Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Ludi kamen  (Read 1683 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

11 Maj, 2009, 12:58:58
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9

Iskrene cestitke nasem Manci i Suncici.                                                                                                                                                      I nemojte se cuditi sto ce od sad manca biti malo privilegiran kod mene,ipak je on nas surdulicki zet.
« Last Edit: 11 Maj, 2009, 19:39:15 by admin »
11 Maj, 2009, 18:41:51
Reply #1
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
epa vreme mu je bilo
dal ce se snajka uclani na forum?

Zahvaljujemo se Suncica i ja od srca i zelim da u ovu temu uskoro ubacimo sledeceg ozenjenog (udatog) forumasha.  drinking2

@ Jack Daniel

``Snajka`` nema nameru da se upoznaje s forumom i forumasima, a i meni je kao zategla kais...
Ali to jos ce se pitamo... ;D 
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
11 Maj, 2009, 22:16:20
Reply #2
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
epa vreme mu je bilo
dal ce se snajka uclani na forum?

Zahvaljujemo se Suncica i ja od srca i zelim da u ovu temu uskoro ubacimo sledeceg ozenjenog (udatog) forumasha.  drinking2

@ Jack Daniel

``Snajka`` nema nameru da se upoznaje s forumom i forumasima, a i meni je kao zategla kais...
Ali to jos ce se pitamo... ;D 

E..... ti si video da su surdulicanke opasneeeeee,i sad nemoj samo nemoj se zaliti,nego hoce li skola imati koristi
ili sve manji i manji razredi?A snajka, pa hoce sigurno biti clan ali surdulickog foruma. sm169Jak Danijel,je si li ti sad nared zeniti se? tvrdzid Evo i tebi predlazem surdulicanku,vidis kako manca slusa.
A tek Popovic , srecko1i za njega ima surdulicanka,pa Salence iiiiiiiiiii izgleda nece biti tolko surdulicanki kolko vas ima,a nas Stanislaw nesto cuti,samo ako ne bude on Hanski zet,teta nesto sluti.
04 Jun, 2009, 18:30:51
Reply #3
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
neko to naziva kamen spoticanja..... bambusindian
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
10 Jun, 2009, 22:10:00
Reply #4
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +41/-8
neko to naziva kamen spoticanja..... bambusindian

Upravo tako, znam za mnoge veze koje su se srusile posle potpisivanja tog "ugovora"  rules2
Ali ne kazem da je uvek tako, nisam izgubio verovanje u pravicnost bracne zajednice, ali samo uz odgovarajuce uslove-ne po svaku cenu.
Samo 8 miliona ljudi ima sre?u da živi u Srbiji , drugi nemaju tu sre?u ali imaju sve ostalo...
18 Jun, 2009, 22:20:20
Reply #5
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5

Ali ne kazem da je uvek tako, nisam izgubio verovanje u pravicnost bracne zajednice, ali samo uz odgovarajuce uslove-ne po svaku cenu.

Naravno da ne po svaku cenu. To se ljudi istripuju, devojke uglavnom, kao ce ostanemo baba-devojke, pa daj sto das i na kraju kriv gi djavo.