Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Diskriminacija.... ili o....  (Read 19727 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

03 Jun, 2009, 18:19:08
Reply #60
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
Poslao: Igor_TECH a TECH
ma idi gledaj u sunce
hehe kapiras fazon ?
kao idi gledaj u sunce - samo se makni od mene
a plus je kisa

hehe
Kapiras fazon?

ja ne.

kaže se idi gledaj u sunce ili tako nešto....
..pa naravno da ne kapiraš,
kad nemaš noge....  srecko1

On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
03 Jun, 2009, 19:21:26
Reply #61
  • Deda meraklija
ZZ se pa zagubio....neće da ni kaže što piše u njegove knjige.... bookworm......razlog zašto se ljudi zagledav u isti pol.....pošto nesu bolesni i sasvim su u vinklu, onda se tu umešao onaj gej- gen....dal postoji...piše li toj u tej knjige...... sm169
03 Jun, 2009, 22:56:26
Reply #62
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
gledaj `vako. To jeste poremecaj ali nije mentalni.Pre bih reko bioloski.Manjak testosterona , stagod.

S druge strane verovatno da i ima neke analogije izmedju organa za rasudjivanje i gej populacije.

Tako da je u pitanju neka anomalija ako uzmemo da je normalno biti hetero jer kao, tako je odvajkada i kao naturalno je jer vodi ka razmnozavanju vrste i tako tih carobnih stvari.

Neko proba pa mu se dopadne.Nekog smori vagina.Kao sto su genijalci , naucnici i ostali marginalni slojevi drustva drugaciji i strce ali su u toj svojoj izopacenosti najproduktivniji (ako uzmemo to kao neku urodjenu predispoziciji ili neko urodjeno odstupanje, koje je pak igra biologije, od ostatka sveta) tako postoje i gejevi kojima eto dize se pisha dok pipkaju tudju pishu i to je to......

Ponovicu to nema veze sa ovim "zelim biti" pa se trpaju u rektum i kukaju za prava jer je to ,kako bi rekla Luna Lu - IN. To je vec mentalna osakacenost.
« Last Edit: 03 Jun, 2009, 22:58:02 by Igor_TECH a TECH »
04 Jun, 2009, 04:33:41
Reply #63
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Ponovicu to nema veze sa ovim "zelim biti" pa se trpaju u rektum i kukaju za prava jer je to ,kako bi rekla Luna Lu - IN. To je vec mentalna osakacenost.

25r30wi
Odlichno zapazhanje...
Medjutim... ne slazhem se sa istim. Tachno je da postoji sistem izopachenosti iz odredjenog pogleda na svet koji je, kakav-takav, mada u zemlji gde 90% stanovnishtva slusha Cecu ili Jelenu Karleushu, i uz sve to ih idolizuje, ochigledno da bi trebalo da gay populacija bude neshto sasvim normalno... Vidi kako izgledaju voditelji po Pinku ili ostalim tv stanicama(MTV Adria ili bilo koji drugi tv).
Sa druge strane, shto bi rekao moj drug Panta, koji je inache antropolog, analni sex je potpuno prijemchiv Homo Sapiensu. Neke kulture, koje su na svakako nizhem nivou od nas(Ostaci Acteke-a, Aboridzini, Pigmeji), npr, posle porodjaja ne uprazhnjavaju klasichan sex sa zhenom vec iskljuchivo analni. To se protezhe sve vreme dok zhena doji, chini mi se. E sad, to su plemena na 3 razlichita kontinenta, od kojih je jedno bilo u totalnoj izolaciji, i josh uvek niko ne mozhe da objasni njegovo poreklo.
medicinski gledano, mada ja nisam medicinski radnik, ali imam zavrshen kurs za bolnichara(u VJ) i fizioterapeuta, najveci broj nervnih zavrshetaka se nalazi na mestima spajanja, sluzokozhe i kozhe, tako da su ta mesta veoma jake erogene zone(anus, vagina, penis, usne, grudi, ushne shkoljke), tj. postavljaju osnove za jake nadrazhaje. Sad, svaki nadrazhaj je sam po sebi elektro impuls, tako da ponekad mozhete da simulirate zadovoljstvo na drugachije nachine od opshte (moralno) prihvacenih. Najbolji primer(to su mi objasnili na kursu za fizioterapeuta) je da tush sa mlakom vodom postavite da direkno bije u usne (predlozhio bih josh nekoliko ideja, ali necu da ispadne da neshto, tamo... jel'?), i ukapiracete podosta.
Dalje, koliko se secam biologije iz shkole, a to poodavno beshe, penis je direkno u kontroli od strane prostate, i odredjene stavke pregleda ili stimulacije se deshavaju preko prostate. Samim tim dolazi do erekcije, a onda i zabune, jeste li ta osoba gay ili ne.Tj smatram da mushkarce u Homosexualizam gura vishak ili manjak libida(generalno). To je bar neko moje mishljenje...
Shto se tiche zhena...hm... Ma ko ce da razume zhene....  25r30wi
Ja mislim da zhene guraju poremecene emocije, i to shto vezuju sex sa ljubavlju...

