Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Diskriminacija.... ili o....  (Read 19358 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

28 Maj, 2009, 21:00:21
Reply #20
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
Znači po većini postova mogu da zaključim da su ljudi protiv usvajanja dece gej parova......da većina smatra da nije baš to toliko srašno, čak je i OK ali bez nekog ekstremizma i sa jedne i sa druge strane....i nasilja (s ovim se najviše slažem).....

Tačno je da homoseksualizam postojao i da postoji.....da su ti ljudi naši rođaci, prijatelji, saradnici...

U celoj toj priči najviše mi smeta naziv parade zakazane za leto...čuj parada ponosa.... a čime bi trebalo da se ponose ili ponosimo.....

Mene zanima šta je to u ljudskoj prirodi da se odrekne dece, i svoje budućnosti....ta ljubav koju osećaju je jako sebična.....šta se to dogodi sa genima da se oseća privlačnost prema istom polu...genetika čudna neka nauka, po naučnicima sve je nasledno.....znači i homoseksualnost....znači da su gej parovi nasledili taj homo gen od svojih roditelja i od predaka....pa nije valjda da je to nasledno....volela bih kada bi mi to neko objasnio.....

a kude nestade ZZ..... bookworm
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
28 Maj, 2009, 22:21:02
Reply #21
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Ma shto bih ja tebe banovao?!? 25r30wi drinking2

Ne, opisao sam delimichno sebe, delimichno ljude koji me okruzhuju. A ako sebe nisi nashao bar u dve stavke, onda si licemer. Ja sebe nalazim u tri. I to sebe smatram kao "primerak za EU" . Barem teorijski.

Pa bolje da se ''nadjem'' kao licemer nego u dve stavke, ne li?  :laugh:
Stvarno se ne pronalazimm ni u jednom...
Ma kakva EU. Kad mi udjemo u EU, do tad ce ona vec da se rasformira i opet ce se oformi neka nova unija, a mi cemo da ostanemo sami u EU i opet cemo da jurimo neku novu ''uniju'' ... Ovo je mishljenje Milana tarota, a ja se ''samo'' slazem s njim... :laugh:

Evropska unija je turbo folk!!!  :laugh: 25r30wi :laugh: 25r30wi   

Shalim se naravno!  :laugh:   drinking2
Prava pravda je SAVEST!
28 Maj, 2009, 22:50:36
Reply #22
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Znači po većini postova mogu da zaključim da su ljudi protiv usvajanja dece gej parova......da većina smatra da nije baš to toliko srašno, čak je i OK ali bez nekog ekstremizma i sa jedne i sa druge strane....i nasilja (s ovim se najviše slažem).....
Tačno je da homoseksualizam postojao i da postoji.....da su ti ljudi naši rođaci, prijatelji, saradnici...
U celoj toj priči najviše mi smeta naziv parade zakazane za leto...čuj parada ponosa.... a čime bi trebalo da se ponose ili ponosimo.....
Mene zanima šta je to u ljudskoj prirodi da se odrekne dece, i svoje budućnosti....ta ljubav koju osećaju je jako sebična.....šta se to dogodi sa genima da se oseća privlačnost prema istom polu...genetika čudna neka nauka, po naučnicima sve je nasledno.....znači i homoseksualnost....znači da su gej parovi nasledili taj homo gen od svojih roditelja i od predaka....pa nije valjda da je to nasledno....volela bih kada bi mi to neko objasnio.....

Pa sad, nije to toliko prosto... Svi imamo u sebi "gen" za privlachnost prema svom polu. P[itanje je da li ce se aktivirati. Kod zhena je to izrazhenije, ali ne mora da znachi...  negde sam chitao da je skoro 75% zhena iz USA imalo neku vrstu sexualnog odnosa sa sopstvenim polom, dok je 30% priznalo da povremeno mashta o tome. Sa druge strane, posle sexualne revolucije 70ih, u USA je sve dozvoljeno.
Te osobe jesu sebichne, kako ti kazhesh, ali sa druge strane su i veoma ambiciozne. Drzhe do sebe. Ispravi me ako greshim, ali to je odlika bilo kog poslovnog choveka, koji ima nameru da napreduje.
A opet, da se toliko javno ne iznosi ko shta radi, i sa kime spava, ne bi bilo toliko buke. Inache zanimljivo je da mushkarci uglavnom bolje prihvataju lezbejke, dok zhene vishe vole da budu u okruzhenju feminiziranih mushkaraca.
Interesantno je da neke civilizicije su oduvek imale svoj nachin rezonovanja prema homosexualcima. U Staroj Grchkoj ili Rimu, To je bilo najnormalnije. Takodje i na drugim mestima.Po Frojdu, dodushe banalizovano, sexualni nagon je ono shto nas pokrece i tera na napredovanje. Samim tim, libido koji ti daje mogucnost da budesh privlachan i mushkarcima i zhenama, daje vece mogucnosti za prosperitet.

