Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Diskriminacija.... ili o....  (Read 19726 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

23 Maj, 2009, 17:25:02
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
Pošto vidim jedino na ovom forumu niko da otvori temu o gej parovima.....
Upozorenje: zakonom su zaštićeni.....pa pazite kako se izjašnjavate.....da ne bude ova tema izbriana....pošto na mnogim forumima kad se pređe granica pristojnosti jednostavno udare ključ... dontunderstand

Ja lično smatram da u svojim krevetima mogu da rade šta hoće, ali ovoliko nametanje njihovog seksualnog opredeljenja me strašno nervira...... :-*
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
23 Maj, 2009, 17:42:00
Reply #1
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Ovako, mene jedino brine da ne pochnu da usvajaju decu...to mi se ne svidja, zamislite neko usvojeno dete podje u prvi osnovne a vrshnjaci ga josh tad zezaju "gde su ti mame/tate?" To dete bi imalo posledice u zivotu...a za ostalo ih podrzavam...a zashto, to ce vam kazem kad chujem vashe komentare
« Last Edit: 23 Maj, 2009, 17:45:16 by ZZ »
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
23 Maj, 2009, 17:58:37
Reply #2
  • Deda meraklija
Poslao: ZZ
a za ostalo ih podrzavam...a zashto, to ce vam kazem kad chujem vashe komentare

pa verovatno ćeš u stilu da to nije bolest, kako je to naučno dokazano....sve jedno, ja ipak smatram da to nije baš OK......ustvari koja je i svrha života....rodiš se, živiš, na kraju umreš.....za sobom ostaviš potomke....krajnji cilj je produženje vrste....što bi se onda borio da stekneš, kome to da ostaviš.....možda suviše banalizujem, ali se sve vrti oko toga......

kažu da onaj ko ne doživi unuke đaba je i živeo....
23 Maj, 2009, 18:23:01
Reply #3
  • Deda meraklija
Necu u tom stilu...al' ajde da chujemo druge...nije ovo vishe tabu tema...slobodno navalite ljudi...ima stranice za sve  wassat
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
23 Maj, 2009, 18:26:36
Reply #4
  • Deda meraklija
  • Ocena: +195/-115
Ja nemam nista protiv njih,naprotiv.To mi je postalo nekako normalno,verovatno zbog sredine u kojoj zivim.
Imam i prijatelje takve :D i skroz su mi ok!
23 Maj, 2009, 18:31:22
Reply #5
  • Deda meraklija
Ja nemam nista protiv njih,naprotiv.To mi je postalo nekako normalno,verovatno zbog sredine u kojoj zivim.
Imam i prijatelje takve :D i skroz su mi ok!
Bravo Marija...o prijateljima cu josh i da pishem...
24 Maj, 2009, 14:52:48
Reply #6
  • Deda meraklija
Poslao: ZZl'
ajde da chujemo druge...nije ovo vishe tabu tema...slobodno navalite ljudi

Zakon je zakon uplašili se....što bre ne izglasav zakon protiv lopovi..... 47b20s0

Možda ljudi u ovaj Han neznaev što znači gej......aj gi objasni  c110   ti si postručan......

24 Maj, 2009, 15:53:15
Reply #7
  • Deda meraklija
Lele, za ovako shto me pre'stavi odma dobijash +...mada mi meni ovaj na motor povishe lichi na pecu stubal  25r30wi
Ma znajev oni shto je gej...samo se prave...da napomenem, ne onaj Gej shto je igrao za zvezdu  25r30wi
24 Maj, 2009, 16:00:22
Reply #8
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Gogo, ti gi gej parovi predstavi samo kao muski, pa nema nikakva reakcija. Pitaj sto misliv od dve zenske, da vis kako ce svi kazev da podrzavav  :laugh:

BTW, ni ja nemam nista protiv homoseksualizma.
24 Maj, 2009, 17:04:23
Reply #9
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Quote from: Maca
Gogo, ti gi gej parovi predstavi samo kao muski, pa nema nikakva reakcija.

