino tako može da se postigne cilj edukacije, da se obezbedi barem 5 računara potrebno je oko 150.000 i to je previše shodno nameni tih računara ne bi trebalo da služe za igranje mrežnih igrica.