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
04 Jun, 2009, 08:43:15
Reply #64
  • Deda meraklija

25r30wi
Odlichno zapazhanje...
Medjutim... ne slazhem se sa istim. Tachno je da postoji sistem izopachenosti iz odredjenog pogleda na svet koji je, kakav-takav, mada u zemlji gde 90% stanovnishtva slusha Cecu ili Jelenu Karleushu, i uz sve to ih idolizuje, ochigledno da bi trebalo da gay populacija bude neshto sasvim normalno... Vidi kako izgledaju voditelji po Pinku ili ostalim tv stanicama(MTV Adria ili bilo koji drugi tv).

ne kapiram s` cime se tacno ne slazes ?

Ovaj opazaj je u istom kotekstu kao i tvoje neslaganje sa njim.Dakle mislio sam na to da je danas vise ovih kobajagi pedera koji se napregnu da budu kao te zvezde , mirisljavi novinari i slicno.
04 Jun, 2009, 13:18:50
Reply #65
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista

Sa druge strane, shto bi rekao moj drug Panta, koji je inache antropolog, analni sex je potpuno prijemchiv Homo Sapiensu. Neke kulture, koje su na svakako nizhem nivou od nas(Ostaci Acteke-a, Aboridzini, Pigmeji), npr, posle porodjaja ne uprazhnjavaju klasichan sex sa zhenom vec iskljuchivo analni.

Dalje, koliko se secam biologije iz shkole, a to poodavno beshe, penis je direkno u kontroli od strane prostate, i odredjene stavke pregleda ili stimulacije se deshavaju preko prostate. Samim tim dolazi do erekcije

Tachno tako...svaki mushkarac i zena imaju u delu svog rektuma "ono" shto imaju i na pishama i na "gospodjicama" (iz "gospodjice" i rektuma mogu lako da dodju do beshike tokom snoshaja)...nek' mi kaze neko da nikad (chitaj: svaki put) nije osetio zadovoljstvo prilikom vrshenja velike nuzde...surova istina,a?
« Last Edit: 04 Jun, 2009, 13:22:56 by ZZ »
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
04 Jun, 2009, 14:18:07
Reply #66
  • Starac Focho
ne kapiram s` cime se tacno ne slazes ?

Ovaj opazaj je u istom kotekstu kao i tvoje neslaganje sa njim.Dakle mislio sam na to da je danas vise ovih kobajagi pedera koji se napregnu da budu kao te zvezde , mirisljavi novinari i slicno.

Pa ne slazhem se da to rade zato shto je "in". Sem toga, koliko se ja secam, Luna Lu, beshe u delu za podrshku Homosexualcima, a ako se ne varam bila je i u nekoj vezi sa onim Vjeranom ili kako beshe (Marylin TS) koji je jedne vecheri samo nestao, moram da dodam... Tako da po tom pitanju se ne slazhem. A koliko se secam, jedina osoba, bar do sada koja je potvrdila da je imala snoshaj sa mushkarcem je, Chanak, ako se ne varam... Prema tome, nekako mi to ne drzhi vodu...
A opet, ako si pucao na unisex i metrosexualce,  onda se slazhemo, to jeste mentalna osakacenost...

Neznam da li si gledao proshlonedeljnu "Fajront republiku", bio je gost Micko... Elem, nije iskomentarisao nishta u vezi pedera, ali je prokometarisao da nash narod voli da se exponira i da ne radi apsolutno nishta, pa samim tim i uspevaju Reality programi po nashoj tv. E sad, zato shto nekome je explicitno ubaciti u tu grupu likova homosexualce ili bisexualce(one koji su zbunjeni), pa samim tim i promovishe iste, to je vec pitanje opredelenja urednika TV programa(zato i nemam tv u kuci).