Taman sam hteo i ja da napišem da je Goga u startu otvarajući temu u podforum "Miuški kutak" diskriminisala žene homoseksualce-ke.   slamkauusta

Ja nemam ništa protiv, osim usvajanja dece! E sad tu postoji i činjenica da žene homoseksualci mogu biti biološki roditelj, tj mogu biološki da dobiju dete, tako da ako se venčaju mogu onda i dete da dobiju veštačkom oplodnjom, a ne mora ni veštačkom.

Što se tiče paradiranja - nemam ništa protiv ni što se toga tiče, ali mislim da deo populacije koja insistira na paradiranju je isto toliko ekstremna koliko su ekstremni i oni koji ih biju. Dakle, to insistiranje na ukazivanju svoje različitosti ne vodi nigde i to rade i insistiraju na tome neki ekstremi u toj populaciji zbog kojih se menja mišljenje i o ostalima iz populacije homoseksualaca.

E sad da napravim i paralelu i sa nečim što sam pisao ne temi o marihuani. Dakle nije to strašno što će oni dobiti svoja prava i što će biti zaštićeni zakonom, nego što se i prema ostalim taboo pojavama i temama snižava prag tolerancije, a tamo sam pisao da je oK to što je u Holandiji legalizovana marihuana, ali je prag tolerancije toliko nizak da vam na ćoškovima nude i kokain i heroin.
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
24 Maj, 2009, 18:06:11
Reply #10
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Što se tiče paradiranja - nemam ništa protiv ni što se toga tiče, ali mislim da deo populacije koja insistira na paradiranju je isto toliko ekstremna koliko su ekstremni i oni koji ih biju. Dakle, to insistiranje na ukazivanju svoje različitosti ne vodi nigde i to rade i insistiraju na tome neki ekstremi u toj populaciji zbog kojih se menja mišljenje i o ostalima iz populacije homoseksualaca.

Ovo je po meni kljucna stvar...Neka se voliv ko gi voli, ali neka cutiv! :laugh:  Sto moraju svima da nabijaju na nos kakvi su i od kojih su...Upravo to i izaziva neprihvatanje u drustvu, izmedju ostalog...

E sad, ja nikako ne podrzavam njihovo ''opredeljenje'', ali ako kazemo da je ovo 21. vek i da je covek humano bice i da svako ima pravo da ostvari svoja ''prava'', onda nek im bude, njihova stvar...
Prava pravda je SAVEST!
24 Maj, 2009, 22:38:59
Reply #11
  • Deda meraklija
Poslao: MacaGogo, ti gi gej parovi predstavi samo kao muski, pa nema nikakva reakcija. Pitaj sto misliv od dve zenske, da vis kako ce svi kazev da podrzavav

Ne be......nisam mogla da se odlučim na koji kutak sa stavim temu....muški je odabran na eci peci pec....al u pravu si za ženski gejevi.... 47b20s0 47b20s0 47b20s0

Citat: AlexTheGreat  
Što se tiče paradiranja - nemam ništa protiv ni što se toga tiče, ali mislim da deo populacije koja insistira na paradiranju je isto toliko ekstremna koliko su ekstremni i oni koji ih biju. Dakle, to insistiranje na ukazivanju svoje različitosti ne vodi nigde i to rade i insistiraju na tome neki ekstremi u toj populaciji zbog kojih se menja mišljenje i o ostalima iz populacije homoseksualaca

Ovoj mi se sviđa....... sm169

Poslao: Aleksandar
Ovo je po meni kljucna stvar...Neka se voliv ko gi voli, ali neka cutiv!   Sto moraju svima da nabijaju na nos kakvi su i od kojih su...Upravo to i izaziva neprihvatanje u drustvu, izmedju ostalog...

E sad, ja nikako ne podrzavam njihovo ''opredeljenje'', ali ako kazemo da je ovo 21. vek i da je covek humano bice i da svako ima pravo da ostvari svoja ''prava'', onda nek im bude, njihova stvar...

