Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Diskriminacija.... ili o....  (Read 19361 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

13 Oktobar, 2009, 03:45:04
Reply #80
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
A poznati homoseksualci?
Ajmo malko...
Nema beganje
Freddie Mercury...bez njega bi svet bio drug'chiji...
<a href="http://www.youtube.com/v/hSTivVclQQ0&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/hSTivVclQQ0&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>

George Michael...ovo verujem da moz da slushaju i najhomofobi
<a href="http://www.youtube.com/v/bQtlrBziyzI&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/bQtlrBziyzI&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>

Elton John...britanska kraljica mu je dala priznanje SER...e baba a bez predrasude...
<a href="http://www.youtube.com/v/l9wBEA_PYnE&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/l9wBEA_PYnE&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>

Simon & Garfunkel..i ovija s onaj F-117 nesu poshtedjeni  wassat
<a href="http://www.youtube.com/v/WuG35Tbrtbw&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/WuG35Tbrtbw&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>

Naravno..da ufrljimo i zenku neku...da ne bude posle diskriminacije prema zenama
<a href="http://www.youtube.com/v/JjD4eWEUgMM&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/JjD4eWEUgMM&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>

Pa Madona, Britni...ne kazem da jesu al' bi to odma', momentalno, u startu u nas Srba znachilo lezbichke..jbg
<a href="http://www.youtube.com/v/01k-Jvy46Bw&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/01k-Jvy46Bw&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>
« Last Edit: 13 Oktobar, 2009, 04:12:19 by ZZ »
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
13 Oktobar, 2009, 03:46:14
Reply #81
  • Deda meraklija
-Aleksandar Veliki – vojskovođa
-Julije Cezar – vojskovođa
-Sokrat – filozof
-Oscar Wilde – književnik
-Andy Warhol – slikar
-Čajkovski – muzicar
-James Dean – glumac
Dzudi Foster...skoro je napusti devojka...
Pa oni modni kreatori...kako se zvashe...
A Leonardo da Vinchi...
A Tesla...za njega kazu da je bio asexualan ali ima priche za nekog njegovog oficira...
Bio je. Prema podacima gay-Serbia, bio je u vezi sa američkim oficirom Hobsonom:

"...Hobson je bio nalik nekakvom srpskom heroju Teslinog ideala: muževan, romantičan muškarac od akcije u kojem se spaja urođena inteligencija i dobar odgoj...."

Da se ne lazemo...bez njih se nije moglo...a da su sad u Srbijuistepali gi bi navijachi ???

Ajde Gogo, dobrodoshao bi mi neki tvoj komentar... ;)
« Last Edit: 13 Oktobar, 2009, 04:18:36 by ZZ »
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
13 Oktobar, 2009, 20:36:42
Reply #82
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Brache, mashash babe i zhabe. Vecinu shto si rekao jeste istina ali se ne slazhem po pitanju nekih stavki:

1. Julije cezar nije bio gay. Chak koliko se secam istorije, bio je u vezi sa kleopatrom. Sem toga drugachije je vreme bilo. Ako te odgaja dekadentna porodica, 99.99% cesh i ti biti dekadentan. Ako te odgajaju Crnogorci sa Cetinja ili Srbi iz Bujanovca, zhensko dete zovesh "Sine" i oblachish ga kao mushko. 47b20s0
2. Oskar Wilde nije bio gay, da si prochitao njegovu biografiju, znao bi.  smajli662
3. Leonardo da Vinchi je potpadao pod Sionski templarski red, a indirektno pod monashki red Jovanovaca pri judeo-katolichkoj crkvi. Velika je shansa, da dotichni nikada nije imao sex sa zhenom, kao i Imanuel kant, Bendzamin Franklin, Isak Njutn.... sm169
4 i tu dolazimo do dela gde je Nikola Tesla sam sebe kastrirao 1922. Shto pishe u njegovoj biografiji (teshki bolovi u stomaku i reshavanje kile), kao i u njegovim esejima. Tesla se jednostavno nije interesovao za sex(ma koliko to ludo zvuchalo) mada, po nekim biografima, kazhu da je bio zaljubljen u Milevu Anshtajn, koja nije bila zainteresovana za njega. E sad, shta je tu je. Inache, ako se dobro secam, Hobson beshe imao 2 zhene i 7-moro dece, od kojih je jedan od njih, (nikola) bio jedan od osnivacha DB-a?!? il' se varam, a?  sm169

Kao shto sam vec rekao, pederastija je genetski urodjena, i manifestuje se u teen godinama(13-19) sve posle toga ili pre toga potpada pod spoljne uslove. a spoljni uslovi su u 90% sluchajeva sigurni pokazatelj opredeljenja. Evo, chitam skoro, broj homosexualnih brakova u Shvedskoj proshle godine pao za 50%. Jednostavno, nije vishe moda...