Moram da primetim da ste mi ZZ i ti, Gogo, mnogo sumnjivi... Niste li neka familija?

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
28 Maj, 2009, 23:52:59
Reply #23
  • Deda meraklija
Poslao: Stanislaw
Inache zanimljivo je da mushkarci uglavnom bolje prihvataju lezbejke, dok zhene vishe vole da budu u okruzhenju feminiziranih mushkaraca.

Možda, al znaš zašto?..... Žene ili bar većina vole nežnost, pažnju, dok "muškarčine" nikako to da skapiraju, pa u onim feminiziranim nalaze ono što nemaju, pa im to druženje i te kako prija..... cvetpoklon

.
Moram da primetim da ste mi ZZ i ti, Gogo, mnogo sumnjivi... Niste li neka familija?

Nikad se ne zna....možda i budemo..... banana2
29 Maj, 2009, 03:37:53
Reply #24
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista

Tu je...prati deshavanja...i nema potrebe da dejstvuje...josh...  wassat
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
29 Maj, 2009, 19:24:01
Reply #25
  • Deda meraklija
Poslao: ZZ
Tu je...prati deshavanja...i nema potrebe da dejstvuje...josh

Ama ZZ ima jedan aligator koji "preti" da će te klapne......sa sve tvoji dlakavi izraštaji....., pa pomislih da nije ostvario pretnju....dobro je.... valjda je brz taj moped.... ???
29 Maj, 2009, 22:50:40
Reply #26
  • Deda meraklija
Ama ZZ ima jedan aligator koji "preti" da će te klapne......sa sve tvoji dlakavi izraštaji....., pa pomislih da nije ostvario pretnju....dobro je.... valjda je brz taj moped.... ???
Ovoj dvosmisleno...ako ce me "klapne"  ce mu pobegnem s moped...a ako oce onako da "klapne"...bolje nek' nadje drugog...ja samo podrzavam gore navedenu grupu  wassat
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
29 Maj, 2009, 23:23:48
Reply #27
  • Deda meraklija
Ovoj dvosmisleno...ako ce me "klapne"  ce mu pobegnem s moped...a ako oce onako da "klapne"...bolje nek' nadje drugog...ja samo podrzavam gore navedenu grupu

25r30wi 25r30wi ovo je komentar na tvoj komentar....

a ovo je dotični "strašan aligator" :

.......Tu sam uživam i samo vas merkam, a posle zna se "klap", prvo ću da pojedem ovog gej stručnjaka i to za predjelo na prazan želudac, da obložim creva, on je dobar za oblaganje, ima dobru glazuru a i frizura mu je na izmaku tako da me ne davi kiselina!  

mislim da je bio vrlo konrkretan, a ti dodaj gas....mnogo je opasan.... >:D

(ovoj su komentari iz hansku politiku, pa pošto znam da se ne baviš s nju, rekoh da ti kažem...)
« Last Edit: 29 Maj, 2009, 23:25:41 by Goga »
30 Maj, 2009, 00:09:16
Reply #28
  • Deda meraklija
Leleeee...najeba ga...koj kompir guram nos kude ne treba...chika Lale-Gatoru-Aligatoru, moz li da sklopimo neki dil  drinking3 el da kupujem sporCki motor i da begam shto dalje  oreolsmajli  lol
30 Maj, 2009, 07:34:39
Reply #29
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Ja ipak mislim da Lale Gator ZZ-a nije imao ni na kraj pameti kad je ovo pisao, ovo se ipak odnosilo na nekog drugog, gotovo sam siguran    sm169
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
30 Maj, 2009, 11:07:54
Reply #30
  • Deda meraklija
Poslao: AlexTheGreat
Ja ipak mislim da Lale Gator ZZ-a nije imao ni na kraj pameti kad je ovo pisao, ovo se ipak odnosilo na nekog drugog, gotovo sam siguran   

Možda.....ali ja sam tako shvatila....a nije ni bitno.....meni je taj aligator zanimljiv, nego nešto se slabo javlja u zadnje vreme....i uglavnom je to politika...

previše skrećemo sa teme.....još puno toga ima tu nerazjašnjeno......