Intima pre svega..... ljubdupe

Poslao: ZZ

Lele, za ovako shto me pre'stavi odma dobijash +...mada mi meni ovaj na motor povishe lichi na pecu stubal  
Ma znajev oni shto je gej...samo se prave...da napomenem, ne onaj Gej shto je igrao za zvezdu

Da znaš da liči na Pecu iz opštinu Stubal...... banana2

Poslao: AlexTheGreat
Taman sam hteo i ja da napišem da je Goga u startu otvarajući temu u podforum "Miuški kutak" diskriminisala žene homoseksualce-ke.  

daleko bilo da diskriminišem žene.....pa ja sam po malo ili malo više feministkinja...... indijanac2

a da......protiv sam nametanja bilo kakve seksualnosti.....ipak bolje da se ljudi voliv nego bijev.....jednom sam prisustvovala tuči između dva ped...zamalo da se zeznem....izmedju dva geja (ovo mi tako smešno zvuči)......zbog trećeg...e ono je trebalo da vidite..... boxing2......da ne poveruješ...a kažu da je mnogo jača ljubav izmedju njih....mnogo jačeg inteziteta....
« Last Edit: 24 Maj, 2009, 22:41:01 by Goga »
25 Maj, 2009, 01:22:08
Reply #12
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Ovako...
Lichno, nemam nishta protiv gay parova, uvek su postojali i uvek ce ih biti. To je genetika... Jednostavno neki ljudi ne mogu drugachije, pa dobro... Podrzhavam Gogu da me smara to shto se toliko publikuje shta ko radi i ko sa kim spava... Mislim, apsulutno me briga da li volish mushkarce ili zhene, dok radish svoj posao i placash porez... (hehe)
Imam drugaricu koja je gay. Znao sam da je takva josh u osnovnoj, jednostavno je nisu zanimali mushkarci. Trenutno zhivi sa "cimerkom" i ok su. Zajedno su od srednje ako se varam... i srecne su... Ako su one srecne i ja sam srecan... prosto
E da... nerviraju me feminizirani a napadni likovi i zapushtene lezbejke koje svoju zapushtenost opravdavaju feminizmom i ostalim proseravanjima. A to za usvajanje dece... Pa nemam pojma... Moji roditelji su bili str8 pa su kao roditelji zakazali maximalno. Da bi funkcionisala porodica, treba da se poshtuju porodichne norme. Sad, ko smo mi da nekome objashnjavamo kako se deca podizhu, kada u Srbiji 22% osudjenika, bivaju sudski ili policijski sankcionisani pre 18te godine.
Slazhem se sa ZZ-jem za prozivku gde su ti mame(tate) ali ne smatram da to mozhe da ostavi posledice na decu. Deca mogu da budu zla u svakom sluchaju. Smislice da te zadirkuju i bez toga da su ti tata i mama gay par...

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
25 Maj, 2009, 16:25:36
Reply #13
  • Deda meraklija
Poslao: Stanislaw
Deca mogu da budu zla u svakom sluchaju. Smislice da te zadirkuju i bez toga da su ti tata i mama gay par...

S ovoj se ič ne slažem da deca mogu da budu zla.....al je to druga tema...... sm169
26 Maj, 2009, 20:17:41
Reply #14
  • Starac Focho
Deca mogu da budu zla u svakom sluchaju. Smislice da te zadirkuju i bez toga da su ti tata i mama gay par...

S ovoj se ič ne slažem da deca mogu da budu zla.....al je to druga tema...... sm169

Mislio sam na zadirkivanja i smishljanja razlichitih pogrdnih imena...

26 Maj, 2009, 22:30:35
Reply #15
  • Deda meraklija
S ovoj se ič ne slažem da deca mogu da budu zla.....al je to druga tema......

Mislio sam na zadirkivanja i smishljanja razlichitih pogrdnih imena..

Kamo sreće da smo mi odrasli zli kao deca......oni  ne znaju posledice svojih zadirkivanja, za razliku od nas, zato su i deca.......