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
13 Oktobar, 2009, 20:39:11
Reply #83
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
nema beganje....a koliko ima poznatih koji nisu homici......i bez kojih se nije moglo.....a to što su neki homići ne treba ljudima trljati na na nos ......to je njihovo opredeljenje i što bih se opterećivala šta oni rade i  koju rupu koriste....

zar ti veruješ u Nobelovu nagradu pa još za mir.....pa još je dobio američki predsednik....ma pazi bogati.....
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
13 Oktobar, 2009, 20:44:21
Reply #84
  • Deda meraklija
Brache, mashash babe i zhabe. Vecinu shto si rekao jeste istina ali se ne slazhem po pitanju nekih stavki:
E toj sad ko da si gi upoznao uzivo
Za nji se i pricha i da jesu i nisu...toj k'o sad da kazemo dal' postoje vanzemljaci el ne...
I ja sam 100% siguran da je dzisus bog...tako mu pishe u biografiju...aj dokazi da nije..nemoj sad
Ce se nadju 10 razlichite knjige od biografiju za svakog...pa ce se svaka u neshto razlikuje...zavisi koj na koju nabasa  wassat

nema beganje....a koliko ima poznatih koji nisu homici......i bez kojih se nije moglo.....a to što su neki homići ne treba ljudima trljati na na nos ......to je njihovo opredeljenje i što bih se opterećivala šta oni rade i  koju rupu koriste....

zar ti veruješ u Nobelovu nagradu pa još za mir.....pa još je dobio američki predsednik....ma pazi bogati.....
Mora da si u PMS-u
Mada i klimakterijum tera ljude da se tako ponashaju...sad se seti iz razvojne...
Mada, josh gu ne polozi...
Nema ljutish...
 c110
« Last Edit: 13 Oktobar, 2009, 21:12:13 by ZZ »
13 Oktobar, 2009, 21:47:04
Reply #85
  • Deda meraklija
Mora da si u PMS-u
Mada i klimakterijum tera ljude da se tako ponashaju.

tipicni muški odgovor.......ne, ZZ to što imamo različite poglede na neke stvari ne znači da sam u PMS, a za klimaks garantujem da nisam.....tako da si ovak put omašio......

....vidi se da si suviše mlad, pa namećeš svoj stav....što se tiče ljutnje.....nisam osoba koja se ljuti još preko foruma......99% sam pozitivna......nego javi se kad položiš tuj tvoju razvojnu ili da ti pomognem da položiš kroz dopunske časove....uspeh zagarantovan.....

odoh da izigravam Robnzona ili Petka u neki kafić u Han...... wassat
13 Oktobar, 2009, 21:50:34
Reply #86
  • Deda meraklija
....vidi se da si suviše mlad, pa namećeš svoj stav...
Demokracija...nije bitno dal' si mlad il' star da namecesh...jednostavno imash prava  wassat
Chastim kad gu polozim  drinking2
13 Oktobar, 2009, 23:44:21
Reply #87
  • Starac Focho
......nego javi se kad položiš tuj tvoju razvojnu ili da ti pomognem da položiš kroz dopunske časove....uspeh zagarantovan.....
Chastim kad gu polozim  drinking2
I tako je MILF hunter opet doshao na svoj mukom zasluzheni tron  wassat

14 Oktobar, 2009, 21:32:14
Reply #88
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
Da se nadovežem na temu, pre nedelju-dve otkazana je Povorka ponosa u Beogradu, pod izgovorom da je suviše opasno da homoseksualci održe paradu u centru grada, koji je inače predviđen kao miran skup/šetnja. Time smo pokazali da smo još uvek nerazvijena i primitivna zemlja koja ne uume da prihvati drugačije od sebe i svesno potisnuli jedan deo našeg društva. Smatram da, iako je njihovo seksualno opredeljenje drugačije od našeg, imaju svako pravo da ispolje svoju ljubav i pravo na normalan život pre svega, bez tlačenja i sakrivanja, kako od vlasti, tako i od nas samih.
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
14 Oktobar, 2009, 22:18:40
Reply #89
  • Starac Focho
a ko njih tlachi?

ja sam za sexualne slobode. maksimalno sam open-minded, tretiram sve kao sebi ravne.... ali...
lichno smatram da "parada ponosa" ne znachi nishta. sem provokacije... sad je ono shto radim u svojoj spavacoj sobi, iznosim da svi vide, kao shto su nekada u ovom kraju prve brachne noci obavezno ujutru iznosili charshav da vidi celo selo da je mlada nevina... itd...