@ZZ Bate, ko o chemu ti o ushtipcima... 25r30wi

04 Jun, 2009, 14:33:18
Reply #67
  • Deda meraklija
Luna lu je tu kao paradigma :) Donekle, ti, "zelim biti" jesu metro ali nije to to...."zelim biti" je extrem koji npr. vrlo cesto rezultira u snosaj sa muzjakom.Metro su kul.Malo su ž.polni organsti itd ali ni jedan do sada mi nije doso i reko kao poljubio sam se s muskarcem i tako te stvari dok ovi prvi to rade.

A nisam gled`o fajront republiku jer iskreno ide mi na penis:)

A rialiti opusi uspevaju iz drugih razloga dok je svakako istina da je danas biti poznat jako unosan zivotni poziv. No to sad nema veze sa temom.
04 Jun, 2009, 14:52:47
Reply #68
  • Starac Focho

04 Jun, 2009, 15:43:31
Reply #69
  • Deda meraklija
hehe, pazi ovaj chlanak...

http://www.24sata.rs/vesti.php?id=53646
Ne be, aj gi bijemo tija pingvini  boxing2  25r30wi
Ej, a shto se samo mi 4. ubacujemo...kam gi ostali 2000 i neshto chlana ???
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
04 Jun, 2009, 16:27:03
Reply #70
  • Deda meraklija
lele što ima da se čita.... zanimljivo....

će mora prvo da se odmorim.....a ima i tenis, dubl....

04 Jun, 2009, 18:25:08
Reply #71
  • Deda meraklija
Poslao: ZZ
Ne be, aj gi bijemo tija pingvini   
Ej, a shto se samo mi 4. ubacujemo...kam gi ostali 2000 i neshto chlana

izgleda da ovde ima nešto člana, a ostali su 2000......ja volim da se ubacujem..... :-*

ovoj s pingvini.....pa i oni videli od ljudi pa kao aj i oni da probav.... 47b20s0 47b20s0

Tachno tako...svaki mushkarac i zena imaju u delu svog rektuma "ono" shto imaju i na pishama i na "gospodjicama" (iz "gospodjice" i rektuma mogu lako da dodju do beshike tokom snoshaja)...nek' mi kaze neko da nikad (chitaj: svaki put) nije osetio zadovoljstvo prilikom vrshenja velike nuzde...surova istina,a?

zadovoljstvo zavisi od čvrstine.....velike nužde.....e ovde je kontra....

npr, posle porodjaja ne uprazhnjavaju klasichan sex sa zhenom vec iskljuchivo analni. To se protezhe sve vreme dok zhena doji, chini mi se. E sad, to su plemena na 3 razlichita kontinenta, od kojih je jedno bilo u totalnoj izolaciji, i josh uvek niko ne mozhe da objasni njegovo poreklo.

...a što će radimo sa šuljevi posle porođaja.....bljak..... sm169

Ja mislim da zhene guraju poremecene emocije, i to shto vezuju sex sa ljubavlju...

...sve zavisi od shvatanja ljubavi.....ljubav je i strast i želja i privlačnost....kažem ipam mora da postoji makar malo magije.....inaće je obično pražnjenje.....

Manjak testosterona , stagod.

hormoni.....znači gej -hormon ili gej-gen....jednostavnije je...
05 Jun, 2009, 16:44:40
Reply #72
  • Deda meraklija
Poslednji izraz svih misli i najjednostavniji oblik svih nastojanja jeste-cutanje.
Ivo Andric    srecko1
06 Jun, 2009, 13:13:13
Reply #73
  • Deda meraklija
niko nece da prica s` tobom jer nemas noge.mislim da je to svima jasno.
06 Jun, 2009, 16:14:29
Reply #74
  • Deda meraklija
Poslao: Igor_TECH a TECH
niko nece da prica s` tobom jer nemas noge.mislim da je to svima jasno.

lele....pogrešno si ukapiro ćutanje.....to se odnosilo na one što imaju mišljenje o ovome a nećev da se eksponiraju.....

nisi čuo....noge su prevaziđene......
20 Septembar, 2009, 02:51:43
Reply #75
  • Deda meraklija
Otkazana parada "ponosa"...... Srbija je rekla šta misli.... boxing2
20 Septembar, 2009, 13:59:53
Reply #76
  • Deda meraklija
Sad shto sam chuo da ce se uvodi kad udjemo u juropsku uniju onda bolje i da se ne odrzava

Zabrana skupa=nema evrope=nema merenje jachine decibela na auspusi (nece gi mora zapushujem) wassat

Shto mu dodje da ce ja i dalje prdim s auspuh dok mi patriJote to omogucuju

A ko nije ukapir'o nek' ne pituje nishta  c110
13 Oktobar, 2009, 03:08:09
Reply #77
  • Deda meraklija
Skup podrške homoseksualcima
12. oktobar 2009. | 08:45 | Izvor: Tanjug
Vašington -- Desetine hiljada ljudi izašlo je na ulice Vašingtona, tražeći poštovanje prava homoseksualaca i ukidanje zabrane služenja u oružanim snagama.