Nego nešto ova tema il nije zanimljiva ili je još uvek tabu ili ljudi ne žele da govore o svom odnosu prema ljuduma koji su različiti od većine...? sm169
27 Maj, 2009, 00:11:36
Reply #16
  • Starac Focho
Ovo je Srbija draga moja... Svi bismo da udjemo u Evropu ali tako da se ona prilagodi nama a ne mi njoj... Lenji smo i nevaspitani, pretenciozni i cudljivi, nerealni i bahati, sebichni i nemarni. Svi... Zhivimo pod maskama, predstavljamo se u najboljem svetlu, a kuvamo se u sebi. Zhelimo neshto a i sami neznamo shta zhelimo. Gay parovi barem znaju shta zhele... Nauchili su da zhive sa svojom tamom, i smatram, bar onoliko koliko sam imao prilike da pricham sa nekima koji su "drugachiji", bolji su od vecine ljudi koje znam. Ponekada im chak i zavidim... Ma koliko ovo poslednje shto sam rekao chudno zvuchi istina je. Barem znash kako stojish i gde se nalaze tvoji primarni objektivi...

27 Maj, 2009, 12:08:11
Reply #17
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Ovo je Srbija draga moja... Svi bismo da udjemo u Evropu ali tako da se ona prilagodi nama a ne mi njoj... Lenji smo i nevaspitani, pretenciozni i cudljivi, nerealni i bahati, sebichni i nemarni. Svi... Zhivimo pod maskama, predstavljamo se u najboljem svetlu, a kuvamo se u sebi. Zhelimo neshto a i sami neznamo shta zhelimo. Gay parovi barem znaju shta zhele... Nauchili su da zhive sa svojom tamom, i smatram, bar onoliko koliko sam imao prilike da pricham sa nekima koji su "drugachiji", bolji su od vecine ljudi koje znam. Ponekada im chak i zavidim... Ma koliko ovo poslednje shto sam rekao chudno zvuchi istina je. Barem znash kako stojish i gde se nalaze tvoji primarni objektivi...
Ovo je generaliziranje pojmova.Postoje ljudi koji su svesni sebe i svoje vrdnosti,i EU nije idealna,jedino sto vredi i odlicno funkcionira je pravni i porezni sustav,o moralu i nekim drugim stvarima bi trebalo diskutirati.
Svako ima prava na svoju seksualnu opredeljenost a da time ne ugrozava drugoga.Briga se meni ko s kim i kad spava,ako izvrsava svoje zivotne duzosti normalno i ne demonstrira javno svoju seksualnu opredeljenost je njegova licna stvar.Slazem se da i medju gayovima ima divnih ljudi,to sto je on drukcije seksualno orjentiran je njegova stvar.
Mislim da deca koja bi rasla u takvom braku bi bila zakinuta za ljubav tate li mame,ipak je Bog znao kad je stvorio coveka da trebaju biti dvoje,a ne dve ili dvojica.
Nisam zato da gay parovi vaspitavaju decu.
Iako ima i ovako roditelja kako Stanislav kaze,pa zakazu roditeljskoj odgovornosti a u konacnici stradaju nevini, ......deca.
Nije rec o bilo kakvoj diskriminaciji,jednostavno imam prava na svoj stav.
27 Maj, 2009, 16:11:24
Reply #18
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!

Lenji smo i nevaspitani, pretenciozni i cudljivi, nerealni i bahati, sebichni i nemarni. Svi... Zhivimo pod maskama, predstavljamo se u najboljem svetlu, a kuvamo se u sebi. Zhelimo neshto a i sami neznamo shta zhelimo.

Ovde nesto nije u redu....  dontunderstand  Ne slazem se...Mozda nisam dobro razumeo, ali definitivno nije tako kod ''normalnog'' sveta, pa ni kod mene...
Ni u jednom delu se ne pronalazim, pa verujem da je tako i sa vecinom... Nego da se ne udaljavamo od teme...Nije potrebno komentarisati dalje...  ban3
Prava pravda je SAVEST!
27 Maj, 2009, 20:55:23
Reply #19
  • Starac Focho
Ma shto bih ja tebe banovao?!? 25r30wi drinking2

Ne, opisao sam delimichno sebe, delimichno ljude koji me okruzhuju. A ako sebe nisi nashao bar u dve stavke, onda si licemer. Ja sebe nalazim u tri. I to sebe smatram kao "primerak za EU" . Barem teorijski.