K'o shto napomenuh, nemam nishta protiv, neka rade shta zhele, kada god zhele, ali ne javno! imam prijateljicu koja je lezbejka. znamo se od osnovne, sedeli smo u klupi zajedno. sada zhivi sa devojkom u BG, radi privredjuje... kada sam za vreme prethodne jurnjave i tuche pitao shta misli o tome rekla mi je da je to za slaboumne i politichare, a kako ona ni jedno od toga nije, apsolutno je briga.

U BG-u znam bar 2 kafica gde se okupljaju homosexualci. i to ne samo oni. i niko ne pravi problem u vezi toga.

da citiram balkanskog shpijuna:"CIA, snajka, CIA! :)

14 Oktobar, 2009, 22:50:24
Reply #90
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
Pa znaš, koliko se meni čini, njihova ideja nije bila da prostru čaršave nasred Terazija i pokazuju šta rade u krevetu. Šetnja je bila predviđena da otvori umove onih koji su okovani predrasudama, a ideja homoseksualaca bila je da tom mirnom šetnjom pokažu da su normalni, zdravi, miroljubivi ljudi koji se ni po čemu ne razlikuju od nas sem po seksualnoj orijentaciji. Našoj zemlji je potrebna takva Povorka, da bi primitivan narod konačno shvatio da homoseksualci ne predstavljaju nikakvu opasnost. Da si malo pažljivije pratio pripremu Povorke, video bi da niko od njih ni u jednom trenutku nije iznosio intimne detalje iz svog života, već su samo tražili da hodaju ulicom slobodno, bez prekih pogleda, dobacivanja i gušenja njihovog prava na ljubav, prema kome god ona bila.
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
15 Oktobar, 2009, 12:36:28
Reply #91
  • Starac Focho
hm, mislim da nisi u pravu. Postoje razlike i predrasude. Mi smo svi stvoreni falichno, svako na svoj nachin, tako i da stvaramo predrasude. Da li je neko gay ili ne, mene apsolutno je briga ako je ta osoba dobar chovek. Shta se radi u krevetu i intima istih treba tamo i da ostane. Sem ako nisi swinger ili tako neshto pa se ne slazhesh samno, shto opet ne osudjujem, sve dok si ti sam zadovoljan time.

Kao shto sam rekao ranije, homosexualnost je nametnuta, genetikom ili uslovima zhivota nevazhno. Ako je neko mushko a oseca se kao zhena, molim lepo, postoje operacije, postoji hormonska terapija, sve se da uraditi. ali nemoj da sablazhnjavash okolinu time. Sem toga i da se operishesh, koja je svrha tvog postojanja kada ne mozhesh da prenesesh potomstvo?!? chista sebichnost.

pre 2 godine policajac u vladichinom hanu me je opomenuo na zheleznichkoj dok sam se ljubio sa jednom curom, da "smirim hormone". shta bi trebalo reshiti po pitanju navalentne gay populacije, koju stalno srecemo po BG-u i NS-u? Sem toga zaboravljash da 90% trasvestita(koji potpadaju pod gay-transsexualne osobe)  kao i dobar deo mushke gay populacije zhivi i izdrzava se od prostitucije, jer je to najbrzhi nachin zarade za kratkovreme. Da li je to chemu treba da se stremi?

17 Oktobar, 2009, 02:06:42
Reply #92
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9

Kao shto sam vec rekao, pederastija je genetski urodjena, i manifestuje se u teen godinama(13-19) sve posle toga ili pre toga potpada pod spoljne uslove. a spoljni uslovi su u 90% sluchajeva sigurni pokazatelj opredeljenja. Evo, chitam skoro, broj homosexualnih brakova u Shvedskoj proshle godine pao za 50%. Jednostavno, nije vishe moda...[/color]
Da sve je to bila moda,a vise od toga i lova.
Prvo se treba nauciti ne mesati se u tudji zivot,odnosno ne pokazivati svoj intimni zivot svetu,ali i tu ima devijacije svesti i u tome je najveci problem, mamon novac zna svaku devijaciju pretvoriti u svoju cast.
07 Mart, 2011, 20:36:25
Reply #93
  • Deda meraklija
ova tema izgleda nije vise aktuelna.....ponosili smo se....i .....sad vise nemamo čime....sta li će sad da izmisle.... greenstar
07 Mart, 2011, 22:06:29
Reply #94
  • Deda meraklija
Aaaa, pa još čekamo da nam odobre prstenčići  wassat