Demonstranti su juče nosili zastave u duginim bojama i uzvikivali: "Hej, Obamo, zar ne vidiš da tražimo jednakost", javile su agencije. Američki predsednik Barak Obama obećao je da će ukinuti postojeće restrikcije prema homoseksualcima u vojsci SAD i zaustaviti donošenje zakona koji bi sprečio priznavanje gej brakova sklopljenih u onim saveznim državama čiji zakon to omogućava.

Prema zakonu iz 1993. godine, vojnim licima koja su homoseksualci zabranjeno je da javno iskazuju svoju seksualnu orijentaciju. Brak izmedju supružnika istog pola legalan je u Masačusetsu, Vermontu, Ajovi, Konektikatu i još nekolicini država, dok je u ostalima zabranjen.

Obamina izjava usledila je u vreme kada mu homoseksualna zajednica, koja ga je snažno podržala u predizbornoj kampanji, sve češće zamera da ne ispunjava predizborna obećanja o širem uključenju homoseksualaca u strukturu američkog društva.
13 Oktobar, 2009, 03:08:40
Reply #78
  • Deda meraklija
SAD: Homoseksualci će moći u vojsku
11. oktobar 2009. | 11:58 | Izvor: Tanjug
Vašington -- Američki predsednik Barak Obama obećao je da će ukinuti postojeće restrikcije prema homoseksualcima u vojsci SAD.

Barak Obama na gala-večeri najveće grupacije za zaštitu prava homseksualaca u SAD (Beta)

U govoru koji je održao na gala-večeri najveće grupacije za zaštitu prava homseksualaca u SAD, Obama je obećao ukidanje zabrane služenja u vojsci deklarisanim homoseksualcima, preneo je Rojters. On je, takođe, obećao da će zaustaviti donošenje zakona o odbrani braka, kojiim se želi zaustaviti priznavanje gej brakova u saveznim državama.

"Ja ću okončati politiku 'ne pitaj, ne govori', to je obaveza koju preuzimam", rekao je Obama u govoru pred oko tri hiljade homoseksualnih aktivista, na večeri organizacije Hjuman Rajts Kempejn u Vašingtonu, koja se bori za veću društvenu ravnopravnost homoseksualaca i lezbejki.

Obamin govor na ovom skupu usledio je u vreme kada mu homoseksualna zajednica, koja ga je snažno podržala u predizbornoj kampanji, sve češće zamera da ne ispunjava predizborna obećanja o širem uključenju homoseksualaca u strukturu američkog društva.

Američki predsednik je priznao da rad na tim pitanjima traje duže, ali je obećao podršku radi povećanja prava homoseksualaca i lezbejki od koje neće odstupiti, navodi Rojters.

Organizacije homoseksualaca najavile su da će danas održati marš u Vašingtonu, kako bi pozvale na akciju povodom rešenja tih pitanja.
13 Oktobar, 2009, 03:14:32
Reply #79
  • Deda meraklija
SAD: Homoseksualci će moći u vojsku
Vašington -- Američki predsednik Barak Obama obećao je da će ukinuti postojeće restrikcije prema homoseksualcima u vojsci SAD.
Barak Obama na gala-večeri najveće grupacije za zaštitu prava homseksualaca u SAD (Beta)
Neje chovek bezveze dobio Nobelovu nagradu za mir....
Nego se mislim kad ce mi Srbi otvorimo ochi...
Ponekad mi krivo shto nisam rodjen po hanskim pravilima...
"A mog'o sam da budem dobar sin"..
Upropastishe me americhki filmovi...
Bilo bi mi lakshe...
Ovako...
<a href="http://www.youtube.com/v/41zjAlQUNNE&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/41zjAlQUNNE&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>
I bash mi lepo...
Neko plache da bude crna ovca...
A ne moze...
Ne dopushta mu hanska kultura...
Ja ne plachem...
 wassat  drinking2  c110
« Last Edit: 13 Oktobar, 2009, 03:16:58 by ZZ »