30 Maj, 2009, 14:49:59
Reply #31
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Nego da se vrnemo na temu. Što mislite će uspe li policija da gi odbrani na tuj paradu?  Pogotovu posle provokacije tipa "Vazelin za Uroša" i sl. ???
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
30 Maj, 2009, 15:34:24
Reply #32
  • Deda meraklija
Posle tuj provokaciju teshko...znamo da su navijachi mnogo zajebani kad se zberev...a pogotovu zvezdini i partizanovi...u ovom sluchaju zvezdini nece sediv dom...
30 Maj, 2009, 15:48:37
Reply #33
  • Deda meraklija
Poslao: AlexTheGreatŠto mislite će uspe li policija da gi odbrani na tuj paradu?  Pogotovu posle provokacije tipa "Vazelin za Uroša" i sl.

U tuj  celu zbrku svi će dobijev......ono što su tražili..... boxing2

znamo da su navijachi mnogo zajebani kad se zberev...a pogotovu zvezdini i partizanovi...u ovom sluchaju zvezdini nece sediv dom...

zvezdini navijači će taman da izbaci sve frustracije.....ionako su njihovi ljubimci pukli načisto.....ako nemav za koga da navijaju onda će imaju protiv koga..... pandur

nego nema komentara na naziv parade..... posle tej ujudurme će ima Srbija sa što da se ponosi...po svet će pišev kakvi smo varvari....dal je pametno da se uopšte i održi......a taman smo počeli da menjamo sliku....eve i Ameri su malko smekšali..... oreolsmajli
30 Maj, 2009, 16:18:05
Reply #34
  • Starac Focho
zvezdini navijači će taman da izbaci sve frustracije.....ionako su njihovi ljubimci pukli načisto.....ako nemav za koga da navijaju onda će imaju protiv koga..... pandur

nego nema komentara na naziv parade..... posle tej ujudurme će ima Srbija sa što da se ponosi...po svet će pišev kakvi smo varvari....dal je pametno da se uopšte i održi......a taman smo počeli da menjamo sliku....eve i Ameri su malko smekšali..... oreolsmajli

Ovo za frustracije mi se posebno dopada...

A za sliku, pa poceli smo da budemo digitalni, a? 25r30wi :laugh:  (Rts digital) 
Kako se zove parada?

P.S. Izdrzi Urose!  :laugh: 25r30wi 
Prava pravda je SAVEST!
30 Maj, 2009, 18:46:51
Reply #35
  • Deda meraklija
Kako se zove parada?

Što si bre neinformisan.....PARADA PONOSA.....se zove...  smajli662
30 Maj, 2009, 21:14:01
Reply #36
  • Starac Focho
Kako se zove parada?

Što si bre neinformisan.....PARADA PONOSA.....se zove...  smajli662

Hihihihihihi...... Pa dobro, dobar im je naziv... Parada po-nos,a!!!!  25r30wi :laugh:   boxing2 
Prava pravda je SAVEST!
30 Maj, 2009, 21:25:31
Reply #37
  • Deda meraklija
Poslao: Aleksandar
Hihihihihihi...... Pa dobro, dobar im je naziv... Parada po-nos,a!!!!   

funnysm funnysm funnysm...mada bi oni više voleli po guzi.... ljubdupe
31 Maj, 2009, 17:01:47
Reply #38
31 Maj, 2009, 18:33:48
Reply #39
  • Deda meraklija
Ovaj pa nešto pobrkao.... s obzirom na sliku....ili je ovo neki BGD fazon.... sm169
« Last Edit: 31 Maj, 2009, 18:39:01 by Goga »