Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: KK Morava Meca  (Read 103908 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

24 Septembar, 2008, 15:29:41
Reply #120
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Zahvaljujuci Srdjana"Prsta" Morava Meca je presla u veci rank.
Da nije bilo njega klub bi propao nacisto...

Samo napred teco, ja te podrzavam !!!

drinking2
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
24 Septembar, 2008, 15:46:08
Reply #121
  • Starac Focho
Pa znam, ja sam to najbolje osetio na svojoj koži. U ovom trenutku u klubu (stručni štab, uprava...) nema ni jednog od igrača koji su u poslednjih 15 godina nosili klub na svojim leđima, u teškim trenutcima sami plaćali putovanja na utakmice, išli svojim kolima, plaćali troškove sudijama, kupovali opremu, sve to iz svojih džepova i spašavali klub od gašenja. Zar za nijednog od njih nema mesta u klubu? Sta reći... tvrdzid

Kako nema a Prsta?
Mnoge troskove ko je nije htela opstina da finansira Prsta je iz svoj dzep dao za klub.
Uvek je bio uz klub kad je najpotrebnije i pokusao da pomogne.

Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

24 Septembar, 2008, 15:58:16
Reply #122
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12

Kako nema a Prsta?
Mnoge troskove ko je nije htela opstina da finansira Prsta je iz svoj dzep dao za klub.

Prsti svaka cast ali je on dosao u klub kad su ga gore navedeni igraci doveli iz letnje lige tj. najnizeg ranga (koju je klub igrao jer je prethodne godine zbog finansija napustio takmicenje i samim tim ispao iz svih liga KSS) do srpske lige i izneli sav teret na svojim ledjima. E tada je u klub usao Prsta, Skantra, dakle kad je klub bio srpskoligas (druga srpska) i sa dosta novca tj. igraca sa strane uspeli da udju u prvu srpsku gde igraju ove sezone. Ja ovom prilikom ne negiram njihovu zaslugu ali sigurno znam da su stariji igraci Gale, Vlaja, Ivica, Peka, Dule i Mika zasluzili drugaciji status u klubu.
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
24 Septembar, 2008, 16:05:42
Reply #123
  • Starac Focho

Kako nema a Prsta?

Prsti svaka cast ali je on dosao u klub kad su ga gore navedeni igraci doveli iz letnje lige tj. najnizeg ranga (koju je klub igrao jer je prethodne godine zbog finansija napustio takmicenje i samim tim ispao iz svih liga KSS) do srpske lige i izneli sav teret na svojim ledjima. E tada je u klub usao Prsta, Skantra, dakle kad je klub bio srpskoligas (druga srpska) i sa dosta novca tj. igraca sa strane uspeli da udju u prvu srpsku gde igraju ove sezone. Ja ovom prilikom ne negiram njihovu zaslugu ali sigurno znam da su stariji igraci Gale, Vlaja, Ivica, Peka, Dule i Mika zasluzili drugaciji status u klubu.

Ja znam da su Dule i MIka napustili klub zbog Skantru...
Mislim da nisu dolazili redovno na treninge i onda je ispala neka svadja.
Naravno da zasluzuju drugaciji status u klubu.
Krivicu za to snosi Skantra zbog koga su mnogi napustili klub.

24 Septembar, 2008, 16:14:17
Reply #124
  • Deda meraklija
O tome ja pricam, nisu dolazili na treninge jer nisu vise mogli sami da placaju put iz BG gde su se odselili. A klub nije imao para. A oni su bili jedni od nosioca igre. E sad neko sav uspeh pripisuje sebi a ove druge niko i ne spominje.
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
24 Septembar, 2008, 18:14:15
Reply #125
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +59/-10
  • Reload
I NinO je napustio klub zbog Skantru....
The people pray for strenght and guidence, they shall prey for the mercy of the swift death. AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE.
25 Septembar, 2008, 06:15:34
Reply #126
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +30/-8
aca se verovatno seca kad je pocela frka sa skantru. kad su osnovali kk han, mis smo isli da navijamo protiv njih kad su gostovale ekipe sa strane, zato sto smo bili navijaci kk morava. na jednu utakmicu, protiv pirot, navijali smo protiv skantru i onda je na kraju ispala frka. od tad dusko ne gotivi skantru.

