Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Ajs Nigrutin , Timbe fotelja + Techno Bastards  (Read 1755 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

06 Maj, 2009, 15:43:22
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
Dosho je i taj momenat kada vi ,dragi forumasi vasim likom i delom mozete da uveselite neuveseljene.
Kada vas jauk za volontiranjem pretacemo u stvarnost.

U skladu sa etimoloskim znacenjem reci "Volontiranje" (onaj koji služi dobrovoljno i besplatno) pozivamo sve muske jedinke iznad 60 kila da,bez novcane nadoknade, svoj lik stave u sluzbu ove akcije.

Apelujemo na vashu dobru dushu i regionalno-patriotski duh (ovo ce sigurno sve privuci) da izadjete u susret ovoj ideji jer crkavica iz naseg ,vec bushnog dzepa ,jedva da je dovoljna da ugosti ove doajene shou biznisa. Radi se o tome da imamo prostor i sve ostalo ali uslovljeni smo - da platimo obezbedjenje.

Valjalo bi da se napomene da vase prisustvo bice simbolicno i da cemo za svaki slucaj angazovati jednog nadrkanog profi lika.....

VAZNO.UZVICNIK.

Ovo je neprofitabilna akcija za sve nas.Tako da neki pametnjakovic ne pomisli kako mi eksploatisemo ljude ne bi li nama obezbedili letovanje u Buljaricama.Ja bih voleo da je drugacije no nije.

VAZNO.DVA UZVICNIKA.

Ova akcija iako na prvu "pomisao" izgleda beznacajna,na drugu trecu i cetvrtu, ona to nije....
Marketing ce za cilj imati da kroz saljive i svima citljive redove uzdigne svest mase o kulturi zivljenja.

Ekoloski,a u sklopu reloud-a, pokret "Jel i kuci bacas na ulici?!!?" predocice sirokoj masi sve cari odlaganja sekundarnih sirovina u kantu, razbiti mit o "mangupima" koji svoju moc
i revolt,usled represije sistema,manifestuju bacanjem po ulici (npr.Ee kume (j)ebes bre sve kume gle sad....  Konzerva piva,lansirana rukom idiota, tog trenutka krenula je na svoje
besomucno proputovanje od 5 godina) i nabaviti tecni azot za sve one sa nezeljenim bradavicama.

P.S. Perice, poznavajuci tvoj besprekorni patriotizam bio sam slobodan i spremio sam ti indetifikacionu karticu.Carobna je i u boji.

Salu na stranu neophodni su nam ljudi za to vece koje cemo staviti u sluzbu formalnog obezbedjenja.....

Pitali ste kako da pomognete , evo odgovora.

BTW svi su gledali velikog smrada tako da nema potrebe ulaziti dublje u identitet i delo ove grupacije.

http://www.youtube.com/watch?v=_JySIrj9ZBc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=flZ0_qTlUps
« Last Edit: 06 Maj, 2009, 22:43:31 by Ceka »
06 Maj, 2009, 16:18:34
Reply #1
07 Maj, 2009, 12:19:21
Reply #2
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Daj datum, pa da sa nekom verovatnoćom potvrdim da li bih mogao. Što se mene tiče najmanji problem da glumim gorilu tad, ali samo ako sam u Han
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
07 Maj, 2009, 14:41:49
Reply #3
  • Deda meraklija
krajem ovog meseca...

bilo bi carobno ako si tu.....

07 Maj, 2009, 15:22:28
Reply #4
  • [Global Moderator]
Tek posle 8 jun sam u Han. Ali naćiće se neki da bude redar valjda. Znam da je kao i na utakmice obavezno da ima redari, pa mislim da nije ni problem da se jave ljudi.

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
07 Maj, 2009, 15:28:14
Reply #5
  • Deda meraklija
ocevidno je problem volontirati kada ima sta da se radi.......

07 Maj, 2009, 15:32:48
Reply #6
  • [Global Moderator]
Pa nije mi jasno šta fali, marker fluorescentni preko majicu redar si i još imaš dabe ulaz na žurku. Trebalo bi da se javi dovoljno redara.

07 Maj, 2009, 15:35:47
Reply #7
  • Deda meraklija
Postoji razlika izmedju - biti volonter i BITI VOLONTER.

jos jednom moja konkluzija dominira ovim forumom sto se naravno uvek malo kasnije ispostavi.

no dobro bolje ikad nego nikad.

10 Maj, 2009, 23:37:45
Reply #8
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Ja bi se javio, ali garant cu da izvuchem tepanje, jer sam iz Surdulice, te, zhao mi je, moram da odbijem. Ko nije dobar za sebe nije ni za druge... :)

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
10 Maj, 2009, 23:59:04
Reply #9
  • Deda meraklija
  • Ocena: +49/-6

Odbijam iz više razloga....

1.   Ne slušam te likove i tu miziku...niti iko iz moje generacije

2.  U 12 00 neznam za sebe

3.  "Reload" je nešto drugo i tu smo spremni da kao lokalni bend
                             sviramo sat vremena i više bez kinte za obostranu promociju....

Na tehno delu Reload-a se nećemo videti....

Toliko od mene Igore , juri mlađu ekipu...