"mi imamo naseg boga, zovemo ga vlaja droga"

"morava meca"

slazem se sa carlijem. kad nemas ozbiljan podmladak, onda nemas ni ozbiljan tim. steta je sto dusko vise ne trenira i ne igra za moravu, posto je on UBEDLJIVO najtalentovaniji kosarkas u hanu.
26 Septembar, 2008, 08:29:59
Reply #127
  • Deda meraklija
Nezvanično sam čuo da je u sredu posle prijateljske utakmice između KK Morava i KK Napredak (Aleksinac) koju je naš klub dobio sa desetak razlike došlo do opšte tuče među igračima oba kluba.
Zna li neko nešto više o tome?
26 Septembar, 2008, 13:21:32
Reply #128
  • Deda meraklija
  • Ocena: +15/-3
Kolko ja znam, do tuce nije doslo, ali je za vreme utakmice doslo do zestokog vredjanja..

Mozda gresim.  ???
03 Oktobar, 2008, 22:52:44
Reply #129
  • Deda meraklija
Provukli smo se večeras protiv Jablanice iz Medveđe u prvom kolu I srpske lige, 78:75 i to u poslednjih par minuta na iskustvo. Osim prve četvrtine koju smo donekle dobro odigrali sve ostalo ništa za pohvalu ali o tome ću malo više u nekom narednom postu.
05 Oktobar, 2008, 14:13:51
Reply #130
  • Deda meraklija
Prvo kolo je prošlo, pobedili smo i to je najvažnije. Medutim, gledajuci utakmicu stekao sam utisak da je na ovom mecu bilo neophodno prisustvo nekoliko ekipa HMP. Da baš tako. Naši košarkaši su toliko fizicki spremni da sam samo cekao kad ce neko od njih da padne na terenu. E sad postavlja se pitanje šta su naši košarkaši radili u pripremnom periodu? Naime pouzdano znam (a to mogu da potvrde svi koji su se nekad aktivno bavili sportom) da pripremni period ekipe koja hoće da ostvari neki povoljan rezultat u takmičenju mora da traje 70-75 dana. To u slučaju takmičenja u I srpskoj ligi konkretno znači da su pripreme naših košarkaša morale da počnu 20.-25. jula kako bi se posle petnaestak dana bazičnih priprema krenulo na visinske pripreme. Ovo je i bila praksa u klubu poslednjih godina sve do letos. Da podsetim da su pripreme prethodne sezone počele na vreme, da je trener bio Gale, odradio je pripremni period odlično (što je kasnije i rezultiralo dobrom formom košarkaša tokom cele sezone i osvajanjem prvog mesta) i to bez visinskih priprema a onda je primoran da napusti ekipu. Ove sezone pripremni period je počeo sa mesec dana kašnjenja, igrači su usred turističke sezone otišli na pripreme u turističko mesto!? Pa ljudi moji. Niste otišli na letovanje! Ej! Preskočiti Vlasinsko jezero gde se pripremaju svi ozbiljniji sportski klubovi i gde postoje najpovoljniji klimatski uslovi u celoj Srbiji za pripreme sportista i otići na Ohrid dovoljno govori o želji ili o znanju čelnih ljudi kluba da ozbiljno pripreme ekipu. A o tome šta se radilo na Ohridskom jezeru nemam komentar. Možda se tu i tamo i treniralo ali ko je sposoban da posle noćnog provoda po kafićima i diskotekama i pijančenja u sitne sate sutra odradi jutarnji trening. Košarkaši su zaboravili da su pod budnim okom Hančana koji su letovali dole u velikom broju. Takođe ekipa je dozvolila da na pripreme ode bez timskog lekara koji je tokom cele prethodne godine bio sa ekipom, verovatno iz finansijskih razloga ali je za članove užih i širih porodica pojedinih članova bilo i mesta i para. Takođe, klub nije hteo da pomenutom lekaru kupi sportsku opremu a trenerke kluba nose po gradu i „kurta i murta“, ljudi koji klubu nikada ništa nisu dali.
Ko je gledao prvo kolo znaće o čemu govorim. Prva četvrtina, mi odmorni i sveži, poveli petnaestak razlike ali onda momci iz Medveđe, mladi i spremni, postave presing, nama za par minuta duša u nosu i sva sreća što imamo iskusne pojedince (Tričković) koji mogu da povuku kad ne ide, pa smo uspeli da u zadnjem minutu povratimo vođstvo i nekako pobedimo.
A tokom cele utakmice, osim u poslednjem minutu, atmosfera u publici kao u pozorištu. Kako i ne bi bila kad na terenu nema Hančana. Ranije su na utakmice dolazili roditelji, rodbina, devojke igrača a sad? Nekoliko nas koji smo bili u klubu i koji smo stvarno vezani za klub smo i pokazivali neke emocije jer volimo klub a ostale ljude razumem u potpunosti. Osim Gruje niko od „naših“ (ne računajući par minuta Neše i Steve). Neće uvek biti para za igrače sa strane!
Možda će ovo nekome biti nezanimljivo ali sve ovo pišem kako bi na vreme ukazao na greške i eventualne posledice jer dovoljno poznajem materiju a klub volim više od svega.

Sportski pozdrav!
06 Oktobar, 2008, 15:59:18
Reply #131
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
  Pa u ovom timu jedini ko može da "napali" publiku da navija je Steva jer je dečko iz Han i dovoljno mlad da ga publika voli i navija za njega... Ali on je igrao veoma malo, a publika očigledno ne oseća neku privrženost drugim igračima...
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
12 Oktobar, 2008, 22:17:09
Reply #132
  • [Global Moderator]
Eko Basket - Morava     76:83    (15:19, 18:10, 23:31, 20:23)

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
13 Oktobar, 2008, 01:16:30
Reply #133
  • Deda meraklija
Problem je u tome sto mladi igraci nece da treniraju zbog pojedinaca koji se ponasaju kao bogovi, i zato su neki od njih odlucili da ne prisustvuju treninzima prvog tima.
13 Oktobar, 2008, 21:10:21
Reply #134
  • Deda meraklija
Moravini juniori izgubili protiv ekipe Jug Vranje, rezultatom 101:80.

14 Oktobar, 2008, 12:03:33
Reply #135
  • Deda meraklija
Gledao sam utakmicu KK Jug - KK Bor. Jug je jak ko zemlja, može da igra presing celu utakmicu. Biće zanimljivo gledati derbi Morava-Jug.
18 Oktobar, 2008, 09:25:03
Reply #136
  • [Global Moderator]
Morava - Knjaževac     100:66    (19:12, 31:21, 23:24, 27:09)

24 Oktobar, 2008, 18:06:24
Reply #137
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Gledao sam utakmicu KK Jug - KK Bor. Jug je jak ko zemlja, može da igra presing celu utakmicu. Biće zanimljivo gledati derbi Morava-Jug.

Jeste, KK Jug je jak, pojačao se, ušla lova kod njih. Ali to ne znači da tada, kada je derbi KK Jug-KK Morava, trebamo da sedimo kući i gledamo snimak utakmice. Svi u halu, na tribine, pa trubači, pa vikanje po sudiju. Mi smo 6. igrač na KK Moravu!!! Dodjite da pobedimo zajedno!!javascript:void(0);
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
26 Oktobar, 2008, 19:03:44
Reply #138
  • [Administrator]
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Mladost (Zaječar) - Morava     62:80    (14:21, 16:12, 11:14, 21:33)
27 Oktobar, 2008, 14:43:48
Reply #139
  • Deda meraklija
More opraviše se naši!
Ovo su vrlo bitne pobede, kako za plasman tako i za samopouzdanje ekipe. Pogotovo pobede u gostima. Mada ova liga nije jaka kao ranije, nisam gledao sve ekipe ali osim Juga, Morave, Niša i još dve tri ekipe ostalo nije vredno pomena. Mislim da je ova grupa (ISTOK) I srpske lige po kvalitetu najslabija.